Kurbin

Shtepi & Familje në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Makina dhe vegla

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin 25 janar 13:12
  1 Lek
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Makina dhe vegla

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin 25 janar 13:11
  200 €
 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin 24 janar 19:28
  400 €
 • 6 foto
  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI
  Mobilje

  OKAZION!!SHITEN MOBILJE CALL CENTERI

  Shiten mobilie per call center , 12 postazione ,7 kompiutera me kufje dhe tastiera.1 tavoline e pers

  Kurbin 19 dhjetor 19:20
  700 €
 • 1 foto
  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!

  Shitet gjenerator kipor 3 fazorsh dhe monofaz ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur 1200€ i di

  Kurbin 7 dhjetor 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Dekorime

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL:

  Kurbin 29 nëntor 19:17
  100 €
 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin 6 nëntor 18:43
  100 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kurbin 15 shtator 14:56
  50.000 €
 • 3 foto
  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve
  Teknik dhe paisje

  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

  Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro

  Kurbin 28 gusht 20:41
  300 €
 • 2 foto
  Motorrsharr Gjermane
  Makina dhe vegla

  Motorrsharr Gjermane

  Motorrsharra esht gjermane marka stil pa asnje lloj difekti cmimi 500€ i diskutushem

  Kurbin 20 gusht 16:44
  500 €
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Gjenerator Astra

  Kurbin 8 gusht 10:21
  190 Lek
 • 0 foto
  Rafte cefla Italiane per supermarket
  Mobilje

  Rafte cefla Italiane per supermarket

  Shesim rafte cefla italiane te perdorura ne gjendje perfekte 12000lekeper meter lineare tek dhe dopj

  Kurbin 7 gusht 09:50
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke
  Mobilje

  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke

  Shes Frigorife , Kasa per supermarkete dhe rafte metalike pak te perdorura Per cmimin kontaktoni nr

  Kurbin 16 korrik 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4000 € deri në 350.000 €
  Teknik dhe paisje

  4000 € deri në 350.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Kurbin 1 korrik 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tavoline pc
  Mobilje

  tavoline pc

  Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i

  Kurbin 7 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)
  Makina dhe vegla

  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)

  Shiten vegla per perpunimin e drunit(flutra) Aksi 30

  Kurbin 27 maj 10:47
  800 Lek
 • 6 foto
  Lavatriqe pastrim kimik
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe pastrim kimik

  Lavatrice pastrim.kimik e sapo ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per prove

  Kurbin 13 maj 14:33
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon
  Makina dhe vegla

  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

  Shitet korrese bari me korent 1000w (HYUNDAI) ne gjendje te shkelqyer dhe shume e fuqishme e sjelle

  Kurbin 29 prill 15:57
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 prill 19:04
  700 €
 • 0 foto
  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal
  Makina dhe vegla

  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal

  Shitet tank zmerilimi me leter shirit (metabo 1000w) origjinal,shum pak i perdorur ne gjendje perfek

  Kurbin 10 prill 22:10
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte pune.

  Kurbin 10 prill 16:05
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

  Shitet freze dore per dru e markes (BOSCH) 500w 2700 rrotullime/minut.ne gjendje perfekte pune shume

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)

  Shitet sharre druri me disk (BLACK & DECKER 1100w) origjinale.ne gjendje perfekte pune shum pak

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri 1.3 amper,dhe karikuse.eshte ne gjendje perfekte pune

  Kurbin 10 prill 16:05
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Vegla freze marangozi druri
  Makina dhe vegla

  Vegla freze marangozi druri

  Shiten koka frezash per marangoz.per hapje kanale dyersh,module per te bere cdo lloj lule te ndryshm

  Kurbin 8 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet modul per freze druri per hapje paturash
  Makina dhe vegla

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash ne permasa te ndryshme.ne gjendje te shkelqyer.esht

  Kurbin 8 prill 20:15
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Modul freze druri italiane origjinale + thika
  Makina dhe vegla

  Modul freze druri italiane origjinale + thika

  Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia

  Kurbin 8 prill 20:14
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline televizori (model shum i vecante)
  Mobilje

  Tavoline televizori (model shum i vecante)

  Shitet tavoline per tv ,modeli esht shum i vecante nuk ka tjeter si kjo ne shqiperi.ska asnje shenje

  Kurbin 8 prill 02:38
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti
  Makina dhe vegla

  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti

  Shitet konvertues 12v 220v i ri ne kuti.vendoset ne baterin e makines dhe konverton nga 12v ne 220v

  Kurbin 6 prill 22:14
  60 €
 • 3 foto
  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri + karikuse .i sapo ardhur nga italia,ne gjendje perfek

  Kurbin 6 prill 21:30
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)
  Makina dhe vegla

  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)

  Shitet sharre pendul druri dhe alumini (FELISATTI) made in italy origjinale 1100 w .Kthehet ne 2 kr

  Kurbin 6 prill 21:29
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina karrige
  Mobilje

  Tavolina karrige

  Karrike tavolina per restorante ne super gjendje te prodhuara nga ardeno shiten 4 komplete me nga 1

  Kurbin 4 prill 10:20
  350 €
 • 7 foto
  Makine qepse industriale NARITA
  Makina dhe vegla

  Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA E RE !!!! Cmimi 500 euro BEJ NDERIME !!!!!! ( Laç Mamurras )

  Kurbin 4 prill 03:37
  500 €
 • 4 foto
  Betoniere me benzin
  Materiale ndertimi

  Betoniere me benzin

  Betoniera ka motorr te ardhur nga Gjermania.E shes per arsye se se perdor ma.Esht shum e mir pasi es

  Kurbin 3 prill 19:54
  300 €
 • 0 foto
  Makine qepse
  Makina dhe vegla

  Makine qepse

  Shitet makin qepse dyst Shum pak e perdorur me rrul Per tapiceri Motorr mekanin Shitet per arsye

  Kurbin 3 prill 19:21
  300 Lek
 • 2 foto
  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire
  Mobilje

  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

  Shiten seti I kolltuceve 3+2+1+1 ne gjendje shum te mire te perdorur rreth nje vit cmimi 260 mij le

  Kurbin 3 prill 18:48
  26.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet sobe druri per gatim
  Mobilje

  Shitet sobe druri per gatim

  Soba eshte ne gjendie perfekte si e re

  Kurbin 3 prill 13:58
  500 €
 • 9 foto
  Makina qepese Te gjitha llojet !!! Dhe i riparojm
  Makina dhe vegla

  Makina qepese Te gjitha llojet !!! Dhe i riparojm

  Shes makina qepese , makine qepese , makina qepse , makine qepse , makin qepese , makin qepese , etj

  Kurbin 3 prill 11:05
  400 €
 • 0 foto
  Modul freze per dru
  Makina dhe vegla

  Modul freze per dru

  Shitet modul freze per dru,per aks 40 mm.

  Kurbin 31 mars 20:50
  9.000 Lek
 • 2 foto
  Freze druri Bosch 500w 17.000 Leke
  Makina dhe vegla

  Freze druri Bosch 500w 17.000 Leke

  shitet freze per dru, (BOSCH 500w) ne gjendje te shkelqyer pune,shum pak e perdorur.cmimi i diskutu

  Kurbin 10 mars 18:34
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Pistolet vidator ajri per dado e bullona
  Makina dhe vegla

  Pistolet vidator ajri per dado e bullona

  Shitet vidator me ajer per lirim dhe shtrengim dado e bullona ( 90 PSIG / 6.2 bar ) .me ka ardh sot

  Kurbin 8 mars 16:34
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Freze druri ( HITACHI 1300w) 22.000 Leke
  Makina dhe vegla

  Freze druri ( HITACHI 1300w) 22.000 Leke

  Shitet freze dore per dru ( HITACHI 1300w ) ne gjendje te shkelqyer,shum pak e perdorur e sapo ardhu

  Kurbin 7 mars 21:54
  22.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharre druri me dis (BLACK & DECKER 1100w)
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre druri me dis (BLACK & DECKER 1100w)

  Shitet sharre druri me dis (BLACK & DECKER 1100w) ne gjendje te shkelqyer vetem 1 jave esht perd

  Kurbin 5 mars 11:54
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Tank zmerilimi 500w 12.000 Leke
  Makina dhe vegla

  Shitet Tank zmerilimi 500w 12.000 Leke

  Shitet Tank zmerilimi (BLACK & DECKER 500w) shuum pak i perdorur,ne gjendje te shkelqyer.cmimi

  Kurbin 5 mars 11:34
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet tank zmerilimi per dru
  Makina dhe vegla

  Shitet tank zmerilimi per dru

  Shitet tank zmerilimi per dru (metabo 1000w) ne gjendje te shkelqyer,i perdorur vetem 1 jave. Cmimi

  Kurbin 4 mars 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Tuba Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Tuba Betoni

  Kotica Shpk me adrese Autostrada Lac-Mamurras Km2, vjen ne treg me produktin Tuba Betoni, te dimensi

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Blloqe Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Blloqe Betoni

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen ne treg me produktin Blloqe Betoni te permasa

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllaka Betoni/Kotica Shpk
  Materiale ndertimi

  Pllaka Betoni/Kotica Shpk

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen me modelet me te reja ne produktin pllaka bet

  Kurbin 23 janar 09:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet gjenerator 14.71kv
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator 14.71kv

  Shitet gjenerator 14.71kv tre fazor me nafte shum ekonomik shum pak i perdorur me gjithe fasho reze

  Kurbin 21 janar 22:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.
  Materiale ndertimi

  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.

  HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmojmë të gjithë njerëzit me karakt

  Kurbin 4 dhjetor 14:40
  100 €