Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat Gjerman
  Makina dhe vegla

  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat Gjerman

  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat i ardhum prej Gjermanie i shoqerum me dalta e me punto te inte

  Prishtinë Sot, 00:30
  80 €
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 88.40 M2 / Swis Invest
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 88.40 M2 / Swis Invest

  • Banesa ka hapësirë 88.40 m2 ( kati i dhjetë ) është ndërtim i ri me standarde të larta të ndërti

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shfajc 300amper
  Makina dhe vegla

  Shfajc 300amper

  shfajc 300amper monofaz iverter esht npaket i ardhum prej gjermanis. per ma shum info me shkruani nv

  Prishtinë Sot, 00:30
  150 €
 • 3 foto
  Aparat saldimi inverter 300ampershe
  Makina dhe vegla

  Aparat saldimi inverter 300ampershe

  aparat saldimi inverter 300ampershe shkrin elektrodat deri ne 5mm ne kuti e ardhur prej gjermanis..

  Prishtinë Sot, 00:30
  150 €
 • 1 foto
  Kompresor ajri 50l
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri 50l

  Kompresor ajri 50l. Ka edhe 24l edhe 100l. Te ardhum prej gjermanis per me shum informata me kontakt

  Prishtinë Sot, 00:30
  125 €
 • 1 foto
  Shfajc 400amper gjerman
  Makina dhe vegla

  Shfajc 400amper gjerman

  shfajc 400amper prodhim gjerman i ri npaket. per ma shum informata me shkruani ne viber 003556841441

  Prishtinë Sot, 00:30
  180 €
 • 1 foto
  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik
  Makina dhe vegla

  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik

  Shes stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik Voltage esht ne gjendje te rregullt

  Pejë Sot, 00:30
  35 €
 • 0 foto
  HILLT HITACHI
  Makina dhe vegla

  HILLT HITACHI

  Hillt hitachi e ardhum prej gjermanis i pa pordorum per me shum informata na kontaktoni ne viber 003

  Prishtinë Sot, 00:30
  160 €
 • 1 foto
  Hillt DEWALT
  Makina dhe vegla

  Hillt DEWALT

  Hillti DEWALT i ardhum prej gjermanis te interesuarit teme kontaktojn ne viber 00355684144128..

  Prishtinë Sot, 00:30
  450 €
 • 2 foto
  Banesa ne shitje ne objektin Orient Kubz,Prishtina
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne objektin Orient Kubz,Prishtina

  Banese me kualitet te larte,ne shitje nga agjensioni Metrobios. Ndertim I Orient Kubz ne lagjen Pris

  Prishtinë Sot, 00:29
  790 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 40.6m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 40.6m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 40.6m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 78.2m2 kati 1,4 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 78.2m2 kati 1,4 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 78.2m2 kati 1,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️

  Prishtinë Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mini Laptop Asus
  Kompjutera

  Mini Laptop Asus

  Shes Mini Laptopin Asus Eee Pc 901 në gjendje të rregullt. I Mungon mbushesi.

  Pejë Sot, 00:29
  65 €
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 100.66 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 100.66 m2 në Ferizaj

  Banesa B3 ka hapësirë 100.66 m2, janë ndërtim i ri dhe shumë cilësor gjindet në Rr. Tirana mbrapa NL

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Shtëpia 226 m2 në Ferizaj
  Shtepi / Vila

  G KONSIG - Shitet Shtëpia 226 m2 në Ferizaj

  Shtëpit e tipit M ne Lagjen Iliria janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 118.80 M2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 118.80 M2 në Ferizaj

  Banesat e tipit G, janë banesa të këndshme me hapësirë prej 118.80 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 93.6 M2 / Swiss Invest
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 93.6 M2 / Swiss Invest

  • Banesa ka hapësirë 93.6 m2 ( kati i shtatë ) është ndërtim i ri me standarde të larta të ndërtim

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 86.75 M2
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 86.75 M2

  Banesa ka hapësirë 86.75 m2 ( kati i gjashtë ) është ndërtim i ri dhe shumë cilësor, gjindet 200 met

  Ferizaj Sot, 00:29
  37.700 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 116.1m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Ar
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 116.1m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Ar

  ⭕️Shitet banesa 116.1m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arbe
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arbe

  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  G KONSIG - Kërkojmë dhe Shesim Banesa në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Kërkojmë dhe Shesim Banesa në Ferizaj

  Agjencioni për patundshmëri G KONSIG Kërkojmë dhe shesim të gjitha llojet e patundshmërive në Feri

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   G KONSIG - Shitet Banesa 35 m2 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 35 m2 në Prishtinë

  Banesa ka hapësirë 35 m2 ( kati përdhesë ) mbrapa Hotel "SIRIUS" në Prishtinë. Banesa është e gatë

  Prishtinë Sot, 00:28
  35.000 €
 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet banesa 127 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet banesa 127 m2 në Ferizaj

  Banesa A2 ka hapësirë 127 m2, janë ndërtim i ri dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa NLB Bank (Rruga e

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Shtëpia 172 m2 në Ferizaj
  Shtepi / Vila

  G KONSIG - Shitet Shtëpia 172 m2 në Ferizaj

  Shtëpit e tipit S ne Lagjen Iliria janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  G KONSIG-Shiten Banesat te IDEA INVEST në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG-Shiten Banesat te IDEA INVEST në Ferizaj

  Shiten banesat komode te Idea Invest në Ferizaj Adresa:Lagjja e Re përball qerdhës së fëmijëve.

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arber
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arber

  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   JEEP GRADE SHIROKI
  Vetura

  JEEP GRADE SHIROKI

  SHITET. JEP GRDE SHIROKI VITI 2006 AUTOMATIK 4×4 MOTOR. V6 ..3.0 RREGJISTRIM EDHE 7 MUJ ...4 GUMAT T

  Prizren Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 63 m2 / Rr.Enver Topalli
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 63 m2 / Rr.Enver Topalli

  • Shitet Banesa 63 m2 ( kati i gjashtë ) Rruga Enver Topalli ( Rr. Gremës ) afër Viva Fresh Sto

  Ferizaj Sot, 00:27
  28.300 €
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 134 m2/Urban Construction
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 134 m2/Urban Construction

  • Banesa ka hapësirë 134 m2 ( kati i tretë ) gjindet tek qendra e mjekësisë familjare afër Rr. Rex

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 94.83 M2/Lagje të Re
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 94.83 M2/Lagje të Re

  • Shitet Banesa me hapësirë 120 m2 ( kati i shtatë ). • Është ndërtim i ri, e projektuar dhe e n

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 120 M2/Lagje të Re
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 120 M2/Lagje të Re

  • Shitet Banesa me hapësirë 120 m2 ( kati i shtatë ). • Është ndërtim i ri, e projektuar dhe e n

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  G KONSIG - Shiten 9 Banesa (Penthous) në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shiten 9 Banesa (Penthous) në Ferizaj

  Shiten 9 Penthous në Ferizaj, banesat ofrojn një koncept modern të jetesës, promovon një jetesë të s

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 84.3 M2 / Swiss Invest
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 84.3 M2 / Swiss Invest

  • Banesa ka hapësirë 84.3 m2 ( kati i pestë ) është ndërtim i ri me standarde të larta të ndërtimi

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten cd ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten cd ps3

  Shiten komplet dhe ndamas

  Malisheve Sot, 00:26
  7 €
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049306493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049306493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Prizren Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OPEL ANTARA 2.0 AUTOMATIC 2007 RKS
  Vetura

  OPEL ANTARA 2.0 AUTOMATIC 2007 RKS

  Opel antara 2007 2.0 automatic dizel rks 1 vit. Nuk eshte hipotek perkthim i menjehershem. Dy qele

  Prishtinë Sot, 00:26
  6.990 €
 • 5 foto
  Harley
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley

  Harley-Davidson 750cc. Te kaluara 700 km 2 qelsa i pa doganuar.

  Pejë Sot, 00:26
  6.700 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  320dizell 4muj regjistrim
  Vetura

  320dizell 4muj regjistrim

  320dizell gjys blindi shum irujten 4muj regjistrim ka perkthimi bahet minirena

  Prishtinë Sot, 00:26
  3.700 €
 • 9 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Gjakovë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPTV SHQIP
  Vetura

  IPTV SHQIP

  Ploooootë 1600 Kanale Televizive 🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇 Ne ofrojmë cilësi maksimale të pak

  Prishtinë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPTV Kanale Kudo ne Bote
  Telefona celulare

  IPTV Kanale Kudo ne Bote

  Ploooootë 1600 Kanale Televizive 🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇 Ne ofrojmë cilësi maksimale të pak

  Prishtinë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 129.71 m2 / Vizioni S
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 129.71 m2 / Vizioni S

  • Banesa ka hapësirë 129.71 m2 ( kati përdhes ) është ndërtim i ri me standarde të larta të ndërti

  Ferizaj Sot, 00:26
  71.350 €
 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 129.1 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 129.1 m2 në Ferizaj

  Shiten Banesa A3 me hapësirë 129.1 m2 dhe 127 m2, janë ndërtim i ri dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa

  Ferizaj Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet me 3 rrota
  Paisje per sport

  Biciklet me 3 rrota

  Biciklet me 3 rrota e ardhur mga gjermania me diska drita e gjitha funksionale Tip i ri Viber : +3

  Prishtinë Sot, 00:26
  480 €
 • 4 foto
  Maqinat e Akullit Scotsman
  Teknik dhe paisje

  Maqinat e Akullit Scotsman

  Maqina e akullit me kapacitet te lart scotman 310kg Scotsman 250 kg form katrore Maqina e akullit t

  Prishtinë Sot, 00:26
  Me Marrveshje