Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 8 foto
  Apartament perballe detit 39,000 euro
  Apartment / Banesa

  Apartament perballe detit 39,000 euro

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar plotesisht me dy ballkone ne Shengjin. Siperfaqje 65m2, ne katin e

  Lezhë Dje, 22:43
  39.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin -Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje

  Lezhë Dje, 22:23
  38.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus

  Shitet apartament 68 m2 kat i pare ne pallat 5 katesh, brezi i dyte perball EKO OIL ne rrugen shtrau

  Lezhë Dje, 11:25
  44.200 €
 • 7 foto
  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor
  Apartment / Banesa

  Okazion, Shengjin shitet 1+1 kompleksi Inheritor

  Shitet apartament 1+1 60 m2 i mobiluar kat i 3 banim plus garazh 20 m2 me certifikat pronesie. Apart

  Lezhë Dje, 11:25
  58.000 €
 • 10 foto
  Pallat i ri ne hyrje te lezhes
  Apartment / Banesa

  Pallat i ri ne hyrje te lezhes

  Pallati i ri ne hyrje te lezhes .5 kat banin dhe nje kat garazh per makina.pallati esht ne ndertim e

  Lezhë Dje, 10:09
  600 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Dhoma

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Mirditë Dje, 08:31
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shpia esht ne gendje te mir

  Kurbin 18 gusht 19:03
  45.000.000 Lek
 • 4 foto
   ?Gazoniere te Hotel Willson me pishine?
  Apartment / Banesa

  ?Gazoniere te Hotel Willson me pishine?

  ?Shitet Dhome me banjo e ballkon me pamje nga deti ideale x pushime te kompleksi Willson me pishine

  Lezhë 18 gusht 15:20
  22.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me dokumenta te rregullta
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me dokumenta te rregullta

  Shtepia eshte ne ndertim e siper.Me certifikate pronesie te rregullt,me dokumentacion Aluizmi te rre

  Lezhë 18 gusht 13:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION Shitet Vile ne Lezhe 150 milion leke
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shitet Vile ne Lezhe 150 milion leke

  Shitet vile ne lezhe poshte rruges shtraus shtepia eshte 2.5 kat e gjitha e perfunduar. Me hipoteke

  Lezhë 18 gusht 10:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi private ne Lezhe
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Lezhe

  Shtepi private ne ishull.shengjin Lezhe.shtepia shitet me te gjitha mobiliet.shtepia ka 2 vite qe es

  Lezhë 18 gusht 10:30
  150.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepia . Okazion !
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia . Okazion !

  shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe . esht 1 kat e gjysem 185 m2 gjithsej . ka 800 m2 siperfaqe toke .

  Lezhë 17 gusht 23:13
  65.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet shtepi + toke 85metra katerore shpia 2+1 dhe 1 delym tok ,,,pra 1000 metra katerore ka uj

  Lezhë 17 gusht 20:54
  52 €
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë

  Shitet apartament në zonën e Tufinës në rrugën Myslym Keta. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim t

  Kurbin 17 gusht 15:23
  56.000 €
 • 5 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Afer shkolles milot

  Kurbin 17 gusht 11:30
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë 16 gusht 17:27
  40.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu

  Okazion Fantastik, Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Club Alcatraz, Sh

  Lezhë 14 gusht 09:26
  160.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000

  OKAZION, SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE - 160.000 EURO Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin

  Lezhë 14 gusht 09:23
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 Lezhe
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Lezhe

  Shesim apartament 1+1 ne qytetin e lezhes prane katedrales te sheshi PapaGjonPali.Pallat i ri me ash

  Lezhë 11 gusht 16:59
  30.000 €
 • 1 foto
  Whatsapp: + 22-991-391-741..
  Truall / Toke

  Whatsapp: + 22-991-391-741..

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Lezhë 5 gusht 19:13
  50.000 €
 • 5 foto
  OKAZION APARTAMENT SHENGJIN
  Shtepi / Vila

  OKAZION APARTAMENT SHENGJIN

  Shitet shtepi 1+1 ne Shengjin kune 100 m larg nga bregu i detit me pamje anesore nga deti.Shtepia nd

  Lezhë 5 gusht 10:05
  450 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin LEZHE
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin LEZHE

  Shitet apartament 2+1 ne qender te Shengjinit,Lezhe.Apartamenti ndodhet prane plazhit.Apartamenti ka

  Lezhë 5 gusht 06:08
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Shengjin

  Shitet apartament ne Shengjin Hyrje 1+1, 2 kuzhina, 2 ballkone, 2 banjo me siperfaqe 84 metra katror

  Lezhë 4 gusht 20:04
  34.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament kat i pare ne rrugen shtraus

  Shitet apartament 68 m2 neto pa hapesire te perbashket, kat i pare ne pallat 5 katesh ndertim i viti

  Lezhë 3 gusht 22:04
  44.200 €
 • 7 foto
  Okazion, Shengjin shitet 1+1 + garazh kompleksi Inheritor
  Apartment / Banesa

  Okazion, Shengjin shitet 1+1 + garazh kompleksi Inheritor

  Shitet apartament 1+1 60 m2 i mobiluar kat i 3 banim plus garazh 20 m2 me certifikat pronesie. Apart

  Lezhë 3 gusht 13:41
  58.000 €
 • 4 foto
  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2
  Truall / Toke

  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2

  Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike

  Lezhë 3 gusht 13:37
  2.200.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion, Ishull Shengjin shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane
  Truall / Toke

  Okazion, Ishull Shengjin shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane

  Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndo

  Lezhë 3 gusht 13:37
  85.000 €
 • 4 foto
  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet
  Truall / Toke

  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet

  Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengjinit. Akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar

  Lezhë 3 gusht 13:36
  140.000 €
 • 5 foto
  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran
  Truall / Toke

  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran

  Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7. Toka eshte me certifikat pronesie gjates

  Lezhë 3 gusht 13:35
  140.000 €
 • 11 foto
  Apartment Ne SHENGJIN 15m nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartment Ne SHENGJIN 15m nga deti

  Pallati esht vi e pare me pamje nga deti ka 2 doma gjumit 2 banjo salon dhe kuzhin te madhe 2 korido

  Lezhë 3 gusht 11:55
  75.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST

  CMIME OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Talea Coast,Tale,Lezhe. Apartamentet variojne m

  Lezhë 1 gusht 18:10
  42.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh

  Shitet Apartament ne katin 3 perballe DREJTORIS TE TATIMEVE LEZH,,,, apertamenti eshte ne gjendje i

  Lezhë 30 korrik 12:07
  39.000 €
 • 0 foto
  SHITET AP 3+1+VERAND 264m2 ''RRUGA STRAUS'' LEZHE
  Apartment / Banesa

  SHITET AP 3+1+VERAND 264m2 ''RRUGA STRAUS'' LEZHE

  Shitet Apartament 3+1+VERANDE ne ''RRUGEN STRAUS'' LEZHE. Apartamenti ka orientim dhe planimetri shu

  Lezhë 29 korrik 11:36
  55.000 €
 • 5 foto
  Apartament Dardania Resort
  Apartment / Banesa

  Apartament Dardania Resort

  Apartament per shitje, kati i pare, rreshti i trete, ndodhen ne vila tre karshe me 9 apartamente. Ap

  Lezhë 29 korrik 09:58
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin LEZHE
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin LEZHE

  Shitet apartament 2+1me siperfaqe 106 m2 ne zonen e Shengjinit,prane plazhit.Apartamenti eshte me hi

  Lezhë 22 korrik 20:42
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin,prane Rafaelo Resort
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin,prane Rafaelo Resort

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Shengjinit,prane Rafaelo Resort,brezi i dyte i pallateve prane plaz

  Lezhë 21 korrik 18:28
  38.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 okazion

  Shitet apartament 1+1 pallat i ri ne kushte speciale.Cmimi shume i arsyeshem.Prane katedrales Lezhe.

  Lezhë 21 korrik 17:53
  27.000 €
 • 6 foto
  SUPER OKAZION! Lezhe
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION! Lezhe

  Shitet pallat trekatesh ne Shengjin, pak metra larg detit Adriatik. Pallati perbehet nga 3 apartamen

  Lezhë 20 korrik 10:21
  155.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Toka ndodhet 150 poshte Hotelit te gjuetise ne Lezhe me hipotek te rregullt

  Lezhë 19 korrik 23:12
  13 Lek
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti

  Apartament ne shitje me pamje te mrekullushme nga deti. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 92 dhe

  Lezhë 19 korrik 22:27
  800 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.

  Apartament ne shitje me pamje te mrekullushme nga deti. Apartamenti eshte i organizuar shume bukur n

  Lezhë 19 korrik 22:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI

  Shitet apartament 2+1 në Shengjin e organizuar shume bukur në një sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,

  Lezhë 17 korrik 09:37
  68 €
 • 10 foto
  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI

  Shitet apartament 2+1 në Shengjin e organizuar shume bukur në një sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,

  Lezhë 17 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Apartemnti ne Kompleksin Euro - Adriatic ke Plaza
  Apartment / Banesa

  Apartemnti ne Kompleksin Euro - Adriatic ke Plaza

  Shitet apartament 1+1 ne nje nder komplekset me te bukura ne Shengjin tek Kompleksi Euro Adriatic ke

  Lezhë 16 korrik 20:33
  66.500 €
 • 7 foto
  Tale lezhe
  Apartment / Banesa

  Tale lezhe

  Apartament per shitje, kati i pare, rreshti i trete, ndodhen ne vila tre karshe me 9 apartamente. Ap

  Lezhë 16 korrik 10:18
  70.000 €
 • 11 foto
  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe
  Apartment / Banesa

  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe 📐Sip apartament 170m2 📐Sip Grarazhe 50m2

  Lezhë 15 korrik 17:20
  145.000 €
 • 11 foto
  Apartamente (Banesa) me oferte ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartamente (Banesa) me oferte ne Shengjin

  Apartamente me oferte sezonale 1+1 dhe 2+1 me leje ndertimi te hipotekuara, cmimi duke filluar nga 4

  Lezhë 7 korrik 13:45
  450 €
 • 0 foto
  Apartamente me qmimen me konkuruese ne treg
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qmimen me konkuruese ne treg

  Shesim apartamente ne lezh dhe ne shengjin me hipotek kryesisht jan ne shengjin me permasa te ndrysh

  Lezhë 6 korrik 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHËNGJIN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHËNGJIN

  Shitet apartament me sipërfaqe totale 74.4 m², sipërfaqe e brendshme 65.2 m² në Shëngjin. Apartamen

  Lezhë 5 korrik 15:20
  31.000 €
 • 1 foto
  shitet shtepi 3 kateshe.440 m2 ne plazh , OKAZION
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 3 kateshe.440 m2 ne plazh , OKAZION

  shitet shtepi 3 kateshe si dhe nje dhone ne kat te 4 ne verand ,e pershtatur per biznes kati i dyte

  Lezhë 1 korrik 22:02
  Me Marrveshje