Mobilje

Mobilje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 4 foto
  Tavolin druri 100%
  Mobilje

  Tavolin druri 100%

  Tavolina eshte dru sade, me surtar, eshte shum e bukur per sallone

  Lezhë 10 nëntor 20:10
  50 €
 • 2 foto
  Dyshek ortopedik
  Mobilje

  Dyshek ortopedik

  Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes

  Kurbin 6 nëntor 18:43
  100 €
 • 1 foto
  Porte me shine
  Mobilje

  Porte me shine

  Shitet per arsye se po ndrroj model

  Lezhë 3 tetor 12:11
  350 €
 • 8 foto
  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta
  Mobilje

  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta

  Shes Tavoline ngrenie me 2 stola per ambjent perjashta. I kam ndertuar vete sepse punoj saldator, dh

  Lezhë 22 shtator 21:04
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kurbin 15 shtator 14:56
  50.000 €
 • 0 foto
  Rafte cefla Italiane per supermarket
  Mobilje

  Rafte cefla Italiane per supermarket

  Shesim rafte cefla italiane te perdorura ne gjendje perfekte 12000lekeper meter lineare tek dhe dopj

  Kurbin 7 gusht 09:50
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke
  Mobilje

  Frigorifera , Kasa , Rafte metalike per supermarke

  Shes Frigorife , Kasa per supermarkete dhe rafte metalike pak te perdorura Per cmimin kontaktoni nr

  Kurbin 16 korrik 17:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Komplet divanash me zhveshje
  Mobilje

  Komplet divanash me zhveshje

  Shitet komplet divanash te perdorur, ne nje shtepi vetem gjate stines se veres, por me kujdes. Perdo

  Lezhë 26 qershor 12:05
  900 €
 • 8 foto
  Shiten divana me veshje
  Mobilje

  Shiten divana me veshje

  Shitet komplet divanash te perdorur, ne nje shtepi vetem gjate stines se veres, por me kujdes. Perdo

  Lezhë 26 qershor 12:02
  900 €
 • 1 foto
  tavoline pc
  Mobilje

  tavoline pc

  Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i

  Kurbin 7 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh
  Mobilje

  Shiten Prerese patatesh dhe Perimesh

  Kemi per te shitur Prerese patatesh dhe perimesh ,Pajisjet jane shume pak te perdorura. Te dyja bash

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten brumatice dhe afetatrice
  Mobilje

  Shiten brumatice dhe afetatrice

  shiten brumatice dhe afetatrice ne gjendje te mire . Brumaticja kushton 30.000 lek te reja ndersa af

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre per 6 tava frigorifer banak
  Mobilje

  Furre per 6 tava frigorifer banak

  Shiten furre per 6 tava te medha per njeher dhe frigorifer shume pak te perdorura. furra kushton 3.0

  Lezhë 29 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pajisje per doner+balitor 6 vensh
  Mobilje

  Pajisje per doner+balitor 6 vensh

  Shiten pajisje per doner dhe balitor 6 vensh +6 kullojse per oriz+ 6 kulloje per makarona. Pajisja d

  Lezhë 29 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar
  Mobilje

  Mbajteve vere dhe 3 margarite llambadar

  SHiten mbajtse vere dhe 3 cope margarite per llambadar Mbajtesja e Veres kusjton 250 euro Ndersa 1 m

  Lezhë 29 maj 18:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyer te perdorura
  Mobilje

  dyer te perdorura

  shiten dyer te perdorura ne gjendje te mire,permssat 75 × 212 per banjo ngjyra grihe jane 16 cope mu

  Lezhë 12 maj 22:07
  1 €
 • 2 foto
  SHES DYER TE PERDORURA
  Mobilje

  SHES DYER TE PERDORURA

  Shes 7 dyer te perdorura ne gjendje te mir te pa demtuara. 5000 lek ni der

  Lezhë 12 maj 21:06
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline televizori (model shum i vecante)
  Mobilje

  Tavoline televizori (model shum i vecante)

  Shitet tavoline per tv ,modeli esht shum i vecante nuk ka tjeter si kjo ne shqiperi.ska asnje shenje

  Kurbin 8 prill 02:38
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Karrige per parukeri ose berber
  Mobilje

  Karrige per parukeri ose berber

  Shitet nje karrige per berber ose parukeri Karrike shum ne gjendje 95 % ne gjendje pune. Shitet per

  Lezhë 4 prill 13:30
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina karrige
  Mobilje

  Tavolina karrige

  Karrike tavolina per restorante ne super gjendje te prodhuara nga ardeno shiten 4 komplete me nga 1

  Kurbin 4 prill 10:20
  350 €
 • 5 foto
  shiten pjese per lokal bar kolltuqe
  Mobilje

  shiten pjese per lokal bar kolltuqe

  shiten 5 komplete kolltuqesh dhe 1 kend,banak druri i cmontueshem, 5 cadra te medha lokali si dhe ta

  Lezhë 4 prill 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KARRIGE PER BERBER
  Mobilje

  KARRIGE PER BERBER

  SHITET KARRIGE BERBERI NE GJENDJE TE MIRE 150 MIJE LEKE

  Lezhë 4 prill 02:13
  150 Lek
 • 2 foto
  Pianurë elektrike
  Mobilje

  Pianurë elektrike

  Pianurë elektrike e përdorur , e sjellur nga Gjermania e markes\"neeff\".

  Lezhë 3 prill 19:50
  350 €
 • 2 foto
  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire
  Mobilje

  Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

  Shiten seti I kolltuceve 3+2+1+1 ne gjendje shum te mire te perdorur rreth nje vit cmimi 260 mij le

  Kurbin 3 prill 18:48
  26.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten dyer te blinduara
  Mobilje

  Shiten dyer te blinduara

  Shiten dyer te blinduara 2 cop 1.40x2.15 dhe nje 95x2.15 , ne gjendje te mire shum pak te perdorme

  Lezhë 3 prill 15:22
  1 €
 • 4 foto
  Shitet sobe druri per gatim
  Mobilje

  Shitet sobe druri per gatim

  Soba eshte ne gjendie perfekte si e re

  Kurbin 3 prill 13:58
  500 €
 • 2 foto
  frigorifer ngrirs
  Mobilje

  frigorifer ngrirs

  shitet frigorifer ngrirje por perdoret edhe per pije elonomik me 1 motorr okazion 150 mi lek

  Lezhë 2 prill 23:50
  150 Lek
 • 4 foto
  Tavilina dhe karrige
  Mobilje

  Tavilina dhe karrige

  Kemi nje super ofert per ju, shesim 10 tavolina te kompletuara me 4 karrige secila prej tyre. Pe

  Lezhë 2 prill 13:13
  13.000 Lek
 • 0 foto
  ~OKAZION~ Shitet oxhaku cmim i arsyeshem
  Mobilje

  ~OKAZION~ Shitet oxhaku cmim i arsyeshem

  Shitet oxhaku cmim i arsyeshem

  Lezhë 2 prill 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak per Bar-ristorant
  Mobilje

  Banak per Bar-ristorant

  Per ndryshim aktiviteti Shesim nje banak per Bar-ristorant 100% inox me permasa gjatesia 3m , lartes

  Lezhë 2 prill 08:58
  1.000 €
 • 5 foto
  Kukull me veshjen tradicionale te Zadrimes.
  Mobilje

  Kukull me veshjen tradicionale te Zadrimes.

  Kukulla eshte e veshur me motivet tradicionale te zones se Zadrimes. Veshja eshte punuar me shume k

  Lezhë 1 prill 03:15
  70 €
 • 3 foto
  shitet
  Mobilje

  shitet

  banak gjami qe esht perdor per fruta te thata.esht i pershtatshem per dyqan celular dhe per bizhuter

  Lezhë 21 mars 11:34
  55.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion! Oxhak guri!!
  Mobilje

  Okazion! Oxhak guri!!

  Shitet oxhak dekorativ guri, çmimi i arsyeshem!

  Lezhë 12 mars 17:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dhome per femije
  Mobilje

  Dhome per femije

  Dhoma esht keshtu si ne foto 500 mi lek te vjetra

  Lezhë 9 mars 17:34
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Makine qepse Flutur
  Mobilje

  Makine qepse Flutur

  Makina eshte ne gjendje te mira Mund te merret edhe per mozeum I vitit 1990

  Lezhë 3 mars 18:54
  70 Lek
 • 1 foto
  Tavolina me karriga
  Mobilje

  Tavolina me karriga

  Tavolina eshte: 140cm x 85cm

  Lezhë 2 mars 20:34
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina me 4 karriga
  Mobilje

  Tavolina me 4 karriga

  Tavolina eshte: 140cm x 85cm

  Lezhë 2 mars 20:34
  15.000 Lek
 • 3 foto
  divana per dhome ndenje..
  Mobilje

  divana per dhome ndenje..

  divana 3+2, kolltuk + 2 pupa..jane te mirembajtur, pothuajse te rinj..

  Lezhë 1 shkurt 12:34
  220 €
 • 1 foto
  Okazion dhome gjumi
  Mobilje

  Okazion dhome gjumi

  Shitet dhome gjumi, rafte 6 kapakesh, shtrate me trine dhe dyshek dhe koke krevati, dy komodina dhe

  Lezhë 17 janar 21:34
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Krevat tek
  Mobilje

  Krevat tek

  Shitet krevat tek sebashku me dyshek

  Lezhë 17 janar 21:34
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin dhe 5 karrike
  Mobilje

  Tavolin dhe 5 karrike

  Shitet per arsyje emigrimi Eshte shum e veqant dhe antike

  Lezhë 5 tetor 21:12
  350 €