Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 10 foto
  Shtepi ne Shengjin Lezhe
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shengjin Lezhe

  Shitet shtepija ne Plazhin e Shengjinit te Lezhe Shteija ka 2 dhoma gjumit 1 sallon banjo dhe ballk

  Novoberdë 23 prill 13:28
  40.000 €
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Novoberdë 23 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Novoberdë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MSI GS65 Stealth Thin-053 15.6\" Gaming Laptop Core
  Kompjutera

  MSI GS65 Stealth Thin-053 15.6\" Gaming Laptop Core

  We offer the best and treat our customers well! Delivery within 48 hours and 90 days return policy.

  Novoberdë 19 prill 19:25
  800 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB

  Samsung Galaxy S10+ SM-G975U 128GB Smartphone (Unlocked

  Novoberdë 19 prill 19:24
  450 €
 • 0 foto
  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë
  Sherbime

  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Novoberdë 19 prill 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë individët si biznese
  Sherbime

  Financimi për të gjithë individët si biznese

  Të nderuar individë dhe kompani private, nga tani e tutje keni më shumë se sa duhet për të bërë për

  Novoberdë 16 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndryshimi i situatave
  Sherbime

  Ndryshimi i situatave

  Përshëndetje     Ndryshimi i situatave Ne jemi një organizatë e një strukture financiare. Ne kemi

  Novoberdë 15 prill 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma 235/55/17
  Vetura

  Goma 235/55/17

  Shes 4 goma goma jan ne gjendje shum te mir te posa ardhura nga gjermani veten dy muaj te përdorura

  Novoberdë 15 prill 21:05
  140 €
 • 3 foto
  Samsung S8+
  Telefona celulare

  Samsung S8+

  Shitet SAMSUNG S8PLUS Telefoni eshte ne gjendje te regullt vetem ka nje PIK te zez te pjesa EDGE 3

  Novoberdë 15 prill 16:00
  270 €
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Novoberdë 15 prill 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për të gjithë
  Sherbime

  Kredia për të gjithë

  Keni financim të mirë me kompaninë e duhur në vetëm një normë interesi prej 3%. Për kërkesën tuaj pë

  Novoberdë 14 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APPLE IPHONE NEW XS MAX
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE NEW XS MAX

  APPLE IPHONE NEW XS MAX SPACE GRI 64GB FABRIKEN E ZBUKUR AT & T VERIZON T-MOBILE Kontaktoni në

  Novoberdë 14 prill 02:26
  600 €
 • 3 foto
  Dyer te dhomave viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave viber+38345805512

  Dyer prej 60 deri 120 euro

  Novoberdë 13 prill 22:30
  89 €
 • 0 foto
  Financimi i ofruar në siguri të plotë
  Sherbime

  Financimi i ofruar në siguri të plotë

  Nuk shqetësohet më shumë për t\'ju kërkuar për të aplikuar për financim. Kompania më e sigurt vjen p

  Novoberdë 12 prill 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Hi Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do të na duhe

  Novoberdë 12 prill 07:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TREK Emonda SL6 Carbon Road Bike Size 56 H2 Shiman
  Paisje per sport

  TREK Emonda SL6 Carbon Road Bike Size 56 H2 Shiman

  TREK Emonda SL6 Carbon Road Bike Size 56 H2 Shimano Ultegra 6800 11speed

  Novoberdë 12 prill 01:32
  600 €
 • 3 foto
  Shiten Cicat
  Kafshe ferme

  Shiten Cicat

  prsh pidhi osht i perdort pak eka qi tylifar qeni kjo o rac familqime lyp kar kat sillet idridh bot

  Novoberdë 11 prill 14:14
  30 €
 • 2 foto
  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacion perkthim i menjehe

  Novoberdë 11 prill 07:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacion perkthim i menjehe

  Novoberdë 11 prill 04:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Novoberdë 10 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Novoberdë 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis
  Vetura

  shitet pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

  shitet pllaci 5 Ari e 27 kfadrat ne peje afer Qarshi Gjamis posedon dukumentacio perkthim i menjeher

  Novoberdë 9 prill 07:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maine Coon Kittens
  Kafshe shtepiake

  Maine Coon Kittens

  Maine Coon Kittens

  Novoberdë 9 prill 01:45
  100 €
 • 11 foto
  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578

  shes dyer 60-120 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 0 foto
   Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nevoj

  Novoberdë 8 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer me montim Viber +38345806223
  Materiale ndertimi

  Dyer me montim Viber +38345806223

  Dyer me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 7 prill 13:48
  60 €
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Novoberdë 6 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405
  Materiale ndertimi

  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 6 prill 15:27
  60 €
 • 1 foto
  Shite pasati 2.0
  Vetura

  Shite pasati 2.0

  Shitet pasati 2.0 krejt nrregll shit kush asht interesun me lajmroni nr 044223152

  Novoberdë 5 prill 15:06
  9.000 €
 • 2 foto
  alu felga 15 per bmw dhe golf 4 15 dhe shalltabell
  Autopjese dhe paisje

  alu felga 15 per bmw dhe golf 4 15 dhe shalltabell

  shes felga 15 me goma te veres shum pak te perdorura siq po shihen ne foto dhe felga 15 per golf 4

  Novoberdë 5 prill 14:47
  150 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz 609 D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 609 D

  Shes Mercedes Benz 609 D - Diesel sapo i ardhun nga Gjermania ne gjendje shum te mir. Per mashum na

  Novoberdë 5 prill 00:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bus Transport me *FRIGORIFER*
  Kamionë

  Bus Transport me *FRIGORIFER*

  Sapo i ardhun nga Gjermania Bus Transport Me Frigorifer. Prodhusi eshte Ford 144 000 te Kalume dhe e

  Novoberdë 5 prill 00:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fara të ndryshëm
  Autopjese dhe paisje

  Fara të ndryshëm

  Fara të ndryshëm kryesisht për vw audi etj..

  Novoberdë 5 prill 00:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Endrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Endrit

  Shkrebsa e vali corleone shitet ku tjesh ta bimi ne shtepi vetem a je i interesum veq niher u perdor

  Novoberdë 4 prill 19:05
  100 €
 • 8 foto
  C klas
  Vetura

  C klas

  Shitet mercedez benx c class 200 cdi evolution prodhim 2006 targa shqiptare kambio manule elegance g

  Novoberdë 4 prill 18:44
  5.000 €
 • 3 foto
  ne gjendje perfekte
  Vetura

  ne gjendje perfekte

  me te gjith sherbimet te bera me letra per nji vit ne gjendje shum te mir 3300 euro i diskutushem

  Novoberdë 4 prill 17:56
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet haski femr nje sy bubnje kafe peqin elbasan
  Kafshe shtepiake

  Shitet haski femr nje sy bubnje kafe peqin elbasan

  Shitet haski ferm 1 vjec e 3 muj nje sy bly nje kafe me te gjith vaksinat ebra qeni eshte ne peqin

  Novoberdë 4 prill 15:38
  100 €
 • 5 foto
  Malesi e madhe sepse aty e nxjerr komunen palidhje
  Vetura

  Malesi e madhe sepse aty e nxjerr komunen palidhje

  Motor 1.2 benzine,5-vendeshe,me letra deri ne fund te nentorit.

  Novoberdë 4 prill 11:23
  1.400 €
 • 0 foto
  Apply for debt consolidation loans:
  Sherbime

  Apply for debt consolidation loans:

  Need a loan and not sure where to apply or afraid of having to waste a lot of time sending multiple

  Novoberdë 4 prill 10:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fugon mercedes benzMb100
  Vetura

  Fugon mercedes benzMb100

  Shitet fugon Mercedes Benz i bardhe 8+1 vende .Fier. Cmimi i arsyeshem . Shitet me ose edhe pa let

  Novoberdë 4 prill 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Do you need a financial support?
  Sherbime

  Do you need a financial support?

  Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need fund

  Novoberdë 4 prill 09:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtopa me led për AUDI S8
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shtopa me led për AUDI S8

  Shtopa për audi s8/a8 Për më shum info/tel:044290795

  Novoberdë 4 prill 07:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes detelin 1euro.e50cent duki
  Vetura

  Shes detelin 1euro.e50cent duki

  Detelin 1.euro.e 50cent duji. +38345639307

  Novoberdë 4 prill 07:05
  2 €
 • 0 foto
  Çaj Kupa puppies pomeranez për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Çaj Kupa puppies pomeranez për shitje.

  Çaj Kupa puppies pomeranez për shitje. Çaj Kupa puppies pomeranez për shitje. Temperament i shkëlq

  Novoberdë 4 prill 06:57
  100 €
 • 4 foto
  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb r
  Kompjutera

  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb r

  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb ram WhatsApp +1 205 418 0386 brand new original

  Novoberdë 4 prill 06:55
  450 €
 • 7 foto
  Audi Q5 S8 Q7 A3
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 S8 Q7 A3

  Shiten shtopa per audi a8 s8viti 2009 i majti audi q5 shtopi i majt me lled q7 shtopi ne mbrojts i

  Novoberdë 4 prill 06:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████
  Mobilje

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████ prodhojm dyer dhe dritare

  Novoberdë 4 prill 00:43
  60 €
 • 1 foto
  Shitet samsung galaxy s6 edge plus
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy s6 edge plus

  Tel esht ne gjendje t mir Esht 32 gb Ka nje viz te vogel n ekran por q nuk perben problem.. Teli nd

  Novoberdë 3 prill 21:21
  100 €