Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  ? Ford Fiesta 1.4B
  Vetura

  ? Ford Fiesta 1.4B

  shes ford fiesta 1.4benzin regjistrim ka deri me 11.07.2020 ka nevoj me investu pak nta baj ndrrim

  Kaçanik 3 maj 12:20
  400 €
 • 5 foto
  shes ps3 super slim
  Lojra per PC / Videolojra

  shes ps3 super slim

  shes ps3 super slim modeli fundit esht ngjendje trregullt, i ka 23 cd-ja plus i ka te instalume 10 l

  Kaçanik 3 maj 10:59
  150 €
 • 1 foto
  Pomeranian puppy
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian puppy

  Foshnje të bukura që kërkojnë një shtëpi të dashur. Pallto e lëmuar, duke marrë pas prindërve të bu

  Kaçanik 3 maj 10:51
  200 €
 • 0 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  1 vjet shum e mir per ma shum ne tel..

  Kaçanik 2 maj 23:39
  250 €
 • 3 foto
  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +27834976932 in SOUTH AFRIC
  Punesime

  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +27834976932 in SOUTH AFRIC

  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +2783497692 SOUTH AFRICA,USA,GHANA,ZIMBABWE,QAT

  Kaçanik 2 maj 22:03
  400 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 1.4
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4

  shes ford fiesta 1.4 benzin regjistrim deri 11.07.2020 viber : +38345634654 tel: 045 634 654

  Kaçanik 2 maj 14:21
  550 €
 • 4 foto
  Kuzhina në shitje!
  Mobilje

  Kuzhina në shitje!

  Kuzhina eshte ne gjendje te rregullt nuk ka demtime apo diqka tjeter!

  Kaçanik 1 maj 22:12
  350 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 1 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 1 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt

  Skuter Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt Qmimi 220

  Kaçanik 1 maj 15:11
  220 €
 • 6 foto
  shitet motorr 4 rrot 2018 drrim me skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet motorr 4 rrot 2018 drrim me skuter

  shitet motorr 4 rrot ne gjendje teper te mir guma te reja dhez qelc viti 2018 me shpejci 3+rikfec e

  Kaçanik 30 prill 16:51
  450 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamionin Actros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamionin Actros

  Kamioni eshte i sapo regjistruar me goma te reja. Posedon: klim,ratarder, i servisuar dhe eshte n

  Kaçanik 30 prill 00:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Yamaha ne gjendje te rregull
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha ne gjendje te rregull

  Yamaham 600.cm xt ne gjendje prefekte per.qdo lloj prove ndrrim mem.full kros .

  Kaçanik 29 prill 23:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mercedesi E220
  Vetura

  Shitet Mercedesi E220

  Shitet Mercedesi ne nje gjendje shume te mire,teknike edhe vizuale, bejm edhe ndrrim, Viber, ±38345

  Kaçanik 29 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Kaçanik 29 prill 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nintendo
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo

  Shitet nintendo me 300 flopy disc video lojra

  Kaçanik 29 prill 20:41
  100 €
 • 0 foto
  Pjes kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kamioni

  Shiten pjes per kamion pumpa per kiper 6 klipsh Gurthne filter i ajrit llagera e disa sene tjera Me

  Kaçanik 29 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepize PC gaming per CSGO, Fortnite etj.
  Kompjutera

  Shitet shtepize PC gaming per CSGO, Fortnite etj.

  Shitet pc gaming per lojra si CSGO, PUBG, Fortnite, GTA V, me keto performaca siq shihen ne foto : I

  Kaçanik 29 prill 14:46
  299 €
 • 2 foto
  shes skuterin Cagiva 49cc defekt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shes skuterin Cagiva 49cc defekt

  shitet skuteri cagiva me defet per me shum nr tel 045352394

  Kaçanik 29 prill 12:11
  90 €
 • 4 foto
  Goma per prokolic
  Autopjese dhe paisje

  Goma per prokolic

  Goma per prokolic jan te reja me dimensione 7 50 15 eshte bandashi

  Kaçanik 29 prill 11:42
  120 €
 • 9 foto
  VW Passat 1.9 TDI Vp 98 Rks
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI Vp 98 Rks

  VW Passat 1.9 TDI Fabrikisht Viti I Prodhimit 98 Regjistrim 2 Muaj Vetura Posedon Klimatronic Funksi

  Kaçanik 28 prill 23:26
  2.600 €
 • 3 foto
  Renault clio
  Vetura

  Renault clio

  Shes renault clio 1.5 dizel 2004 servisin e krym me klim per ma shum Kontaktoni ne numer ose ne vib

  Kaçanik 28 prill 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet komoda per TV
  Mobilje

  Shitet komoda per TV

  Shitet komplet komoda per TV siq shihet ne foto, e ruajtur.

  Kaçanik 28 prill 17:30
  99 €
 • 3 foto
  Dhome gjumi per femije
  Mobilje

  Dhome gjumi per femije

  Shitet dhome gjumi per femije pak e perdorur siq shihet ne foto bashk me tavolinen e punes qe mund t

  Kaçanik 28 prill 17:30
  299 €
 • 0 foto
  Uuhhghjb
  Teknik dhe paisje

  Uuhhghjb

  Ghib

  Kaçanik 28 prill 17:00
  490 €
 • 2 foto
  Lug bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lug bageri

  Shitet luga e bagerit,esht ne gjendje perfekte .luga esht per bager Liber .Per info:+38344789610

  Kaçanik 27 prill 23:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lug Bageri Akerma-Kobelko 18-25.ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lug Bageri Akerma-Kobelko 18-25.ton

  3 lug per Bager 18-25 Ton Nr kontakt 044235688.

  Kaçanik 27 prill 22:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PUNOJM LAMINAT ROLETA TE JASHME DHE MBRENSHME
  Sherbime

  PUNOJM LAMINAT ROLETA TE JASHME DHE MBRENSHME

  PUNOJM LAMINAT DYER SHKALL ROLETA TE JASHTME DHE MBRMENDSHME LAMINAT GJERMAN JEME ME PREVOJ SHUM VJE

  Kaçanik 26 prill 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 -Carnehl 35m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6 -Carnehl 35m3

  Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6& Carnehl 35m3 Vitit:2012 Automatic Adr Kiper Ad Blue I sapo Im

  Kaçanik 26 prill 06:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate Për të vendosur një urdhër në këtë artikull Kont

  Kaçanik 25 prill 11:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Golden Retriever

  Puppy Loving Golden Retriever për shitje Ky foshnjë tani është 12 javë i vjetër, qenush është kontro

  Kaçanik 24 prill 13:51
  150 €
 • 5 foto
  Audi a4 1.8 benzin turbo
  Vetura

  Audi a4 1.8 benzin turbo

  Shitet audia a4 benzin 1.8 turbo regjistrimi i skadum karrikan likut me nxemje

  Kaçanik 23 prill 20:11
  3.300 €
 • 5 foto
  Shes biciklat
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes biciklat

  Shes biciklat. Te triav sibajn kushnicat. Edhe dy bmx nuk kan zingjir per me shum info 049127702

  Kaçanik 23 prill 12:30
  100 €
 • 2 foto
  Shes lopen mshtirr zdyti
  Kafshe ferme

  Shes lopen mshtirr zdyti

  Shes lopen mshtirr zdyti lopa ka mu shtu edhe tri dit lopa osht eurt lopa osht pa behane pur ma shum

  Kaçanik 22 prill 12:25
  1 €
 • 3 foto
  Lift per punime
  Makina dhe vegla

  Lift per punime

  Shes lift prodhim anglez ,,lift mate.co.uk ngren lartesi stabile 130 cm,dhe 180 cm, plus njeriu.xhen

  Kaçanik 21 prill 18:19
  1 €
 • 1 foto
  Mshterre 5 muj
  Kafshe ferme

  Mshterre 5 muj

  Shitet mshtrerrja 5 muj osht prej lopve tkatunit nr tel 045564548 muni me ardh me kshyr kur te doni

  Kaçanik 20 prill 20:29
  250 €
 • 2 foto
  Kelysh Civil
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Civil

  Shiten kelysh civil rrac e paster dhe jan femra. Bejm ndryshim qmimi.

  Kaçanik 20 prill 19:10
  50 €
 • 8 foto
  Kamioneta T5
  Vetura

  Kamioneta T5

  Shitet Kamioneta T5 , 2.5 Viti i prodhimit 2008 , 6 shpejtes manual , posedon klim,karrika me nxemje

  Kaçanik 20 prill 16:58
  7.000 €
 • 0 foto
  Bicklet
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicklet

  Bicklet

  Kaçanik 20 prill 16:29
  170 €
 • 1 foto
  Bicklete
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicklete

  Bicklete

  Kaçanik 20 prill 16:21
  170 €
 • 7 foto
  Kamionet T4
  Vetura

  Kamionet T4

  Shitet kamioneta T4 viti i prodhimit 2003 , 2.4 diesel ,RKS deri me 05.08.2020 ne gjendje shum te mi

  Kaçanik 20 prill 16:09
  4.500 €
 • 1 foto
  Gom dhe Bandash per skuter
  Autopjese dhe paisje

  Gom dhe Bandash per skuter

  Shitet goma me bandash per skuter 130/60-13

  Kaçanik 20 prill 12:38
  25 €
 • 0 foto
  Sugjerimmmmmmmmm
  Kafshe ferme

  Sugjerimmmmmmmmm

  Nja pafsha kryt ka mej dal punn Sti ka vy mo kujttt gjooooo Sugjerimmm

  Kaçanik 20 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makine Per Mjelje te Lopeve
  Kafshe ferme

  Makine Per Mjelje te Lopeve

  Makinë per mjeljen e lopeve e ardhur nga Turkia 2 vite garancion 50 liter rezervar

  Kaçanik 19 prill 16:50
  300 €
 • 10 foto
  Shes VALKUN 12 ton Dhe KAMJONIN urgjent LIRË
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes VALKUN 12 ton Dhe KAMJONIN urgjent LIRË

  SHES VALAKUN 10 TONË me dy RREHJE DV-60 Ne gjendje shumë shumë të mirë Dhe shes kamionin VOLVO p

  Kaçanik 19 prill 11:56
  9.500 €
 • 0 foto
  shitet shporeti nxemjes 50 kw
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti nxemjes 50 kw

  shitet shporeti 3 muj i perdorur

  Kaçanik 18 prill 21:10
  450 €
 • 4 foto
  Golf2
  Vetura

  Golf2

  Shes golf2 1.8 benzin regj i skadum

  Kaçanik 18 prill 20:20
  750 €