Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 2 janar 23:31
  12.000 €
 • 8 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 2 janar 23:30
  12.000 €
 • 0 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 2 janar 23:30
  12.000 €
 • 1 foto
  Wo kann man Falschgeld kaufen +447707954241 Wo kann ich Fals
  Vetura

  Wo kann man Falschgeld kaufen +447707954241 Wo kann ich Fals

  • Acura
  • NSX
  • Benzinë + Gaz
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 janar 15:57
  300 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 2 janar 10:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audia qoutro 4x4 2.0 tdi disel anglez
  Vetura

  Audia qoutro 4x4 2.0 tdi disel anglez

  • Audi
  • A3
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 1 janar 16:23
  3.700 €
 • 4 foto
  Shiten gomr dimrore per veture
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomr dimrore per veture

  Shiten dy (2 ) goma dimri me dimenzione ...

  Kaçanik 31 dhjetor 2023 17:27
  60 €
 • 9 foto
  Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamioni

  Shitet kamioni per ma shum ne viber 0047...

  Kaçanik 31 dhjetor 2023 00:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Actros 1845
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Actros 1845

  Shitet kamioni gjendje shum te mir pune ...

  Kaçanik 30 dhjetor 2023 13:05
  18.000 €
 • 3 foto
  Uells Pembroke Corgis
  Kafshe shtepiake

  Uells Pembroke Corgis

  Uells Pembroke Corgis Welsh Pembroke Cor...

  Kaçanik 30 dhjetor 2023 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX W3130H...

  Kaçanik 30 dhjetor 2023 00:32
  1 €
 • 3 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makina dhe vegla

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XL8...

  Kaçanik 30 dhjetor 2023 00:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg...

  Kaçanik 30 dhjetor 2023 00:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi 3 muaj per ma shum ba kontak...

  Kaçanik 29 dhjetor 2023 17:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kali
  Kafshe ferme

  Shitet kali

  Shitet kali shkon samar kerr me garancio...

  Kaçanik 29 dhjetor 2023 17:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  255 35 20 gomat dimrit te reja 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  255 35 20 gomat dimrit te reja 4 copa

  255 35 20 Gomat dimrit te reja Rotalla ...

  Kaçanik 29 dhjetor 2023 13:34
  400 €
 • 2 foto
  Qura
  Kafshe shtepiake

  Qura

  Shes qura qurana 10euro kg e gjall...

  Kaçanik 29 dhjetor 2023 11:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet Alfa - +38349239534
  Teknik dhe paisje

  Shporet Alfa - +38349239534

  Shporet Alfa - Ne shitje +38349239534...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 23:39
  160 €
 • 4 foto
  Shes tavolin
  Mobilje

  Shes tavolin

  Shes tavolinen e bukes ne gjendje te mir...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 01:01
  120 €
 • 3 foto
  Shes lavatriçen 60€
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriçen 60€

  Shes lavatriçe. Gjithqka ne rregull ne f...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 00:58
  60 €
 • 2 foto
  8-14 mercedes benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  8-14 mercedes benz

  Shes 8 14 ne ggende te. Mir pune...

  Kaçanik 28 dhjetor 2023 00:18
  53 €
 • 2 foto
  mazda me prokolic
  Vetura

  mazda me prokolic

  • Mazda
  • Model tjetër
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 dhjetor 2023 18:04
  6.700 €
 • 6 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Makineri dhe inventare

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR...

  Kaçanik 27 dhjetor 2023 13:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR ...

  Kaçanik 27 dhjetor 2023 12:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS...

  Kaçanik 27 dhjetor 2023 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet lavatrice elektrolux w4130h 14kg...

  Kaçanik 27 dhjetor 2023 12:47
  1 €
 • 3 foto
  kran vinq
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kran vinq

  shitet krani 3.5 ton 3 dalje eshte speci...

  Kaçanik 26 dhjetor 2023 18:04
  12 €
 • 8 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi 3 mujsh qmimi sipas marrvesh...

  Kaçanik 26 dhjetor 2023 11:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 me goma dimri

  16 fellne me goma dimri ...

  Kaçanik 25 dhjetor 2023 18:27
  250 €
 • 9 foto
  Caddy maxi 1.6
  Vetura

  Caddy maxi 1.6

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Kaçanik 25 dhjetor 2023 15:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  scania R500
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  scania R500

  scania R 500 viti 2006 kon tel: wacap ...

  Kaçanik 25 dhjetor 2023 13:32
  14.000 €
 • 11 foto
  Kreveta dysheka sipas porosis +38349200094
  Mobilje

  Kreveta dysheka sipas porosis +38349200094

  shes kreveta dysheka shtrata ormana tavo...

  Kaçanik 24 dhjetor 2023 22:40
  80 €
 • 2 foto
  Laptop thinkpad E15
  Kompjutera

  Laptop thinkpad E15

  • Model Tjeter
  Kaçanik 24 dhjetor 2023 22:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  retriever i artë Shiten këlyshët Perfect Golden Retriever. T
  Kafshe shtepiake

  retriever i artë Shiten këlyshët Perfect Golden Retriever. T

  retriever i artë Shiten këlyshët Perfect...

  Kaçanik 23 dhjetor 2023 10:00
  300 €
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 dhjetor 2023 09:37
  6.300 €
 • 6 foto
  Shitet opel meriva 1.4 benzin nga ch
  Vetura

  Shitet opel meriva 1.4 benzin nga ch

  • Opel
  • Meriva
  • Benzin
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 22 dhjetor 2023 23:35
  1 €
 • 3 foto
  Apple watch 4
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch 4

  Shitet apple watch serie 4 , 44mm ne gje...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mixera
  Makina dhe vegla

  Mixera

  Shes dy miksera per perzirjen e nxhyrave...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:48
  1 €
 • 5 foto
  Traka per kasa market
  Makina dhe vegla

  Traka per kasa market

  Shes kater copa traka per supermarket ko...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:48
  1 €
 • 5 foto
  Maki automatike per mprhje te thikave
  Makina dhe vegla

  Maki automatike per mprhje te thikave

  Shes makin per me i spreh thikat,per me ...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:40
  1 €
 • 5 foto
  Cnc pjes
  Makina dhe vegla

  Cnc pjes

  ...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:40
  1 €
 • 4 foto
  Ventila pneumatik
  Makina dhe vegla

  Ventila pneumatik

  Shes ventila pneumatik,per benzin,gasuj,...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:38
  1 €
 • 6 foto
  Vakum pompa
  Makina dhe vegla

  Vakum pompa

  Shes vakum pompa,prodhim, gjerman,spanjo...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 18:37
  1 €
 • 9 foto
  Maqin per bishta,edhe me blu dega
  Makina dhe vegla

  Maqin per bishta,edhe me blu dega

  Shiten dy maqina,njena per prodhimin e b...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 17:58
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Dera e terases shumë e mirë
  Materiale ndertimi

  Shitet Dera e terases shumë e mirë

  Shitet dera e terases shumë e mirë dhe o...

  Kaçanik 22 dhjetor 2023 13:42
  200 €
 • 10 foto
  Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet

  Shitet Actros 1842 MEGA(Viti prodhimit 2...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes Shporet

  Shes Shporet te perdorur ngjedje te Rreg...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 19:56
  250 €
 • 1 foto
  Shes Shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes Shporet

  Shes Shporet Druve I perdorun Ngjendje a...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 19:49
  250 €
 • 3 foto
  Tavoline buke
  Mobilje

  Tavoline buke

  Shitet tavolina e bukes me 8 karrika me ...

  Kaçanik 21 dhjetor 2023 15:44
  600 €
 • 2 foto
  Kthesa per sallon 2-tresha 1-dyshe 1-fotele
  Mobilje

  Kthesa per sallon 2-tresha 1-dyshe 1-fotele

  Vetem 6 muaj te pordorta te nuk jan te...

  Kaçanik 20 dhjetor 2023 15:57
  400 €