Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Fushë Kosovë

 • 0 foto
  Shes Banesen me 3 dhoma gjumi Eliza "A"
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 3 dhoma gjumi Eliza "A"

  Shes banesen me 3 dhoma gjumi ne katin e 6 ne kompleksin banesor Eliza "A" i cili njihet si nje nga

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesen me 76m2 Britania Homes kati 8
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 76m2 Britania Homes kati 8

  shes Banesen me 76m2 te Britania Homes kati 8 e gatshme per banim, te interesuarit mund te me kontak

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit (kocka)

  bejm montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelav rregullimi i parqev ejt

  Fushë Kosovë Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Blej Banes ne Fushë Kosovë me kompnzim E220 EVO
  Apartment / Banesa

  Blej Banes ne Fushë Kosovë me kompnzim E220 EVO

  kerkoj Banes 50-70 metra katror ne Fushe Kosove me kompenzim me Mercedes E220 EVO AVANGARD -2009 me

  Fushë Kosovë Sot, 11:59
  250.000 €
 • 6 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Fushë Kosovë Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Fushë Kosovë Sot, 11:58
  799 €
 • 11 foto
   POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK Ne ter Kosoven
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK Ne ter Kosoven

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Fushë Kosovë Sot, 11:54
  179 €
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Sot, 11:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesa Fushkosove
  Apartment / Banesa

  Banesa Fushkosove

  Shitet banesa fushkosove 107 metra , 3 dhoma gjumi 1 sallon i madh ballkoni i madh banjo e madhe Ban

  Fushë Kosovë Sot, 11:52
  57.000 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE TE KOMUNA E RE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE TE KOMUNA E RE

  Shitet banesa me nga 114m2, kati i 7 i parafundit, ne fushkosove, Bresje te komuna e Re, pertej rret

  Fushë Kosovë Sot, 11:43
  51.000 €
 • 0 foto
  SHITEN 8 ARI TRUALL NE BARDHOSH
  Apartment / Banesa

  SHITEN 8 ARI TRUALL NE BARDHOSH

  Shiten 8 ari truall ne Bardhosh, tek Albi market 500m larg tij. Trualli i ka: -kanalizimin -uji dhe

  Fushë Kosovë Sot, 11:39
  7.000 €
 • 7 foto
  Shes ndrroj Banesen 93m rruga kryesore Urgjent
  Apartment / Banesa

  Shes ndrroj Banesen 93m rruga kryesore Urgjent

  Shes Banesen ne rrugen kryesore , perball Jumbo - AL-Bau marketit Me nje pamje ekskluzive 500 metr

  Fushë Kosovë Sot, 11:39
  43.500 €
 • 12 foto
  2 Ordinanca Mjeksore të REJA - Rast i veçantë!
  Lokale / Punetori / Magazina

  2 Ordinanca Mjeksore të REJA - Rast i veçantë!

  Shiten dy Ordinanca komplet të reja, në katin 1, (54m2) me ashensorë, në qendër të Fushkosovës. Ndër

  Fushë Kosovë Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë,
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë,

  Kodi 0088 Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë, 99.5m2, 111.6m2, 119.2m2 kate të ndryshme, 10

  Fushë Kosovë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali afarist 400m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali afarist 400m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0159 Shitet lokali afarist 400m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet buzë rrugës Pejë-Prishtinë. Ë

  Fushë Kosovë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ose lëshohet me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose lëshohet me qira

  Kodi 0157 Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë lokali 345m2. Lokali gjendet në rrugën krye

  Fushë Kosovë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten banesa dy dhomëshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  shiten banesa dy dhomëshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0086 Shiten banesat dy dhomeshe 93.60m2, 93.7m2, 95.90m2, 87m2, 85.70m2, 90.30m2, 89,30m2, 95

  Fushë Kosovë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion
  Sherbime

  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion

  Invertor 100 wat për nxemje qendrore. Pompa duhet të jet me fuqi nën 100 wat. Prodhimi Serb. E mb

  Fushë Kosovë Sot, 11:20
  167 €
 • 0 foto
  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0088 Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë, 99.5m2, 111.6m2, 119.2m2 kate të ndryshme, 10

  Fushë Kosovë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9

  Kodi 0139 Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9. Banesa ka: sallon, 1 dhomë gjumi, depo, balll

  Fushë Kosovë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet afariste 150 dhe 200m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet afariste 150 dhe 200m2

  Kodi 0129 Lëshohen me qira lokalet afariste 150 dhe 200m2 në Fushë Kosovë, rruga Dardania e cila ës

  Fushë Kosovë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokali 310m2, kati i 2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokali 310m2, kati i 2

  Kodi 0155 Lëshohen me qira lokali 310m2, kati i 2, Lokali gjendet në qendër të Fushë Kosovës afër s

  Fushë Kosovë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat një dhomëshe në \"Lagjen Eliza
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat një dhomëshe në \"Lagjen Eliza

  Kodi 0507 Shiten banesat një dhomëshe në \"Lagjen Eliza\", ndërtim i Cima Construction. Banesat kan

  Fushë Kosovë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2

  Kodi 0214 Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2, dhomë dite, 3 dhoma gjumi, wc, banjo, ballko

  Fushë Kosovë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 87m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 00150 Shitet banesa 87m2 në Fushë Kosovë, salon, 2 dhoma gjumi, kuzhinë, 2 banjo , ballkon. Ba

  Fushë Kosovë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet restaruanti ne Sllatine-Fushe Kosove!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet restaruanti ne Sllatine-Fushe Kosove!DELTA

  Shitet Restaurant dhe lëshohet me qera Restauranti i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishti

  Fushë Kosovë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re

  Kodi 0501 Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa e mobiluar 48m2, kati 1, tek apollon
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluar 48m2, kati 1, tek apollon

  Kodi 0568 Shitet banesa e mobiluar 48m2, kati 1, tek apollonia, Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet afariste në Fushë Kosovë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet afariste në Fushë Kosovë.

  Kodi 0117 Lëshohen me qira lokalet afariste në Fushë Kosovë. Lokalet janë 2 nga 122m2 dhe njëra 115

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 67.74m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67.74m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0112 Shitet banesa 67.74m2 në ndërtim e sipër, në Fushë Kosovë, kati 4, në rrugën Dardania, nd

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali buzë rrugës Prishtinë-Pejë perballë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali buzë rrugës Prishtinë-Pejë perballë

  Kodi 0144 Shitet lokali buzë rrugës Prishtinë-Pejë perballë Elteco. Lokali ka 100m2 dhe 3ari truall

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë

  Kodi 0556 Shiten dy lokale në Fushë Kosovë në rrugen kryesore Prishtinë Pejë, afër PINK. Lokali për

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten banesat një dhomeshe
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat një dhomeshe

  Kodi 0087 Shiten banesat një dhomeshe 64.80m2, 65.30m2, 66.80m2 dhe 70.30m2 në Fushë Kosovë, kate t

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me Klima me dogan per info kontakto ne tel 044-118-128 049-800-010

  Fushë Kosovë Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet e banesa 90m2, kati i 7
  Apartment / Banesa

  Shitet e banesa 90m2, kati i 7

  Kodi 0473 Shitet e banesa 90m2, kati i 7, në Fushë Kosovë, tek Komuna e re. Banesa shitet me mobil

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat dy dhomeshe
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat dy dhomeshe

  Kodi 0086 Shiten banesat dy dhomeshe 93.60m2, 93.7m2, 95.90m2, 87m2, 85.70m2, 90.30m2, 89,30m2, 95

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 83.64m2, 2+1, kati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 83.64m2, 2+1, kati 1

  Kodi 0262 Shitet banesa 83.64m2, 2+1, kati 1 në Fushë Kosovë, rr. Prishtinë-Pejë rreth 100m nga Rre

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0306 Shitet/Nderrohet Banesa në Fushë Kosovë/Bresje. Banesa ka një dhome dite dhe dy dhoma gj

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa Penthouse 96.75m2, 97.378m
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa Penthouse 96.75m2, 97.378m

  Kodi 0098 Shiten 2 banesa Penthouse 96.75m2, 97.378m2 në Fushë Kosovë, rruga Xhemajl Mustafa, jo l

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesa një dhe dy dhomëshe
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa një dhe dy dhomëshe

  Kodi 0144 Shiten banesat e përmasave: 61.55m2 73.6m2 79.8m2 87.6m2 93.41m2 Banesat ndodhen në rruge

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kodi 0506 Shiten banesat dy dhomëshe në \"Lagjen E
  Apartment / Banesa

  Kodi 0506 Shiten banesat dy dhomëshe në \"Lagjen E

  Kodi 0506 Shiten banesat dy dhomëshe në \"Lagjen Eliza\", ndërtim i Cima Construction. Banesat kan

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 66.5m2, kati 5, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 66.5m2, kati 5, në Fushë Kosovë

  Kodi 0571 Shitet banesa 66.5m2, kati 5, në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dire, një dhomë gjumi, dep

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 60.5m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 60.5m2, kati 5

  Kodi 0575 Shitet banesa 60.5m2, kati 5, në Fushë Kosovë, rr. Dardania. Banesa ka dhomë dite, një dh

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re

  Kodi 0499 Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re

  Kodi 0500 Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\"

  Kodi 0508 Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\", ndërtim i Cima Construction. Banesa

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepen me qira dy kate 2658m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepen me qira dy kate 2658m2

  Kodi 0521 Jepen me qira dy kate 2658m2 secili kat nga 1329m2 në objektin e Pompës Kastrati, rruga

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 122m2, rr.Dardania në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 122m2, rr.Dardania në Fushë Kosovë

  Kodi 0545 Shitet lokali 122m2, rr.Dardania në Fushë Kosovë. Lokali gjindet buzë rrugës/sheshit Dar

  Fushë Kosovë Sot, 11:15
  Me Marrveshje