Mobilje
Obiliq

Mobilje në shitje në Obiliq

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Obiliq 21 tetor 23:30
  90 €
 • 6 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolina dhe shatroa ne gjdo koh jeni te mir pritur kontakti 044280873 vibe

  Obiliq 21 tetor 20:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Obiliq 21 tetor 20:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq 21 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581
  Mobilje

  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581

  shtreter komplet me dysheka +38345823581

  Obiliq 21 tetor 19:42
  70 €
 • 0 foto
  kreveta shtrata dysheka +38345823581
  Mobilje

  kreveta shtrata dysheka +38345823581

  kreveta

  Obiliq 21 tetor 19:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shtrata me dysheka komplet +38345823581
  Mobilje

  shtrata me dysheka komplet +38345823581

  kreveta komplet 045823581

  Obiliq 21 tetor 19:32
  70 €
 • 1 foto
  Tavolina karrika 13 komplete
  Mobilje

  Tavolina karrika 13 komplete

  Jan ne gjendje shum te mire tavolinat karrika kamt tavolinat i kan inox tavolinat jan kunder zjarrit

  Obiliq 21 tetor 13:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kreveta me dysheka per femij viber +38345806223
  Mobilje

  kreveta me dysheka per femij viber +38345806223

  kreveta dysheka dyer dritare separe karrika tavolina viber +38345806223

  Obiliq 21 tetor 11:18
  70 €
 • 2 foto
  She\'s kauqat
  Mobilje

  She\'s kauqat

  She\'s kauqat shum pak te perdorur

  Obiliq 21 tetor 01:10
  1 €
 • 1 foto
  Kreveta, dhoma gjumi viber+38345805512
  Mobilje

  Kreveta, dhoma gjumi viber+38345805512

  Karrika tavolina dhoma gjumi kreveta viber+38345805512

  Obiliq 20 tetor 14:28
  80 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Obiliq 20 tetor 00:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Obiliq 18 tetor 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm ulese per veranda viber+38345805512
  Mobilje

  punojm ulese per veranda viber+38345805512

  separe

  Obiliq 17 tetor 20:44
  160 €
 • 11 foto
  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459
  Mobilje

  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 11 tetor 10:00
  70 €
 • 1 foto
  Kauqat  3 copa
  Mobilje

  Kauqat 3 copa

  Shiten kauqat shum pak te perdorur

  Obiliq 29 shtator 11:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  Mobilje

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Obiliq 28 shtator 07:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet urgjend kuzhina
  Mobilje

  shitet urgjend kuzhina

  Shitet urgjend kushina siq shihet ne foto tel +38345640129

  Obiliq 22 shtator 16:17
  150 €
 • 2 foto
  Mobilje Salloni dhe Tavolina
  Mobilje

  Mobilje Salloni dhe Tavolina

  Shiten mobiljet per sallon te ruajtura dhe Tavolina

  Obiliq 19 shtator 14:32
  410 €
 • 8 foto
  Shitet invertari
  Mobilje

  Shitet invertari

  Shes invertarin e furres komplet ose veq e veq. Komplet qmimi o 13000€

  Obiliq 17 shtator 16:19
  13.000 €
 • 11 foto
  Separe tavolina shtrata 044945648
  Mobilje

  Separe tavolina shtrata 044945648

  Punojm separe tavolina krevata dysheka nga druri i ahit me kualitet te mir ju mirpresum 049200094

  Obiliq 16 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe ne zbritje 2+2+1+1+tavolina 160euro
  Mobilje

  separe ne zbritje 2+2+1+1+tavolina 160euro

  separe

  Obiliq 13 shtator 11:06
  160 €
 • 11 foto
  shes separe per verand viber+38345805512
  Mobilje

  shes separe per verand viber+38345805512

  separe

  Obiliq 11 shtator 15:57
  160 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Mobilje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Obiliq 6 shtator 22:04
  5.000 €
 • 8 foto
  Tavolina karrika dhe separe +38345327459
  Mobilje

  Tavolina karrika dhe separe +38345327459

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Obiliq 5 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38349200094
  Mobilje

  tavolina separe +38349200094

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Obiliq 5 shtator 09:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Obiliq 5 shtator 08:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe dhe tavolina per oborr
  Mobilje

  Separe dhe tavolina per oborr

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Obiliq 4 shtator 09:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punime nga metali
  Mobilje

  Punime nga metali

  Punime nga metali

  Obiliq 2 shtator 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN DYERT
  Mobilje

  SHITEN DYERT

  Shiten 4 dyer ne gjendje shume te rregulltë.

  Obiliq 1 shtator 20:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina SEPARE
  Mobilje

  Tavolina SEPARE

  Punojm dyer e dritare me qmime te lira dyr nga 60euro

  Obiliq 24 gusht 23:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe karrika +38345823581
  Mobilje

  tavolina separe karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 24 gusht 20:48
  160 €
 • 2 foto
  shitet tavolin buke
  Mobilje

  shitet tavolin buke

  shitet tavolina e bukes

  Obiliq 24 gusht 18:28
  50 €
 • 2 foto
  shitet tavolina e bukes
  Mobilje

  shitet tavolina e bukes

  shitet tavolina e bukes pa karrike

  Obiliq 23 gusht 18:22
  40 €
 • 0 foto
  dhoma gjumi 044363733
  Mobilje

  dhoma gjumi 044363733

  dyer dritare separe dhoma gjumi 044363733

  Obiliq 19 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO
  Mobilje

  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO

  Bejm prodhimin e dyerve me te gjitha masat punojm dhe me porosi dyer qmimet nga 60-100euro

  Obiliq 19 gusht 10:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer te mbrendshme - nr/044330954
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme - nr/044330954

  Prodhojm .Dyer per shtepi me qmime te lira nga 60euro 100euro ____________Rezultatet e

  Obiliq 18 gusht 12:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm dyer per dhoma 60euroo
  Mobilje

  prodhojm dyer per dhoma 60euroo

  shesim dyer dhe dritare nga druri

  Obiliq 17 gusht 17:08
  60 €
 • 8 foto
  separe 046-118-892
  Mobilje

  separe 046-118-892

  Prodhojm Dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro

  Obiliq 15 gusht 20:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mobile 3-2-1
  Mobilje

  Mobile 3-2-1

  Jemi prodhus gjindemi ne ferizaj Mobile 3-2-1 qmimi 330€ Kontakto ne tel ose viber +383/45-657-940

  Obiliq 14 gusht 13:22
  330 €
 • 11 foto
  extra dritare dhe dyr nga druri
  Mobilje

  extra dritare dhe dyr nga druri

  extra dritare dhe dyr nga druri shes dyer dhe dri

  Obiliq 12 gusht 20:09
  70 €
 • 3 foto
  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m
  Mobilje

  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m

  Shitet enterieri i guzhines nga druri nengjatesi 3 m me qmim shume te volitshem. Monileria e guzhine

  Obiliq 12 gusht 16:52
  450 €
 • 11 foto
  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes
  Mobilje

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes prodhojm dyer dhe drit

  Obiliq 11 gusht 11:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 shtreter
  Mobilje

  3 shtreter

  Shiten tre shteter ne gjendje shume te mire po ashtu shtrihen dhe mund te perdoren per fjetje ose ne

  Obiliq 10 gusht 12:28
  120 €
 • 0 foto
  DYER & DRITARE me montim  046118892
  Mobilje

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Obiliq 4 gusht 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofert separe komplet 150 euro 044986971
  Mobilje

  ofert separe komplet 150 euro 044986971

  separe komplet me tavolina 044986971

  Obiliq 3 gusht 10:57
  150 €
 • 1 foto
  Shes deren per hymje te shpis
  Mobilje

  Shes deren per hymje te shpis

  Shes deren shum e rujtune per ma shum na kontaktonii gjersia 1.48 lartesia 2.41 per ma saktsishtt ma

  Obiliq 2 gusht 23:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat
  Mobilje

  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat

  Dyer te hymjes me qmime te lira nga 100euro punojm te gjitha dimenzionet dyer te dhomave,dyer te ban

  Obiliq 2 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kauqin e ri
  Mobilje

  Shes kauqin e ri

  Shes kauqin e ri te blem para 1 muaj

  Obiliq 31 korrik 17:12
  60 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Obiliq 29 korrik 15:34
  23 €