Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  Rezervara te naftit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rezervara te naftit

  Rezervarat jan per man tga iveco stralis dhe mercedes

  Kaçanik 8 maj 18:01
  1 €
 • 3 foto
  Kuzhinë
  Teknik dhe paisje

  Kuzhinë

  Kuzhinë së bashku me frigorifer, por pa shporet elektrik pa dhe enë-larëse

  Kaçanik 8 maj 17:51
  230 €
 • 3 foto
  Mobilie
  Mobilje

  Mobilie

  Rreth i kauqve

  Kaçanik 8 maj 17:51
  200 €
 • 0 foto
  Shes pc gaming ?
  Kompjutera

  Shes pc gaming ?

  Shes pc gaming Lojrat:fortnite.cs1.6.pubg.etj grf amd gx 560 Mausi/pad gaming Tastiera dell Monitori

  Kaçanik 8 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUTZMEISTER 36m 150m3/h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PUTZMEISTER 36m 150m3/h

  PUTZMEISTER 36m 150m3/h Concrete Pump Made in Germany Model: 36m Year: 1998 Truck: MAN F 2000 27.343

  Kaçanik 8 maj 11:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer nga druni   Zbritje 40% super ofertt
  Mobilje

  Dyer nga druni Zbritje 40% super ofertt

  Dyer Zbritje 40% super ofertt prodhojm dyer me super Zbritje

  Kaçanik 8 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj
  Kafshe shtepiake

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Shiten Zagari 6 muaj & Zagarica 8 muaj

  Kaçanik 8 maj 08:03
  300 €
 • 3 foto
  Fiat stilo 1.9jtd
  Vetura

  Fiat stilo 1.9jtd

  Shes fiat stilo 1.9jtd ne gjendje te mir i regjistruar rks per me shum kontakto viber +38344/705/272

  Kaçanik 7 maj 20:41
  2.900 €
 • 6 foto
  Gitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare elektrike

  Shitet gitare elektrike e ardhur prej zvicres fuksiolane gjitha senet muni me testu. 045263172

  Kaçanik 7 maj 17:30
  200 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 7 maj 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter Yamaha 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Yamaha 50cc

  Skuteri Yamaha 50 cc n gjendje shum te rregullt pa dokumenta

  Kaçanik 6 maj 10:01
  180 €
 • 2 foto
  Kosa bari
  Makineri dhe inventare

  Kosa bari

  Kosa ndesh te perdorura ndesh te reja be edhe ndrrim me ndonje skuter 150cc

  Kaçanik 6 maj 00:32
  1 €
 • 0 foto
  Skuter Yamaha 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter Yamaha 49cc

  Shitet skuteri Yamaha 50cc n gjendje shum t mir ska probleme Pa dokumenta

  Kaçanik 5 maj 23:32
  180 €
 • 1 foto
  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.
  Kafshe shtepiake

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua.

  filxhan super i lezetshëm i qenushëve Chihuahua. Aq i butë dhe i sjellshëm. Mbeta burrë e grua. Ata

  Kaçanik 5 maj 19:41
  200 €
 • 5 foto
  Shes wv Passat
  Vetura

  Shes wv Passat

  Shitet vetura Passat 2.5 TDI me rexhistrim deri mujin e 11 2020 vetura osht ne xhendje te regullt li

  Kaçanik 5 maj 18:31
  3.750 €
 • 6 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Shitet wv passat 2.5 turbo dizell rexhistrim deri 06 11 2020 rrypin e dhembzorit eka te ndrrum me pu

  Kaçanik 5 maj 15:38
  3.750 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T 64/128 GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T 64/128 GB

  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T - 32/64/128 GB - (T-Mobile) Smartphone T ALL GJITHA COLORS Kontak

  Kaçanik 5 maj 14:26
  100 €
 • 8 foto
  Shiten goma kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten goma kamioni

  Gomat jan nga zvicerra 265/70/19.5 315/70/22.5 275/70/22.5 11R22.5 385/55/22.5

  Kaçanik 5 maj 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Yamaha 50c n gjendje t rregullt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Yamaha 50c n gjendje t rregullt

  shitet yamaha n gjendje t rregullt harxhimet e vogla

  Kaçanik 4 maj 19:53
  210 €
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Kaçanik 4 maj 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 4 maj 14:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Suzuki samurai
  Vetura

  Suzuki samurai

  Shitet suzuki samurai gjendje perfekte 1.3 benzin ngjyr raptor 4 goma treja me ni fjal tip top +3834

  Kaçanik 4 maj 14:30
  2.500 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 4 maj 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim vegla pune Transporti Gratis
  Makina dhe vegla

  Shesim vegla pune Transporti Gratis

  Shesim vegla pune ne gjithe territorin e Kosoves!

  Kaçanik 4 maj 14:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopë qmështore
  Kafshe ferme

  Lopë qmështore

  Shitet lopa! Rac e mirë dhe qumështore, e urtë qysh thot populli, “nër bark mi nejt e mjel”, lopa i

  Kaçanik 4 maj 00:40
  1.200 €
 • 0 foto
  aziat
  Kafshe shtepiake

  aziat

  mosha 1 vjeq aziat iperzim me sharr shum imir per shpi rroket fort me qen rojs per shpi ne njerz

  Kaçanik 3 maj 20:51
  150 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 3 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmoi me një financim të besueshëma
  Sherbime

  ndihmoi me një financim të besueshëma

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 3 maj 19:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 3 maj 19:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 3 maj 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ? Ford Fiesta 1.4B
  Vetura

  ? Ford Fiesta 1.4B

  shes ford fiesta 1.4benzin regjistrim ka deri me 11.07.2020 ka nevoj me investu pak nta baj ndrrim

  Kaçanik 3 maj 12:20
  400 €
 • 5 foto
  shes ps3 super slim
  Lojra per PC / Videolojra

  shes ps3 super slim

  shes ps3 super slim modeli fundit esht ngjendje trregullt, i ka 23 cd-ja plus i ka te instalume 10 l

  Kaçanik 3 maj 10:59
  150 €
 • 1 foto
  Pomeranian puppy
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian puppy

  Foshnje të bukura që kërkojnë një shtëpi të dashur. Pallto e lëmuar, duke marrë pas prindërve të bu

  Kaçanik 3 maj 10:51
  200 €
 • 0 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  1 vjet shum e mir per ma shum ne tel..

  Kaçanik 2 maj 23:39
  250 €
 • 3 foto
  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +27834976932 in SOUTH AFRIC
  Punesime

  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +27834976932 in SOUTH AFRIC

  QUALIFY FOR A LOAN AND ACCESS YOUR FUNDS IMMEDIATELY +2783497692 SOUTH AFRICA,USA,GHANA,ZIMBABWE,QAT

  Kaçanik 2 maj 22:03
  400 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 1.4
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4

  shes ford fiesta 1.4 benzin regjistrim deri 11.07.2020 viber : +38345634654 tel: 045 634 654

  Kaçanik 2 maj 14:21
  550 €
 • 4 foto
  Kuzhina në shitje!
  Mobilje

  Kuzhina në shitje!

  Kuzhina eshte ne gjendje te rregullt nuk ka demtime apo diqka tjeter!

  Kaçanik 1 maj 22:12
  350 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 1 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 1 maj 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt

  Skuter Yamaha 50 cc n gjendje t rregullt Qmimi 220

  Kaçanik 1 maj 15:11
  220 €
 • 6 foto
  shitet motorr 4 rrot 2018 drrim me skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet motorr 4 rrot 2018 drrim me skuter

  shitet motorr 4 rrot ne gjendje teper te mir guma te reja dhez qelc viti 2018 me shpejci 3+rikfec e

  Kaçanik 30 prill 16:51
  450 €
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Kaçanik 30 prill 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamionin Actros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes kamionin Actros

  Kamioni eshte i sapo regjistruar me goma te reja. Posedon: klim,ratarder, i servisuar dhe eshte n

  Kaçanik 30 prill 00:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Yamaha ne gjendje te rregull
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha ne gjendje te rregull

  Yamaham 600.cm xt ne gjendje prefekte per.qdo lloj prove ndrrim mem.full kros .

  Kaçanik 29 prill 23:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mercedesi E220
  Vetura

  Shitet Mercedesi E220

  Shitet Mercedesi ne nje gjendje shume te mire,teknike edhe vizuale, bejm edhe ndrrim, Viber, ±38345

  Kaçanik 29 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Kaçanik 29 prill 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nintendo
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo

  Shitet nintendo me 300 flopy disc video lojra

  Kaçanik 29 prill 20:41
  100 €
 • 0 foto
  Pjes kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kamioni

  Shiten pjes per kamion pumpa per kiper 6 klipsh Gurthne filter i ajrit llagera e disa sene tjera Me

  Kaçanik 29 prill 20:20
  Me Marrveshje