Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 5 foto
  Unë shes audi a6
  Vetura

  Unë shes audi a6

  Unë shes audi a6 quattro mbajtur mirë. 3.0 td ajer te kondicionuar bizone pezullimi sportive kontakt

  Novoberdë 3 prill 00:08
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 2
  Vetura

  Shitet Golf 2

  Shitet Golf 2 - ne gjendje te rregull. Per hollsi kontaktoni ne nr,tel: 045336037

  Novoberdë 3 prill 00:06
  1.300 €
 • 10 foto
  Viqa bika
  Kafshe ferme

  Viqa bika

  Shiten viqat bika prej 120 kg deri 600 kg

  Novoberdë 2 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Zholin o ishrir per aborr Rroker shum mir.
  Kafshe ferme

  Shes Zholin o ishrir per aborr Rroker shum mir.

  Shes Zholin o ishtir per aborr rroket shum Mir. Nr vaiber +38345625099

  Novoberdë 2 prill 21:45
  200 €
 • 7 foto
  Metal Punues As Metal
  Sherbime

  Metal Punues As Metal

  Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. Me Staf te kualifikuar dhe te Qertifikuar Punojm

  Novoberdë 2 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin qe pren hekur
  Makina dhe vegla

  Maqin qe pren hekur

  Makin per prerjen e hekurit me ulje

  Novoberdë 2 prill 19:41
  1.300 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET,BLLOK
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET,BLLOK

  SHITET APARTAMENT 116m2, KATI 1 MBI GARAZHET, NË ZEMËR TË BLLOKUT. Përbëhet: 2 dhoma gjumi të bolls

  Novoberdë 2 prill 19:16
  250.000 €
 • 4 foto
  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas
  Vetura

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas

  Seat Cordoba 2006, 1.4 benzine + gas (mjaft ekonomike), 164 000 km. Sherbime periodike, makina eshte

  Novoberdë 2 prill 18:56
  2.900 €
 • 4 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Letra te paguar der ne shtato 2019 gjende shum te mir shebime te ber cmim 2000€

  Novoberdë 2 prill 18:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Shitet AUDI A3 2.0TDI Sportback,kambio manuale,xhama te zi origjinal,drita kseno te gjata te shkurte

  Novoberdë 2 prill 17:34
  5.900 €
 • 2 foto
  shes makinat per PVC
  Makineri dhe inventare

  shes makinat per PVC

  makinat shiten per arsye te ndrrimit me te reja

  Novoberdë 2 prill 16:35
  3.500 €
 • 3 foto
  Mersedes-benz super gjendje
  Vetura

  Mersedes-benz super gjendje

  Mersedes-benz (204) kambio manual viti 18/11/2008 sapo e ardhur nga italia me dogan te paguar super

  Novoberdë 2 prill 13:26
  8.000 €
 • 7 foto
  Autobartje
  Vetura

  Autobartje

  AutoBartje 24/7 ne qdo vend dhe qdo kohe

  Novoberdë 2 prill 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE
  Autopjese dhe paisje

  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE

  unikonzum-petrol Kimikal per motrorra - AUTO-LARJE

  Novoberdë 2 prill 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Novoberdë 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R
  Vetura

  Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R

  I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape f

  Novoberdë 2 prill 09:38
  7.060 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Urgjent shitet per me shum tel 045314955 plus viber

  Novoberdë 2 prill 07:28
  243 €
 • 2 foto
  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter
  Mobilje

  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter

  shes ni komod per telivizjon esht shum e mir edhe e rujtun siq shihet ne foto dhe ni tavoli

  Novoberdë 2 prill 07:02
  50 €
 • 0 foto
  A keni qenë në borxh?
  Sherbime

  A keni qenë në borxh?

  A keni qenë në borxh? A keni nevojë për një ndihmë financiare të vërtetë për përmirësimin financiar?

  Novoberdë 2 prill 05:49
  700.000 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Novoberdë 1 prill 22:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë 1 prill 21:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Novoberdë 1 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autobot cemente
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobot cemente

  N gjendje shum t mir pune .me dokumentacion t regullt .ndodhet ne shqiperi .kontakt n viber per me s

  Novoberdë 1 prill 10:36
  14 €
 • 5 foto
  Peugeot 306
  Vetura

  Peugeot 306

  Shes pezho 306 2.0 benzin eshte ne gjendje te rregullt mundesi ndrrimi me vetura,lop,traktor apo gje

  Novoberdë 1 prill 10:16
  750 €
 • 2 foto
  Dyr garzhdes
  Vetura

  Dyr garzhdes

  Dyr garazhdes jan ardh nga zvicra jannpa perdorne te teja 500 euro 2 copa 2.50x2.30 ndrrim i munshe

  Novoberdë 1 prill 06:17
  500 €
 • 1 foto
  galaxy S8 plus
  Vetura

  galaxy S8 plus

  For sale

  Novoberdë 1 prill 01:21
  100 €
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA

  jEMI TE PROFESIONALIZUARE NE ZBATIMIN E HIDROIZOLIMEVE, PISHINAVE ,NDALIMI I BURIMEVE NE OBJEKTE

  Novoberdë 1 prill 00:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford mondeo 2.0
  Vetura

  Ford mondeo 2.0

  Be gjendje te mir regjistrimi i dyt ne kosov 9 muj rexhistrim

  Novoberdë 31 mars 23:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pula amrok
  Kafshe ferme

  Pula amrok

  Pula te mira dhe te lira(ky qmim vlen vetem 7 dite)

  Novoberdë 31 mars 22:05
  25 €
 • 11 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1+2 tualete apartamenti ka nje organizim shum te mire te dhomave, ndodhet ne kat

  Novoberdë 31 mars 21:14
  131.000 €
 • 1 foto
  Shitet ambjent dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent dyqan

  Shitet ambjent ne Rrugen Dritan Hoxha, ambjenti ka nje siperfaqe 20 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte,

  Novoberdë 31 mars 21:14
  35.000 €
 • 1 foto
  Shitet ambjent dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent dyqan

  Shitet dyqan ne Rrugen Dritan Hoxha, dyqani ndodhet ne ruge kryesore dhe ka nje siperfaqe 25 m2, esh

  Novoberdë 31 mars 21:14
  78.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat me ashensor, apar

  Novoberdë 31 mars 21:13
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet apartament te kompleksi me i mir i qytetit te Tiranes. Delijorgji, apartamenti ka nje siperfa

  Novoberdë 31 mars 21:13
  140.000 €
 • 7 foto
  Ambjente per shitje
  Shtepi / Vila

  Ambjente per shitje

  Shitet ambjent ne Rrugen e Kavajes mundesi investimi per me qira, ambjenti ka nje siperfaqe totale 5

  Novoberdë 31 mars 21:12
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet apartament te Komuna e Parisit, apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes te Kika, ndodhet ne k

  Novoberdë 31 mars 21:12
  158.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1 me dy tualete ne katin e 4-te te nje ndertimi te ri me ashensor, apartamenti k

  Novoberdë 31 mars 21:12
  64.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet apartament 2+1 dublex me nje siperfaqe 116 m2 81000 euro i diskutushem, apartamenti ka punime

  Novoberdë 31 mars 21:11
  81.000 €
 • 8 foto
  SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000
  Vetura

  SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000

  SHITET KIA CLARUA 2.0 BENZIN PLIN NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIM DERI ME 20 KORRIK 2019...POSESO

  Novoberdë 31 mars 20:13
  1.650 €
 • 2 foto
  Kopresor
  Makina dhe vegla

  Kopresor

  Kopresor I klimes per audi

  Novoberdë 31 mars 18:43
  100 €
 • 4 foto
  golf 6 tdi 2012
  Vetura

  golf 6 tdi 2012

  shitet ose ndrrohet golf 6 tdi 2012 ne gjendje ferfekte numri kontaktus 043-886818

  Novoberdë 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi S8 FSI
  Vetura

  Audi S8 FSI

  Shitet Audi S8 5.2 FSI 450 kuaj-fuqi Vetura është në gjendje të shkëlqyer teknike. Përveq opsioneve

  Novoberdë 31 mars 17:15
  19.999 €
 • 2 foto
  Kopresor iklimes
  Autopjese dhe paisje

  Kopresor iklimes

  Shes kompresorin eklimes per Aidi golf

  Novoberdë 31 mars 13:00
  100 €
 • 2 foto
  Shes fellnet per golf 4
  Vetura

  Shes fellnet per golf 4

  Shes fellnet 16 per golf 4 shum t mira

  Novoberdë 31 mars 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 2 1.6 dizell
  Vetura

  Shitet golf 2 1.6 dizell

  Shitet golf 2 1.6 dizell ngjendje trregullt rigjistrim edhe 9 muaj

  Novoberdë 31 mars 11:02
  900 €
 • 3 foto
  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera
  Sherbime

  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera

  Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje

  Novoberdë 31 mars 08:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJELSE PER LOPE
  Makineri dhe inventare

  MJELSE PER LOPE

  Shitet Mjelse per lope ne gjendje te mire dhe kvalitete. Mjelset jane prodhim Turk, per te njejtat j

  Novoberdë 31 mars 00:43
  290 €
 • 11 foto
  dyer sipas porosis 045327459
  Mobilje

  dyer sipas porosis 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me dimenzjone e ngjyra te ndryshme punojm sipas porosis ju mirpresi

  Novoberdë 30 mars 22:22
  60 €