Automjete
Kurbin

Automjete në shitje në Kurbin

 • 4 foto
  Chrysler 300 c
  Vetura

  Chrysler 300 c

  Shes chrysler 300c me impiant gazi. Makina eshte ne gjendje perfekte me letra te prera per 1 vit.

  Kurbin Dje, 23:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chrysler 300c
  Vetura

  Chrysler 300c

  Shitet chrysler 300c gjendje perfekte me impiant gazi. Letra te prera per 1 vit

  Kurbin Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja

  Jan ne gjendje shum te mir te pa plasur apo tgervishtun edhe gomat pothuajse te reja.Dua ti heq seps

  Kurbin Dje, 16:02
  200 Lek
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin Dje, 14:11
  120 €
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Autopjese dhe paisje

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin Dje, 14:10
  10 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

  Shes Vito -04 Ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnje lloj problemi kamje automatike motorr 220 ngjyre

  Kurbin Dje, 14:09
  7.000 €
 • 5 foto
  Mitsubishi PAJERO -86
  Vetura

  Mitsubishi PAJERO -86

  Mitsubishi PAJERO 4x4 prefkt Pa letra Me motorr te bllokuar ( Laç Mamurras )

  Kurbin Dje, 14:09
  800 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!

  Shes Mercedes-Benz E270 Cdi Avangard Full Viti 2004 Bagazhin e ka me thithje , me larje fenerash , k

  Kurbin Dje, 14:09
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet e class
  Vetura

  Shitet e class

  Shitet e class 320 Tel +355 69 969 1728 Gjitha sherbimet e bera Cmimi i diskutushen 5000 Mundesi n

  Kurbin Dje, 12:03
  5.000 €
 • 5 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shes opel corsa 1.2 benzine shume ekonomike me klima shum e paster si makine 4 airbag abs shitet

  Kurbin Dje, 11:41
  2.000 €
 • 8 foto
  Okazion!
  Vetura

  Okazion!

  Okazion - Shitet , Mercedes Benz E Class 220 CDI viti 20

  Kurbin Dje, 10:04
  5.200 €
 • 11 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  Opel zafira 2.2 2002-2003 nafte gjyra blu ekonomik shum i fuqishem me kondicioner gjama elektrik pas

  Kurbin Dje, 04:45
  2.600 €
 • 6 foto
  Stopa audi a6 2012-2015
  Autopjese dhe paisje

  Stopa audi a6 2012-2015

  Shiten stopa origjinal Valeo per audi a6 2012-2015 Matrix. Ne gjendje pune te perdorur

  Kurbin 20 korrik 23:44
  400 €
 • 4 foto
  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion
  Vetura

  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion

  Makina ne gjendje shum te mire kondicioner me klima modl 156 jtd tapiceri bezh letra te prera deri n

  Kurbin 20 korrik 21:49
  2.500 €
 • 5 foto
  E270 CDI
  Vetura

  E270 CDI

  E 270 CDI 11/2000 Letra deri ne gusht . 4 Goma te reja , disqe 17' amg RADIO / CD / NAVI / TELEFON

  Kurbin 20 korrik 19:05
  3.800 €
 • 3 foto
  Shitet automat super full
  Vetura

  Shitet automat super full

  Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda

  Kurbin 20 korrik 17:00
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet A class okazion 4000euro!!?
  Vetura

  Shitet A class okazion 4000euro!!?

  Shitet A class viti 2007 motorr 1.9 nafte shume ekonomik makina eshte ne gjendje perfekte 4 goma te

  Kurbin 20 korrik 13:43
  4.000 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517
  Vetura

  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517

  Nuk ka fjal super vetur

  Kurbin 20 korrik 10:00
  6.500 €
 • 11 foto
  PORSCHE 3.0 NAFTE. Super FULL OPTIONAL
  Vetura

  PORSCHE 3.0 NAFTE. Super FULL OPTIONAL

  Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL Viti i Prodhimit Fundi 2009, i sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar

  Kurbin 20 korrik 07:08
  21.900 €
 • 11 foto
  Mercedes ML 270 CDI - Nderrohet
  Vetura

  Mercedes ML 270 CDI - Nderrohet

  SHES ML 270 CDI VIT PRODHIMI FUNDI I 2002 NGJYRA E KUQE E ERRET klima airbag abs 4 xhama elekt

  Kurbin 19 korrik 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Kamionë

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin 19 korrik 22:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  19-22 4x4
  Kamionë

  19-22 4x4

  Kamion 19-22 4x4 me reduktor veteshkarkuese ne tri krahet Vinc Palflinger me 5 dalje. 3 dalje hidra

  Kurbin 19 korrik 22:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Kamionë

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin 19 korrik 22:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  408-Vetshkarkuese
  Kamionë

  408-Vetshkarkuese

  Kamioncin 408 Veteshkarkuese ne tri krahet Vit prodhimi 1990 e sapotarguar Letra per nje vit te pa

  Kurbin 19 korrik 22:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC
  Kamionë

  410 Vetshkarkuese dhe ME VINC

  KAMIONCIN 410 VETESHKARKUESE ME VINC ME 2 DALJE HIDRAULIKE Dhe nje mekanike VIT PRODHIMI 1992 M

  Kurbin 19 korrik 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  16-25 4x4 Vetshkarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  16-25 4x4 Vetshkarkues

  Kamion 16-25 4x4 me reduktor vete shkarkuese ne tri krahet. Vit prodhimi 1989 6 goma te reja bate

  Kurbin 19 korrik 22:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VINC PALFINGER ME 4 DALJE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE HIDRAULIKE NE GJENDJE TE MIRE ME ARGANELLE PESHA MAKSIMALE MBAJTESE 485

  Kurbin 19 korrik 22:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI
  Kamionë

  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI

  KARROTREC 1114 ME PLATFORME LEVIZESE ME GJATESI 6.30 DHE GJERESI 2.40 VIT PRODHIMI 1992 ME LETRA

  Kurbin 19 korrik 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kazana te permasave te ndryshme
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazana te permasave te ndryshme

  Kazana te permasave te ndryshme. Adresa Kryqezimi i Patokut Lac

  Kurbin 19 korrik 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Fiesta benzin
  Vetura

  Ford Fiesta benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir me letra per nje vit

  Kurbin 19 korrik 20:02
  1.200 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Kamionë

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 19 korrik 19:05
  110.000 €
 • 7 foto
  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006
  Vetura

  shes mercedez benz 211 e clas 220 viti 2006

  shes mercedez benz e clas 220 viti 2006 kamjo automat sendilje me nxerje dhe me masazh goma te reja

  Kurbin 19 korrik 15:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  goma 195/75/16c 6copa
  Autopjese dhe paisje

  goma 195/75/16c 6copa

  shes 6goma mishelin ne gjendje te shkeqlyer te ardhura nga italia cmimi 320 mijlek

  Kurbin 19 korrik 12:47
  320 Lek
 • 2 foto
  pjes per benc a140 a170 c180 e300
  Vetura

  pjes per benc a140 a170 c180 e300

  bjes per benc aklas benzin e naft manual cklas benzin e klas naft 300

  Kurbin 19 korrik 12:44
  1 Lek
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Vetura

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin 19 korrik 12:44
  1 Lek
 • 2 foto
  kia 2.0naft 2007 maual me letra
  Vetura

  kia 2.0naft 2007 maual me letra

  shitet kia motorr 2.0 nafte manual e sapo doganuar e targuar para ni muaj letra per ni vit ne gjendj

  Kurbin 19 korrik 12:44
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw Golf IV 1.9 NAFT
  Vetura

  Vw Golf IV 1.9 NAFT

  Golf 4 1.9 tdi naft Abs Airbag kondicioner me hapje nga siper goma te reja makina ne gjendje shum te

  Kurbin 19 korrik 09:59
  2.300 €
 • 5 foto
  opel corsa 960 benxin
  Vetura

  opel corsa 960 benxin

  shitet opel corsa 960 benxin viti 98 shum ekonomike letrat mbarojn 01.07.2020 makina eshte ne gjend

  Kurbin 18 korrik 22:47
  1.200 €
 • 5 foto
  Toyota 120
  Vetura

  Toyota 120

  Makina esht me super gjendje

  Kurbin 18 korrik 22:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 2.5 nafte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Çmimi i diskutush

  Kurbin 17 korrik 21:38
  6.700 €
 • 5 foto
  HYUNDAI H1
  Vetura

  HYUNDAI H1

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me motorr2.5 nafte me rreth 156 mij km me vaj e filtra te nderr

  Kurbin 17 korrik 09:16
  3.000 €
 • 1 foto
  Biciklete
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklete

  Bulls 29 Alumin .... Gjermane

  Kurbin 16 korrik 12:47
  270 Lek
 • 6 foto
  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatik
  Vetura

  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatik

  Fiat punto 1.3 nafte kambio automatike super economik xhama elektrik kondicioner cd. makina ka 1vit

  Kurbin 15 korrik 15:39
  2.500 €
 • 5 foto
  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion me vinc ne gjendie te shkelqyer gjenerike

  Kamjon 17 22 me vinc deri ne 32 metra lartesi eshte shum I mire per hypje ne kate te larta tulla dh

  Kurbin 15 korrik 13:32
  19.000 €
 • 10 foto
  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon Mercedes Benz Autobot 1735

  Shitet per arsyje mosperdorimi, 2 dhoma me nga 6200 Litra me pompe te rregullt shtytese dhe thithese

  Kurbin 15 korrik 13:24
  12.000 €
 • 6 foto
  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.
  Kamionë

  Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

  Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqye

  Kurbin 15 korrik 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A CLASS 2008 TURBO KOMPRESOR
  Vetura

  A CLASS 2008 TURBO KOMPRESOR

  Shitet makina a class 2.0 turbo kompresor viti 2008 e pershtatshme per impjant gazi.shum i shpejte d

  Kurbin 15 korrik 07:35
  4.800 €
 • 3 foto
  OKAZIION A1.7cdi automat 1600€
  Vetura

  OKAZIION A1.7cdi automat 1600€

  shitet okazion aklas 1.7cdi sensor klima panorame letra deri me 20/08/19 Cmimi 1600€ i padiskutushem

  Kurbin 14 korrik 09:09
  1.600 €
 • 9 foto
  \"Actros 4 aks\"
  Kamionë

  \"Actros 4 aks\"

  Shitet Mercedez Benz Actros 4140 .Viti prodhimit 2001.Vetshkarkues ne 3 anet dhe me kazan 20 m3,me t

  Kurbin 14 korrik 07:58
  35.500 €
 • 5 foto
  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci
  Vetura

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 motor 2.2 benci

  Okazion Cruiser Pt viti 2002 me motorr benci baj e filtra te ndrruara timon anglez. Cmimi 1800 euro.

  Kurbin 13 korrik 22:22
  1.500 €