Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Shiten klysh sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shiten klysh sharrit

  Shiten klysh sharri dy meshkuj qmimi fundit 50€ edhe pak ni muj klysht janorg

  Kaçanik 2 qershor 18:40
  50 €
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje tw robave GIRBAU HS 3022 24 KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tj

  Kaçanik 2 qershor 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Shitet peugeot 206 benzin 1.1 viti 2001-hargjime shume te vogla ,sistemi i xhamave dhe pasqyreve me

  Kaçanik 2 qershor 14:34
  1.600 €
 • 4 foto
  qwqeqwe
  Kafshe shtepiake

  qwqeqwe

  Lopa

  Kaçanik 2 qershor 14:13
  1.100 €
 • 5 foto
  Shitet telefoni
  Telefona celulare

  Shitet telefoni

  Shitet Ulefone S11 gjendje perfekte si i ri i perdorur 2 muaj, garancion edhe 6 muaj i bler dhjetor

  Kaçanik 2 qershor 13:10
  70 €
 • 8 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Shitet peugeot 206 benzin 1.1 viti 2001-hargjime shume te vogla ,sistemi i xhamave dhe pasqyreve me

  Kaçanik 1 qershor 15:11
  1.700 €
 • 1 foto
  Patika per futboll
  Paisje per sport

  Patika per futboll

  Bj

  Kaçanik 1 qershor 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare te mira
  Mobilje

  Dritare te mira

  Shiten 2 dritare te mira Dimensionet 75 - 50

  Kaçanik 1 qershor 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Ford Escort
  Vetura

  Shes Ford Escort

  Shes kerrin Ford Escort esht ne gjendje te rregullt dhe punon mir, asyeja e shitje esht qe nuk e per

  Kaçanik 31 maj 21:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Patika per futboll
  Paisje per sport

  Patika per futboll

  Patika per futboll kopacka te pa pordorura

  Kaçanik 31 maj 21:03
  10 €
 • 3 foto
  Patika per futboll nike
  Paisje per sport

  Patika per futboll nike

  Hb

  Kaçanik 31 maj 20:50
  15 €
 • 3 foto
  Patika per futboll f50
  Paisje per sport

  Patika per futboll f50

  Sh

  Kaçanik 31 maj 20:50
  15 €
 • 1 foto
  Shiten Mobiljet
  Mobilje

  Shiten Mobiljet

  Shiten Mobiljet 3-3-2-1

  Kaçanik 31 maj 16:59
  150 €
 • 5 foto
  shitet pikapi skoda 1.3
  Vetura

  shitet pikapi skoda 1.3

  shitet pikapi 1.3 benzin ne gjendje te rregullt 108000 km te garantuara me liber te servisit i ardht

  Kaçanik 31 maj 14:58
  650 €
 • 1 foto
  Yamaha psr s900
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha psr s900

  Ne gjendje te mire

  Kaçanik 31 maj 12:00
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S8

  Shes Galaxy S8, osht i thym n\'dy anët, kshtu funksionon super me sim kartel me sd card vetem osht i

  Kaçanik 31 maj 11:27
  90 €
 • 4 foto
  Shiten pulat 9+1
  Kafshe ferme

  Shiten pulat 9+1

  Shiten pulat piklajka 9+1

  Kaçanik 31 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Citroen
  Vetura

  Citroen

  Shitet citroen c4 grand picasso 2.0 Viti 2010 nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 asht me zenzora me Kamer te gjidha vun

  Kaçanik 31 maj 08:26
  5.200 €
 • 1 foto
  ofertë kredie për të gjithë njerëzit seriozë
  Sherbime

  ofertë kredie për të gjithë njerëzit seriozë

  -info: [email protected] Tel / Whatsapp: +33753675481 Nëse po përpiqeni të merrni k

  Kaçanik 30 maj 20:10
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc Full Rizoma Gomat e reja Sentin e zingjirve tê ri Vaj dhe filtera t

  Kaçanik 30 maj 19:44
  3.500 €
 • 5 foto
  Kauq
  Mobilje

  Kauq

  Çmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 30 maj 17:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer dhe dritare
  Mobilje

  Dyer dhe dritare

  4 dritare 140x140 4 dyer te ballkonit 210x90 2 dritare 60x60 1 dritare 180x140 1 dritare 80x120 Te g

  Kaçanik 30 maj 17:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas
  Telefona celulare

  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas

  Tablet I-touch 7\'\' i ri ne pako porosit online posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290 mbrenda

  Kaçanik 30 maj 13:24
  50 €
 • 3 foto
  SHKUPTIMI I MINATURAVE PUPPIES PULE të KUQ
  Kafshe ferme

  SHKUPTIMI I MINATURAVE PUPPIES PULE të KUQ

  SHKUPTIMI I MINATURAVE PUPPIES PULE të KUQ VET KETUAR DHE N B MIR T SHNDETIT. VACCINATED FULL GA

  Kaçanik 30 maj 04:00
  100 €
 • 3 foto
  Renault kangoo 1.5 dci i ardhun nga zvirra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Renault kangoo 1.5 dci i ardhun nga zvirra

  I bardh i rujtun pak kilomera shpezime ma voglat qe mun mipas kerri

  Kaçanik 30 maj 01:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me viq

  Viqi i sapo lindur Lopa me Viq 1000 euro Lopa esht e zez Per me shum 045251283

  Kaçanik 29 maj 21:36
  1.000 €
 • 5 foto
  Patika per futboll nike nr37
  Paisje per sport

  Patika per futboll nike nr37

  Bd

  Kaçanik 29 maj 16:17
  15 €
 • 0 foto
  Patika per futboll nike magista nr 37
  Paisje per sport

  Patika per futboll nike magista nr 37

  Jane patika per futboll jan nga franca

  Kaçanik 29 maj 15:56
  15 €
 • 0 foto
  Gled maqina dhe ngjyrash
  Makina dhe vegla

  Gled maqina dhe ngjyrash

  Maqinat jan per gled ngjyr edhe per te gjitha llojet e mallterit

  Kaçanik 28 maj 23:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ipad 2mini
  Telefona celulare

  Ipad 2mini

  Sheq ipad 2mini shum i rujshem baterin e man teper shum kam qef edhe telefoni mema majt qashtu.ven p

  Kaçanik 28 maj 20:45
  150 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1.7 Dizel - 2000
  Vetura

  Opel Astra 1.7 Dizel - 2000

  Opel Astra 1.7 Dizel KLIM Karavan Viti 2000 Tel : 044 123 053

  Kaçanik 28 maj 20:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  polo 1.2
  Vetura

  polo 1.2

  shitet polo 1.2 viti 2003 benzin me klim

  Kaçanik 28 maj 17:13
  2.200 €
 • 4 foto
  Pezho 206
  Vetura

  Pezho 206

  Shes ose ndrroj me vetur me te shtrejt vetura edhe ne gjendje perfekte si jasht ashtu dhe mbrenda 1

  Kaçanik 28 maj 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Ora FOSIL
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ora FOSIL

  Shitet ora FOSIL, ka ardhur prej gjermanis osht e rezistushme ndaj ujit deri ne 50 metra, ora eshte

  Kaçanik 28 maj 14:08
  60 €
 • 4 foto
  Shitet Galaxy J5 (2015)
  Telefona celulare

  Shitet Galaxy J5 (2015)

  Shitet Samsung Galaxy J5 (2015) n\'gjendje shum t\'mir, baterin e ma nmax, per me shum info na konta

  Kaçanik 28 maj 14:00
  45 €
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Kaçanik 28 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LIEBHERR C 924 HDSL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHERR C 924 HDSL

  LIEBHERR C 924 HDSL ✅Model:924 ✅Vitit:2007 ✅Pesha :28.500 kg

  Kaçanik 28 maj 07:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Kaçanik 28 maj 00:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS
  Kafshe shtepiake

   STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS

                                STUNNING BEAUTIFUL ROTTWEILERS Këlyshë Rottweiler nga kenelet e famshm

  Kaçanik 27 maj 23:00
  100 €
 • 3 foto
    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë
  Kafshe shtepiake

    chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë

            chihua huas bukuroshe bukuroshe Unë kam dy foshnje të bukura Chihuahua, me shëndet të përs

  Kaçanik 27 maj 22:52
  100 €
 • 12 foto
  Dyer te Brendshme ne Zbritje extra te mira
  Materiale ndertimi

  Dyer te Brendshme ne Zbritje extra te mira

  Prodhojm Dyer te dhomav me qmime te lira 65deri120euro Nr.045963649 Vibèr+38345963649

  Kaçanik 27 maj 17:03
  75 €
 • 2 foto
  Shitet ploteri
  Audio / CD / Stereo

  Shitet ploteri

  Shitet ploteri i ri, vetem ngjyrat testuse te perdorura HP DesignJet T525

  Kaçanik 27 maj 14:37
  2.100 €
 • 2 foto
  Bejm ndrrim mercedezin ,me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejm ndrrim mercedezin ,me bager

  Bejm ndrrin mercedezin ,me bager te vogel. Mercedezo osht shum imir.

  Kaçanik 27 maj 12:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkjo

  Shitet Rimorkjo v p 1996 nè gjendje shum tè mir

  Kaçanik 27 maj 00:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet autolare
  Makina dhe vegla

  Shitet autolare

  Shitet autolare

  Kaçanik 26 maj 19:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per yamaha majesty 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per yamaha majesty 125

  Shes pjest per yamaha majesty 125 kom disa pjes per to per me shum info 049238943

  Kaçanik 26 maj 18:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet pula klluq
  Kafshe ferme

  Shitet pula klluq

  Shitet pula klluq piklajk

  Kaçanik 26 maj 15:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Shitet iveco per ma shum ne viber 004741766632

  Kaçanik 26 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet gilera runer me lladnjak
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet gilera runer me lladnjak

  shitet skuteri gilera runer 50cc ne gjendje shum te mir dhez qelc. nkam dritat ih bajn shmigavacat i

  Kaçanik 26 maj 12:10
  370 €
 • 0 foto
  Korp llamell
  Autopjese dhe paisje

  Korp llamell

  Korp llamell per iveko stralis 430 2005 original

  Kaçanik 25 maj 22:58
  300 €