Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Antminer l3+
  Kompjutera

  Antminer l3+

  • Antminer
  Kaçanik 2 qershor 22:00
  650 €
 • 3 foto
  Suzuki me dogan te pagume eka
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki me dogan te pagume eka

  • Model Tjeter
  • 2013
  Kaçanik 2 qershor 11:46
  1.600 €
 • 3 foto
  FACTORIAL-Shitet trualli në Kaçanik të vjeter
  Truall / Toke

  FACTORIAL-Shitet trualli në Kaçanik të vjeter

  • 2 m²
  Kaçanik 1 qershor 10:52
  3.500 €
 • 4 foto
  FACTORIAL-Shiten Parcela në Fshatin Turistike në Ivajë
  Truall / Toke

  FACTORIAL-Shiten Parcela në Fshatin Turistike në Ivajë

  • 65 m²
  Kaçanik 1 qershor 10:50
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet llaptopi urgjent
  Kompjutera

  Shitet llaptopi urgjent

  • Packard bell
  Kaçanik 1 qershor 10:14
  170 €
 • 6 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te s

  Kaçanik 1 qershor 10:12
  600 €
 • 3 foto
  Dostupni štenad Chow Chow, spremni za prodaju.
  Kafshe shtepiake

  Dostupni štenad Chow Chow, spremni za prodaju.

  Dostupni Å¡tenad Chow Chow, spremni za p

  Kaçanik 1 qershor 09:36
  150 €
 • 12 foto
  Shitet Mercedes GLK 220 cdi
  Vetura

  Shitet Mercedes GLK 220 cdi

  • Mercedes-Benz
  • CLK 220
  • Naftë
  • 2014
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 1 qershor 01:04
  21.500 €
 • 6 foto
  Lop ne shitje me viq
  Kafshe ferme

  Lop ne shitje me viq

  Lopa asht 3 pjellshe viqi 2 muajsh femer

  Kaçanik 31 maj 23:59
  1.650 €
 • 2 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shitet biku 2.7me kg

  Kaçanik 31 maj 23:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bessi dizajn perkujdeset per oborrin tuaj
  Sherbime

  Bessi dizajn perkujdeset per oborrin tuaj

  Bessi dizajn ben rregullimin e oborrit t

  Kaçanik 31 maj 23:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bessi dizajn +38349 856 015
  Sherbime

  Bessi dizajn +38349 856 015

  Nese ju na besoni, ne jemi zgjidhja per

  Kaçanik 31 maj 23:41
  5.555 €
 • 6 foto
  Mercedes 190 D
  Vetura

  Mercedes 190 D

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1987
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 31 maj 23:36
  1.200 €
 • 3 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  • 2.78 m²
  • 5 dhoma
  Kaçanik 31 maj 23:35
  100.000 €
 • 2 foto
  Shitet Bansek
  Makina dhe vegla

  Shitet Bansek

  Shitet Bansek i markes Croate Bratsvo, R

  Kaçanik 31 maj 23:32
  1.400 €
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shitet me kg 3euro

  Kaçanik 31 maj 23:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 2006 2.0
  Vetura

  Audi A4 2006 2.0

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 31 maj 23:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf VII 1.6 TDI BlueMotion
  Vetura

  Golf VII 1.6 TDI BlueMotion

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 31 maj 20:22
  10.500 €
 • 1 foto
  Lavatriqe Beko 7KG
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko 7KG

  Lavatriqe Beko 7KG ne gjendje perfekte

  Kaçanik 31 maj 02:16
  70 €
 • 3 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjerman

  Kaçanik 31 maj 00:21
  15 €
 • 0 foto
  Factorial-Shitet Trualli
  Truall / Toke

  Factorial-Shitet Trualli

  • 2300 m²
  Kaçanik 30 maj 15:57
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet numri per biznese
  Telefona celulare

  Shitet numri per biznese

  • Tjetër
  • Model Tjeter
  Kaçanik 30 maj 00:55
  350 €
 • 9 foto
  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE
  Mobilje

  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE

  SHITEN PAJISJET DHE ORENDITE SHTEPIAKE

  Kaçanik 30 maj 00:29
  150 €
 • 4 foto
  Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam
  Teknik dhe paisje

  Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

  shiten shporetat per nxemje qendrore ne

  Kaçanik 29 maj 20:17
  550 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz c-class
  Vetura

  Mercedes Benz c-class

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 29 maj 16:57
  13.500 €
 • 1 foto
  BLACK MONEY CLEANING WITH AUTOMATIC MACHINE
  Sherbime

  BLACK MONEY CLEANING WITH AUTOMATIC MACHINE

  CALL/WATSAPP:+918800595971 for profe

  Kaçanik 28 maj 14:09
  700 €
 • 3 foto
  Bicklet
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicklet

  Shes biciklen e ardhur nga zvicrra gjith

  Kaçanik 27 maj 22:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet

  Shtitet komplet biznisi bejm ndrrim me n

  Kaçanik 27 maj 21:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llaptop TOSHIBA
  Telefona celulare

  Llaptop TOSHIBA

  • Toshiba
  • .
  Kaçanik 27 maj 16:43
  100 €
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kaçanik 27 maj 07:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Iphone 7 plus 32 gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 plus 32 gb

  • Apple
  • iPhone 7 Plus
  Kaçanik 26 maj 23:37
  190 €
 • 3 foto
  Në shitje qen dhe qenush bulldog anglez
  Kafshe shtepiake

  Në shitje qen dhe qenush bulldog anglez

  Në shitje qen dhe qenush bulldog anglez

  Kaçanik 26 maj 15:07
  160 €
 • 2 foto
  Zogje te gusave
  Kafshe shtepiake

  Zogje te gusave

  Jam I interesuar te shes rreth 170 cope

  Kaçanik 26 maj 13:36
  8 €
 • 6 foto
  Sprinter Mercedes Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter Mercedes Benz

  • 113
  Kaçanik 26 maj 11:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  naraz shohar ko manane ka wazifa +91 9649754335***
  Sherbime

  naraz shohar ko manane ka wazifa +91 9649754335***

  naraz shohar ko manane ka wazifa +91 96

  Kaçanik 26 maj 09:42
  100 €
 • 3 foto
  Mercedes E250
  Vetura

  Mercedes E250

  • Mercedes-Benz
  • E 250
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 maj 07:13
  11.500 €
 • 5 foto
  Maki automatike per mprhje te thikave
  Makina dhe vegla

  Maki automatike per mprhje te thikave

  Shes makin per me i spreh thikat,per me

  Kaçanik 25 maj 20:53
  1 €
 • 6 foto
  Cnc. Motora pjes
  Makina dhe vegla

  Cnc. Motora pjes

  Shes motor reduktora shum te fort komple

  Kaçanik 25 maj 20:01
  1 €
 • 9 foto
  Maqina per pastrim te kepuceve
  Makina dhe vegla

  Maqina per pastrim te kepuceve

  Shes dy maqina per pastrimin e kepucve p

  Kaçanik 25 maj 19:59
  1 €
 • 6 foto
  Ventilator rezistent te hemikajleve
  Makina dhe vegla

  Ventilator rezistent te hemikajleve

  Shes ventilator special per industri kim

  Kaçanik 25 maj 19:59
  1 €
 • 9 foto
  Maqin per prodhim bishtave
  Makina dhe vegla

  Maqin per prodhim bishtave

  Shes pjes per maqin per prodhimin e bish

  Kaçanik 25 maj 19:58
  1 €
 • 3 foto
  Reduktora
  Makina dhe vegla

  Reduktora

  Shiten rèduktora madhesi te ndryshme,xh

  Kaçanik 25 maj 19:58
  1 €
 • 6 foto
  Maqin per me pre dru
  Makina dhe vegla

  Maqin per me pre dru

  Shesim maqinen profesionale per dru djeg

  Kaçanik 25 maj 19:57
  1 €
 • 6 foto
  Mixera
  Makina dhe vegla

  Mixera

  Shes dy miksera per perzirjen e nxhyrave

  Kaçanik 25 maj 19:56
  1 €
 • 4 foto
  Vakum kapse
  Makina dhe vegla

  Vakum kapse

  Shes vakum kapse per mermer,xhama,etj

  Kaçanik 25 maj 19:56
  1 €
 • 9 foto
  Hydro motora,pompa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hydro motora,pompa

  Shes hydromotora,edhe pompa hydralike,dh

  Kaçanik 25 maj 19:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Traka per kasa market
  Makina dhe vegla

  Traka per kasa market

  Shes kater copa traka per supermarket ko

  Kaçanik 25 maj 19:54
  1 €
 • 4 foto
  Elt
  Mobilje

  Elt

  Shiten me marrveshje

  Kaçanik 25 maj 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dele me kingja
  Kafshe ferme

  Dele me kingja

  Shes delet me kingja

  Kaçanik 25 maj 09:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kaçanik 25 maj 07:28
  Me Marrveshje