Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 1 foto
  Pc Desktop Xfast i3-4th 500 GB HDD/ 4 Ram
  Kompjutera

  Pc Desktop Xfast i3-4th 500 GB HDD/ 4 Ram

  PC Desktop Made By TechSolo Swiss procesori i3-4130 (Gjenerata 4-te) 4 x 3.40GHz Ram Memo

  Viti 12 korrik 13:58
  190 €
 • 2 foto
  HP 460 /Intel G4400T/8GB Ram DDR4 /1.0TB HDD NEW!
  Kompjutera

  HP 460 /Intel G4400T/8GB Ram DDR4 /1.0TB HDD NEW!

  HP 460-p015nzDT PC SWIS2 Viti 2017-18 Intel pentium G4400T @ 2.90GHz Ram memory 8.0GB DDR4 (1 x

  Viti 12 korrik 13:58
  210 €
 • 1 foto
  Acer i5 / 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Acer i5 / 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA

  PC Acer Aspire M3920 Intel Core i5-2300 @ 4 x 2.80GHz 8.0GB Ram memory 1.5TB HDD (1 x 1.5TB) Sat

  Viti 12 korrik 13:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Logitech X-230
  Kompjutera

  Logitech X-230

  Logitech X-230 Speaket JAn shum pak te perdoruna ne gjendje pothuajse te ri. Logitech Zvoqnik

  Viti 12 korrik 13:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes VW Golf 6 tdi 2.0, viti 2009, km te kaluara 218.000 me liber servisi, ngyra hiri i mbyllt qmim

  Viti 12 korrik 13:57
  6.700 €
 • 8 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Golf 7 tdi viti 2013 i sapo rexhistruar ne ks me liber servisi kubik 1.6 full opsion km 170000 gjen

  Viti 12 korrik 13:56
  13.700 €
 • 7 foto
  VW Golf 6
  Vetura

  VW Golf 6

  Golf 6 TDI, viti 2009 2.0, gjendja shume e mire 213000 km me liber servisi nga gjermania qmimi 6800

  Viti 12 korrik 13:54
  6.800 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI

  Golf 6 2.0 TDI, viti 2009, km 240.000, me liber servisi ngjyra e zeze, 4 dyer gjendja shume e mire q

  Viti 12 korrik 13:53
  6.800 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 S/tronic
  Vetura

  Audi A3 2.0 S/tronic

  AUDI A3 2.0 TDI S/tronic , S-line Viti prodhimit 05.2012 125kw/170 ps I doganuar ne RKS Ne gje

  Viti 12 korrik 13:53
  11.700 €
 • 3 foto
  Vinq
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinq

  Shes vinqin per ngritje te peshave deri ne 500 kg. I ardhur nga gjermania

  Viti 12 korrik 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer e dritare  045-421-986
  Materiale ndertimi

  shes dyer e dritare 045-421-986

  shes dyr e dritare 045-421-986 thirrni per me shum info

  Viti 12 korrik 13:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DYER E DRITARE - ME ZBRITJE - 045/421/986
  Mobilje

  DYER E DRITARE - ME ZBRITJE - 045/421/986

  DYR E DRITARE - ME ZBRITJE - 045/421/986 punojm dyr separe tavolina sap

  Viti 12 korrik 13:36
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer e dritare  viber +38345421986
  Materiale ndertimi

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  Viti 12 korrik 12:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Viti 12 korrik 11:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Viti 12 korrik 11:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Viti 12 korrik 11:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore Me mekanizem dhe Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Me mekanizem dhe Automatic

  Ore me mekanizem dhe automatic E sapo ardhur nga Holanda Nr tel:045990781

  Viti 12 korrik 11:40
  55 €
 • 0 foto
  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident
  Vetura

  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Viti 12 korrik 11:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iphone 7 32gb
  Telefona celulare

  Iphone 7 32gb

  Iphone 7 32gb CE punon me krejt kartat Pa asni problem Prej zvicrres Viber +38346143649

  Viti 12 korrik 11:10
  215 €
 • 2 foto
  Samsung i5 /13.3"/ 1.0GB NVIDIA/ 8.0GB Ram
  Kompjutera

  Samsung i5 /13.3"/ 1.0GB NVIDIA/ 8.0GB Ram

  Llaptop Samsung 13.3" LED Slim HD me webcam Procesori: Intel Core i5-2430M 4 x 2.40GHz Ram Memor

  Viti 12 korrik 10:52
  260 €
 • 5 foto
  Data Server Seagate/ 4.0TB
  Kompjutera

  Data Server Seagate/ 4.0TB

  Business Storage 2-bay NAS Data Server me (2 x 2.0TB) 4.0TB HDD CNS3420 Dual Core 700MHz CPU 512

  Viti 12 korrik 10:52
  250 €
 • 11 foto
  "COMPUTER SHOP"Swiss Produkte
  Kompjutera

  "COMPUTER SHOP"Swiss Produkte

  "Computer shop" swiss produkte Ofrojm Llaptopa e Pc te ndryshem te ardhur nga Ch TOSHIBA ACER

  Viti 12 korrik 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP i5 / 8.0GB / 1.0TB / 1.0GB Grafik / WiFi
  Kompjutera

  HP i5 / 8.0GB / 1.0TB / 1.0GB Grafik / WiFi

  HP Pavilion p6 Intel Core i5-3470 3.20GHz Turbo Bost 3.60GHz Ram Memory 8.0GB HDD 1.0TB Sata A

  Viti 12 korrik 10:52
  255 €
 • 4 foto
  Lenovo i3 - 15.6\" - 4 GB RAM - 500 GB HDD
  Kompjutera

  Lenovo i3 - 15.6\" - 4 GB RAM - 500 GB HDD

  Lenovo V560 15.6\" LCD me Webcam Intel Core i3-M 370 4 x 2.40GHz Ram Memory 4.0GB HDD 500.0GB S

  Viti 12 korrik 10:52
  145 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Viti 12 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ultrabook Acer i7 /13.3\" Full HD TouchSma/ 256 SSD
  Kompjutera

  Ultrabook Acer i7 /13.3\" Full HD TouchSma/ 256 SSD

  Ultrabook Acer Aspire S7 13.3\" FULL HD Touchscreen Core i7 - 3537U Up to 3.10GHz Memory Types

  Viti 12 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Toshiba i5/ 18.4" HD / Grafik 1GB Nvidia/ 500GB
  Kompjutera

  Toshiba i5/ 18.4" HD / Grafik 1GB Nvidia/ 500GB

  Toshiba Satellite P500 `1st 430 Screen 18.4" HD Intel Core i5 - M430 4 x 2.27GHz Ram Memo

  Viti 12 korrik 10:48
  230 €
 • 6 foto
  Vw passat 2.0 automatik i sapo doganuar 2015
  Vetura

  Vw passat 2.0 automatik i sapo doganuar 2015

  Passat tdi 2.0 tdi automatik 170 ps motorri senzor para mas senzor shiu timon multifunksional lekur

  Viti 12 korrik 10:28
  14.900 €
 • 2 foto
  shes mercedes
  Vetura

  shes mercedes

  shes mercedesin ne gjendje te rregullt viti prodhimit 2002 esht automatik servisin e krym ule fil

  Viti 12 korrik 01:25
  3.700 €
 • 0 foto
  Black ops 3 + Fifa 18
  Lojra per PC / Videolojra

  Black ops 3 + Fifa 18

  Cd ps4

  Viti 11 korrik 23:24
  15 €
 • 1 foto
  shitet saab aero 9-3
  Vetura

  shitet saab aero 9-3

  shitet saab aero 9-3 benzin biturbo (2turbina) kubikazha 2.8 vetura pesodon klim sonzora para dhe mb

  Viti 11 korrik 21:44
  1.300 €
 • 0 foto
  Kabell HDMI to VGA
  Pjese per kompjuter

  Kabell HDMI to VGA

  Shell Kabellen HDMI to VGA te re. Per bleres serioz me kontaktoni ne Viber +38345380010

  Viti 11 korrik 20:35
  14 €
 • 2 foto
  Shitet viqi fm I lopeve pedrige austriake URGJEND
  Kafshe ferme

  Shitet viqi fm I lopeve pedrige austriake URGJEND

  Shitet viqi fm aferisht 3 muaj I lopeve me pedrige austriake per ma shum mundeni me kontaktu dhe nev

  Viti 11 korrik 20:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tryeza me 6 ulse material I bungut URGJEND
  Mobilje

  Shitet tryeza me 6 ulse material I bungut URGJEND

  Shitet tryeza me 6 ulse material I bungut shum pak e perdorur shitet urgjend munedni me kontaktu dh

  Viti 11 korrik 19:55
  250 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA D

  Viti 11 korrik 19:14
  37 €
 • 3 foto
  Kombi peugeot 2.2 dizell 2007
  Kamionë

  Kombi peugeot 2.2 dizell 2007

  Kombi asht ne gjendje te rregullt RKS deri 26.11.2019 bojm edhe ndrrim. 🚘

  Viti 11 korrik 16:15
  3.500 €
 • 3 foto
  Salduese me 2 koka  firma hafner shum e mir
  Makina dhe vegla

  Salduese me 2 koka firma hafner shum e mir

  Shes Salduesen me 2 koka prodhim gjermani hafner ne gjendje shum te mir pune

  Viti 11 korrik 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun
  Makina dhe vegla

  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun

  shes SALDUESEN (pegllen) me 4 koka URBAN e ardhur nga gjermania

  Viti 11 korrik 14:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ABS  OTT
  Makina dhe vegla

  ABS OTT

  SHES ABS BRAND OTT DHE HOLZER NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE

  Viti 11 korrik 14:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Sony vaio i5/ 16.4" FULL HD/ 500 GB / 1.0GB NVIDIA

  Sony Vaio VPCF11M1E 16.4" LED FLL HD 1920 x 1080 me webcam Intel Core i5 M520 4 x 2.40GHz NVIDIA

  Viti 11 korrik 14:22
  245 €
 • 7 foto
  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram

  Lenovo Yoga 3 Pro Screen Corning Gorilla glass,Touchscreen 13.3\" QHD+ (3200 x 1800) 276 ppi IPS

  Viti 11 korrik 14:22
  730 €
 • 5 foto
  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB
  Kompjutera

  HP dv8/ 18.4" Full HD/ 8.0GB Ram/1.0GB Grafik 1TB

  HP Pavilion dv8-1920ez `1 Ekrani 18.4" FULL HD (1920x1080) me webcam Intel Core i7 8 x 1.60GHz

  Viti 11 korrik 14:21
  299 €
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Viti 11 korrik 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs

  shtepija me afro 12.5 ari Oborr .me krejt kushtet qe i nevoiten shtepis.Ne Emer ton. gjdo gje ne rre

  Viti 11 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Honda shite 125 kB ne gjendje shum te mir Full ingjeksjon viti 2004 me dogan t pagume

  Viti 11 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia
  Makina dhe vegla

  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia

  shes pullugat per traktora te mdhaj massey ferguson te ardhura nga anglia copa 40 euro

  Viti 11 korrik 11:41
  40 €
 • 7 foto
  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir

  shes shllajfericen HILLT e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir si dhe shllajfericen ma

  Viti 11 korrik 11:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes turbon per massey ferguson 3075
  Makina dhe vegla

  shes turbon per massey ferguson 3075

  shes turbinen per traktor massey ferguson 3075 ne gjendje te rregull ka qmim te arsyeshem

  Viti 11 korrik 11:41
  170 €
 • 0 foto
  kompresor 200 l
  Makina dhe vegla

  kompresor 200 l

  shes kompresora te ndryshem te ardhur nga zvicra

  Viti 11 korrik 11:40
  750 €
 • 3 foto
  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir
  Makina dhe vegla

  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir

  shes kto pistona ne gjendje te mir pune

  Viti 11 korrik 11:40
  Me Marrveshje