Mobilje
Novoberdë

Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 8 foto
  Separe karrika tavolina 045805512
  Mobilje

  Separe karrika tavolina 045805512

  Separe

  Novoberdë Dje, 20:00
  160 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moder

  Novoberdë Dje, 11:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Novoberdë Dje, 11:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Novoberdë Dje, 11:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi me modele te reja
  Mobilje

  Dhoma gjumi me modele te reja

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me modele dhe ngjyra sipas porosis

  Novoberdë Dje, 10:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Novoberdë Dje, 09:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Novoberdë Dje, 09:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  tavolina karrika separe viber/046/11/88/85
  Mobilje

  tavolina karrika separe viber/046/11/88/85

  Prodhojm Dyer e dritare me te gjitha masat me qmime te lira nga 60euro me ngjyra te ndryshme

  Novoberdë 16 gusht 20:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim dhe separe viber+38345806223
  Mobilje

  dyer me montim dhe separe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro dhe separe tavolina 160 euro

  Novoberdë 16 gusht 16:08
  60 €
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38344945648
  Mobilje

  dhoma gjumi +38344945648

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Novoberdë 16 gusht 15:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dhoma gjumi 044363733
  Mobilje

  dhoma gjumi 044363733

  dyer dritare separe dhoma gjumi 044363733

  Novoberdë 15 gusht 22:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Novoberdë 12 gusht 15:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe komplet me ngjyra te ndryshme vetem 125euro
  Mobilje

  separe komplet me ngjyra te ndryshme vetem 125euro

  separe komplet me ngjyra te ndryshme vetem 125euro

  Novoberdë 7 gusht 16:30
  125 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Novoberdë 5 gusht 13:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYER & DRITARE  me montim  046118892
  Mobilje

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Novoberdë 4 gusht 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYER & DRITARE  me montim  046118892
  Mobilje

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Novoberdë 4 gusht 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYER & DRITARE me montim  046118892
  Mobilje

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Novoberdë 4 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Novoberdë 4 gusht 09:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma
  Mobilje

  dyer per dhoma

  prodhojm dyr e dritare

  Novoberdë 1 gusht 13:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2

  rolete alumini me shkum 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 viber 003774

  Novoberdë 22 korrik 14:18
  37 €
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Novoberdë 22 korrik 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te brendshme - tel/045460662
  Mobilje

  Zbritje Dyer te brendshme - tel/045460662

  Punojm Dyer te dhomave me qmime 60-120 euro rezultat ekerkimit dere , der , dere e bren

  Novoberdë 13 korrik 09:00
  60 €
 • 0 foto
  Shiten mobiljet e shtepis
  Mobilje

  Shiten mobiljet e shtepis

  Urgjent shiten mobiljet e shtepis

  Novoberdë 11 korrik 21:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes separe te reja tel.045805512
  Mobilje

  Shes separe te reja tel.045805512

  Separe

  Novoberdë 23 qershor 18:31
  160 €
 • 3 foto
  Karriga separe tavolina 045805512
  Mobilje

  Karriga separe tavolina 045805512

  Separe karriga tavolina

  Novoberdë 22 qershor 08:59
  160 €
 • 11 foto
  separe karrika per oborr viber+38345805512
  Mobilje

  separe karrika per oborr viber+38345805512

  karrika

  Novoberdë 22 qershor 08:52
  160 €
 • 5 foto
  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094
  Mobilje

  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094

  punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim

  Novoberdë 6 qershor 21:35
  60 €
 • 11 foto
  Dyer nga druri me qmime me te volitshme
  Mobilje

  Dyer nga druri me qmime me te volitshme

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha kto jan me gum e brava dera standarte

  Novoberdë 6 qershor 21:19
  70 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Novoberdë 21 maj 17:24
  60 €
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Novoberdë 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim 80€- 130€ 049200094
  Mobilje

  dyer me montim 80€- 130€ 049200094

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Novoberdë 2 maj 12:42
  70 €
 • 10 foto
  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████
  Mobilje

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████ prodhojm dyer dhe dritare

  Novoberdë 4 prill 00:43
  60 €
 • 0 foto
  berber
  Mobilje

  berber

  shitje per arsye emigrimi

  Novoberdë 3 prill 07:10
  1.500 €
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Novoberdë 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter
  Mobilje

  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter

  shes ni komod per telivizjon esht shum e mir edhe e rujtun siq shihet ne foto dhe ni tavoli

  Novoberdë 2 prill 07:02
  50 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Novoberdë 1 prill 22:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 21:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer sipas porosis 045327459
  Mobilje

  dyer sipas porosis 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me dimenzjone e ngjyra te ndryshme punojm sipas porosis ju mirpresi

  Novoberdë 30 mars 22:22
  60 €
 • 11 foto
  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578
  Mobilje

  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578

  DYER 60-120 EURO +38344945578

  Novoberdë 4 mars 09:47
  60 €
 • 11 foto
  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14
  Mobilje

  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14

  Shes dyer 90x200 dhe me krejt masat tjera punojm me porosi dyr te reja 60- 125 euro 045886314 +38345

  Novoberdë 10 janar 07:45
  60 €