Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 2 foto
  Samsung S8+
  Telefona celulare

  Samsung S8+

  Shes telefonin Samsung S8+ ne gjendje te rregullt telefoni esht Duo 64 GB me te gjitha programet e I

  Viti 15 korrik 17:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Matorrin 1.9 TDI
  Vetura

  Shes Matorrin 1.9 TDI

  Shes Matorrin 1.9 TDI Elektronik i po sa ardhur nga Austria. Motorri esht i kompletuar me menjaq me

  Viti 15 korrik 17:17
  400 €
 • 3 foto
  Shes Llaptopin shum lir i ardhur nga Zvicra
  Kompjutera

  Shes Llaptopin shum lir i ardhur nga Zvicra

  Shitet Urgjentisht Llaptopin Asus i posardhur nga Zvicrra. Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.60GHz Ram

  Viti 15 korrik 17:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim
  Kompjutera

  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim

  Shitet Acer Aspire 5710 Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.66GHz Ram Memory 2.0GB HDD 160 GB DVD-RW S

  Viti 15 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Llaptopat shum lir të ardhur nga Zvicra
  Kompjutera

  Shes Llaptopat shum lir të ardhur nga Zvicra

  Shitet Llaptopi Del - Latitude D520 Procesori: Intel Core 2 DUO 2 x 1.66GHz Ram Memory 1.50.0GB HD

  Viti 15 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Kombi T 5 1.9 Dizell
  Kamionë

  Shitet Kombi T 5 1.9 Dizell

  Shitet Kombi WT5 1.9 Dizell i Posa Ardhur Nga Jashti

  Viti 15 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes i sapo ardhur nga Zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes i sapo ardhur nga Zvicra

  Mercedes i sapo ardhur nga Zvicra per info 044 274 052

  Viti 15 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra

  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra dimenzione te ndryshme per info 044 766 922 ose viber +37744766922

  Viti 15 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  IVECO EURO CARGO 80E18 e sapo ardhur nga Gjermania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO EURO CARGO 80E18 e sapo ardhur nga Gjermania

  IVECO EURO CARGO 80E18 e sapo ardhur nga Gjermania 1 vit regjistrim viti i prodhimit 1997 per info 0

  Viti 15 korrik 17:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vilushka Per Kran 1800 KG
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vilushka Per Kran 1800 KG

  Vilushka per kran Pesha ngritse 1800 KG

  Viti 15 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 4 Copa Kompresora
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten 4 Copa Kompresora

  Shiten 4 copa Kompresora Posa ardhur nga Austrija Ne gjendje te rregullt

  Viti 15 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VIBRATOR I PER BETON I SAPO ARDHUR NGA CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VIBRATOR I PER BETON I SAPO ARDHUR NGA CH

  VIBRATOR PER BETON I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME GJILPAN NE GJENDJEN SHUM TE MIR PUNE PER INFO 044 766

  Viti 15 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Skipi Ford
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skipi Ford

  Shitet Skipi Ford i po Sa ardh nga Austria ne gjendje shum te mir pune

  Viti 15 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtylla te sapo ardhura nga Zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla te sapo ardhura nga Zvicra

  Shtylla te sapo ardhura nga Zvicra dimenzione te ndryshme per info 044 766 922 ose 043 766 922 ose v

  Viti 15 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Dham Per Bagera
  Kamionë

  Shiten Dham Per Bagera

  Shiten Shum Lloj Dham Per Baggera Shum Lloj Posa Ardhur Nga Zvicrra

  Viti 15 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sajlle per terheqjen e trupave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sajlle per terheqjen e trupave

  Sajlle per terheqjen e trupave te sapo ardhura nga Zvicra per info edhe ne viber +37744766922

  Viti 15 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHTYLLA TE SAPO ARDHURA NGA ZVICRA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHTYLLA TE SAPO ARDHURA NGA ZVICRA

  Shtylla metalike te perdorura te sspo ardhura nga Zvicra Gjatesia 3.65 m Gjetesia 3 m

  Viti 15 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHALLTAFNE DHE TREGERA TE SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHALLTAFNE DHE TREGERA TE SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

  SHALLTAFNE DHE TREGERA TE SAPO ARDHUR NGA ZVICRA PER INFO 044 766 922 OSE 043 766 922 OSE VIBER +377

  Viti 15 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shalltafne Te Sapo Ardhura Nga Zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shalltafne Te Sapo Ardhura Nga Zvicra

  Shalltafne Te sapo ardhura nga Zvicra dimensione te ndryshme 2.50x0.50 dhe 2x0.50 per info 044 274 0

  Viti 15 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Agregati Dizell
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Agregati Dizell

  Shitet Agregati i Posa ardhur nga jashti Ne gjendje shum te mir

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Valaki
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Valaki

  Shitet Valaki Ne Gjendje shum te mir i Posa Ardhur Nga Jashti

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Agregati Neuson Wacker
  Kamionë

  Shitet Agregati Neuson Wacker

  Shitet Agregati Neuson wacker 22 kw

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Agregati
  Kamionë

  Shitet Agregati

  Shitet Agregati 150 Kw i Posa Ardhur Nga Jashti

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614
  Kamionë

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 614 i Posa Ardhur Nga Austrija Me Dogan Te Paguar Ne Gjendje Shum te mi

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve
  Kamionë

  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve

  Shitet Maqina Per Pastrimin e Rrugve E Posa Ardhur Nga Jashti Ne Gjendje shum te mir

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VELLEZERIT RAMADANI
  Kamionë

  VELLEZERIT RAMADANI

  Pika e Shitjes se Mjetev Te Renda

  Viti 15 korrik 16:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citroën nemo
  Vetura

  Citroën nemo

  Shitet citroën nemo rigjistrimi i par 12.09.2018 i ardhur nga franca arsyja e shitjes i vogel per pu

  Viti 15 korrik 16:40
  5.500 €
 • 3 foto
  Urgjent IPhone 6 S Plus 150euro
  Telefona celulare

  Urgjent IPhone 6 S Plus 150euro

  Vetum rotation duhet me rregullu nja 10-15 euro tjerat perfekt e shes urgjent. 150euro

  Viti 15 korrik 15:58
  150 €
 • 0 foto
  Shes 5 kofa per vjeta
  Kafshe ferme

  Shes 5 kofa per vjeta

  Shes 5 kofa per qumsht per viqa te vegjel.Kontakt edhe ne vajber ne Tel;0041787403503

  Viti 15 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet urgjent Laptop Core i5,8gb ram 120euro
  Kompjutera

  shitet urgjent Laptop Core i5,8gb ram 120euro

  urgjent gjendje perfekte

  Viti 15 korrik 15:42
  120 €
 • 0 foto
  Laktofriz
  Kafshe ferme

  Laktofriz

  Shes Laktofrizin e 800 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per i

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Laktofrizat
  Kafshe ferme

  Shes Laktofrizat

  Shes Laktofrizat e porsa ardhur ne Kosov,jan te markes Alfa Lava. 1) 520l 2) 650l 3)1050l Per inform

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1100l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1100l

  Shes Laktofrizin e 1100l,te markes Alfa laval,ne gjendje perfekte.Laktofriz eshte prodhim i vitit 20

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sistem per 42 krer lop
  Kafshe ferme

  Sistem per 42 krer lop

  Shes sistemin per mjeljen e 42 krer lopv,te markes Alafa Laval ne gjendje perfekte.Sistemi ka 6 mjel

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She 60 guma (shtroja) per lop
  Kafshe ferme

  She 60 guma (shtroja) per lop

  Shes 60 guma per Lop, gumat jan thuja se te reja kan qen nje koh shum te shkurtur ne perdorim,te ard

  Viti 15 korrik 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bariun elektrik
  Kafshe ferme

  Shes bariun elektrik

  Shes bariun elektri me bateri,eshe i ri i pa perdorur,ka 250m,tel dhe 15 mbajtse te teli qe dmth kom

  Viti 15 korrik 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Brener per kalldaja me pelet (ngrohje-shporet
  Teknik dhe paisje

  Brener per kalldaja me pelet (ngrohje-shporet

  Brener Euro coop 10 deri ne 50 kw te ri me 2 vite grancijon per te gjitha kalldajat me garancijon

  Viti 15 korrik 15:25
  850 €
 • 1 foto
  Shes ndrroj kamojoneten t2 rks edhe 1 muaj
  Vetura

  Shes ndrroj kamojoneten t2 rks edhe 1 muaj

  Per ma shum info +383/44/466/897

  Viti 15 korrik 15:14
  650 €
 • 0 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Duha ta she\'s

  Viti 15 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Viti 15 korrik 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt
  Motore (mbi 50 cc)

  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt

  blej motorra per pjess. blej matorra krosa sport . boj ndrrim....... udi.bmw

  Viti 15 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Braniku Citroen C4 2014
  Vetura

  Shitet Braniku Citroen C4 2014

  shitet braniku citroen c4 2014 Pjes servis diagnoz branik braniku parakolp krill mask dekurus pjes

  Viti 15 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per Renault Espace 3.0 dci
  Vetura

  Pjes per Renault Espace 3.0 dci

  Shiten pjest per Renault 3.0 dci reno

  Viti 15 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per Reno Skenik 4x4 2.0 Benzin
  Vetura

  Pjes per Reno Skenik 4x4 2.0 Benzin

  pjes per reno skenik 4x4 2.0 benzin 16v i ardhun nga CH 049-397-010

  Viti 15 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes R1 me dogan full servis -99 ndrrim nuk boj
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes R1 me dogan full servis -99 ndrrim nuk boj

  Shes R1 99 viti prodhimit servisin e krym tash gurtne ule filtera gumat zingjirt dhemzort krejt te r

  Viti 15 korrik 09:04
  2.300 €
 • 9 foto
  Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogane Homol
  Vetura

  Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogane Homol

  Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 I posa ardhun nga zvicrra i regjistruar per her te par ne rks me

  Viti 15 korrik 07:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj
  Vetura

  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj

  Shitet Peugeot 2.0 HDI viti 2004 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar 6 muaj liber servisit dy qelsa sh

  Viti 15 korrik 07:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Passat 2.0 TDI 2007 Automatik DZG HIGLINE
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI 2007 Automatik DZG HIGLINE

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Viti 2007 Automatik DZG i Regjistruar deri me 31.08.2019 me libra servisit

  Viti 15 korrik 07:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes benz cdi
  Vetura

  Mercedes benz cdi

  shes mercedesin pack AMG C clas 220 CDI 120.000KM VITI 2011 GPS etj GJITH SERVISAT TE MERCEDESI .gje

  Viti 15 korrik 05:19
  19.000 €
 • 1 foto
  terrier
  Kafshe shtepiake

  terrier

  Shitet klyshi 3 muaj i perzim me terrier i mir per oborr,pulat si han,gjinia:mashkull , baj ndrrim e

  Viti 15 korrik 00:48
  20 €