Mobilje

Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ
  Mobilje

  Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

  B

  Tiranë Dje, 23:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MODERN ROLETA - ROLETA TE JASHTME
  Mobilje

  MODERN ROLETA - ROLETA TE JASHTME

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Klinë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Roleta te jashtme nga MODERN ROLETA - OFERT!
  Mobilje

  Roleta te jashtme nga MODERN ROLETA - OFERT!

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Pejë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MODERN ROLETA OFRON ROLETA TE JASHTME
  Mobilje

  MODERN ROLETA OFRON ROLETA TE JASHTME

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Malisheve Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punojme DYER & DRITARE - Limi PVC - OFERT!!
  Mobilje

  Punojme DYER & DRITARE - Limi PVC - OFERT!!

  Limi PVC ju ofron Dyer dhe Dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe garancion shume vjeqar. Dye

  Istog Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Fushë Kosovë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI E

  Fushë Kosovë Dje, 23:19
  17 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBER ME QMIM 20 EURO METREN KATROR. MATERJALET JANE NGA KOREJA E JUGUT DHE MALEJZI

  Prishtinë Dje, 23:19
  20 €
 • 12 foto
  DYER RSHITSE /SHIBER/
  Mobilje

  DYER RSHITSE /SHIBER/

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE/SHIBER/ SIPAS VENDIT.KETO DYER JANE TE PERSHTATSHME PER SEPERIMIN E NJE

  Prishtinë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  U OFROJM DYER HARMONIK KEMI PROFIL NJE NGJYRSH/te bardh ngjyr kafe dhe laminat apo mjalte/ DHE IMITI

  Gjilan Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne vib+383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne vib+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne te Garantuara Dhomat jon gjitha me dyshek Ortopedic. Transportin si d

  Lipjan Dje, 23:16
  550 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Pejë Dje, 23:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Kaçanik Dje, 23:14
  23 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.KETO ROLETA VIHEN NE LEVIZJE ME

  Gjilan Dje, 23:13
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 37 EURO METRA KATROR .FLETZAT JANE

  Lipjan Dje, 23:13
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Shtime Dje, 23:13
  23 €
 • 4 foto
  Shitet Ganitura
  Mobilje

  Shitet Ganitura

  Shitetet Ganitur 3 2 1 1

  Vushtrri Dje, 23:11
  250 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:11
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Rahovec Dje, 23:10
  840 €
 • 11 foto
  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989
  Mobilje

  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:10
  870 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjakovë Dje, 23:10
  970 €
 • 0 foto
  Regall plus dy 3 ulesa
  Mobilje

  Regall plus dy 3 ulesa

  Ne shitje Regali dhe dy kauqat 1 vitë te cilet ju kan ndru sungjeri federat dhe shtofi kan kushtu 15

  Gjilan Dje, 23:10
  250 €
 • 8 foto
  Punojm me DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!
  Mobilje

  Punojm me DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!

  Limi PVC ju ofron Dyer dhe Dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe garancion shume vjeqar. Dye

  Skënderaj Dje, 23:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER & DRITARE sipas Porosis - LIMI PVC - OFERT!
  Mobilje

  DYER & DRITARE sipas Porosis - LIMI PVC - OFERT!

  Limi PVC ju ofron Dyer dhe Dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe garancion shume vjeqar. Dye

  Pejë Dje, 23:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Tavolin Separe Karrika Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Tavolin Separe Karrika Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Gjilan Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Vushtrri Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Prizren Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Dje, 23:08
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:08
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prishtinë Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Dje, 23:08
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA VENECIANE
  Mobilje

  ROLETA VENECIANE

  JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORT

  Fushë Kosovë Dje, 23:08
  7 €
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE KUNDER INSEKTEVE/MICKOJAVE
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE KUNDER INSEKTEVE/MICKOJAVE

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Prishtinë Dje, 23:08
  30 €
 • 11 foto
  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Skënderaj Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige,dhe separe te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te

  Prishtinë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Ferizaj Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Fushë Kosovë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Vushtrri Dje, 23:07
  730 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Pejë Dje, 23:07
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:07
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Dje, 23:07
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Rahovec Dje, 23:07
  550 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIMI 37 EURO METRA KATROR.FLETZAT E RO

  Mitrovicë Dje, 23:07
  37 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Dhoma gjumi

  Mitrovicë Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm :TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  Prodhojm :TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,SHANKERICA

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Lipjan Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica
  Mobilje

  PRODHOJM: Separe Tavolina Karrike Shankerica

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Mitrovicë Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Klinë Dje, 23:06
  550 €
 • 11 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjakovë Dje, 23:06
  599 €
 • 11 foto
  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030
  Mobilje

  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 23:06
  550 €