Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 7 foto
  pjes kembimi per keto makina
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per keto makina

  disponoj pjes kembimi per keto makina alfa 147 .1.9jtd fiesta 1.8tddi punto 1.1, alfa166 3.0v6 audi

  Kurbin 21 prill 18:30
  1 Lek
 • 3 foto
  Zenit
  Koleksione

  Zenit

  Ne gjendje sh te mir

  Kurbin 20 prill 14:45
  1 Lek
 • 7 foto
  OKAZION Audi a4 3.2
  Vetura

  OKAZION Audi a4 3.2

  OKAZION Audi a4 3.2 viti2006 me dogane te paguar gati per letra. ne gjendje te mire. per me shume 06

  Kurbin 20 prill 09:57
  5.500 €
 • 2 foto
  ⚠️Shitet E class 211 full option automat⏳⚠️
  Vetura

  ⚠️Shitet E class 211 full option automat⏳⚠️

  Shitet E Class 211 nafte full option sensor parkimi full baxho xhami sensor shiu larje fenersh vaj f

  Kurbin 18 prill 20:48
  5.000 €
 • 4 foto
  Motorr Honda 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Honda 110cc

  Motorr Honda 110cc Ne gjendje perfekte Cmimi i diskutushem kontaktoni ne +355 68 288 6286

  Kurbin 18 prill 14:07
  280 Lek
 • 0 foto
  Ps4 slim 1 tb ne kuti
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 slim 1 tb ne kuti

  Ps4 slim me 10 lojra Gta 5 Fortnite me 20 skina 15 dance. 5000 vbuck fifa pes 20 call of duty bla

  Kurbin 16 prill 15:25
  200 €
 • 0 foto
  bmv
  Vetura

  bmv

  bmv

  Kurbin 16 prill 14:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 4 Td-i 1.9
  Vetura

  Golf 4 Td-i 1.9

  Shitet Golf 4 Td-i 1.9 , manual 5+1, 220.000 Km , Vaj filtra te sapo nderruara , 4 goma te reja 100%

  Kurbin 16 prill 12:24
  2.600 €
 • 5 foto
  E270 CDI
  Vetura

  E270 CDI

  270 CDI 2001 Letra deri ne shator 2020 . 4 Goma te reja , disqe 17\' amg Navi , bagazhier 6CD K

  Kurbin 15 prill 20:05
  3.700 €
 • 2 foto
  Shitet 500 euro
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet 500 euro

  Shitet 500 euro

  Kurbin 15 prill 19:15
  500 €
 • 3 foto
  Shes Makin
  Vetura

  Shes Makin

  Cmimi diskutueshem

  Kurbin 15 prill 00:13
  1.300 €
 • 6 foto
  Shitet renault scenic 1.6 16 valvula viti 2001
  Vetura

  Shitet renault scenic 1.6 16 valvula viti 2001

  Makina asht ne qendje perfekte sherbime te bera ne koh goma te reja 80% goma rryp motori vaj filt

  Kurbin 14 prill 21:28
  2.200 €
 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Kamionë

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin 14 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 2.5 nafte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Çmimi i diskutush

  Kurbin 13 prill 10:47
  6.700 €
 • 6 foto
  Ford Focus 2007
  Vetura

  Ford Focus 2007

  Fort focus viti 2007 cope look rs i thjeshte ne gjendje shum te mire letrat deri ne korrik 2020 gjam

  Kurbin 12 prill 22:37
  3.000 €
 • 3 foto
  Mercedes benz e 220
  Vetura

  Mercedes benz e 220

  Mercedes benz 211. E 220 nafte ekonomik me targa italiane pa dogane goma90% cmon I diskutushem me sh

  Kurbin 12 prill 19:25
  8.500 €
 • 0 foto
  Shitet chrysler Voyager
  Vetura

  Shitet chrysler Voyager

  Chrysler voyager 250cc Eshte ne super gjendje me letra deri ne shkurt 2020 E gatshme per cdo lloj pr

  Kurbin 12 prill 17:47
  3.200 €
 • 1 foto
  Iveco per pejs
  Autopjese dhe paisje

  Iveco per pejs

  Vetem per pjes kembimi gjdo gja e disponushme

  Kurbin 11 prill 23:07
  25.518.383 Lek
 • 2 foto
  Psg 3500g
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Psg 3500g

  Piruni esht ne gjendje te mir sherbimet e bera motorr me 3 pistona magarus esht super ekonomik

  Kurbin 11 prill 23:07
  4.000 €
 • 5 foto
  Iveco
  Vetura

  Iveco

  Makian esht shum e mbajtur ka vingj ferari 3000kg Ka letrat deri ne dhjetor Makina ska shum ce ka

  Kurbin 11 prill 22:55
  11.000 €
 • 5 foto
  Kangoo
  Vetura

  Kangoo

  Makina i ka letrAt deri ne dhjetor makina shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutushem

  Kurbin 11 prill 22:47
  1.500 €
 • 0 foto
  Audi A6 2.7 nafte 2007 me dogan te paguar
  Vetura

  Audi A6 2.7 nafte 2007 me dogan te paguar

  Audi A6, 2.7 nafte Viti i prodhimit 2007, me 4 gomat aktive ne gjendje shume te mire Eshte shume e p

  Kurbin 11 prill 11:26
  6.000 €
 • 1 foto
  Volkswagen Tiguan 2,0
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2,0

  Viti i ndërtimit: 2012 Qëndrimi Km: 86,000 km Ngjyra: e bardhë Gearbox: manual Rrota lëvizëse: Të gj

  Kurbin 11 prill 10:06
  2.000 €
 • 4 foto
  Ne shitje
  Vetura

  Ne shitje

  Çmimi eshte i diskutueshem. Makina nuk nderrohet me makine tjeter.

  Kurbin 10 prill 20:19
  2.900 €
 • 2 foto
  Jeep compass 2.2 crd
  Vetura

  Jeep compass 2.2 crd

  Numri i vendeve: 5 Numri i dyerve: 4/5 Transmetimi: transmetim manual Regjistrimi i parë: 12/2013 Ko

  Kurbin 8 prill 10:45
  2.600 €
 • 8 foto
  Shitet audi a3
  Vetura

  Shitet audi a3

  Shitet audi a3 ne gjendje te mir me goma te reja sherbime te bera makina esht automat f1 ne tim

  Kurbin 7 prill 21:47
  4.000 €
 • 8 foto
  pjes per makina te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  pjes per makina te perdorura

  disponojm pjes per makina te vjetra

  Kurbin 2 prill 08:44
  1 Lek
 • 2 foto
  4disqe fiesta 01 14 plus dy goma 185/60/14
  Autopjese dhe paisje

  4disqe fiesta 01 14 plus dy goma 185/60/14

  shiten 4disqe plus dy goma pothujse te reja disqet jan fordi fiesta 14 gomat 185/60/14 veq disqet 70

  Kurbin 2 prill 08:39
  100 Lek
 • 4 foto
  renault clio 1.5naft manual per pjes
  Autopjese dhe paisje

  renault clio 1.5naft manual per pjes

  disponoj pjes kembimi per reno clio laguna megane sckenik per pjes motorra 1.2-.1.4 1.5 1.9 tel/wp 0

  Kurbin 2 prill 08:39
  1 Lek
 • 6 foto
  Marcedes Benz C-Class 220
  Vetura

  Marcedes Benz C-Class 220

  Makina esht ne gjendje shum te mir gati per cdo lloj prove

  Kurbin 30 mars 21:38
  2.800 €
 • 0 foto
  Monitor LG
  Kompjutera

  Monitor LG

  LG i perdorur vetem dy jave.

  Kurbin 28 mars 19:05
  40 €
 • 4 foto
  Shitet benz e270 cdi
  Vetura

  Shitet benz e270 cdi

  Shitet mercedes benz e270 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Makina esht shum e paster.

  Kurbin 28 mars 12:16
  3.200 €
 • 7 foto
  udi A6, 2.7 nafte Viti i prodhimit 2007,
  Vetura

  udi A6, 2.7 nafte Viti i prodhimit 2007,

  udi A6, 2.7 nafte Viti i prodhimit 2007, me dogan te paguar me 4 gomat aktive ne gjendje shume te mi

  Kurbin 27 mars 22:06
  5.700 €
 • 7 foto
  Shitet E-Class 2009
  Vetura

  Shitet E-Class 2009

  Shitet E-Class me portobagazh Viti :2009 Karburanti : Nafte Motorri :2.0 Kambjo : Automat Km 300000

  Kurbin 27 mars 11:25
  7.500 €
 • 0 foto
  Arganello hidraulike
  Autopjese dhe paisje

  Arganello hidraulike

  Arganello

  Kurbin 26 mars 17:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Arganello hidraulike
  Autopjese dhe paisje

  Arganello hidraulike

  Shitet arganello

  Kurbin 26 mars 13:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet renault 1.6 bencin viti 2001
  Vetura

  Shitet renault 1.6 bencin viti 2001

  Shitet per arsyje mos perdorimi makina asht ne qendje perfekte shum e paster

  Kurbin 25 mars 20:34
  2.200 €
 • 0 foto
  Pjese motorrike opel corsa 1.7 nafte m.japonez
  Autopjese dhe paisje

  Pjese motorrike opel corsa 1.7 nafte m.japonez

  Shiten pjeset te rregullta ! 1▪Pompe nafte 2▪Injektoret 3▪Pompe uji 4▪Testada 5▪Polezh

  Kurbin 25 mars 19:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  17-17 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  17-17 4x4

  Kamion 17-17 4x4 me vinc hiab me tre dalje hidraulike kazan Veteshkarkues ne tri krahet Vit prodhim

  Kurbin 24 mars 19:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet - Mercedezi - C Class - 220
  Vetura

  Shitet - Mercedezi - C Class - 220

  Shitet me letra te paguara gjere ne gusht . Per te interesuarit te kontaktojne e te vijne e ta shohi

  Kurbin 24 mars 13:58
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Bar per bageti
  Kafshe ferme

  Bar per bageti

  Kam rreth 1500 denga bari per te shitur,nje pjese eshte kose e pare jonxhe

  Kurbin 24 mars 08:57
  250 Lek
 • 5 foto
  Audi a6 s6 rs6 Look
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 s6 rs6 Look

  Diffusore Look RS6 per AUDI A6 C7 4G Limousine Avant (Portobagazh)

  Kurbin 22 mars 11:05
  150 €
 • 0 foto
  Benz 204
  Vetura

  Benz 204

  Shitet cklas 220 cdi Viti. 2007 Automat Ne gjendje te shkelqyer Cmimi. 7200€ pak i diskutushem

  Kurbin 21 mars 17:03
  7.200 €
 • 5 foto
  Motor 2.7 nafte\nShitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Motor 2.7 nafte\nShitet per arsye mosperdorimi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,me sherbime te kryera ,e gatshme vetem per ta provuar ,çmimi i

  Kurbin 20 mars 16:34
  4.800 €
 • 4 foto
  Benz 430
  Vetura

  Benz 430

  Shitet benz 430 ml benzin gaz me letra per nje vit me sherbime te bera gomat te reja pasyrat me palo

  Kurbin 19 mars 18:03
  3.500 €
 • 3 foto
  Iveko daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveko daily

  Shitet iveko viti 2004 letrat per nje vit

  Kurbin 19 mars 17:55
  3.600 €
 • 3 foto
  MERCEDES Benz 609
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES Benz 609

  Shitet benz 609 vete shkarkus ne tre krahet letrat te prera per nje vite

  Kurbin 19 mars 17:43
  4.000 €
 • 2 foto
  MERCEDES Benz 407
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES Benz 407

  Shitet benz 407 me letra per nje vit

  Kurbin 19 mars 17:35
  3.800 €
 • 3 foto
  Ford
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford

  Shitet ford viti 97 letrat deri ne nentor

  Kurbin 19 mars 17:35
  3.500 €
 • 0 foto
  Bmw 330 xd
  Vetura

  Bmw 330 xd

  bmw 330xd 2001 3.0 naft,mundesi ndrimi

  Kurbin 19 mars 17:07
  2.300 €