Mobilje
Kurbin

Mobilje në shitje në Kurbin

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin 21 tetor 17:24
  100 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kurbin 15 shtator 14:56
  50.000 €
 • 0 foto
  Rafte cefla Italiane per supermarket
  Mobilje

  Rafte cefla Italiane per supermarket

  Shesim rafte cefla italiane te perdorura ne gjendje perfekte 12000lekeper meter lineare tek dhe dopj

  Kurbin 7 gusht 09:50
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke
  Mobilje

  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke

  Shes Frigorife , Kasa per supermarkete dhe rafte metalike pak te perdorura Per cmimin kontaktoni nr

  Kurbin 16 korrik 17:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tavoline pc
  Mobilje

  tavoline pc

  Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i

  Kurbin 7 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline televizori (model shum i vecante)
  Mobilje

  Tavoline televizori (model shum i vecante)

  Shitet tavoline per tv ,modeli esht shum i vecante nuk ka tjeter si kjo ne shqiperi.ska asnje shenje

  Kurbin 8 prill 02:38
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina karrige
  Mobilje

  Tavolina karrige

  Karrike tavolina per restorante ne super gjendje te prodhuara nga ardeno shiten 4 komplete me nga 1

  Kurbin 4 prill 10:20
  350 €
 • 2 foto
  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire
  Mobilje

  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

  Shiten seti I kolltuceve 3+2+1+1 ne gjendje shum te mire te perdorur rreth nje vit cmimi 260 mij le

  Kurbin 3 prill 18:48
  26.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet sobe druri per gatim
  Mobilje

  Shitet sobe druri per gatim

  Soba eshte ne gjendie perfekte si e re

  Kurbin 3 prill 13:58
  500 €