Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Novoberdë 2 prill 12:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Novoberdë 2 prill 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Novoberdë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Novoberdë 2 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

  Tenda Ardi

  Novoberdë 2 prill 02:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Novoberdë 1 prill 21:30
  599 €
 • 11 foto
  SHES VALKUN 10 ton ME KAMION urgjent LIRË 9000EU
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHES VALKUN 10 ton ME KAMION urgjent LIRË 9000EU

  SHES VALAKUN 10 TONË me dy RREHJE DV-60 Ne gjendje shumë shumë të mirë Dhe shes kamionin VOLVO p

  Novoberdë 1 prill 17:51
  9.000 €
 • 0 foto
  Shiten apartamente ne vlore
  Shtepi / Vila

  Shiten apartamente ne vlore

  Shiten dhe jepen me qere apartamente 1+1 dhe garsoniere ne ujin e ftohte Vlore

  Novoberdë 1 prill 17:48
  1 €
 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Vetura

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë 1 prill 12:03
  8.500 €
 • 0 foto
  Ndihma ekonomike
  Sherbime

  Ndihma ekonomike

  Kryeni projektet dhe objektivat tuaja me financim të përshtatur për nevojat tuaja nga 2000 €.

  Novoberdë 1 prill 11:59
  2.000 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Novoberdë 1 prill 11:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë 1 prill 11:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet 2+1 apartament
  Shtepi / Vila

  shitet 2+1 apartament

  shitet 2+1 apartament ne qender te artanes

  Novoberdë 1 prill 00:49
  52.000 €
 • 1 foto
  korg kronos 2 keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg kronos 2 keyboard

  brand new keyboard available in a good rate with 1 year international guarantee for more informatio

  Novoberdë 31 mars 15:16
  1.300 €
 • 0 foto
  1+1
  Telefona celulare

  1+1

  2+2

  Novoberdë 31 mars 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brand new Apple Iphone 11 Pro max 512Gb
  Telefona celulare

  Brand new Apple Iphone 11 Pro max 512Gb

  Apple Iphone XS MAX 256 Gb..... $780 Dollars Apple iPhone XR 256 Gb..........$750 Dollars Apple iPho

  Novoberdë 31 mars 03:10
  500 €
 • 5 foto
  Ora Muri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Muri

  Ora kushton 15€ me ZBRTIJE madhësia Standarde 60 cm deri 1 M , Transporti falas në Kosovë dhe ju

  Novoberdë 31 mars 00:42
  15 €
 • 11 foto
  70 EURO
  Teknik dhe paisje

  70 EURO

  Prodhojm dyer nga druri me garancion dhe super Kualitet, me te gjitha dimenzionet dhe qmime shum te

  Novoberdë 30 mars 13:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)
  Vetura

  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

  Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem

  Novoberdë 30 mars 12:45
  8.500 €
 • 0 foto
  New Playstation 4 pro 2tb 500ML + 10 GAMES
  Lojra per PC / Videolojra

  New Playstation 4 pro 2tb 500ML + 10 GAMES

  For interest kindly contact whatsapp: +380666702925

  Novoberdë 30 mars 05:27
  300 €
 • 2 foto
  Shes Account me 3 lojra per ps4 + psplus
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Account me 3 lojra per ps4 + psplus

  Shes Account me 3 lojra dhe psplus e cila mbaron ne 22.11.2020 Pagesa me Paypal

  Novoberdë 28 mars 15:16
  100 €
 • 11 foto
  Shesim Dyer te ndryshme sipas porosis
  Mobilje

  Shesim Dyer te ndryshme sipas porosis

  Shes dyer sipas porosis i punojm me gjitha dimenzionet extra kualitet

  Novoberdë 28 mars 11:53
  55 €
 • 0 foto
  Keine finanziellen Sorgen mehr
  Teknik dhe paisje

  Keine finanziellen Sorgen mehr

  Whatsapp :0068987739220 Kreditangebot zwischen Privatperson Wir sind eine Vereinigung von Privatin

  Novoberdë 28 mars 11:09
  500.000 €
 • 11 foto
  Dyer te ndryshme sipas porosis extra kualitet
  Mobilje

  Dyer te ndryshme sipas porosis extra kualitet

  Shes dyer sipas porosis i punojm me gjitha dimenzionet extra kualitet

  Novoberdë 28 mars 10:48
  65 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Novoberdë 27 mars 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Microsoft Book 2 15″ i7 / Surface Pro 6 / 4
  Kompjutera

  Microsoft Book 2 15″ i7 / Surface Pro 6 / 4

  F/S: New Microsoft Book 2 15″ i7 16GB 256GB GTX 1060 / Surface Pro 6 512GB i7 2.20GHz 16GB Window

  Novoberdë 26 mars 15:36
  300 €
 • 0 foto
  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512
  Kompjutera

  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512

  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512GB Touch ID 2018

  Novoberdë 26 mars 15:28
  400 €
 • 0 foto
  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Ro
  Shtesa per telefon celulare

  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Ro

  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Rose Gold For more information about prices and det

  Novoberdë 26 mars 15:28
  200 €
 • 0 foto
  F/S: New Note 10 Plus / Huawei P40 Pro / PE PRO
  Telefona celulare

  F/S: New Note 10 Plus / Huawei P40 Pro / PE PRO

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  480 €
 • 0 foto
  F/S: New Sony Mate XS / Huawei P30 PRO Original
  Telefona celulare

  F/S: New Sony Mate XS / Huawei P30 PRO Original

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  500 €
 • 1 foto
  F/S: New Iphone 11 Pro Max / Samsung S20 Plus
  Telefona celulare

  F/S: New Iphone 11 Pro Max / Samsung S20 Plus

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  450 €
 • 11 foto
  Dyer per Shtepin extra te lira
  Mobilje

  Dyer per Shtepin extra te lira

  Shesum te gjitha dyert per shtepi me modele dhe ngjyra te ndryshme qmimet 60euro deri 100euro.

  Novoberdë 26 mars 09:52
  60 €
 • 11 foto
  shtreter kreveta shtrata +38345496906
  Materiale ndertimi

  shtreter kreveta shtrata +38345496906

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat qe ju deshironi ju mirpresim +38345496906

  Novoberdë 26 mars 09:30
  65 €
 • 4 foto
  Iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 5s

  Shitet iphone 5s ne gjendje te rregullt ndrrim i mundshem

  Novoberdë 24 mars 23:50
  250 €
 • 11 foto
  EXTRA DYER TE HYRJES Qmime nga 100euro
  Mobilje

  EXTRA DYER TE HYRJES Qmime nga 100euro

  Shesim dyer per krejt shtepin me qmime te lira fillojn nga 60euro deri 120euro me zbritje ngjyra sip

  Novoberdë 24 mars 15:47
  70 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Novoberdë 23 mars 13:41
  87.500 €
 • 11 foto
  H I D R O I Z O L I M E   SPECIALE
  Sherbime

  H I D R O I Z O L I M E SPECIALE

  Hidroizolime speciale , izolim mbi pllaka izolim te mbrendeshem soletave cative te rrafsha pishina

  Novoberdë 23 mars 11:20
  11.111 €
 • 11 foto
  Shesim Dyer te Dhomave Extra Kualitet
  Teknik dhe paisje

  Shesim Dyer te Dhomave Extra Kualitet

  Prodhojm dyer per shtepi me qmime te lira krejt dimenzjonet me qmime 60-110euro na kontaktoni per me

  Novoberdë 22 mars 13:38
  60 €
 • 8 foto
  shesi
  Motore (mbi 50 cc)

  shesi

  shesi pjese per skuter dorza helmat pasqyre

  Novoberdë 21 mars 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Roland GP609 Digital Grand Piano
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland GP609 Digital Grand Piano

  The GP609 is ideal for situations which require the presence & beauty of a grand piano with mini

  Novoberdë 21 mars 12:04
  3.500 €
 • 11 foto
  Shesim Dyer te Dhomave me zbritje
  Teknik dhe paisje

  Shesim Dyer te Dhomave me zbritje

  Prodhojm dyer per gjith shtepin me qmime te lira punojm dhe me porosi me qmime 60-100euro na kontakt

  Novoberdë 20 mars 09:44
  60 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 11 Pro 512 GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro 512 GB

  Apple iPhone 11 Pro 512 GB Hiri Hapësirë LTE Rrëshqitje qelizore MWA62LL / A Kontaktoni në WhatSapp

  Novoberdë 20 mars 04:29
  600.600 €
 • 0 foto
  hua
  Sherbime

  hua

  Oferta për kredi bankare ndërkombëtare të grupit Bnf. Ne jemi banka PRIVATE BNF-GRUPI NDRKOMBTAR Ne

  Novoberdë 19 mars 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ich biete Ihnen einen Kredit von 3000 Euro bis
  Biznes ne shitje / me qera

  ich biete Ihnen einen Kredit von 3000 Euro bis

  [email protected] Whatsapp: +68987739220 Hallo Herr & Frau Besonderen, ich biete Ihnen eine

  Novoberdë 17 mars 23:46
  60.000 €
 • 11 foto
  Zbritje Dyer Vetem Sot Dhe Neser 50EURO Nxitoni!!!
  Teknik dhe paisje

  Zbritje Dyer Vetem Sot Dhe Neser 50EURO Nxitoni!!!

  Zbritje Dyer Vetem Sot Dhe Neser 50EURO Nxitoni!!! na kontaktoni

  Novoberdë 17 mars 17:43
  50 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1.000 deri 10,500,000 € për një periudh

  Novoberdë 17 mars 08:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes sprinter 516.e6 minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 516.e6 minibus

  viti 2016 21 karika klima webaco turistik 380 000 km

  Novoberdë 16 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Imamo samojedu žensku pu Imamo samojedno žensko š
  Kafshe shtepiake

  Imamo samojedu žensku pu Imamo samojedno žensko š

  Imamo samojedu žensku pu Imamo samojedno žensko štene u potpunosti cijepljeno i spremno za svoj

  Novoberdë 16 mars 17:37
  200 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Në ditët e sotme ekziston vetëm një kusht në botën e kredisë në internet që duhet të financohet: iss

  Novoberdë 16 mars 09:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Doblo 1.9
  Vetura

  Fiat Doblo 1.9

  Shitet Fiat Doblo 1.9 naft ne gjendje shume te mire Dy goma te reja , sherbimet e sapobera .Makina

  Novoberdë 15 mars 16:30
  1.300 €