Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zerim me qera

  zerin ne qera

  Kaçanik 14 gusht 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iphone për pjesë me icloud Iphone XSMAX & Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone për pjesë me icloud Iphone XSMAX & Iphone 8

  Iphone për pjesë me icloud ORGINAL Iphone XSMAX Silver i thym është pak dhe Iphone 8 gray si i ri Cm

  Kaçanik 14 gusht 11:25
  120 €
 • 4 foto
  opel corsa
  Vetura

  opel corsa

  opel corsa 1.3 dizel viti 2009 nga franca kerri osht ne gjendje trregullt kontakt vetem ne viber +

  Kaçanik 13 gusht 21:13
  4.600 €
 • 2 foto
  Shes dhi
  Kafshe shtepiake

  Shes dhi

  Dhia esht shum emir edhe mjelet 1 deri 2 litra Qmimi 80 euro

  Kaçanik 13 gusht 15:52
  80 €
 • 4 foto
   Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat

  Atlas Copco XAS 55 Kompresor&Agregat

  Kaçanik 13 gusht 13:12
  4.500 €
 • 3 foto
  Apple iPad 16GB
  Telefona celulare

  Apple iPad 16GB

  iPad eshte i ardhur nga Suedia 16Gb ,i rujtun vetem se ka te krisur xhamin anash dhe pullat nalt nuk

  Kaçanik 13 gusht 02:52
  55 €
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Kaçanik 12 gusht 18:52
  975 €
 • 2 foto
  Buy Now Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus All Sealed
  Telefona celulare

  Buy Now Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus All Sealed

  New Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus 6s Plus 6s All Sealed Original Samsung Galaxy S10 Pl

  Kaçanik 12 gusht 14:35
  300 €
 • 0 foto
  mercedes
  Vetura

  mercedes

  rexhistrim i skaduar mercedes 190 2.5 motorin fabrikisht 5 shpejci hipptek sesht bejm edhe ndrrim

  Kaçanik 12 gusht 11:23
  900 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin ,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Kaçanik 12 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma 044330954
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma 044330954

  dyer per dhoma 044330954 pro

  Kaçanik 12 gusht 08:29
  60 €
 • 0 foto
  ??? BLEJM VETURA ??? AUTO PLUS
  Vetura

  ??? BLEJM VETURA ??? AUTO PLUS

  NGA VITI 1999 deri 2014

  Kaçanik 11 gusht 18:39
  6.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Kaçanik 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes
  Mobilje

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes prodhojm dyer dhe drit

  Kaçanik 11 gusht 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Djem / vajza mahnitëse Kc Reg Pug
  Kafshe shtepiake

  Djem / vajza mahnitëse Kc Reg Pug

  Djem / vajza mahnitëse Kc Reg Pug Përshëndetje Unë kam një pjellë mahnitëse prej 3 qenush Pug të gji

  Kaçanik 11 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Shiten kauqat e simpos. Shume te ruajtun arsya e shitjes ndrrimi i baneses.

  Kaçanik 10 gusht 16:52
  450 €
 • 9 foto
  Shes fellnet 255/55R18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 255/55R18

  Shiten fellnet 255/55/R18 jon te ardhura nga zvicra me goma M+S bojn per X5/X6/Q7/Q5/ML/Porsche etj.

  Kaçanik 9 gusht 21:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 2 lop per kurban
  Kafshe shtepiake

  Shiten 2 lop per kurban

  Shiten 2 lop per kurban Jan 100% bio

  Kaçanik 9 gusht 21:06
  1 €
 • 5 foto
  Papagall gri afrikan
  Libra / Revista

  Papagall gri afrikan

  Shess Papagall Gri Agrikan Dhe nje sere pajisjesh per to.Papagallet gjenden ne Maqedoni...

  Kaçanik 8 gusht 23:56
  600 €
 • 2 foto
  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë mahnitës beagle për shitje ai është një djalë fanta

  Kaçanik 8 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Kaçanik 8 gusht 07:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FALAS 100%
  Sherbime

  FALAS 100%

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Kaçanik 7 gusht 18:36
  3.000 €
 • 3 foto
  Pjes rezerve
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes rezerve

  Shiten pjes per YAMAHA 125

  Kaçanik 7 gusht 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Kafshe shtepiake

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kaçanik 7 gusht 18:03
  6.965 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kaçanik 7 gusht 18:03
  54.489 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Telefona celulare

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kaçanik 7 gusht 17:23
  6.487 €
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Kaçanik 7 gusht 10:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAN TGS 35.440 STETER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 35.440 STETER

  👌🆕 New MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/200

  Kaçanik 7 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GATI P ALLR T GJITHA
  Sherbime

  GATI P ALLR T GJITHA

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër.Ai u siguron klientë

  Kaçanik 6 gusht 23:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MANTGX18440 #EURO6
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MANTGX18440 #EURO6

  👌👌 #MANTGX18440 #EURO6

  Kaçanik 6 gusht 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Unë jam një individ që u jep hua të gjithë atyre që kanë nev

  Kaçanik 6 gusht 20:12
  63.232 €
 • 4 foto
  Pula vojse
  Kafshe ferme

  Pula vojse

  Shiten pulat vojse Pulat jan te reja 1 vjeqare Jan natyrale ,nuk i kam majt ne kafaza Kam edhe zogj

  Kaçanik 6 gusht 16:43
  5 €
 • 1 foto
  SHITET SONY 3 me 12 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONY 3 me 12 loj

  Shitet sony 3 me 12 loj ma

  Kaçanik 6 gusht 15:02
  100 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik  hekur per hekurosje
  Makina dhe vegla

  Lavatrice pastrim kimik hekur per hekurosje

  Shiten hekur per hekurosje industriale makinat jane ne gjendje te regullt gjindemi ne shkup

  Kaçanik 5 gusht 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta falas 100%   Whatsapp: + 22-991-391-741
  Kompjutera

  Oferta falas 100% Whatsapp: + 22-991-391-741

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Kaçanik 5 gusht 18:49
  1.000.000 €
 • 4 foto
  Baj ndrrim me Motor 4 rrotash
  Motore (mbi 50 cc)

  Baj ndrrim me Motor 4 rrotash

  Viber: +4917621465609

  Kaçanik 5 gusht 16:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Baj ndrrim me Motor 4 rrotash
  Motore (mbi 50 cc)

  Baj ndrrim me Motor 4 rrotash

  Viber: +4917621465609

  Kaçanik 5 gusht 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HUAJ OFERTA
  Sherbime

  HUAJ OFERTA

  Keni nevojë për një kredi financiare? A doni të filloni biznesin tuaj ose biznesin tuaj? Keni nevoj

  Kaçanik 5 gusht 09:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  rimorkjo Schmitz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkjo Schmitz

  shotet prikolica Schmitz modeli mega 108 meter me guma te mira e registrume

  Kaçanik 4 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Kaçanik 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw T5Maxi
  Vetura

  Vw T5Maxi

  Shitet vw transporter T5 i Ardhun na Gjermania me Dogan

  Kaçanik 3 gusht 22:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bagerin 4.5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes bagerin 4.5 ton

  Bageri eshte i markes yanmar eshte 4.5ton dhe ne gjendje te rregullt , Qmimi gjithashtu mund te jete

  Kaçanik 3 gusht 20:47
  5.200 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Actros 3241
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Actros 3241

  👏👌🔝🔝🔝 Concrete Mixer STETER Mercedes Benz Actros 3241MP II Year: 2005 Milage;313.000

  Kaçanik 3 gusht 16:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26343 MIKSER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 26343 MIKSER

  👌🆕 New 🔝 Concretemixer MAN F 2000 Year:1999 Gear box manuel Tyres-80% Very good Condition

  Kaçanik 3 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pasat urgjent
  Vetura

  Shes pasat urgjent

  Shitet pasati ne gjendje te rregullt 1.9 tdi viti 1999 i thjesht regjistrim deri shtator per info n

  Kaçanik 3 gusht 10:45
  2.200 €
 • 3 foto
  sensor o2
  Autopjese dhe paisje

  sensor o2

  shitet sensor o2 per opel corsa d per mashumm na kontaktoni ne tel 046131074

  Kaçanik 3 gusht 09:37
  40 €
 • 2 foto
  iPad 3 GSM 16GB
  Telefona celulare

  iPad 3 GSM 16GB

  I perdorur po ne gjendje te rregullt. Punon shume mire dhe nuk ka asnje problem.

  Kaçanik 2 gusht 22:05
  130 €
 • 1 foto
  komatsu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  komatsu

  Markë: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: mirë Ripërtërirë, drenazhuar, i mbrojtur Cab, gomat deri

  Kaçanik 2 gusht 21:53
  2.300 €
 • 4 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Komatsu GALEO WA380-5H

  👌👌 🆕🆕 Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Year:2003 Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD A

  Kaçanik 2 gusht 18:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN TGS 35.440 STETER -0038971787148
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGS 35.440 STETER -0038971787148

  MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2008 Air c

  Kaçanik 2 gusht 15:15
  Me Marrveshje