Elektronikë
Novoberdë

Elektronikë në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  1+1
  Telefona celulare

  1+1

  2+2

  Novoberdë 31 mars 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brand new Apple Iphone 11 Pro max 512Gb
  Telefona celulare

  Brand new Apple Iphone 11 Pro max 512Gb

  Apple Iphone XS MAX 256 Gb..... $780 Dollars Apple iPhone XR 256 Gb..........$750 Dollars Apple iPho

  Novoberdë 31 mars 03:10
  500 €
 • 0 foto
  New Playstation 4 pro 2tb 500ML + 10 GAMES
  Lojra per PC / Videolojra

  New Playstation 4 pro 2tb 500ML + 10 GAMES

  For interest kindly contact whatsapp: +380666702925

  Novoberdë 30 mars 05:27
  300 €
 • 2 foto
  Shes Account me 3 lojra per ps4 + psplus
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Account me 3 lojra per ps4 + psplus

  Shes Account me 3 lojra dhe psplus e cila mbaron ne 22.11.2020 Pagesa me Paypal

  Novoberdë 28 mars 15:16
  100 €
 • 0 foto
  Microsoft Book 2 15″ i7 / Surface Pro 6 / 4
  Kompjutera

  Microsoft Book 2 15″ i7 / Surface Pro 6 / 4

  F/S: New Microsoft Book 2 15″ i7 16GB 256GB GTX 1060 / Surface Pro 6 512GB i7 2.20GHz 16GB Window

  Novoberdë 26 mars 15:36
  300 €
 • 0 foto
  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512
  Kompjutera

  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512

  F/S: New Branded Macbook Pro 15.4′ core i7 1TB 512GB Touch ID 2018

  Novoberdë 26 mars 15:28
  400 €
 • 0 foto
  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Ro
  Shtesa per telefon celulare

  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Ro

  New Apple Watch Series 5 44MM GPS + 5G LTE WIFI Rose Gold For more information about prices and det

  Novoberdë 26 mars 15:28
  200 €
 • 0 foto
  F/S: New Note 10 Plus / Huawei P40 Pro / PE PRO
  Telefona celulare

  F/S: New Note 10 Plus / Huawei P40 Pro / PE PRO

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  480 €
 • 0 foto
  F/S: New Sony Mate XS / Huawei P30 PRO Original
  Telefona celulare

  F/S: New Sony Mate XS / Huawei P30 PRO Original

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  500 €
 • 1 foto
  F/S: New Iphone 11 Pro Max / Samsung S20 Plus
  Telefona celulare

  F/S: New Iphone 11 Pro Max / Samsung S20 Plus

  For more information about prices and details to buy, Contact me on whatsapp below Whatsapp Chart:

  Novoberdë 26 mars 15:16
  450 €
 • 4 foto
  Iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 5s

  Shitet iphone 5s ne gjendje te rregullt ndrrim i mundshem

  Novoberdë 24 mars 23:50
  250 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 11 Pro 512 GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro 512 GB

  Apple iPhone 11 Pro 512 GB Hiri Hapësirë LTE Rrëshqitje qelizore MWA62LL / A Kontaktoni në WhatSapp

  Novoberdë 20 mars 04:29
  600.600 €
 • 7 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas
  Kompjutera

  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Novoberdë 15 mars 12:13
  50 €
 • 2 foto
  E mirë Apple iPhone Xs Max 512GB argjend
  Telefona celulare

  E mirë Apple iPhone Xs Max 512GB argjend

  Elektronikë me cilësi më të mirë Për më shumë inf, ju lutemi kontaktoni me mirësi shitësin për detaj

  Novoberdë 10 mars 17:08
  450 €
 • 0 foto
  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 12
  Telefona celulare

  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 12

  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 128gb

  Novoberdë 10 mars 06:31
  380 €
 • 0 foto
  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 12
  Telefona celulare

  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 12

  New Xperia 8, 10 Plus 128gb 6gb Ram 5g Micro Sd 128gb

  Novoberdë 10 mars 06:31
  380 €
 • 0 foto
  New Iphone 11 PRO Max 512GB unlocked
  Telefona celulare

  New Iphone 11 PRO Max 512GB unlocked

  New Iphone 11 PRO Max 512GB unlocked

  Novoberdë 10 mars 05:43
  400 €
 • 0 foto
  New Samsung Galaxy S20 plus / Ultra 5G 512GB Box
  Telefona celulare

  New Samsung Galaxy S20 plus / Ultra 5G 512GB Box

  New Samsung Galaxy S20 plus / Ultra 5G 512GB Box Authentic in sealed .

  Novoberdë 10 mars 05:31
  400 €
 • 0 foto
  New Galaxy S11 5G LTE 128GB 128GB Black Fresh box
  Telefona celulare

  New Galaxy S11 5G LTE 128GB 128GB Black Fresh box

  New Galaxy S11 5G LTE 128GB 128GB Black Fresh box

  Novoberdë 10 mars 05:31
  380 €
 • 2 foto
  Sony ps4 2tb pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony ps4 2tb pro

  Sony ps4 2tb pro me 2 kontrollues dhe 10 lojëra falas në kuti

  Novoberdë 8 mars 23:28
  250 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  TV / LCD / Plasma

  Oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Novoberdë 30 nëntor 07:42
  5.000 €
 • 2 foto
  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro
  Lojra per PC / Videolojra

  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro

  el comprador interesado debe ingresar a WhatsApp para obtener más información NÚMERO DE WHATSAPP: +

  Novoberdë 1 tetor 23:09
  220 €
 • 0 foto
  Renegade Raider
  Lojra per PC / Videolojra

  Renegade Raider

  Renegade Raider    Ne transportojmë më shpejt në të gjithë botën me DHL / FedEx Për më shumë informa

  Novoberdë 24 shtator 03:00
  400 €
 • 0 foto
   PS4 pro - 4K 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 pro - 4K 1TB

  Mega Pack PS4 pro - 4K 1TB White Camera Glasses VR Dual Headset Games

  Novoberdë 21 shtator 20:56
  300 €
 • 3 foto
  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop
  Kompjutera

  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop

  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop 120Hz i7-8750 16GB 256GB NVMe 1TB GTX 1060

  Novoberdë 21 shtator 20:44
  500 €
 • 4 foto
  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13
  Kompjutera

  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13

  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13\" TouchBar 2.3ghz i5 8gb 256gb SSD Warranty

  Novoberdë 21 shtator 20:44
  400 €
 • 4 foto
  Apple Iphone XS Max 512GB Gold
  Telefona celulare

  Apple Iphone XS Max 512GB Gold

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Novoberdë 20 shtator 15:24
  498 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë

  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë Ne shesim produkt 100% origjinal që mund t\'ju japë

  Novoberdë 20 shtator 00:04
  600 €
 • 0 foto
  IPhone autentik 11 PRO 512GB
  Telefona celulare

  IPhone autentik 11 PRO 512GB

  është krejt e re origjinale Sim pa bllokuar falas dhe funksionon në mënyrë të përkryer në të gjithë

  Novoberdë 19 shtator 17:32
  1.200 €
 • 1 foto
  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-87
  Kompjutera

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-87

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-8750H 16GB 512GB SSD GTX 1080 Email: andulka.anasta

  Novoberdë 19 shtator 10:02
  450 €
 • 2 foto
  USA
  Telefona celulare

  USA

  At affordable price One year warranty and an invoice

  Novoberdë 18 shtator 11:30
  1.500 €
 • 0 foto
  USA
  Telefona celulare

  USA

  At affordable price,one year warranty and an invoice If you need just message me on my watsapp

  Novoberdë 17 shtator 14:18
  1.342 €
 • 2 foto
  iPhone xs max
  Telefona celulare

  iPhone xs max

  Brand new factory unlocked come with 1 year warranty and an invoice

  Novoberdë 16 shtator 23:47
  1.342 €
 • 4 foto
  IPhone 11 pro max 256gb
  Telefona celulare

  IPhone 11 pro max 256gb

  Brand new factory unlocked come with 1 year warranty and an invoice

  Novoberdë 16 shtator 21:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XS Max / Apple phone 11 pro Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max / Apple phone 11 pro Unlocked

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Novoberdë 12 shtator 11:21
  600 €
 • 0 foto
  Laptop
  Kompjutera

  Laptop

  Berühren Sie die Leiste. Touch Bar mit integriertem Touch ID Sensor Fertig stellen. Sterngrau Silber

  Novoberdë 8 shtator 11:52
  1.200 €
 • 3 foto
  Apple iphone XS Max 512GB Gold
  Telefona celulare

  Apple iphone XS Max 512GB Gold

  The phone is 100% Original * It\'s unlocked * 100% New * Sealed in Box * Works 100% right in your c

  Novoberdë 6 shtator 07:12
  360 €
 • 3 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB God Of War comes with 4 game
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB God Of War comes with 4 game

  PS4 është origjinal 100% i ri Vulosur në kuti 500GB vjen me një kontrollues jastëk wireless Lojëra C

  Novoberdë 6 shtator 06:56
  180 €
 • 4 foto
  Shitet j7 2017 okazjon vendollja ne shkoder
  Telefona celulare

  Shitet j7 2017 okazjon vendollja ne shkoder

  Shitet j7 2017 (1) jave perdorim

  Novoberdë 31 gusht 10:15
  130 €
 • 1 foto
  Apple IPhone x
  Telefona celulare

  Apple IPhone x

  The phone is brand new and original with factory unlocked to work with any network and with one year

  Novoberdë 29 gusht 14:53
  700 €
 • 0 foto
  Playstation 4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 Pro

  Edicioni i Kufizuar 1TB Spider Man Playstation 4 Pro + Extra Controller / 3 Lojëra! Kutia origjinal

  Novoberdë 29 gusht 10:23
  160 €
 • 0 foto
  Google Pixel 3 XL - 64GB - Clearly White Unlocked
  Telefona celulare

  Google Pixel 3 XL - 64GB - Clearly White Unlocked

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Novoberdë 28 gusht 16:20
  300 €
 • 2 foto
  iphone 7 i mbyllur krejt i ri për shitje
  Shtesa per telefon celulare

  iphone 7 i mbyllur krejt i ri për shitje

  blerës seriozë dhe të interesuar më kontaktojnë në whatsapp +1(747)2184104

  Novoberdë 21 gusht 19:28
  250 €
 • 3 foto
  samsungs të ri të mbyllur origjinal të markës së r
  Telefona celulare

  samsungs të ri të mbyllur origjinal të markës së r

  markë e re e mbyllur celular e mbyllur me një çmim të mirë dhe të përballueshëm whatsapp +1 (747) 21

  Novoberdë 21 gusht 19:28
  220 €
 • 4 foto
  tastierë e re në një markë dhe gjendje e mirë
  Lojra per PC / Videolojra

  tastierë e re në një markë dhe gjendje e mirë

  në një gjendje perfekte dhe pune, blerësit seriozë më kontaktojnë whatsapp +1(747)2184104

  Novoberdë 21 gusht 19:28
  250 €
 • 5 foto
  Të reja në kuti Sony PlayStation 4 Pro 1TB 4K
  Lojra per PC / Videolojra

  Të reja në kuti Sony PlayStation 4 Pro 1TB 4K

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 gusht 21:35
  220 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XR i ri Apple - 128 GB - E kuqe
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR i ri Apple - 128 GB - E kuqe

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 gusht 20:55
  400 €
 • 5 foto
  Apple i ri Apple X X 256GB i Hapur
  Telefona celulare

  Apple i ri Apple X X 256GB i Hapur

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 gusht 20:46
  430 €
 • 0 foto
  samsung A3 2016
  Telefona celulare

  samsung A3 2016

  samsung A3 2016 2 cop gold dhe i zi shes oae nderroj me iphone 5s 6 6s

  Novoberdë 17 gusht 11:29
  70 €
 • 2 foto
  New Apple iPhone XS Max
  Telefona celulare

  New Apple iPhone XS Max

  All our products are brand new sealed in the original factory box, comes with complete accessories a

  Novoberdë 13 gusht 03:52
  530 €