Mobilje
Fushë Kosovë

Mobilje në shitje në Fushë Kosovë

 • 12 foto
  pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje
  Mobilje

  pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn

  Fushë Kosovë 23 shkurt 14:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite.Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina,Dhoma Gjumi,Dhoma Dite.Vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:59
  999 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:51
  799 €
 • 4 foto
  Shes shtratin e fjetjes,fotelen dhe komoda e dhomes
  Mobilje

  Shes shtratin e fjetjes,fotelen dhe komoda e dhomes

  Shes shtratin e fjetjes komplet pra korniza e shtratit me gjithe jog(dyshek)me permasa 200 x 160 dhe

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:41
  150 €
 • 2 foto
  Raft per libra
  Mobilje

  Raft per libra

  Shes raftin 4×4 ngjyre te bardhe shume pak e perdorur dhe e ruajtur, me dimesione 150×140×30 cm

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:27
  50 €
 • 3 foto
  Shiten 1 kauq 3 dhe nj fotel 1
  Mobilje

  Shiten 1 kauq 3 dhe nj fotel 1

  Shiten kauq dhe fotelw 3+1 Ne gjendje te mire cmimi 200e Kontak 044345291 044941361

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:21
  200 €
 • 12 foto
  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje
  Mobilje

  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten mobiljet tavolina komod per tv
  Mobilje

  Shiten mobiljet tavolina komod per tv

  Shiten kauqat 2 tresha dhe nje nish 80 euro copa. + 2 kauqa 3sha , 50euro copa 1 komd 150Gjatsia 46

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë 23 shkurt 13:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer dhe Dritare te perdorura
  Mobilje

  Dyer dhe Dritare te perdorura

  Dritarja 1.27x1.15 Dritarja 1.60x2.30 Dera hymjes 1.20x2.10 Dera banjos 0.80x2.00 Dritarja 1.67x

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:54
  1 €
 • 11 foto
  Dyer te Brendshme me Porosi
  Mobilje

  Dyer te Brendshme me Porosi

  GER TORE

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:39
  1 €
 • 9 foto
  Dyer te Brendshme
  Mobilje

  Dyer te Brendshme

  GER TORE

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:38
  79 €
 • 2 foto
  Set Divanesh 3,2,1
  Mobilje

  Set Divanesh 3,2,1

  Set Divanesh 3,2,1 Material cilësorë, dizajn modern Divani 3 me mundësi shtrirje për fjetje Dimensi

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:31
  245 €
 • 6 foto
  Shes tavolinat e reja per sallon
  Mobilje

  Shes tavolinat e reja per sallon

  Shiten Tavolinat e reja per sallon dhe punojm me porosi Per me shum kontaktoni ne numer 049911371

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 2 LLUSTERA ( pothuaj te ri )
  Mobilje

  Shes 2 LLUSTERA ( pothuaj te ri )

  Shes 2 llustera si te ri Jane blere para nje viti 400 euro ; Shume te mire me 3 lloje ngjyrash ; Qm

  Fushë Kosovë 23 shkurt 12:02
  210 €
 • 6 foto
  Shiten tavolinat e reje bejm edhe me porosi
  Mobilje

  Shiten tavolinat e reje bejm edhe me porosi

  Shiten tavolinat e reja bejm edhe me porosi njere e ka qmimin 75 tjetra 75

  Fushë Kosovë 23 shkurt 11:56
  75 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  Mobilje

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Fushë Kosovë 23 shkurt 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhine
  Mobilje

  Kuzhine

  Mobileria Kitrra

  Fushë Kosovë 23 shkurt 11:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  komoda tvolina shtrata ormana ne aksion

  Fushë Kosovë 23 shkurt 10:59
  60 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  ormana me porosi me mime te volitshme

  Fushë Kosovë 23 shkurt 10:20
  100 €
 • 4 foto
  shitet vetrina
  Mobilje

  shitet vetrina

  shitet vetrina 50 e

  Fushë Kosovë 23 shkurt 09:22
  50 €
 • 1 foto
  shitet vetrina 50 e
  Mobilje

  shitet vetrina 50 e

  shitet vetrina 50 e

  Fushë Kosovë 23 shkurt 09:22
  50 €
 • 12 foto
  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049836533
  Mobilje

  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049836533

  punojm te gjitha modelet e shtratav dhe me te gjitha ngjyrat si dhe ormana tavolina me te gjitha dim

  Fushë Kosovë 23 shkurt 09:05
  120 €
 • 2 foto
  SHES SHTRATIN PER FEMIJE
  Mobilje

  SHES SHTRATIN PER FEMIJE

  SHES SHTRATIN PER FEMIJE I PAPERDORUR

  Fushë Kosovë 23 shkurt 09:01
  130 €
 • 12 foto
  porosit vijn si nfoto shtrata kreveta +38349375063
  Mobilje

  porosit vijn si nfoto shtrata kreveta +38349375063

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim v

  Fushë Kosovë 23 shkurt 08:33
  150 €
 • 12 foto
  Dyer te dhomave me te gjitha dimenzionet
  Mobilje

  Dyer te dhomave me te gjitha dimenzionet

  Punojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet ;ju mirpresim

  Fushë Kosovë 23 shkurt 06:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME nga PVC & AL -SUPER OFERT!!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME nga PVC & AL -SUPER OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Fushë Kosovë 23 shkurt 02:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Te perdurura
  Mobilje

  Te perdurura

  Dritarja 1.27x1.15 Dritarja 1.60x2.30 Dera hymjes 1.20x2.10 Dera banjos 0.80x2.00 Dritarja 1.67x

  Fushë Kosovë 22 shkurt 22:00
  1 €
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK Ne ter Kosoven
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK Ne ter Kosoven

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Fushë Kosovë 22 shkurt 18:29
  179 €
 • 5 foto
  Dyer dhe Laminat
  Mobilje

  Dyer dhe Laminat

  Dyer dhe Laminat te klasit te pare vetem ne TREND FusheKosove perball BauMarketit me oferta shume t

  Fushë Kosovë 22 shkurt 18:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten mobiljet 3+2+1 - Urgjent
  Mobilje

  Shiten mobiljet 3+2+1 - Urgjent

  Shiten mobilet seti treshi, dyshi dhe fotelja. Moblijet jane te perdorura, por jane te ruajtura. Tre

  Fushë Kosovë 22 shkurt 17:48
  70 €
 • 12 foto
  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063
  Mobilje

  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063

  punojm ormana shtreter dysheka separe kreveta tavolina me te gjitha ngjyrat dhe modelet me qmime te

  Fushë Kosovë 22 shkurt 16:42
  65 €
 • 2 foto
  Shtrat me dyshek
  Mobilje

  Shtrat me dyshek

  Shtrat me dyshek në gjendje të rregullt

  Fushë Kosovë 22 shkurt 16:24
  150 €
 • 5 foto
  Llampa unike
  Mobilje

  Llampa unike

  Shiten te ardhura nga Zvicrra Mode te ndryshme

  Fushë Kosovë 22 shkurt 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kend 3 per dhome dite ose sallon
  Mobilje

  Kend 3 per dhome dite ose sallon

  Shitet kendi i ri 400 euro per sallon ose dhom pritje

  Fushë Kosovë 22 shkurt 16:19
  400 €
 • 3 foto
  Shes 3 tepiha
  Mobilje

  Shes 3 tepiha

  Shes 3 tepiha shum pak te demtuar dimensionet jan : i sallonit 2.60X1.50 i dhomes se femijeve:1.50X1

  Fushë Kosovë 22 shkurt 16:19
  70 €
 • 2 foto
  Gramofon
  Mobilje

  Gramofon

  Shiten te ardhur nga Zvicrra

  Fushë Kosovë 22 shkurt 15:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ora muri
  Mobilje

  Ora muri

  Shiten ora muri antike unike

  Fushë Kosovë 22 shkurt 15:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dyer Automatike per Garazha
  Mobilje

  Dyer Automatike per Garazha

  GER TORE

  Fushë Kosovë 22 shkurt 15:56
  1 €
 • 12 foto
  kreveta dysheka shtrata separe +38349375063
  Mobilje

  kreveta dysheka shtrata separe +38349375063

  punojm separe kreveta dysheka tavolina sipas porosis dhe ngjyra te ndryshme ju mirpresim +3834937506

  Fushë Kosovë 22 shkurt 15:45
  60 €
 • 0 foto
  Shitet tavolina e dites
  Mobilje

  Shitet tavolina e dites

  Shitet tavolina e dites, prodhim i VIP Mobilje, dimensionet 120x60x50 cm (gjatesi/gjeresi/lartesi).

  Fushë Kosovë 22 shkurt 14:20
  150 €
 • 5 foto
  Shiten dritaret, dimensione te ndryshme
  Mobilje

  Shiten dritaret, dimensione te ndryshme

  Shiten dritaret e drurit, model i vjeter. Dritaret jane me nga dy pale krahe, jane te ruajtura dhe p

  Fushë Kosovë 22 shkurt 14:19
  100 €
 • 1 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavolin per sallon

  Fushë Kosovë 22 shkurt 13:55
  40 €
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me .Separet Tona te Garantuara
  Mobilje

  Zbukuroni Oborri Me .Separet Tona te Garantuara

  Zbukuroni ambientin Tuaj, me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira nga

  Fushë Kosovë 22 shkurt 13:03
  170 €
 • 4 foto
  shitet tavolina e klasit te lart perfekte
  Mobilje

  shitet tavolina e klasit te lart perfekte

  shitet tavolina eksklusive e klasit te lart e bler para 2 vitev po thujse e re 400 euro shitet per a

  Fushë Kosovë 22 shkurt 11:57
  130 €
 • 12 foto
  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349836533
  Mobilje

  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349836533

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme porosia vjen s

  Fushë Kosovë 22 shkurt 10:47
  130 €
 • 1 foto
  kreveta per fjetje nga 60euro komplet
  Mobilje

  kreveta per fjetje nga 60euro komplet

  kreveta separe nga 60euro

  Fushë Kosovë 22 shkurt 10:24
  60 €
 • 12 foto
  ofertat skan te ndalur kreveta dysheka ormana
  Mobilje

  ofertat skan te ndalur kreveta dysheka ormana

  prodhojm kreveta shtrata dysheka ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme me kualitet te m

  Fushë Kosovë 21 shkurt 22:39
  60 €
 • 1 foto
  Shes mobile
  Mobilje

  Shes mobile

  Jan kreveta shum te mir 3 3 2 1 shum pak te perdorur

  Fushë Kosovë 21 shkurt 22:38
  Me Marrveshje