Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin -Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje

  Lezhë Sot, 14:22
  38.000 €
 • 8 foto
  Okazion!
  Vetura

  Okazion!

  Okazion - Shitet , Mercedes Benz E Class 220 CDI viti 20

  Kurbin Sot, 14:19
  5.200 €
 • 9 foto
  Okazion A Clas 180 Cdi Automat 2006
  Vetura

  Okazion A Clas 180 Cdi Automat 2006

  🚗OKAZION MERCEDES A 180 CDI AUTOMAT ELEGANC👌👌 Çmimi 4 200 EUR Kategoria Makina Viti: 2006 Transmetue

  Lezhë Sot, 14:11
  4.200 €
 • 6 foto
  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat
  Vetura

  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat

  🚗OKAZION VW GOLF6 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR Cmimi 7999 Eur Kategoria Makina Viti: 2011 Transmetuesi:

  Lezhë Sot, 14:11
  7.999 €
 • 10 foto
  Okazion Mercedes C 220 Automat 2009
  Vetura

  Okazion Mercedes C 220 Automat 2009

  🚗OKAZION MERCEDES C220 CDI AVANGARD AUTOMAT 👌 Çmimi 6 999EUR Kategoria Makina Viti: 2009 Transmetues

  Lezhë Sot, 14:11
  6.999 €
 • 10 foto
  Okazion Toyota RAW4 2.2D-4D LUXURY
  Vetura

  Okazion Toyota RAW4 2.2D-4D LUXURY

  OKAZION TOYOTA RAV4 2.2D-4D LUXURY E SAPO ARDHUR Çmimi 7 300 EUR Kategoria Makina Viti: 2007 Transme

  Lezhë Sot, 14:03
  7.300 €
 • 8 foto
  Okazion Bmw X3 3.0 Automat 2004
  Vetura

  Okazion Bmw X3 3.0 Automat 2004

  🚗OKAZION BMW X3 AUTOMAT M MPACET FULL OPSION Çmimi 4 700 EUR 5 300 EUR Kategoria Makina Viti: 200

  Lezhë Sot, 14:03
  5.300 €
 • 5 foto
  Shitet E320 4matic i 2009
  Vetura

  Shitet E320 4matic i 2009

  Shitet E class 320 i 2009.Nuk perfshihet nga taksa e lluksit sepse eshte 2895cc.Makina ka navigator

  Lezhë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion Range Sport 2.7 Nafte 2008
  Vetura

  Okazion Range Sport 2.7 Nafte 2008

  🚗OKAZION LAND ROVER SPORT 2.7I SAPO ARDHUR.. Shitet nga: Fatmiri Sot 07:10 Çmimi 11 999 EUR Kategori

  Lezhë Sot, 13:51
  12.000 €
 • 1 foto
  shes audi A3 sportback
  Vetura

  shes audi A3 sportback

  shes audi ne gjendje te mire.makina eshte pa dogane.

  Lezhë Sot, 13:43
  3.500 €
 • 11 foto
  PORSCHE 3.0 NAFTE. Super FULL OPTIONAL
  Vetura

  PORSCHE 3.0 NAFTE. Super FULL OPTIONAL

  Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL Viti i Prodhimit Fundi 2009, i sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar

  Kurbin Sot, 13:31
  21.900 €
 • 4 foto
  Mercedenc benz 2050
  Vetura

  Mercedenc benz 2050

  Makina eshte ne gjendje te mire letrat ja te paguara per nje vit per me shum flasi ne tel

  Lezhë Sot, 13:11
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mini cooperS model USA R56
  Vetura

  Shitet Mini cooperS model USA R56

  Mini cooperS Tavan gjami , sensor parkimi ,kamjo Automat ,sendilje lekure me nxerje etj per me teper

  Kurbin Sot, 12:43
  7.200 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 Nafte

  Shitet Touran 2.0 nafte viti 2008 kamjo automatik DSG, gjama te zi , sensor parkimi para mbrapa vete

  Kurbin Sot, 12:43
  6.400 €
 • 5 foto
  Goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 automatik
  Vetura

  Audi A4 automatik

  Shitet Audi A4 automatik 7G 2.0 TDI ne gjendje te mire pune

  Lezhë Sot, 12:24
  4.600 €
 • 10 foto
  Mercedes-benz E250 VITI 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E250 VITI 2010

  W212 . E250 CDI blueficens. Viti i prodhimit dhjetor 2010, 190.000 km me te gjitha dok e paguara der

  Kurbin Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet AUDI A4 -Quattro
  Vetura

  Shitet AUDI A4 -Quattro

  Shitet AUDI A4 -Quattro . Viti 2002. Makina shitet per arsye mos perdorimi (pasi kam makine tjeter).

  Mirditë Sot, 12:23
  3.300 €
 • 0 foto
  Iphone X
  Telefona celulare

  Iphone X

  Iphone X I zi 64 GB xham mbrojtes cover Karikus +Kufje

  Lezhë Sot, 12:11
  650.000 Lek
 • 11 foto
  Ford exckursion
  Vetura

  Ford exckursion

  Shitet ford exckursion viti 2003 motorr 5.4 benzine makina asht ne gjendje shum te mire e pa zhdogan

  Lezhë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedez benz okazion
  Vetura

  Mercedez benz okazion

  Shes ose ndroj mercedez benz 220 w202 i 1999 me letra deri ne gusht te 2020 makina eshte ne gjendje

  Kurbin Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shes opel corsa 1.2 benzine shume ekonomike me klima shum e paster si makine 4 airbag abs shitet

  Kurbin Sot, 11:41
  2.000 €
 • 8 foto
  Apartament perballe detit 39,000 euro
  Apartment / Banesa

  Apartament perballe detit 39,000 euro

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar plotesisht me dy ballkone ne Shengjin. Siperfaqje 65m2, ne katin e

  Lezhë Sot, 11:38
  39.000 €
 • 7 foto
  Sprinter ne gjendje te shkelqyer
  Vetura

  Sprinter ne gjendje te shkelqyer

  Shitet sprinter 213 cdi 12 vendesh ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike me dopio kondicio

  Lezhë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.
  Vetura

  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.

  Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000 km. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Ma

  Lezhë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja

  Pjellë e bukur e 2 qenush të regjistruar Pug. Ata janë të dy shumë të lumtur dhe të shëndetshëm dhe

  Mirditë Sot, 10:31
  1 €
 • 1 foto
  Pajisje perpunim druri kartonxhes
  Makina dhe vegla

  Pajisje perpunim druri kartonxhes

  Pajisje perpunim druri dysheme ,kartonxhes

  Lezhë Sot, 10:11
  100 €
 • 3 foto
  Okazion ML 280 super gjendje
  Vetura

  Okazion ML 280 super gjendje

  Shitet Mercedez Benz Ml viti 2009 ne super gjendje Tgjitha sherbimet e bame me goma te reja Shitet

  Lezhë Sot, 09:53
  12.000 €
 • 8 foto
  E 350 Amg Coupe Nderrohet
  Vetura

  E 350 Amg Coupe Nderrohet

  Mercedes-Benz E350cdi Shitet & Nderrohet Cel : 068 51 31 803

  Lezhë Sot, 09:53
  15.000 €
 • 7 foto
  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor
  Apartment / Banesa

  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor

  Shitet apartament 1+1 60 m2 i mobiluar kat i 3 banim plus garazh 20 m2 me certifikat pronesie. Apart

  Lezhë Sot, 09:27
  58.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus

  Shitet apartament 68 m2 kat i pare ne pallat 5 katesh, brezi i dyte perball EKO OIL ne rrugen shtrau

  Lezhë Sot, 09:27
  44.200 €
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Vetura

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin Sot, 09:26
  1 Lek
 • 3 foto
  7goma 215/65/16C 200 mijlek
  Autopjese dhe paisje

  7goma 215/65/16C 200 mijlek

  shiten 7 goma peshe per furgona apo kamioncina jan ne gjendje te shkelqyer cmimi per tgjitha 200 mij

  Kurbin Sot, 09:25
  200 Lek
 • 8 foto
  Rolot
  Vetura

  Rolot

  Shes rolotin i sapoardhur nga danimarka. Me letra daneze mund ti bahen letrat por shitet edhe pa let

  Lezhë Sot, 09:15
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta

  Shes furgonin 8+1 pa dokumenta eshte djeg paketa e injektorit ne super gjendje aktive para

  Lezhë Sot, 09:10
  1.700 Lek
 • 5 foto
  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare
  Kamionë

  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare

  Shes ivekon ne super gjendje viti 98 pa dokumenta fare xhama elektrik dopjogome motori ne super gj

  Lezhë Sot, 09:10
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak

  Shes furgonin motor 1,9 viti 2002 difrencial para me goma te reja

  Lezhë Sot, 09:10
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner

  Shes autobusin ne super gjendje me te gjitha letrat dhe sherbimet e bera mme kondicioner xhama te ha

  Lezhë Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet sprinteri 12+1 ne letra 15 me vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sprinteri 12+1 ne letra 15 me vende

  Shitet sprinteri ne gjendje perfekte me letra me gjama te hapur motor 4 pistonsh ne gjendje shume t

  Lezhë Sot, 09:09
  5.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet furgoni 8+1 viti 2004 pa dokumenta fare
  Vetura

  Shitet furgoni 8+1 viti 2004 pa dokumenta fare

  Shes furgonin aktive para viti 2004 eshte djeg paketa e injektorit

  Lezhë Sot, 09:08
  1.700 Lek
 • 5 foto
  Sharan 4+1 viti 2001 me te gjitha letrat
  Vetura

  Sharan 4+1 viti 2001 me te gjitha letrat

  Shitet sharani 4+1 ne gjendje te shkelqyer me gomat e reja me te gjitha letrat deri ne janar 2020 me

  Lezhë Sot, 09:08
  3.300 €
 • 5 foto
  Sprinter 14+1
  Vetura

  Sprinter 14+1

  SHITET Sprinteri 14+1 me te gjitha Letrat me te gjitha sherbimet e bera shitet ose nderrohet.Per me

  Lezhë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet benzi ne super gjendje
  Vetura

  Shitet benzi ne super gjendje

  Shes makinen me te gjitha letrat me goma te reja super gjendje cmimi 2300

  Lezhë Sot, 09:07
  2.300 Lek
 • 4 foto
  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020
  Vetura

  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020

  Shes karrotrecin me te gjitha dok deri ne mars 2020. Shitet 2.8 milion

  Lezhë Sot, 08:33
  2.800 Lek
 • 11 foto
  Rulot OOOOOOOOOOOKAZION
  Vetura

  Rulot OOOOOOOOOOOKAZION

  Shes rulotin i sapoardhur nga danimarka, me dok daneze, shitet edhe pa fetra

  Lezhë Sot, 08:33
  1.000 €
 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin Sot, 08:33
  400 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Ace 2 I8160
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Ace 2 I8160

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune...ka dy muaj qe ka ardhur nga Italia....dhe shitet ose

  Lezhë Sot, 06:48
  120 €
 • 0 foto
  Mercedes-benz 211 EVO
  Vetura

  Mercedes-benz 211 EVO

  Benz EVO full option 4x4 ngrohje ftohje para brapa ngrohje navi sensor parkimi sensor shiu jastik a

  Lezhë Sot, 06:14
  9.500 €
 • 0 foto
  iphone 6 i ri
  Telefona celulare

  iphone 6 i ri

  shes iphone 6 16 gb gold i ardhur nga amerika gjendja 10 / 10 540 mije peke i padiskutueshem

  Kurbin Sot, 04:45
  549 Lek
 • 11 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  Opel zafira 2.2 2002-2003 nafte gjyra blu ekonomik shum i fuqishem me kondicioner gjama elektrik pas

  Kurbin Sot, 04:45
  2.600 €