Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 7 foto
  Shitet pasati 2.0 automatik 2007
  Vetura

  Shitet pasati 2.0 automatik 2007

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 20:52
  6.400 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI Vp 2005 Rks
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI Vp 2005 Rks

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 17:09
  3.200 €
 • 10 foto
  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks
  Vetura

  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 17:08
  3.600 €
 • 4 foto
  Man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man

  • 26.403
  Kaçanik 11 maj 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-7 manufacturer 93 02 7
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-7 manufacturer 93 02 7

  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-

  Kaçanik 11 maj 11:37
  100 €
 • 3 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shes viqin 2.8 me kg

  Kaçanik 11 maj 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Factory supply 4-Methylpropiophenone best price cas 5337-93-9 manufacturer 5337 93 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Factory supply 4-Methylpropiophenone best price cas 5337-93-9 manufacturer 5337 93 9

  Factory supply 4-Methylpropiophenone bes

  Kaçanik 11 maj 08:35
  100 €
 • 1 foto
  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with fast delivery
  Paisje per sport

  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with fast delivery

  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with

  Kaçanik 11 maj 05:32
  100 €
 • 6 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  skara me plin skar zgar zgare gazi shpor

  Kaçanik 10 maj 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhurimi
  Sherbime

  Dhurimi

  Emri im është zonja Marion Erika Krause,

  Kaçanik 10 maj 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toka në Shitje per Shtepi ose veprimtari afariste
  Truall / Toke

  Toka në Shitje per Shtepi ose veprimtari afariste

  • 1 m²
  Kaçanik 10 maj 16:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CAS:112163-03-8 MF:C7H8N2O3
  Sherbime

  CAS:112163-03-8 MF:C7H8N2O3

  CAS:112163-03-8 MF:C7H8N2O3

  Kaçanik 10 maj 11:47
  20 €
 • 2 foto
  Shitet atv 125 cc ndrrim me cros
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv 125 cc ndrrim me cros

  • Model Tjeter
  • 2020
  Kaçanik 9 maj 15:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 hektar e 30 ari në Kaçanik të vjeter
  Truall / Toke

  Shiten 2 hektar e 30 ari në Kaçanik të vjeter

  • 2 m²
  Kaçanik 9 maj 12:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nissan micra
  Vetura

  Nissan micra

  • Nissan
  • Micra
  • Benzin
  • 2000
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 9 maj 12:43
  1.950 €
 • 0 foto
  Dhurimi
  Sherbime

  Dhurimi

  Emri im është zonja Marion Erika Krause,

  Kaçanik 9 maj 11:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kaçanik 9 maj 07:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A4 2.0
  Vetura

  Audi A4 2.0

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 9 maj 00:06
  4.999 €
 • 1 foto
  Shitet qeni
  Kafshe ferme

  Shitet qeni

  Shitet qeni gjini femrore

  Kaçanik 8 maj 18:48
  150 €
 • 5 foto
  Shiten 2 Hektar e 35 ari toke në Kaqanik të Vjeter
  Truall / Toke

  Shiten 2 Hektar e 35 ari toke në Kaqanik të Vjeter

  • 14000 m²
  Kaçanik 8 maj 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sony PlayStation 5 PS5 Digital Edition Console ? Brand New
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 5 PS5 Digital Edition Console ? Brand New

  • PS5
  Kaçanik 8 maj 11:07
  600 €
 • 12 foto
  Shes Audi a3 2012
  Vetura

  Shes Audi a3 2012

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 7 maj 22:24
  9.900 €
 • 3 foto
  Djali pomeranez ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Djali pomeranez ne shitje

  Djali i mrekullueshëm Pom që kërkon shtë

  Kaçanik 7 maj 05:36
  250 €
 • 1 foto
  Chemical Name:2-Amino-3-pyridinecarboxaldehyde CAS:7521-41-7
  Libra / Revista

  Chemical Name:2-Amino-3-pyridinecarboxaldehyde CAS:7521-41-7

  Chemical Name:2-Amino-3-pyridinecarboxal

  Kaçanik 7 maj 04:31
  20 €
 • 1 foto
  CAS:163105-89-3 MF:C6H8BNO3
  Libra / Revista

  CAS:163105-89-3 MF:C6H8BNO3

  CAS:163105-89-3 MF:C6H8BNO3

  Kaçanik 7 maj 04:29
  100 €
 • 1 foto
  Chemical Name:4-Acetylpyridine CAS:1122-54-9
  Kafshe shtepiake

  Chemical Name:4-Acetylpyridine CAS:1122-54-9

  Chemical Name:4-Acetylpyridine CAS:1122

  Kaçanik 7 maj 04:17
  100 €
 • 1 foto
  Chemical Name:2,6-Pyridinedicarboxylic acid CAS:499-83-2
  Kafshe shtepiake

  Chemical Name:2,6-Pyridinedicarboxylic acid CAS:499-83-2

  Chemical Name:2,6-Pyridinedicarboxylic a

  Kaçanik 7 maj 04:12
  20 €
 • 1 foto
  ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 OC 10GB GDDR6X Graphics Card
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 OC 10GB GDDR6X Graphics Card

  BUY WITH CONFIDENCE. 100% Secure Supp

  Kaçanik 6 maj 23:29
  1.000 €
 • 0 foto
  Reno twingo1.2 b me rks
  Vetura

  Reno twingo1.2 b me rks

  • Renault
  • Twingo
  • Benzin
  • 1995
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 6 maj 16:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet mshtjerra femen limozin 9 muaj
  Kafshe shtepiake

  Shitet mshtjerra femen limozin 9 muaj

  Shitet mshtjerra femen 9 muaj esht e maj

  Kaçanik 6 maj 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Manufaturer Supply Procaine CAS 59-46-1 Procaine Powder 59-46-1 Local Anesthetic Drugs
  Kafshe shtepiake

  Manufaturer Supply Procaine CAS 59-46-1 Procaine Powder 59-46-1 Local Anesthetic Drugs

  Manufaturer Supply Procaine CAS 59-46-1

  Kaçanik 6 maj 10:16
  100 €
 • 0 foto
  Manufacturer high quality Guanidine Carbonate powder CAS 593-85-1 with fast delivery
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Manufacturer high quality Guanidine Carbonate powder CAS 593-85-1 with fast delivery

  Manufacturer high quality Guanidine Carb

  Kaçanik 6 maj 08:39
  100 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 maj 23:40
  5.600 €
 • 12 foto
   Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima
  Apartment / Banesa

  Penthaus Banes 300 m2 ,Kamin Xhakuzi Teras,Klima

  • 300 m²
  • 3 dhoma
  Kaçanik 5 maj 14:17
  149.000 €
 • 2 foto
  mondial Hsi
  Motore (mbi 50 cc)

  mondial Hsi

  • Mondial Hsi
  • 2008
  Kaçanik 3 maj 21:34
  180 €
 • 1 foto
  Shuten kauqt
  Mobilje

  Shuten kauqt

  Shiten kauqet ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 3 maj 16:00
  120 €
 • 4 foto
  Factorial-Shiten 3 Hektar Toke në Ivaje Kaqanike
  Truall / Toke

  Factorial-Shiten 3 Hektar Toke në Ivaje Kaqanike

  • 3 Hektare m²
  Kaçanik 3 maj 12:47
  1.500 €
 • 11 foto
  Maqin per prodhimin e kockave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Maqin per prodhimin e kockave

  Shitet maqina per prodhimin e kockave-ku

  Kaçanik 3 maj 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet mondial hsi 270
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet mondial hsi 270

  • BA MOTO
  • 2008
  Kaçanik 2 maj 19:02
  270 €
 • 3 foto
  Shitet atv 125cc 3 shpejtsi + rikferc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv 125cc 3 shpejtsi + rikferc

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 2 maj 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dog argentino
  Kafshe ferme

  Dog argentino

  Shitet kudra dog argentino 56 dit vakcin

  Kaçanik 2 maj 00:48
  150 €
 • 2 foto
  Kros yamaha Dt
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros yamaha Dt

  • DT
  • 2000
  Kaçanik 1 maj 21:36
  550 €
 • 1 foto
  Zoj plymatrok dhe amrok
  Kafshe ferme

  Zoj plymatrok dhe amrok

  shiten ose ndrrohen me naj blet qmimi s

  Kaçanik 1 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karta Grafike per PC
  Pjese per kompjuter

  Karta Grafike per PC

  RTX 3060

  Kaçanik 1 maj 11:09
  1.100 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy A51
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A51

  • Samsung
  • Galaxy A51
  Kaçanik 1 maj 02:46
  180 €
 • 1 foto
  buy 99% purity white powder Clotrimazole China supplier with best price
  Paisje per sport

  buy 99% purity white powder Clotrimazole China supplier with best price

  buy 99% purity white powder Clotrimazole

  Kaçanik 30 prill 10:54
  100 €
 • 0 foto
  Shitet Kamioneta VW T4 2,5 tri ant Kiper
  Vetura

  Shitet Kamioneta VW T4 2,5 tri ant Kiper

  • VW Volkswagen
  • T4 të tjera
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 130 000 - 139 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 30 prill 10:49
  3.950 €
 • 1 foto
  Local Anesthetic Tetracaine HCl CAS 136-47-0 Pain Killer With Safe Transport
  Sherbime

  Local Anesthetic Tetracaine HCl CAS 136-47-0 Pain Killer With Safe Transport

  Local Anesthetic Tetracaine HCl CAS 136-

  Kaçanik 30 prill 05:24
  100 €
 • 0 foto
  Anti Pain Linocaine HCl Local Anesthetic Lidocaine Hydrochloride Powder
  Sherbime

  Anti Pain Linocaine HCl Local Anesthetic Lidocaine Hydrochloride Powder

  Anti Pain Linocaine HCl Local Anesthetic

  Kaçanik 30 prill 04:12
  100 €
 • 0 foto
  Professional Manufacturer Supply High Purity Lidocaine HCl CAS 73-78-9 With Factory Price
  Sherbime

  Professional Manufacturer Supply High Purity Lidocaine HCl CAS 73-78-9 With Factory Price

  Professional Manufacturer Supply High Pu

  Kaçanik 30 prill 03:56
  100 €