Elektronikë
Kurbin

Elektronikë në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Shitet psp 1004 per pjese
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet psp 1004 per pjese

  Qarku eshte 100% funksional por nuk ka bateri nuk ka karikuese edhe ekrani ka nje vije te zeze ne qe

  Kurbin Dje, 19:20
  1.500 Lek
 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!

  SHITET URGJENT SAMSUNG GALAXY S8 ME GARANCI DERI NE 22 NENTOR TELEFONI SHITET VETEM SOT !!!!

  Kurbin Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️
  Shtesa per telefon celulare

  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

  ✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL ?Per Vetem --》1500 Leke ✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit ✅Nuk e u

  Kurbin Dje, 14:11
  15 Lek
 • 0 foto
  Shiten lojra sporti per xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten lojra sporti per xbox 360

  Shiten 6 lojra per xbox 360 ... te gjitha ne gjendje pune, shume pak te perdoruara

  Kurbin Dje, 12:04
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet xbox 360 me 7lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 me 7lojra

  Shitet xbox 360 i pamodifikuar ne gjendje shume te mir pune ... ka 7 lojra , 3 jane ne disqe edhe 4

  Kurbin Dje, 11:52
  6.000 Lek
 • 0 foto
  iphone 6 i ri
  Telefona celulare

  iphone 6 i ri

  shes iphone 6 16 gb gold i ardhur nga amerika gjendja 10 / 10 540 mije peke i padiskutueshem

  Kurbin Dje, 04:45
  549 Lek
 • 0 foto
  Tom Ford
  Shtesa per telefon celulare

  Tom Ford

  Shes syze dielli tom Ford origjinale te pa gerrvishtura.cmimi 300 mi lek

  Kurbin 20 korrik 12:29
  300 Lek
 • 0 foto
  New Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  New Apple iPhone X - 256GB

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Kurbin 19 korrik 17:47
  400 €
 • 1 foto
  Iphone Xs Max 256 GB
  Telefona celulare

  Iphone Xs Max 256 GB

  Shitet iphone xs max 256 giga ngjyre gold ne gjendje shum mire 4 muaj garanci shoqerohet me 2 pale k

  Kurbin 14 korrik 21:52
  80.000 Lek
 • 7 foto
  Samsung Galaxy S8 Black 1 vit garanci OKAZION !!!⚠
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Black 1 vit garanci OKAZION !!!⚠

  Shes Samsung Galaxy S8 Black . Gjendja 10/10 . 1 vit garanci tek Shpresa AL . Telefoni i ka cdo gje

  Kurbin 8 korrik 19:23
  350 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S9
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9

  Samsung Galaxy S9. I sapo blere ne Gjermani. Ka vete thyerje te xhamit mbrapa. Ekrani dhe teknikisht

  Kurbin 8 korrik 17:36
  320 €
 • 2 foto
  amblifik bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifik bufer

  amblifik bufer ne gjendhe pune

  Kurbin 5 korrik 21:56
  100 €
 • 2 foto
  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik
  Audio / CD / Stereo

  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik

  Nje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete per vetem 990 Leke :) Mban

  Kurbin 27 qershor 12:51
  10 Lek
 • 2 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke

  Kurbin 20 qershor 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire

  Kurbin 20 qershor 10:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten ps3 & ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten ps3 & ps4

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Kurbin 19 qershor 23:37
  8.500.000 Lek
 • 4 foto
  Macbookpro
  Kompjutera

  Macbookpro

  Shitet macbookpro 17inch early 2009 8gb ram 320hdd dual core ne gjendje perfekte... cmimi i diskutus

  Kurbin 15 maj 11:21
  350 €
 • 0 foto
  Motherboard iphone 7 plus 256 gb
  Shtesa per telefon celulare

  Motherboard iphone 7 plus 256 gb

  Shitet motherboard iphone 7 plus 256gb pa shenje gishti. ne gjendje perfekte. mund te beni cdo lloj

  Kurbin 10 maj 19:40
  150 €
 • 5 foto
  Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!

  Shes ose nderroj Samsung Gear VR (origjinale 100%) . Ne gjendje shume te mire . Jane perdorur vetem

  Kurbin 3 maj 19:41
  70 €
 • 2 foto
  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur
  Telefona celulare

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Iphone x me 256gb, fabrika e hapur

  Kurbin 17 prill 12:48
  415 €
 • 2 foto
  Shiten bokse Pioner per makine
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bokse Pioner per makine

  Bokse Pioner TS-A6901 80 mije leke

  Kurbin 4 prill 11:25
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Okazion
  Kompjutera

  Okazion

  Shitet paisje per Salle kompjuterike (qender interneti ) 15 cope te markes Philips. Te kompletuar m

  Kurbin 4 prill 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  U SHITEN FLM MERRJEP.AL    VR BOX 3D 360°
  Shtesa per telefon celulare

  U SHITEN FLM MERRJEP.AL VR BOX 3D 360°

  Shitet VR BOX 3D 360° Ne gjendje shume te mire te paperdorura ka 2 dite qe i kam blere Ka opsjon per

  Kurbin 4 prill 10:19
  20 Lek
 • 2 foto
  s6 edge
  Telefona celulare

  s6 edge

  shitet s6 edge me pak krisje ne ekran po qe s ndikon fare ne perdorim

  Kurbin 4 prill 10:05
  180 Lek
 • 5 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shitet Samsung galaxy s5 gjendje 8/10 eshte ble ne gjermani Shitetet per arsyen se kam telefon tj

  Kurbin 4 prill 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Gjendja 10/10

  Kurbin 4 prill 05:57
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Samsung galaxy s4
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s4

  Shes nderroj samsung s4 aktiv me 4Glte tel ka gjamin e krisur po punon shumir . Enderroj me nje nokj

  Kurbin 4 prill 03:52
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Leotec fare pak i perdorur
  Telefona celulare

  Shitet Leotec fare pak i perdorur

  Shitet Leotec fare pak i perdorur.Ka kllef origjinal.Gjithashtu ka vend per dy karta SIM dhe nje mem

  Kurbin 3 prill 21:41
  80 Lek
 • 0 foto
  Lojra per ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra per ps4

  Jan te gjitha ne funksion

  Kurbin 3 prill 19:31
  450 Lek
 • 0 foto
  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n

  PS3- shi eshte ne gjendje te mire.Eshte perdorur vetem 3 muaj.Dua ta shes per arsye se dua te bleje

  Kurbin 3 prill 19:25
  140 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj Ps3 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj Ps3 urgjent

  Kerkoj Ps3 ne gendje te mir te ket dy leva dhe te jet me lojra te paten te hen,,, call of dudy 2, p

  Kurbin 3 prill 17:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black
  Telefona celulare

  I shit flm MerrJep.Al iPhone 6 128gb Black

  Shes iPhone 6 128gb . Ne gjendje shume te mire . Shume i mirmbajtur . Gjendja 10/10 . Ngjyre i zi .

  Kurbin 3 prill 16:45
  225 €
 • 2 foto
  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3
  Telefona celulare

  Shes Hoverboard,Ps2,Ps3

  -Hoverboard:200 lek 📁Eshte ne gjendje shume te mire dhe punon shkelqyeshem. -Ps2: 30 lek 📁Eshte ne g

  Kurbin 3 prill 15:48
  420 Lek
 • 2 foto
  telefon
  Telefona celulare

  telefon

  shes iphone 5 per arsye mosperdorimi .. esht ne gjendje te mire

  Kurbin 3 prill 15:20
  70 Lek
 • 9 foto
  Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10

  Shitet per arsye se kam nderruar tel...ka shenja perdorimi...tel eshte i perdorur vetem nga une dome

  Kurbin 3 prill 11:02
  250 €
 • 2 foto
  2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!
  Telefona celulare

  2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!

  Shes dhe nderroj iPhone 3GS 16gb Ne gjendje super Shoqerohet me Kuti dhe Karikues Te gjitha gjerat f

  Kurbin 2 prill 14:27
  50 Lek
 • 4 foto
  Lenovo TB3-710F
  Telefona celulare

  Lenovo TB3-710F

  Tablet ne gjendje shum te mir micro card+8 gb memorie 1 gb ram camera vga front &2 mp rear camer

  Kurbin 2 prill 14:23
  50 €
 • 3 foto
  J7 prime
  Telefona celulare

  J7 prime

  Shitet j7 prime me dy sim card me karte memorje shitet ose ndrrohet

  Kurbin 2 prill 11:05
  90 Lek
 • 4 foto
  Galaxy A8+
  Telefona celulare

  Galaxy A8+

  Shes galaxy A8+ gjendja 9/10 i sapo ardhur nga anglia 32GB shitet per arsye mosperdorimi made in vie

  Kurbin 2 prill 08:38
  110 Lek
 • 1 foto
  Macbookpro 17inch 2012
  Kompjutera

  Macbookpro 17inch 2012

  macbookpro 17 inch 8gb ram 320hdd ne gjendje perfekte mban bateri mbi 3 ore cmimi i diskutushem

  Kurbin 2 prill 08:03
  550 €
 • 2 foto
  U shit flm MerrJep.AL iPod touch 5th
  Audio / CD / Stereo

  U shit flm MerrJep.AL iPod touch 5th

  Shes ose Nderroj iPod touch 5th Apple ME ICLOUD !!! Ne gjendje super !!! Cmimi i diskutueshem Cel 06

  Kurbin 2 prill 06:26
  50 Lek
 • 4 foto
  Gufer boks --400 volsh
  Audio / CD / Stereo

  Gufer boks --400 volsh

  Shum I mir qmimi 200 mi lek I diskutushem

  Kurbin 2 prill 03:43
  200 Lek
 • 0 foto
  Samsung s7
  Telefona celulare

  Samsung s7

  Samsung s7. Ne gjendje te mire. Cmimi i padiskutueshem.

  Kurbin 2 prill 01:20
  15.000 Lek
 • 0 foto
  shitet Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet Playstation 3

  shitet me 3 pulta dhe 4 lojra cmimi i diskutushem

  Kurbin 1 prill 12:53
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Xbox one i kompletuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox one i kompletuar

  Shitet i kompletuar me 2 pulta, me sensorin kinekt ,fishe hdmi ,1 pale kufje dhe nje loje.

  Kurbin 1 prill 09:22
  300 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8

  Samsung Galaxy S8 64gb Ka te demtuar ekranin anash siç mund ta shikoni ne fotot pa xham mbrojtes nde

  Kurbin 1 prill 06:24
  165 €
 • 0 foto
  Honor 6A
  Telefona celulare

  Honor 6A

  Shes tel per arsyje sepse me kan dburuar nje tel te ri teli quhet honor 6A e ka nxjerr kompania e hu

  Kurbin 1 prill 03:17
  50 €
 • 1 foto
  HTC M9
  Telefona celulare

  HTC M9

  HTC M9 32gb. i perdorur. Ne gjendje te mire. Me xham mbrojtes, kllef, karikues e fishe.

  Kurbin 31 mars 23:51
  90 €
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i

  Kurbin 21 mars 21:17
  250 Lek