Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  2010 citroen c4
  Vetura

  2010 citroen c4

  Shitet citren 2010 I sa po ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ne gjendje te regullt me shum info contaktoni

  Kaçanik 18 qershor 08:44
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet Shtëpia në Kaçanik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia në Kaçanik

  Shitet Shtëpia (2 ari se bashku me oborr) ne Kaçanik. Shtëpia ndodhet në pozitë shumë të mirë në Lag

  Kaçanik 17 qershor 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pezho Boxer 1.9 turbo
  Vetura

  Pezho Boxer 1.9 turbo

  Shitet ose ndrrohet pezho boxer 1.9 turbo.Ne gjendje te mire regjitrim nuk ka.Ndrrim me mercedes.

  Kaçanik 17 qershor 11:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes iphone 8 plus
  Telefona celulare

  Shes iphone 8 plus

  Shes iphone 8plus 64&3 ngjendje shum tmir po thujase i ri pa asnje gervishtje apo problem , pre

  Kaçanik 17 qershor 09:54
  365 €
 • 3 foto
  Makin
  Makina dhe vegla

  Makin

  Shes makinen per shkrim ne unaza te gypave hydraulik.

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  1.800 €
 • 2 foto
  Ngarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkues

  Shes Garkues 1100C viti i prodhimit 1984 ..Por ne gjendje te re teknike dhe me goma te reja .

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  15.000 €
 • 2 foto
  Gypa te hekurit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Gypa te hekurit

  Shes 3 gypa te hekurit me keto dimensione: 1) 3.15 x 700 x 8 mm.

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qeles
  Makina dhe vegla

  Shes qeles

  Shes qelsin e markes HAZET 6145-1CT 300-800 NM.. Made in Germani i posa ardhur nga Gjermania.

  Kaçanik 16 qershor 21:43
  600 €
 • 3 foto
  Eskavator
  Makina dhe vegla

  Eskavator

  Shes Eskavator : MH4 O&K Viti i prodhimit 1988

  Kaçanik 16 qershor 21:35
  14.000 €
 • 4 foto
  skuter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter

  shitet skuteri ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 16 qershor 21:35
  660 €
 • 4 foto
  skuter
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  skuter

  shitet skuteri ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 16 qershor 21:34
  660 €
 • 4 foto
  Citren jumper
  Vetura

  Citren jumper

  Citren jumper viti 2002 nr tel 044915056

  Kaçanik 16 qershor 19:26
  700 €
 • 3 foto
  Golf 3 dizel
  Vetura

  Golf 3 dizel

  Shes golf 3 1.9 dizel i thjesht regjistrim 2 muj

  Kaçanik 16 qershor 14:03
  1.450 €
 • 4 foto
  shes blete
  Kafshe ferme

  shes blete

  shes blete ,bletet jane te shendosha jane me ama te ketij viti bletet jan 9 ,10 ramshe me blete , t

  Kaçanik 15 qershor 22:04
  125 €
 • 1 foto
  Shiten Fellne 17 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne 17 Coll

  Shiten fellne Orgjinale 17 coll për vetur të ardhura nga Gjrrmanija na kontaktoni ne tel dhe viber n

  Kaçanik 15 qershor 15:14
  450 €
 • 9 foto
  Opel Vectra 2.2 DTI Vp 2003 Rks
  Vetura

  Opel Vectra 2.2 DTI Vp 2003 Rks

  Opel Vectra 2.2 DTI GTS Viti Prodhimit 2003 Regjistrim I Skaduar Vetura Posedon Klimatronik Funksion

  Kaçanik 15 qershor 10:35
  2.400 €
 • 9 foto
  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks
  Vetura

  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

  VW Golf IV 1.9 TDI (I Tkuqe ) Viti I Prodhimit 2002 Regjistrim 8 Muaj Vetura Posedon Klim Ac Abs Air

  Kaçanik 15 qershor 10:28
  3.900 €
 • 0 foto
  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne qender te qytetit ne Kaçanik

  shitet shtepia ne qender te qytetit afer postes dhe stacionit policor ne kaqanik shtepia ka 114 metr

  Kaçanik 14 qershor 18:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dhome gjumi per femije +38349376086
  Mobilje

  Dhome gjumi per femije +38349376086

  Shitet dhome gjumi per femije pak e perdorur siq shihet ne foto 2 shtreter bashk me tavolinen e pune

  Kaçanik 13 qershor 16:55
  199 €
 • 2 foto
  Shitet komoda per TV +38349376086
  Mobilje

  Shitet komoda per TV +38349376086

  Shitet komoda per TV

  Kaçanik 13 qershor 16:42
  99 €
 • 6 foto
  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Dizell 2003
  Vetura

  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Dizell 2003

  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Diesel Viti i Prodhimit 2003 I Regjistruar RKS Ne Gjendje Perfekte Teknike V

  Kaçanik 13 qershor 10:35
  2.300 €
 • 1 foto
  Motorr T4
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motorr T4

  Shitet motorr i t4 ngjendje tmir me garanci

  Kaçanik 12 qershor 23:26
  600 €
 • 1 foto
  Sprinter 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 208

  Shitet sprinter ngjendje trregullt viti 96 2 muj rks perkthimi i menihershem 4 goma treja me C mund

  Kaçanik 12 qershor 22:53
  3.200 €
 • 1 foto
  Shes makine per ngarkim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes makine per ngarkim

  Makine per ngarkim derivati nafte pesha e ngritjes 25000 kg

  Kaçanik 12 qershor 17:23
  2.000 €
 • 4 foto
  Iphone 6s / 64 GB Me CE
  Telefona celulare

  Iphone 6s / 64 GB Me CE

  Gjendje te rregullt gjithqka Ndrrim i mundshum

  Kaçanik 12 qershor 15:43
  145 €
 • 3 foto
  shiten dy shporeta elektrik
  Teknik dhe paisje

  shiten dy shporeta elektrik

  shes dy shporeta elektrik dyt 150e punojn perfekt per me shum kontaktoni ne nr. 044982672 qmimi i di

  Kaçanik 12 qershor 15:08
  150 €
 • 2 foto
  Shporet kuzhine për nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet kuzhine për nxemje qendrore

  Shitet Alfa 27kW, i përdorur, i anës së majtë. Siç shihet, në foto, i posedon: Pompën qarkulluese ba

  Kaçanik 12 qershor 11:17
  670 €
 • 0 foto
  Shporet për nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet për nxemje qendrore

  Në shitje shporeti Alfa 27kW, i përdorur, i anës së majtë. Sikur që shihet në foto, i posedon: Pompë

  Kaçanik 12 qershor 11:13
  670 €
 • 1 foto
  Shitet window visa
  Kompjutera

  Shitet window visa

  Shes window visa asht ne gjendje te rregullt Hdd 80 Ram 2 Grafika 256 mb Nr 045433132

  Kaçanik 12 qershor 02:18
  45 €
 • 2 foto
  Shitet tavolina bukes
  Mobilje

  Shitet tavolina bukes

  Shitet tavolina bukes 60 € nr tel +38344632940

  Kaçanik 11 qershor 22:14
  60 €
 • 12 foto
  shes separe te reja viber +38345921072
  Mobilje

  shes separe te reja viber +38345921072

  ulse separe tel.045921072

  Kaçanik 11 qershor 21:29
  180 €
 • 1 foto
  Reshetka per ferm,autolarje etj etj
  Kafshe ferme

  Reshetka per ferm,autolarje etj etj

  Shes reshetkat per ferma ose autolarje etj etj , 4 copa jan gjatsia 2.36x70 gjersia nr tel 0458

  Kaçanik 11 qershor 20:34
  50 €
 • 0 foto
  Shitet shpija
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija

  Shitet shpija ne kaqanik te vjeter me 3 dhoma kuzhin dhe sallon 2 banjo,koridor,para himje me tri a

  Kaçanik 11 qershor 15:25
  60.000 €
 • 12 foto
  Shitet shtepija me 8 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 8 ari truall

  Shitet shtepija me 8 ari truall. Lokacioni 200m nga Restaurant \"Te Bunarit\".

  Kaçanik 11 qershor 14:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 11 qershor 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 11 qershor 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem
  Vetura

  Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem

  Vetura ka te kryera te gjitha serviset dhe eshte ne gjendje shume te rregullt. Posedon pamje ponarom

  Kaçanik 11 qershor 09:01
  3.999 €
 • 5 foto
  Mercedezi në shitje
  Vetura

  Mercedezi në shitje

  Në Motor është shumë i mirë.

  Kaçanik 11 qershor 00:05
  850 €
 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis. Dyer te Brendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis. Dyer te Brendshme 044920869

  Punojm Dyer te dhomave .me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 Vi

  Kaçanik 10 qershor 11:00
  70 €
 • 10 foto
  VW Touran 1.9 TDI Vp 2005 Rks
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI Vp 2005 Rks

  VW Touran 1.9 TDI Viti Prodhimit 2005 Regjitrim 5 Muaj Vetura Posedon Klim Funksionale Tempomat Bord

  Kaçanik 10 qershor 10:32
  4.800 €
 • 1 foto
  MIMAKI JV5 / JV33 PRINTHEAD ORIGINAL- M007947 - HARISEFENDI
  Programe / Softuer

  MIMAKI JV5 / JV33 PRINTHEAD ORIGINAL- M007947 - HARISEFENDI

  Mimaki JV5 / jv33 Printhead- M007947 To be used with: Aleph TXB 160S, Mimaki JV5 (JV5-130 / JV5-130

  Kaçanik 10 qershor 08:05
  614 €
 • 0 foto
  Lope bushë
  Kafshe ferme

  Lope bushë

  Shes lopen me viq 4 muj,shume e urte me mjel. Mjelet deri kur te shtohet,lopa ka viqin e treté!

  Kaçanik 9 qershor 22:16
  900 €
 • 6 foto
  Redmi Note 9S Global Version
  Telefona celulare

  Redmi Note 9S Global Version

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kaçanik 9 qershor 16:14
  221 €
 • 4 foto
  Kombi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kombi

  Ngjendje trregullt

  Kaçanik 9 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitwt tharse MIELE 10kg maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per

  Kaçanik 9 qershor 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB
  Telefona celulare

  Shes Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB

  Shes Samsung Galaxy S6 ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 8 qershor 22:55
  120 €
 • 5 foto
  Fellne 19 per bmw me distancerka 2  2.5 2  1.5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per bmw me distancerka 2 2.5 2 1.5

  Shiten fellnet 19 per bmw me distancerka Dy copa 2.5 dy 1.5

  Kaçanik 8 qershor 22:05
  550 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 2.0 hdi 2001
  Vetura

  Peugeot 307 2.0 hdi 2001

  Vetura esht ne gjendje teper te mir gjith servisat e kryer ne perfaqesin e pezhos ne Shkup. Ka 197 m

  Kaçanik 8 qershor 21:36
  3.000 €
 • 6 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golf 2 ne gjendje perfekte 1.3 benzin shpenzime te vogla korizjon hiq sikur i ri Karrikat e

  Kaçanik 8 qershor 21:15
  400 €
 • 0 foto
  Mondial 150 hsi
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150 hsi

  Me dokumeta

  Kaçanik 8 qershor 19:55
  Me Marrveshje