Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 5 foto
  Goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj
  Makina dhe vegla

  Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj

  Damixhan me thurrje plastike. Përdoret gjerësisht për ruajtjen e pijeve të ndryshme si raki, verë, v

  Lezhë Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine
  Makina dhe vegla

  Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine

  Freze toke 6 hp (motor 4-kohesh benzine) 3600 RPM me thika përpara. Freza eshte e pajisur me mekaniz

  Lezhë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor Pompa me lende djegese
  Makina dhe vegla

  Motor Pompa me lende djegese

  Pompat me lende djegese Jane efikase me rendiment te larte ,lehtesisht te transportueshme,konstrukti

  Lezhë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapatrice per shishe vere (e re)
  Makina dhe vegla

  Tapatrice per shishe vere (e re)

  Tapatricja e shisheve ndimon në vendosjen e tapës në shishe për një mbyllje dhe izolim total, duke p

  Lezhë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c
  Makina dhe vegla

  Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c

  Korrëse bari me motor 1000W, i cili gjeneron 2800 RPM, për shpejtësi dhe saktesi gjatë punes. E paji

  Lezhë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri Shtrydhese Rrushi, Të gjitha modelet
  Makina dhe vegla

  Makineri Shtrydhese Rrushi, Të gjitha modelet

  Makineria e shtrydhjes bën të mundur shtrudhjen e rrushit në mënyrë të shpejte dhe efikase. E emalua

  Lezhë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Plug nderrim krahu Hapse Thika freze
  Makina dhe vegla

  Plug nderrim krahu Hapse Thika freze

  Plug per hapje kanali me rrote dhe regjister. Plug per hapje kanali me regjister anesore. Plug me nd

  Lezhë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar
  Makina dhe vegla

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar

  Lezhë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg
  Makina dhe vegla

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Lezhë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM 0682081891
  Makina dhe vegla

  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM 0682081891

  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM, kapaciteti 100 kg/ore

  Lezhë Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin rrushi me korent që heq bishtat
  Makina dhe vegla

  Makin rrushi me korent që heq bishtat

  Makin rrushi me korent

  Lezhë Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini
  Makina dhe vegla

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini pa depozit vakumi dhe gypa plastike.

  Lezhë Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përzierës kolle Einhell
  Makina dhe vegla

  Përzierës kolle Einhell

  Përzierës kolle Einhell

  Lezhë Sot, 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh
  Materiale ndertimi

  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh

  Kuti plastike per vegla Disa llojesh

  Lezhë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone
  Materiale ndertimi

  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone

  Vegel pune me perdorim te gjere ne ndertimtari , ndihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniform

  Lezhë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tub per pompa sperkatje
  Makina dhe vegla

  Tub per pompa sperkatje

  Tub per pompa sperkatje

  Lezhë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti
  Makina dhe vegla

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Lezhë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Morset Banaku ø 200
  Makina dhe vegla

  Morset Banaku ø 200

  Morset Banaku ø200

  Lezhë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET Elektromotorr (i Ri)
  Makina dhe vegla

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  Lezhë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Betoniere me Motor dhe Elektromotor
  Materiale ndertimi

  Betoniere me Motor dhe Elektromotor

  Betoniere me Motor benzine the fuqive te ndryshme. Betoniere me Elektromotor.

  Lezhë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??
  Makina dhe vegla

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar 🇮🇹

  Lezhë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Mulli bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Lezhë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Mulli bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Lezhë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin Rrushi Manuale
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi Manuale

  Makin Rrushi Manuale

  Lezhë Sot, 12:15
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza
  Makina dhe vegla

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti

  Lezhë Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prerese bari me benzine
  Makina dhe vegla

  Prerese bari me benzine

  Prerëse bari 52 CC - motor me 2 kohë benzine. E shpejtë dhe efikase për të përmbushur të gjitha nevo

  Lezhë Sot, 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA
  Materiale ndertimi

  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA

  Kollonat Rrethore jane Ø 30 dhe Ø 40

  Lezhë Sot, 12:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  C 220 CDI 2010. EURO 5
  Vetura

  C 220 CDI 2010. EURO 5

  Makina eshte me dogane te paguar,me 193 mije km,kambio automatike, pilot automatik,sensore parkimi,n

  Kurbin Sot, 12:04
  9.000 €
 • 11 foto
  C 220 cdi sport edition
  Vetura

  C 220 cdi sport edition

  C klass 220 cdi,kambio automatike,viti 2006,feneret xeno,navigator,sedilje me ngrohje,larje feneresh

  Kurbin Sot, 12:04
  5.300 €
 • 2 foto
  Makin Rrushi Manuale
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi Manuale

  Makin rrushi manuale

  Lezhë Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli Per Bluarje
  Makina dhe vegla

  Mulli Per Bluarje

  Mulliri Per Bluarje

  Lezhë Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  C KLASS 220 CDI
  Vetura

  C KLASS 220 CDI

  C klas 220 cdi,132 mije km origjinale me liber sherbimesh,kambio automatike,sensore parkimi,navigato

  Kurbin Sot, 12:03
  13.200 €
 • 1 foto
  Shpi
  Shtepi / Vila

  Shpi

  Shitet shtepi 120m e kompletuat me te gjitha gjerat ,kati i 1 banimit 49000€

  Lezhë Sot, 12:02
  49.000 €
 • 3 foto
  Fiat Punto 1996 1.7 Nafte
  Vetura

  Fiat Punto 1996 1.7 Nafte

  Cmimi i diskutueshem

  Lezhë Sot, 12:02
  1.200 €
 • 1 foto
  Korrse Bari (e re)
  Makina dhe vegla

  Korrse Bari (e re)

  Korrse bari

  Lezhë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Plug me dy krahe
  Makina dhe vegla

  Plug me dy krahe

  Plug me dy krahe

  Lezhë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kthyse Hekuri manuale
  Materiale ndertimi

  Kthyse Hekuri manuale

  Kthyse hekuri manuale

  Lezhë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Opel meriva 1.7 diesel
  Vetura

  Shitet Opel meriva 1.7 diesel

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike .Dokumenta te paguara deri ne shkurt 20

  Lezhë Sot, 11:33
  2.700 €
 • 5 foto
  Rrimorke me difrincal
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rrimorke me difrincal

  Shitet

  Lezhë Sot, 11:33
  350 €
 • 4 foto
  Liberator (Betoni)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liberator (Betoni)

  ....

  Lezhë Sot, 11:33
  200 €
 • 6 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 199.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Lezhë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion
  Vetura

  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion

  Shitet Ml 63 AMG origjinale Viti 2008. . Me 206.000 km origjinale .Dogan e paguar i sa po arrdhur.

  Lezhë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Evo 300 4MATIC
  Vetura

  Evo 300 4MATIC

  SHITET ✅E KLAS 300 4MATIC EVO SERIA W211 ✅F 1 ✅SPORT EDITION LIMITET ✅VITI I PRODHIMIT 200

  Lezhë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003
  Vetura

  BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003

  BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Sh

  Lezhë Sot, 10:36
  6.500 €
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Sot, 10:16
  100 €
 • 10 foto
  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET
  Autopjese dhe paisje

  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET

  MUND TE C'KODOJ 95 % E TE GJITHE TIPEVE TE KASETOFONAVE DUKE PERFSHIRE KETU DHE TIPET E REJA ME NAVI

  Lezhë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat croma 1.9 multijet
  Vetura

  Fiat croma 1.9 multijet

  Shitet ose nderrohet Fiat croma 1.9 multijet viti 2008 240 mi km E sapo ardhur nga 🇮🇹🇮🇹dhe e sapo

  Lezhë Sot, 10:06
  1 €
 • 0 foto
  Materiale ndertimi Armatura
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi Armatura

  Shiten Materile ndertimi armatura Skele 200 cm 220 cm 240cm Puntela Bimar 3 dhe 4 meter Binar 1.

  Lezhë Sot, 10:01
  5.500 €
 • 4 foto
  MAZDA 3.0 B/GAZ
  Vetura

  MAZDA 3.0 B/GAZ

  Mazda tribute Kamio automatike Benzine gaz 3.0 Motorr amerikan 160.000 km Kondicioner Sistem 4X4 me

  Lezhë Sot, 10:00
  4.000 €