Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë, në lagjen Dardania kompleksi Cima 4, ndërtuar nga kompa

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA ME NXEMJE SHATORA KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina kmei te xhith dimenzojent e shatorav nr 044280873 viber +

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Dardania

  Ofrohet per shitje banese ekskluzive ne Dardani Salloni | Kuzhine, Tryezari | 2 dhoma gjumi | 2 ban

  Prishtinë Sot, 23:23
  92.000 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Arbëria 3 në kompleksin shumë atraktiv Alb Reside

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=86.6 m2 *Lokacioni: Rr. Bed

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Muharrem Fejza" afer kompleksit "Hoxha Group" Ndodhet ne ka

  Prishtinë Sot, 23:23
  55.000 €
 • 11 foto
  Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Hajvali 400m2
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Hajvali 400m2

  Ofrojm Shtëpin në shitje në Hajvali Shtëpia posedon një siperfaqe prej 400m2 Oborr rreth 3.5 Ari(bas

  Prishtinë Sot, 23:23
  220.000 €
 • 11 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM
  Vetura

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

  METALBEHA - GJINDEMI NE PODUJEV - DUMNIC 2km PREJ FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744480497 Mode

  Podujevë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojm për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Lakrishte në objektin Premium Residence,ndërtuar n

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Kompjutera

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në lagjen Dardania, objekti DeLuxe ndërtuar nga Qami Con

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“A” në kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“A” në kompleksin ARSA

  Banesa TIPI 5-“A”, Sbruto=58.9 m2 *Lokacioni: Rr. Bedri Shala, Mahalla e Muhaxhereve, Prishtinë

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 (Muni me thirr nxhdo koh jeni tmir pritur )

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA

  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte te Pro Credit Banka Banesa ka kete renditje: Dhome dite,

  Prishtinë Sot, 23:23
  96.000 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Prishtinë Sot, 23:23
  60 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Emshir

  Ky kompeks, pas një pune të kujdesshme dhe të gjatë, është konstrukutuar asisoj, që çdo objekt banes

  Prishtinë Sot, 23:23
  800 €
 • 4 foto
  2 Banesa ne shitje 108m2 , 86m2  prishtine arberi
  Apartment / Banesa

  2 Banesa ne shitje 108m2 , 86m2 prishtine arberi

  2 Banesa ne shitje 108m2 dhe 86m2 - prishtine -lgj.arberi (ish dragodani) - 3. dhome - 1.kuzhin

  Prishtinë Sot, 23:23
  880 €
 • 4 foto
  MY HOME- Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 1
  Apartment / Banesa

  MY HOME- Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 1

  Shitet Banesa në Katin e 1 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka 1 Dhom Gjumi,Sal

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 116m2 ne shitje dhe qira !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 116m2 ne shitje dhe qira !DELTA

  Ofrohet banesa luksoze 116m2 te "Kullat e Arabve" ne shitje dhe qira. Ka kete renditje Tre dhoma te

  Prishtinë Sot, 23:23
  800 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 123m2/Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 123m2/Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 123m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje 2 banesa në Prishtinë në lagjen - Arbëria 3 - Në objektin e ndërtuar nga kompan

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa/110.04m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa/110.04m2

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policorë në Ferizaj Banesa ka 110.04m2 ka 3 Dhoma Gjumi

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:23
  999 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa /95.95m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa /95.95m2

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 95.95m2 Ka 2 DhomaGjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 127m2-Kati 7
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 127m2-Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 127m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 110.22m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japum me qera sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni te mir pritur ngjdo koh qe thirrni

  Gjilan Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 123m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 108m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sall

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit në zonen banesat me tulla të kuqe

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME Banesa 119m2 Kati 8 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME Banesa 119m2 Kati 8 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 8 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 119.01m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 133m2-Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 133m2-Kati 2

  Shitet:Banesa Në Lagjen e Re në Ferizaj 132 m2 Kati: 1.2.3.6.7.8.10. Organizimi i Mbrendshëm: 1)Që

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 93m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma

  Prishtinë Sot, 23:23
  520 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1

  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1 Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd

  Objekti gjindet perball Hotel Goldit ne Lubizhd afer tregut te veturave e pershtatshme per puntori t

  Prizren Sot, 23:23
  700 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 107m2 kati 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 23:22
  850 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1, në kompleksin banesor Dino i ndërtuar buz

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 85 m2 M.Sllovenia ne Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 85 m2 M.Sllovenia ne Fushë Kosovë

  Shitet Banesa ne Fushë Kosovë në rrugën kryesore.Banesa gjindet në Objektin” B” LLamela 1” e

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  41.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa prapa Royal Mall #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prapa Royal Mall #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit tek rruga B. Banesa ndodhet saktesisht prapa nderteses se Ro

  Prishtinë Sot, 23:22
  780 €
 • 2 foto
  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekoso
  Apartment / Banesa

  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekoso

  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekosovë Çmimi-480e +38345534717 1.Sallon me kuzhine 3.

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  480 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=59.5 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 599#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 599#iBRO

  Shitet banesa ne rrugen Dardania ne Fushe Kosove. Banesa ndodhet ne katin e -VI- dhe ka nje pjamje

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  37.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PENT HOUSE NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  PENT HOUSE NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet Penthose në Fushë Kosovë apo në qendër të Fushë Kosovës, në rrugen Dardania përballë shkollës

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne Kompleksin Kodrina
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne Kompleksin Kodrina

  Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 23:22
  770 €
 • 6 foto
  85m2 BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  85m2 BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania. Banesa ndodhet në objektin e ndertuar nga BNT Con

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje