Kurbin

Sport & Rekreacion në shitje në Kurbin

 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin Sot, 10:02
  100.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FONIA E KOMPLETUAR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin Sot, 10:01
  500.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin Sot, 10:00
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin Sot, 10:00
  45.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin Sot, 09:59
  250.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin Sot, 09:59
  200 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin Sot, 09:59
  1.500.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet fonia e kompletuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet fonia e kompletuar

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 19 shtator 21:00
  1 Lek
 • 5 foto
  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!
  Paisje per sport

  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!

  Shes Hoverboard 10.5 Inch VIP Opsione full !!!! Me bluetooth per te degjuar muzike nga Hoverboardi K

  Kurbin 17 shtator 21:37
  280 Lek
 • 0 foto
  Chow Chow i Bardhe Mashkull
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow i Bardhe Mashkull

  Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta mar

  Kurbin 17 shtator 21:37
  800 €
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shënd
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shënd

  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shëndetin Ne kemi pjellën më të adhurueshme të koneve S

  Kurbin 16 shtator 12:50
  180 €
 • 0 foto
  Shitet qen shtepi
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen shtepi

  Shitet qen shtepie, nje muajsh.

  Kurbin 12 shtator 08:21
  20.000 Lek
 • 1 foto
   Puppies Akita për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies Akita për Shitje

  Kemi për shitje 2 qen të mrekullueshëm mashkull dhe femër akita. Mami dhe babi akitas të plotë. këly

  Kurbin 11 shtator 14:00
  1 €
 • 2 foto
  Fbt Project 320BT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fbt Project 320BT

  Shiten 4 boksa lokalesh FBT Project 320Bt me dy sisteme Reflex Bass 2 \"3.5\" woofer dhe 0.5 \"twee

  Kurbin 9 shtator 23:53
  300 €
 • 1 foto
  RCF TT25A CIFT Aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A CIFT Aktiv

  Shiten cift rcf tt25a ( ACTIV ) njeri eshte ne rregull ndersa tjetri ka problem ne amplifike cmimi i

  Kurbin 9 shtator 22:13
  1.000 €
 • 2 foto
  Bicikleta ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje

  Sapo e ardhur nga gjermania cmimi i diskutueshem

  Kurbin 3 shtator 16:11
  1.300 Lek
 • 1 foto
  Shitet qen mini spitz rrace e paster.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen mini spitz rrace e paster.

  Shes qenin mini spitz per arsye emigrimi. Esht 3 muajsh Rrace e paster Mini Spitz. Eshte femer dhe v

  Kurbin 31 gusht 11:35
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet qen mini spitz rrace e paster.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen mini spitz rrace e paster.

  Shes qenin mini spitz per arsye emigrimi. Esht 3 muajsh Rrace e paster Mini Spitz. Eshte femer dhe v

  Kurbin 31 gusht 11:03
  250 Lek
 • 1 foto
  Këlyshë francezë Bulldog të Vaksinuar plotësisht V
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë francezë Bulldog të Vaksinuar plotësisht V

  Këlyshët janë të gjithë, të mikrocipruar, të kontrolluar nga vetja, të testuar shëndetësor, të vaksi

  Kurbin 27 gusht 08:51
  1 €
 • 3 foto
  Qen ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen ne shitje

  Shiten cift Te vaksinuar ne menyre te rregullt

  Kurbin 25 gusht 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen per shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen per shitje

  I vaksinuar rregullisht

  Kurbin 25 gusht 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MUZIK
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MUZIK

  boks muzike teper i mir me ton shum te mir volumin e ka shum te mir...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 0 foto
  Qen Pomerania ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen Pomerania ne shitje

  Shitet qen Pomerania per arsye emigrimi. Eshte 2 vjeç mashkull. Vaksinat i ka te bera. Numri qe mun

  Kurbin 1 gusht 23:26
  300 €
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin 1 gusht 23:25
  1.300.000 Lek
 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin 1 gusht 14:33
  6.500 €
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Kurbin 31 korrik 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE Cmimi: 1 miljon e 400 mij lek

  Kurbin 22 korrik 14:05
  140.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION

  SHITEN DY BOKSE SATELIT BEHRINGER EUROLIVE 400W SECILI CMIMI 400 MIJ LEKE

  Kurbin 22 korrik 14:03
  40.000 Lek
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 13 korrik 16:57
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  RCF TT25A QIFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A QIFT

  Shiten qift rcf tt25a 1500W secili ne gjendje te mir pune dhe pa asnje defekt me komponent origjinal

  Kurbin 11 korrik 21:14
  2.200 €
 • 1 foto
  Biciklete Scott Mtb
  Paisje per sport

  Biciklete Scott Mtb

  Bicikleta ne gjendje te mire me goma te medha shum e mire e gateshme per gjdo lloj prove bicikleta e

  Kurbin 12 qershor 09:23
  250 €
 • 0 foto
  biciklete mtb e markes scott
  Paisje per sport

  biciklete mtb e markes scott

  biciklete mtb me goma te medha shum e lehte per te pedalur me 3-8 marshat shum e bukur e pershtatesh

  Kurbin 11 qershor 20:20
  300 €
 • 0 foto
  Shitet kangal
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangal

  Shitet kangal femer 6 muajshe

  Kurbin 8 qershor 21:03
  400 €
 • 2 foto
  Biqikleta
  Paisje per sport

  Biqikleta

  Biqiklet max lelli team e gjitha ne karbon biqkleta e re n dyqan kushton 3.400 euro shite

  Kurbin 15 maj 13:29
  1.000 €
 • 1 foto
  Trombe Lark
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trombe Lark

  Ne gjendje shume te mire. Shitet se bashku me valixhen.

  Kurbin 14 maj 21:54
  200 €
 • 1 foto
  Dynacord PowerMate 1000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord PowerMate 1000

  2 x 500 = 1000 WAT. 4 OM per krah. Ne gjendje shume te mire.

  Kurbin 12 maj 22:27
  650 €
 • 1 foto
  Amplifikator Crown XLS 602 Poweramp
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator Crown XLS 602 Poweramp

  600 x 2 = 1200 WAT . 4 OM per krah.

  Kurbin 12 maj 22:27
  250 €
 • 3 foto
  Fizarmonike Weltmeister Stella
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike Weltmeister Stella

  120 Bass. Ne gjendje shume te mire.

  Kurbin 12 maj 22:19
  250 €
 • 3 foto
  Fizarmonike Antike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike Antike

  E ardhur nga Finlanda. Ne gjendje shume te mire. 80 Bass.

  Kurbin 12 maj 22:07
  300 €
 • 2 foto
  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitj
  Kafshe shtepiake

  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitj

  Shëndeti testuar puppies bulldog angleze për shitje Këto pups janë puppies zezë dhe tan tan të mëdha

  Kurbin 20 prill 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklete 26 e pa perdorur
  Paisje per sport

  Biciklete 26 e pa perdorur

  shitet bicikleta e re e pa perdour fare cmimi 100mijlek

  Kurbin 7 prill 22:42
  100 Lek
 • 3 foto
  300
  Veshje / Kepuce / Ore

  300

  Shiten dy ora njera breitling dhe tjetra swatch shum te mira per arsyje mosperdorimi 150

  Kurbin 3 prill 18:07
  300 Lek
 • 2 foto
  Pastor German
  Kafshe shtepiake

  Pastor German

  Cift race e paster 2 vjec e gjysem . cmimi i arsyshem

  Kurbin 3 prill 13:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni sharrit

  Shitet qeni i sharit. Mosha 3 vjec. Shum agresiv.

  Kurbin 3 prill 12:53
  500 €
 • 1 foto
  RCF 8003AS RCF TT+ 25A
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF 8003AS RCF TT+ 25A

  Shiten dy rcf 8003as dhe dy rcf tt+25a ne gjendje te shkelqyer pune pa asnje difekt. Cmimi 4800€ te

  Kurbin 3 prill 12:30
  4.800 €
 • 2 foto
  SHITEN ROSA VENDI & GREKE BIO
  Kafshe shtepiake

  SHITEN ROSA VENDI & GREKE BIO

  Shiten rosa bio. Te njoma, te rritura ne natyre dhe ambjent te bollshem, me ushqim bio. 1shpend/ 1

  Kurbin 3 prill 11:18
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Migrofon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Migrofon

  Shitet migrofon shure beta 58 A Ne gjendje te shkelqyer origjinal Pak I perdorur Me 16 metra Kabu

  Kurbin 3 prill 10:31
  250 Lek
 • 2 foto
  Pata mjelma
  Kafshe shtepiake

  Pata mjelma

  Shes pata mjelma .Mund te me kontaktoni ndermjet nr te lart permendur si dhe ne whats app.Ju lutem t

  Kurbin 3 prill 07:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shes pastor gjerman

  Shes pastor gjerman ,rrace e paster.17 muajsh i vaksinuar dhe i pajisur me liber shendeti.Cmimi 170

  Kurbin 3 prill 06:18
  170 €