Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 7 foto
  Opel Corsa 1.0
  Vetura

  Opel Corsa 1.0

  Shitet opel Corsa 1.0 shume ekonomik vit prodhimi 2001 Te gjitha sherbimet e bere konvergjenca e sa

  Kurbin Sot, 15:46
  1.500 €
 • 11 foto
  C 220 cdi sport edition
  Vetura

  C 220 cdi sport edition

  C klass 220 cdi,kambio automatike,viti 2006,feneret xeno,navigator,sedilje me ngrohje,larje feneresh

  Kurbin Sot, 13:49
  5.300 €
 • 7 foto
  Smarti
  Vetura

  Smarti

  Shitet smart for four me motor nafte 1.5 viti 2004. Makina eshte ne gjendje te shum te mire dhe me l

  Kurbin Sot, 13:28
  3.000 €
 • 0 foto
  Seat altea
  Vetura

  Seat altea

  Makina shitet per arsye misperdorimi te gjitha sherbimet e bera

  Kurbin Sot, 12:28
  2.200 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndroheht
  Vetura

  Shitet ose ndroheht

  Makina esht ne gjendje shum te mir i gatshem per gjdo lloj prove makina esht me letra per 1 vit shit

  Kurbin Sot, 11:36
  3.800 €
 • 10 foto
  Fort fiesta
  Vetura

  Fort fiesta

  📂 ford fiesta 📂 1.4 nafte 📂 viti 2010 📂 km 245 📂 manual 📂 xhama te zi 📂 me dogan te paguar 📂 sapo ar

  Kurbin Sot, 10:09
  4.300 €
 • 8 foto
  OKAZJON fiat punto
  Vetura

  OKAZJON fiat punto

  📂 Fiat punto 1.4 benzin 📂 viti 2009 📂 1.4 benzine 📂 kamje manual 📂 kilometra 227 📂 4 goma te reja 📂

  Kurbin Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VINC PALFINGER ME 4 DALJE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE HIDRAULIKE NE GJENDJE TE MIRE ME ARGANELLE PESHA MAKSIMALE MBAJTESE 485

  Kurbin Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  19-28
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  19-28

  Shitet Kamion 19–28 4x4 me dy pale reduksione bateri te reja letra te paguara per nji vit bateri

  Kurbin Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc Ferrari Me 4 Dalje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Ferrari Me 4 Dalje

  Shitet vinc ferrari me 4 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SPRINTER VINC-KAZAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SPRINTER VINC-KAZAN

  Shitet Sprinter 413 Cdi Me dogan te paguar E sapoardhur nga gjermania me Kazan veteshkarkues ne tri

  Kurbin Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazana te permasave te ndryshme
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazana te permasave te ndryshme

  Kazana te permasave te ndryshme. Adresa Kryqezimi i Patokut Lac

  Kurbin Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion 19-22 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 19-22 4x4

  Shitet Kamion Veteshkarkues 19 22 motorrin e ka 29 tipi te ri Ne gjendje shume te mire cdo sherbim

  Kurbin Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 disqe ose bej nderrime , Playstation PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 disqe ose bej nderrime , Playstation PS4

  shes keto dy lojra fifa 2016 edhe sleping dogs definitive edition per 20 mij lek ose bej nderrime me

  Kurbin Dje, 22:14
  20 Lek
 • 2 foto
  goma e disqe 17 benzi ne gjendje te mir
  Autopjese dhe paisje

  goma e disqe 17 benzi ne gjendje te mir

  shiten goma e disqe benzi 17 jan dy me dy 225/45/17- 245/45/17 250 mijlek tel/wp 0685801197

  Kurbin Dje, 22:14
  250 Lek
 • 8 foto
  Shitet x5 okazioon 4200 €
  Vetura

  Shitet x5 okazioon 4200 €

  Shitet x5 Viti prodhimit 2003 Motorri 3.0 nafte pa takse lluksi Makina esht ne super gjendje, sens

  Kurbin Dje, 20:06
  4.200 €
 • 0 foto
  ♦️OKAZION♦️
  Vetura

  ♦️OKAZION♦️

  ♦️OKAZION♦️ SHITET GOLF 4 VITI 99 KARBURANTI: 1.4 BENZIN GAZ SUPER EKONOMIK 10 MILEK GAZ 2

  Kurbin Dje, 19:54
  1.100 €
 • 6 foto
  BMW X3 3.0 (nafte)
  Vetura

  BMW X3 3.0 (nafte)

  Modeli 👉🏻 BMW X3 (4x4) Viti 👉🏻 2004 Kilometra 👉🏻 228 000 Origjinale Karburanti 👉🏻 Nafte Kambio 👉🏻 A

  Kurbin Dje, 17:26
  5.500 €
 • 6 foto
  w210 2.2Cdi automat letra deri ne dhjetor
  Vetura

  w210 2.2Cdi automat letra deri ne dhjetor

  shitet eklas 210 220 cdi automat ne gjendje te mir pune letra deri 15 dhjetor, cmimi 3200€ i diskut

  Kurbin Dje, 12:57
  3.200 €
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Autopjese dhe paisje

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin Dje, 11:35
  10 Lek
 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Makina dhe vegla

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin Dje, 11:35
  1 Lek
 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin Dje, 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004
  Vetura

  Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

  Mercedes Benz E class 270 CDI -Viti 2004 ✅ -Motorr 270 CDI ✅ -Sensor parkimi ✅ -Sensor shiu â

  Kurbin Dje, 11:35
  4.500 €
 • 2 foto
  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️
  Shtesa per telefon celulare

  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

  ✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL ?Per Vetem --》1500 Leke ✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit ✅Nuk e u

  Kurbin Dje, 11:34
  15 Lek
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin Dje, 11:34
  120 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Vito 220 Viti 2004
  Vetura

  Mercedes Benz Vito 220 Viti 2004

  Shitet ose nderrohet Mercedes Benz Vito ✅ -Motorr 220 nafte -Ngjyre e bardhe perla (kur del ne di

  Kurbin Dje, 11:33
  9.000 €
 • 5 foto
  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!
  Paisje per sport

  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!

  Shes Hoverboard 10.5 Inch VIP Opsione full !!!! Me bluetooth per te degjuar muzike nga Hoverboardi K

  Kurbin Dje, 11:33
  280 Lek
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Makina dhe vegla

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin Dje, 11:33
  200 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes benz e270
  Vetura

  Shitet Mercedes benz e270

  Shitet mercedes benz e270 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Makina esht shum e paster.

  Kurbin Dje, 11:13
  3.200 €
 • 12 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  C class 2006 220 evo sport avangart full opsion si marshe ne timon plus minus xhama te zinj disje r1

  Kurbin Dje, 03:50
  5.300 €
 • 6 foto
   Shtepi 2kateshe Fushe-Mamurras 560m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2kateshe Fushe-Mamurras 560m2

  Shitet shtepi 2 kateshe fushe mamurras..kati pare 80m2,kati dyte 80m2,,oborr 300m..100m magazine..to

  Kurbin 2 gusht 22:37
  90.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi ne fshatin Gorre, Kurbin. Shtepia ka 500m2 toke truall, me letra, ka uje te pishem 24o

  Kurbin 2 gusht 13:14
  45.000 €
 • 7 foto
  cotroën
  Vetura

  cotroën

  shitet citroën berlingo 1.8 nafte 1300€ shitet per arsye mosperdorimi

  Kurbin 2 gusht 11:42
  1.300 €
 • 4 foto
  Disqe Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Mercedes Benz

  Disqe Benzi me 4 goma ne gjendje te mire 225/55R16 + dy goma rezerve me te njejtin numer

  Kurbin 2 gusht 01:07
  220 €
 • 3 foto
  ?OKAZION⚡ EVO 320?
  Vetura

  ?OKAZION⚡ EVO 320?

  *SHITET EVO 320 VITI:FUNDI 2006 KM:213000 MAKINA NUK KA TAKS LLUKSI MAKINA NUK KA NEVOJ PER ASNJE S

  Kurbin 1 gusht 21:56
  7.300 €
 • 5 foto
  Vinc PM ME 7 Dalje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc PM ME 7 Dalje

  Shitet Vinc PM me 7 dalje hidraulike Vinc eshte ja demtuar shperndaresi

  Kurbin 1 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  renault clio 1.5naft manual per pjes
  Autopjese dhe paisje

  renault clio 1.5naft manual per pjes

  disponoj pjes kembimi per reno clio laguna megane sckenik per pjes motorra 1.2-.1.4 1.5 1.9 tel/wp 0

  Kurbin 1 gusht 10:58
  1 Lek
 • 3 foto
  Pjes per A140 a170 99 manual
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per A140 a170 99 manual

  shiten pjes benc aklas 1.4benzine ne gjedje perfekte motorri e kambio pa asni lloj rrjedhje vaj goma

  Kurbin 1 gusht 10:57
  100 Lek
 • 4 foto
  pjes per makina
  Autopjese dhe paisje

  pjes per makina

  pjes per makina golf4 passat polo, ford fiesta fokus eskort, alfa 145-146-147-166 renault clio lagu

  Kurbin 1 gusht 10:57
  1 Lek
 • 6 foto
  Goma Audi A8/S8 BLINDUAR B8
  Autopjese dhe paisje

  Goma Audi A8/S8 BLINDUAR B8

  Gomat jane ardhur nga Gjermania. Jane 4 ne gjendje shume te mire per Audi A8 apo S8 te BLINDUAR B8.

  Kurbin 1 gusht 09:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Scania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania

  Shitet Trajl Scania ne gjendje shume te mire Rimorkatori ka argenelle Shiten edhe Koka dhe rimarka

  Kurbin 31 korrik 22:44
  22.000 €
 • 8 foto
  ATEGO 12-18 FRIGORIFER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER VIT PRODHIMI 2004 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR HAPJE E POR

  Kurbin 31 korrik 22:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Kamionë

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin 31 korrik 22:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skoda rapid okazion 1.6 naft
  Vetura

  Skoda rapid okazion 1.6 naft

  Shitet skoda rapid i 2014 1.6 nafte me 77 mi kilometra jam pronari par te porsh albania makina esht

  Kurbin 31 korrik 22:13
  8.500 €
 • 4 foto
  Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin
  Apartment / Banesa

  Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

  Edil Project ofron në Resortin e tij HOLIDAY IN në Kune Shëngjin: Apartamente, Dyqane dhe Garazhe. R

  Kurbin 31 korrik 15:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiter benc 240 gjendje pune
  Vetura

  Shiter benc 240 gjendje pune

  Shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje pune makina esht pa letra

  Kurbin 31 korrik 13:27
  750 €
 • 3 foto
  Samsung Note 8 64gb SuperOkazion ?
  Telefona celulare

  Samsung Note 8 64gb SuperOkazion ?

  Shitet Samsung Note 8 64gb memorje 6gb ram ( super i shpejte ) Ngjyre lejla shum e vecante S-PEN

  Kurbin 31 korrik 12:04
  150 €
 • 9 foto
  Man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man

  Man volswagen shitet per pjese shitet Kazani eshte ne gjendje shum te mir

  Kurbin 27 korrik 08:03
  11.111 Lek
 • 7 foto
  Vinc gjerman
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc gjerman

  Vinc gjerman me 1 dalje hidraulike dhe 1 mekanike ne gjendje shum te mir ngren deri ne 1600 kg

  Kurbin 27 korrik 07:55
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet motokros per femije
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet motokros per femije

  shittet motokros 50 cc per femije motorri do ca sistemime por esht ne gjendje t mir pune

  Kurbin 27 korrik 07:23
  200 €