Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne Bregun e Diellit

  Ofrohet banese 55m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" ne nje zone mjaft te favorshme tek banesat tre k

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.400 €
 • 4 foto
  MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME - Shitet Banesa / 63.48m2 Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 63.48m2 ka1DhomGjumi,Sallon

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 110.22m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 84m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 84m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 84.30m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +383442808

  Obiliq Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 92m2-Kati 5
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 92m2-Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 5 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 92m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 82m2 Kati 3
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 82m2 Kati 3

  Shitet Banesa në Katin e 3 tek Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 82m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 70.62m2 ne Lakrisht Dukagjini Resid
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70.62m2 ne Lakrisht Dukagjini Resid

  Shitet banesa 70.62m2 ne katin e 13-te ne Lakrisht ne Kompleksin Dukagjini Residence Banesa posedon

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose leshohet me qira penthouse prej 320m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose leshohet me qira penthouse prej 320m2

  Shitet ose leshohet me qira penthouse ne lagj e spitalit Prishtinë 5 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana.
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana.

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana te shkolla "Hasan Prishtina" Banesa ndodhet ne kati

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.200 €
 • 8 foto
  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB
  Kompjutera

  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB

  Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata

  Prishtinë Sot, 23:25
  235 €
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Shtepiz e Monitor Dell
  Pjese per kompjuter

  Shes Shtepiz e Monitor Dell

  Shes Dell Optiplex 330 Intel core 2 duo E7200 @ 2.53 Ram memore 2 Giga Hardisk 500 giga Monitori 17

  Prishtinë Sot, 23:25
  100 €
 • 0 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMMJE 044280873

  Shatora karrika dhe tavoolina 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mir pritur

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 125m2-Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 125m2-Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Sali Çeku në Ferizaj Banesa ka 125.24m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra
  Vetura

  Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

  Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Mercedes C250 si dhe të gjitha pjesët e tij

  Istog Sot, 23:24
  300 €
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Vetura

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993..bej ndrrim me pikapo apo vetur qe me konvenon Të gjit

  Istog Sot, 23:24
  2.250 €
 • 2 foto
  Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim
  Vetura

  Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim

  GJINDEMI NE PODUJEV DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +38344480497 ------------------

  Podujevë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Dardani #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania. Banesa eshte ne nje zone mjaft te mire te dardanise. Kjo banese ka

  Prishtinë Sot, 23:24
  110.000 €
 • 9 foto
  Shes pasatin 1.8 benzin viti 1991 1 vit rks
  Vetura

  Shes pasatin 1.8 benzin viti 1991 1 vit rks

  Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera tash kaishin dhamzor filtera ule 4 a

  Viti Sot, 23:24
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa në Qendër / Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Qendër / Prishtinë

  SHITET #BANESA Moderne në Qendër të qytetit Prishtinë. Banesa është në qendër të Prishtinës, 8minut

  Prishtinë Sot, 23:24
  59.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 78m2 ne Bregun e Diellit!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 78m2 ne Bregun e Diellit!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa komode, Banesa posedon 75 m² ne katin e V e mobiluar,ne Lagjen Bregu i Die

  Prishtinë Sot, 23:24
  58.000 €
 • 4 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Shitet golf 5 1.6 benzin I sapoardhur nga zvicrra, regjistrimi I par ne ks qe nje muaj, me nje fjal

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  7.100 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 51.49m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 51.49m2

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë ndërtim i Ri Struktura e Banesës * Siperfaqe 51.49 m2, kat

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  25.500 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat Rr.Bajram Kelmendi Struktura e Banesës * Siperfaqe 78m

  Prishtinë Sot, 23:24
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove Kodi 600#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove Kodi 600#iBRO

  Shitet banesa ne Fushe Kosove. Banesa eshte ne pjesen mjaft te frekuentuar te qytetit, ku ka shum pe

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=84.0 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=57.9 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në katin 1-rë në Lagjën Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 23:24
  780 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )

  Shitet banesa është Gatshme per Banim në Vushtrri Te Bazen ( Urgjent ) Ndërtesa posedon ashensor 87.

  Vushtrri Sot, 23:24
  39.000 €
 • 7 foto
  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )
  Apartment / Banesa

  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 23:24
  69.800 €
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 84.12
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 84.12

  Shitet:Banesa Në Qender të Qytetit Afer Komunes 84.12 m2 Kati: 1.2.3.6.7.8.10. Organizimi i Mbrend

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni te mir pritur

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA TE CILET JAN PER SEZON DIMRORE KAN DEREN CARADEN E TRASH SHRBIM TE SHPEJT KORR

  Lipjan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Jpum me qera shatora karriak dhe tavolina shatprat jan per xhdo sezon jan stbail me cerad te trash m

  Lipjan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten banesa, lokale ne lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa, lokale ne lagjen e Muhaxhereve

  ARSA SHPK në kompleksin e saj ARSA është kujdesur që banimi i juaj të plotësoj të gjitha kërkesat e

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 viber +383 44

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOM

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen MATI 1 Banesa ndodhet në një nga objektet me investimin më të m

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE
  Sherbime

  Agjencioni i Patundshmërive SHTËPIA E RE

  Agjencioni për Patundshmëri • Shitëblerje • QIRADHËNIE • Qiramarrje • BANESA • Shtëpi •

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM
  Vetura

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

  GJINDEMI NE DUMNIC 2km PREJ FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744480497 KOLICA TE VETURAV GILINDER

  Podujevë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa| 74m2 | Rr. Bajram Kelmendi |80,000€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa| 74m2 | Rr. Bajram Kelmendi |80,000€

  Shitet Banesa Mbrapa Teatrit 74M2 Adresa:Rr.Bajram Kelmendi, Mbrapa Teatrit Kombetar Hapsira: 74m2 D

  Prishtinë Sot, 23:24
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diell
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diell

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit – afër banesave të Hinta. Banesa është në ka

  Prishtinë Sot, 23:24
  63.500 €
 • 0 foto
  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY - Gjilan
  Materiale ndertimi

  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY - Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Ingjinieria, arkitektura d

  Gjilan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Kaçanik Sot, 23:24
  23 €
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine ,hajvali lgj marigona

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Sot, 23:24
  190.000 €