Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Dhome gjumi per femije-Super ZBRITJE 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi per femije-Super ZBRITJE 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi me 2 shtreter 140x200 cm- te ndare nga dollapi Dollapa 0.5m x3m Tavline pune dhe kompjuter bashke me dhomen edhe tepihu dhe perdet

  280 €
  Skënderaj
  Dje, 15:00
 • krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë me forma auto. Krevetë me modele të ndryshme dhe kreativ.gjindemi në gjilan më saktësishtë në km e 4_tërt gjilan ferizaj fshati livoq i ultë. Tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 shkurt 20:07
 • Dhome gjumi per femije-Super zbritje 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi per femije-Super zbritje 280 Euro Komplet

  Dhoma me 2 shtreter 140x200 cm (te ndare nga dollapi) Dollapi 0.50m gjeresi x3m gjatesi Tavoline pune dhe vend per kompjuter Bashke me dhomen edhe tepihu dhe perde.

  280 €
  Skënderaj
  25 shkurt 12:59
 • Okazion - shiten pajisjet e nje shtepie

  Okazion - shiten pajisjet e nje shtepie

  Vetem per pak dite. Shiten pajisjet e nje shtepie per arsye emigrimi. Pajisjet jan krevat dopjo me dy komodina dhe pasqyr bizhuterie, krevat tek me nje komodine, divan dysh dhe tresh, tavoline mesi pe

  130.000 Lek
  Tiranë
  22 shkurt 00:41
 • XHAMA LEVIZES

  XHAMA LEVIZES

  Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës. Mbyllja e ballkonave dhe të terrasave tuaja me sistemin e ri te xhamave nuk e prish arkitekturën e ndërtesës dhe njëkohësi

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 17:50
 • SHES INVERTAR PER FRIZER QMIMI VOLITSHEM

  SHES INVERTAR PER FRIZER QMIMI VOLITSHEM

  SHES INVERTAR PER FRIZER NE GJENDJE TEPER TE MIRE ME QMIM TE VOLITSHEM PER ME SHUM INFO KONTAKTO NE NR 045 613 819

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 17:45
 • Invertar per frizer

  Invertar per frizer

  Qmim i volitshem Mund te na kontaktoni ne viber +37745613819

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 17:45
 • Dyer per dhoma nga druri +37745327459

  Dyer per dhoma nga druri +37745327459

  Shesim dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjinet si dhe me porosi ju mipresim nr 044945648

  60 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:25
 • Rreth i hekurit i riparuar ne gusht 2016

  Rreth i hekurit i riparuar ne gusht 2016

  Rreth shume i mire i riparuar ne gusht 2016 , rrethi posedon edhe nji pjese tjeter per 3 persona dmth eshte shume i madhe Rrethi esht prej nji shtepije ku nuk pijet duhani dhe eshte shume i paster

  500 €
  Kamenicë
  21 shkurt 17:25
 • Llustera te ndryshem

  Llustera te ndryshem

  Sipas porosise

  Me Marrveshje
  Istog
  21 shkurt 16:45
 • Prodhojm Dhoma Gjumit 550 euro viber +38649152077

  Prodhojm Dhoma Gjumit 550 euro viber +38649152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  550 €
  Podujevë
  21 shkurt 16:44
 • MOLER  PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj puna behet me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • Shtreter per fjetje

  Shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje me shumic dhe pakic...

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:34
 • shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje mund te kontaktoni edhe ne viber 049 76 4747

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:34
 • Urgjente

  Urgjente

  Shes dhomen e gjumit te kompletuar. Dhoma eshte shum pak e perdorur. Ne cmim perfshihen edhe 2 komodina qe mungojne ne foto. Cmimi i diskutueshem.

  380 €
  Gllogoc
  21 shkurt 16:31
 • Shiten mobilet

  Shiten mobilet

  Shiten mobilet, garnitura 1, 2, 3, dhoma e fjetjes, tavolina e bukes, tavolina e dites, tepihat, qmimi me marrveshje, per me shum info ne numrin kontaktues 044510453

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:30
 • Trine krevati me cmim okazion

  Trine krevati me cmim okazion

  Shitet trine krevati me cmim okazion. Permasat 160 X 200 (shiko foton). Nuk keni nevoje te shpenzoni per te njejtin mall dopjon e cmimit. Trina eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 11000 lek

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 15:54
 • Shes

  Shes

  Shes setin 3 , 2 , 1 si dhe ormani , jan ne gjendje te mire!

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:45
 • Staze per dhome gjumi

  Staze per dhome gjumi

  Shitet staza per dhome gjumi : 90 me 3 e gjysme 60 me 1 e gjysme (2 copa) 50 me 50 ( 1 cope) Dmth perbehet nga 4 pjese

  70 €
  Gjakovë
  21 shkurt 15:44
 • Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar.Kuzhina eshte kjo ne foto por ka edhe nje pjese e dollapeve me xham.Pjesa qe duket larte,eshte e ruajtur e pa gervishur.Qmimi 180 euro komplet .Kuzhina ka edhe aspiratorin p

  180 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:28
 • Shitet paradhoma

  Shitet paradhoma

  Paradhoma eshte e perdorur

  70 €
  Shtime
  21 shkurt 15:25
 • Zbritje ne dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

  Zbritje ne dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

  shesim dyer te dhomav,me teh salloven dyer,te hyrjes punojm edhe me porosi dyer dhe dritare dyer dhome 70euro dyer me xhom 70euro dyer te hymjes 100 deri 150euro telefono> 044945648 dritare standa

  60 €
  Podujevë
  21 shkurt 14:46
 • Dyer per dhoma komplet

  Dyer per dhoma komplet

  Dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme si dhe me ngjyra e modele te ndryshme dyer 60€ - 120€ dritare 15€ - 35€ ju mirpresum Nr. 044945648

  70 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 14:45
 • shes uleset per oborr te punuara nga paletat

  shes uleset per oborr te punuara nga paletat

  shes uleset per oborr jan te punuara nga paletat jan shum te forta stabile dhe te pershtatshme per ulje...3 dyshe 1 njishe dhe tavolina ...shiten vetem komplet jan te punuara nga paletet natyrale vet

  85 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:45
 • Dy Korniza

  Dy Korniza

  Kornizat jane jashte perdorimit dhe per kete arsye shiten. Madhesite e tyre: (1) 37cm x 27cm (2) 44cm x 34cm

  2.500 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 14:34
 • Llustera-Ndriçime

  Llustera-Ndriçime "DOMI "Chandelier

  Ndriçime dekorative me çmime promovuese Ndriçime per: shtepi ,sallone dasmash,restorane ,hotele,kopshte etj. Ju mirëpresim ne Prishtinë rruga :Kodra e trimave(Rruga e Podujeves ) Mob/Vib : +37744 353

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 14:27
 • Mobileria ISA-OKI

  Mobileria ISA-OKI

  Kemi Kuzhin , Tavolina , Suduper , Kauqa.. Ne Zbritje Kuzhina nga 380‎€ ne 300‎€ Tavolinat nga 80‎€ ne 50‎€

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  21 shkurt 13:49
 • Kauqa

  Kauqa

  Shes kauqat me fotele, jan ne gjendje te mire (Arsyeja e shitjes esht renovimi i baneses)

  500 €
  Mitrovicë
  21 shkurt 13:47
 • Tavolika

  Tavolika

  Tavolika: Palohet trap-tap. Është e lehtë për t’u bartur. Vend nuk nxen. Qoje ku të duash. E drejtë për shpindën. Tavolinë me nivele. E butë për t'u ulur. E qëndrueshme. E bukur për sytë. ....edhe l

  60 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:47
 • Mobile

  Mobile

  Ganitura 1+2×3=330me jastak te vogel Ganitura1+2+3=380€ me jastak te mdhaj

  330 €
  Gllogoc
  21 shkurt 13:47
 • Mobilje dhe tavoline

  Mobilje dhe tavoline

  Shiten mobiljet (dy tresha) te blera vitin e kaluara shume pak te perdoruna dhe tavolina. Cmimi eshte i diskutueshem

  600 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:44
 • Dyer per dhoma 90x200m ne zbritje

  Dyer per dhoma 90x200m ne zbritje

  Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet Si dhe me modele e ngjyra te ndryshme te gjitha kto jon me gumic e brava Dyert te gjitha kto me qmim 60€-150€ Dritaret 15€-35€ TEL.045

  60 €
  Prizren
  21 shkurt 13:25
 • SHITEN

  SHITEN

  DHOME GJUMI KOMPLET 4 DYER 2 KREVATE DRURI TE GJITHA TE FIRMES ROAL ! 60.000 LEKE TE REJA !

  60.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 12:54
 • Komo + 2 Komodina

  Komo + 2 Komodina

  Te ardhura nga Suedia. 1 Komo Druri saffi 100 % 2 Komodina Druri Saffi 100% Cmimi fillestar 45.000 Leke te Reja Cmimi ne oferte 36.000 leke te reja

  36.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 12:54
 • Tavolina

  Tavolina

  3 Komplete tavolinash te reja paperdorura per lokale Kafe tel 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  21 shkurt 12:34
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESINALE SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS PUNA BAHET MIR DHE PASTERT GJINDEM NE PRISHTINË

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:27
 • Shiten mobilet e shtepis , kuzhina urgjent.

  Shiten mobilet e shtepis , kuzhina urgjent.

  Shitet shtepia me te gjitha mobilet me nje qmim te arsyshem , urgjent. Kuzhina me te gjitha pajisjet percjellese si frigorifer shporet maqin e eneve etj. tavolina mobilet e sallonit 3-2-1 , komodina

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 10:46
 • Shiten raftat per Ordinanc

  Shiten raftat per Ordinanc

  Shes tavolinen e punes per teknike dentare e prodhimit gjerman KaVo. Materiali eshte metal i kombinuar me qeramik. Ka ngjyre hiri.Eshte i perbere nga : -ormani me dy nivele me rafte permbrenda, me çel

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:54
 • Dyer te dhomave te ARTONI viber +37744363733

  Dyer te dhomave te ARTONI viber +37744363733

  prodhojm dyer dhe dritare shum te mira por me qmime te lira . zbritje der dhome 60euro, der dhome e drurit 70euro, dyer me ngjyra 80 euro. der me xhom 70euro. der te hymjes 100euro . tel. viber 0443

  60 €
  Lipjan
  21 shkurt 08:50
 • Prodhojm dyer te dhomave

  Prodhojm dyer te dhomave

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro viber +37744363733

  65 €
  Kamenicë
  21 shkurt 08:49
 • shes komoden

  shes komoden

  shes komoden per televizor

  90 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Dhoma per Femij, modele te reja

  Dhoma per Femij, modele te reja

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  750 €
  Kamenicë
  21 shkurt 05:44
 • Zbritje dhoma per femij,viber+38649152077

  Zbritje dhoma per femij,viber+38649152077

  Prodhojm gjitha llojet e mobiljeve Gjinemi ne ferizaj Porosit online

  600 €
  Gjakovë
  21 shkurt 05:44
 • Kuzhina Moderne te Kualitetit te Lart

  Kuzhina Moderne te Kualitetit te Lart

  Prodhojm Kuzhina me të Gjitha Elementet si dhe pa Elemente Kuzhinat jon me Material te kualitetit te Lart Mdf me shkelqim.. fiokat mbylljen ne menyr te ngadalsuar Dyert mbylljen ne menyr te ngadalsuar

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 05:44
 • Tavoline per kompjuter / PC

  Tavoline per kompjuter / PC

  TAVOLINË KOMPJUTERI NGA DRURI I PËRPUNUAR 75x118x78cm ERSLEV NGJYRË AHU e blere rishtazi ne JYSK

  50 €
  Prishtinë
  21 shkurt 00:24
 • Shiten mobiljet 3.2.1 me cmim fantastik.

  Shiten mobiljet 3.2.1 me cmim fantastik.

  Shiten mobiljet me cmim shume te volitshem. Cmimi: 150€ Tel: VIBER +381637690195

  150 €
  Prishtinë
  21 shkurt 00:24
 • ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +37744152077

  ZBRITJE DHOMA GJUMIT-VIBER +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  700 €
  Kamenicë
  20 shkurt 23:50
 • shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher

  shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher

  shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher Dimenzionet 1 per 2 dritare 165 cm 3 per dyr te ballkonit ose dritare nga 1 m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:47
 • Fontana luksoze unike elektronike sipas porosise

  Fontana luksoze unike elektronike sipas porosise

  Keni shtepi moderne dhe ju mungon dicka? Po, shtepise suaj i mungon nje Fontane unike moderne elektronike. Ne do te ndertojme te ju nje fontane unike qe nuk e ka askush dhe cdokush do te mbetet pa fja

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:44
 • Mobile

  Mobile

  Shes mobilet 3+2+1+1 mobilet jane te SIMPOS dhe 3-shi shtrihet, jane ne gjendje te mire te gjitha.

  250 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:44