Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Fushë Kosovë

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Fushë Kosovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Fushë Kosovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Fushë Kosovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Fushë Kosovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Fushë Kosovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë

  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë ⭕️Banesa posedone : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️

  Fushë Kosovë Sot, 03:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Fushë Kosovë Sot, 03:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Fushë Kosovë Sot, 03:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me nxemje 045587719

  Fushë Kosovë Sot, 02:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET banesa 113.04 m² në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 113.04 m² në Fushë Kosovë.

  BEST LINE SH.P.K

  Fushë Kosovë Sot, 02:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 53.04m2 në Fushekosove te stacioni
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 53.04m2 në Fushekosove te stacioni

  ⭕Shitet banesa 53.04m2 kati 6-të në Fushekosove te stacioni Policis ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â

  Fushë Kosovë Sot, 02:47
  450 €
 • 4 foto
  Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Doga

  Fushë Kosovë Sot, 02:46
  8.500 €
 • 0 foto
  tend
  Sherbime

  tend

  Tenda Ardi

  Fushë Kosovë Sot, 02:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 dhom

  Fushë Kosovë Sot, 02:39
  550 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕

  ⭕Shitet banesa 118m2 kati 7-te në Fushekosove Kompleksi ELIZA⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Fushë Kosovë Sot, 02:38
  450 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa 85m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85m2 në FushëKosovë

  ⭕️Shitet banesa 85m2 në FushëKosovë Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️2 dhoma gj

  Fushë Kosovë Sot, 02:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Fushë Kosovë Sot, 02:31
  470 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzh

  Fushë Kosovë Sot, 02:27
  65.000 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë⭕ Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 d

  Fushë Kosovë Sot, 02:22
  550 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në katin 3-të (Lindje) në FushëKosovë ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Fushë Kosovë Sot, 02:20
  41.000 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕

  ⭕Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania)⭕ ⭕Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70m2 l

  Fushë Kosovë Sot, 02:18
  1.100 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzhinë

  Fushë Kosovë Sot, 02:08
  65.000 €
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Fushë Kosovë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma dhe bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandash

  Shes bandash 17 me goma 225 55 17 plus nje bufer 1200 wat 180 euro

  Fushë Kosovë Sot, 01:56
  180 €
 • 2 foto
  Lavatriqe. Frigo. Enlarse. Shporeta etj.
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe. Frigo. Enlarse. Shporeta etj.

  Teknik e bardhë. Garancion 3,6,9,12 muaj.

  Fushë Kosovë Sot, 01:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Milwaukee 3Ah
  Makina dhe vegla

  Milwaukee 3Ah

  Shiten dy aku Milwaukee ne gjendje shume te mire pune. Jane 12 volt 3.0Ah , adapteri dhe 3 bateria.

  Fushë Kosovë Sot, 01:39
  160 €
 • 1 foto
  Banesa 81m2 kati 8-të në Fushëkosovë
  Apartment / Banesa

  Banesa 81m2 kati 8-të në Fushëkosovë

  ⭕️Shitet banesa 81 m2 kati 8- tè ne fushëkosovë ⭕️Rr.Dardania ⭕️Te pompa kastrati⛽️⛽️ ⭕Banesa posed

  Fushë Kosovë Sot, 01:36
  40.000 €
 • 8 foto
  Blejm Gjitha Llojet e Veturav Gjith Regjionin 24/7
  Vetura

  Blejm Gjitha Llojet e Veturav Gjith Regjionin 24/7

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Fushë Kosovë Sot, 01:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Fushë Kosovë Sot, 01:20
  490 €
 • 1 foto
  Shite golf 6
  Vetura

  Shite golf 6

  Shite golf 6 1.9 tdi

  Fushë Kosovë Sot, 01:19
  5.555 €
 • 11 foto
  Gilendera al/pvc dyr dritare rolete
  Sherbime

  Gilendera al/pvc dyr dritare rolete

  Punojme te gjitha modelet e gilenderave nga alumini ,roleta per shtepine tuaj... Na kontaktoni +3864

  Fushë Kosovë Sot, 00:57
  80 €
 • 0 foto
  Shitet Husky
  Kafshe shtepiake

  Shitet Husky

  Shitet qeni Husky 1 vjet.

  Fushë Kosovë Sot, 00:41
  90 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 93m2 ne fushëkosovë e Gatshme
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 ne fushëkosovë e Gatshme

  Shitet banesa 93.03m2 kati 7-tè ne fushëkosovë ⭕️E gatshme per banime ⭕️Kompleksi BB home .Rruga Sel

  Fushë Kosovë Sot, 00:40
  470 €
 • 4 foto
  Mercedes C200 CDI Automatik 2010
  Vetura

  Mercedes C200 CDI Automatik 2010

  Shitet vetura mercedes benz c200 2.0 136ps cdi blueefficuency automatik.Vetura eshte e doganuar dhe

  Fushë Kosovë Sot, 00:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tebda
  Sherbime

  tebda

  Tenda Ardi

  Fushë Kosovë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLLF 7 BLUEMOTION TDI
  Vetura

  GOLLF 7 BLUEMOTION TDI

  SHES GOLLF 7 BLUEMOTION TDI VITI 2013 FULL UPCION KM 109 MI TE GARANTUAR 1.6 77KW 105 PS KLIMATRONIK

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  11.700 €
 • 6 foto
  Vw Caddy
  Vetura

  Vw Caddy

  Shes Vw Caddy 1.9 TDI, viti pordhimit 2006, me dogan tpagune, ngjendje shum tmir, i ardhur nga zvicr

  Fushë Kosovë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Fushë Kosovë Sot, 00:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN 2 BANESA NE RRUGEN KRYESORE NE F.KOSOVË
  Apartment / Banesa

  SHITEN 2 BANESA NE RRUGEN KRYESORE NE F.KOSOVË

  Shiten 2 banesa ne katin e1-136m2 si dhe ne katin e5-100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posed

  Fushë Kosovë Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PESS 2020
  Lojra per PC / Videolojra

  PESS 2020

  Shitet CD loja origjinale per Sony (PS4 PESS 2020) ose nderrohet me FIFA 20 per me shum info lajmro

  Fushë Kosovë Dje, 23:58
  45 €
 • 12 foto
  PASSAT B7 DSG
  Vetura

  PASSAT B7 DSG

  Shes Passat B7 2.0TDI DSG Full ekstra Ne gjendje shum te mir, vetura posedon senzora parkingu senzor

  Fushë Kosovë Dje, 23:50
  10.000 €
 • 11 foto
  Urgjent -Banesa ndertim i vjeter Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Urgjent -Banesa ndertim i vjeter Fushe Kosove

  Banesa e cila eshte ne shitje gjindet ne Katin e III, e ndertuar ne vitin 1997 per ish personelin us

  Fushë Kosovë Dje, 23:46
  52.000 €
 • 0 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shitete banesa ne rrugen Nena Tereze ne Fushe Kosove. Banesa ndodhet ne katin e V-te dhe ka nje pamj

  Fushë Kosovë Dje, 23:28
  40.000 €
 • 0 foto
  Shes banesë
  Apartment / Banesa

  Shes banesë

  Shes 2 banesa Kati 3 82m2 Sallon kuzhin 2dhoma gjumi Banjo Teras Shpajz 75m2 Sallon e kuzhin 2dhom

  Fushë Kosovë Dje, 23:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Battlefield 5 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Battlefield 5 per PS4

  Shitet Battlefield 5 per playstation 4 (PS4) ne gjendje shume te rregullt , pa asnje problem Ndrrim

  Fushë Kosovë Dje, 23:25
  45 €
 • 4 foto
  Citroen jumpy
  Vetura

  Citroen jumpy

  Shes citroen jumpy viti prodhimit 2000, ngjendje shum tmir, nuk ka nevoj per asnje investim i ardhur

  Fushë Kosovë Dje, 23:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Doblo
  Vetura

  Fiat Doblo

  Shes Fiat Doblo 1.9 JTD ne gjendje shum tmir si jasht ashtu edhe mrena, 185000 km tgarantume, i sapo

  Fushë Kosovë Dje, 23:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tharse Mykut,Vllagës 158 Liter Extrem e shpejt✔️?
  Sherbime

  Tharse Mykut,Vllagës 158 Liter Extrem e shpejt✔️?

  Aporate EXTREME te Lagështis-Vllagës ,Mykut Me QERA jon me Kapacitet te Plot Profesjonal kemi Prej 1

  Fushë Kosovë Dje, 23:07
  1 €
 • 12 foto
  Shitet VW Polo 1.0 MPI
  Vetura

  Shitet VW Polo 1.0 MPI

  Shitet VW Polo 1.0 MPI, -viti prodhimit dhjetor 2000, -benzin, -manual, -ngjyra e kuqe Vetura esh

  Fushë Kosovë Dje, 22:41
  1.600 €