Viti

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 9 foto
  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line
  Vetura

  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

  Shitet Q7 3.0 TDI Viti 2010 S Line Automatik tiptronik 8 shpejsi i regjistruar 1 vit . Vetura permba

  Viti 4 tetor 21:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN VITI 2000 RKS 7 MUJ
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN VITI 2000 RKS 7 MUJ

  Shes pezhon ne gjendje te mir pune me regjistrim 7 muj 1.4 benzin me abs , esp, goma te reja etj 045

  Viti 4 tetor 19:01
  1.700 €
 • 2 foto
  peugeot 4007 2.2 dizel (7 ulse)
  Vetura

  peugeot 4007 2.2 dizel (7 ulse)

  Nga zvicrra Pa dogan Per info Viber +38344370096

  Viti 4 tetor 18:47
  6.800 €
 • 10 foto
  Bmw 730D
  Vetura

  Bmw 730D

  Shitet bmw 730D dizel 2009 ne gjendje prefekte dy par fellne te veres nfoto 20col te dimrit 18 col m

  Viti 4 tetor 18:20
  18.000 €
 • 7 foto
  VW T5 1.9 Me klim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T5 1.9 Me klim

  Shitet T5 2004 ne gjendje prefekte 1.9 dizel me klim funksionale servisin e posa krym i posa rigjist

  Viti 4 tetor 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006
  Vetura

  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006

  shes opell zafiren 1.9cdi.2006. 7 ulse vetur faniljare tregtar sjam baj ndrrim me gollf 5

  Viti 4 tetor 17:04
  1 €
 • 3 foto
  BMX Biciklete
  Paisje per sport

  BMX Biciklete

  BMX FELTBIKES

  Viti 4 tetor 16:47
  200 €
 • 10 foto
  zbritje dyer per dhoma
  Teknik dhe paisje

  zbritje dyer per dhoma

  SHESIM DYER QMIMET NGA 60EURO DERI 100EURO +38345911606

  Viti 4 tetor 16:45
  70 €
 • 1 foto
  Shitet Mercedes C220,CDI
  Vetura

  Shitet Mercedes C220,CDI

  Shitet Mercedes C class, ne gjendje perfekte. Kontakti vetem permes emaili-it

  Viti 4 tetor 16:16
  5.000 €
 • 4 foto
  shitet pezho 307 1.6 hdi 2007
  Vetura

  shitet pezho 307 1.6 hdi 2007

  shes pezho 307 1.6 hdi nfund 2007 esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike info 044913489

  Viti 4 tetor 15:45
  3.200 €
 • 3 foto
  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir
  Makina dhe vegla

  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir

  shes kto pistona ne gjendje te mir pune

  Viti 4 tetor 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes turbon per massey ferguson 3075
  Makina dhe vegla

  shes turbon per massey ferguson 3075

  shes turbinen per traktor massey ferguson 3075 ne gjendje te rregull ka qmim te arsyeshem

  Viti 4 tetor 15:02
  170 €
 • 3 foto
  Beko frigorifer dhe friz
  Teknik dhe paisje

  Beko frigorifer dhe friz

  I perdorur gjat pushimit veror Punon shumë mir 049 650 007 Ose kontaktoni ne numrin me lart ne viber

  Viti 4 tetor 14:06
  150 €
 • 2 foto
  shes felln per mercedes 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  shes felln per mercedes 205/55/16

  shiten fellne per mercedes 205/55/16 me goma tmira per info 044210739

  Viti 4 tetor 09:26
  250 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL
  Vetura

  BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Viti 4 tetor 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regj

  Viti 4 tetor 07:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Viti 3 tetor 23:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena
  Vetura

  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena

  Shes BMW 530 M-paket Mrena Motorr i modelit Twinpowerturbo 258ps * Viti i prodhimit 2011 * Auto

  Viti 3 tetor 21:59
  15.500 €
 • 1 foto
  Shitet,ndrrim me 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet,ndrrim me 2t

  Shitet,ndrrim me 2t

  Viti 3 tetor 18:53
  3.100 €
 • 3 foto
  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator
  Teknik dhe paisje

  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator

  Kamina nga 6 kw deri ne 35 kw kalldaja nga 25 kw deri ne 300 kw Radiator materjal geberit gjerman m

  Viti 3 tetor 14:33
  600 €
 • 4 foto
  panella doka
  Materiale ndertimi

  panella doka

  Panella doka te sapo ardhura nga austria dimenzjoni te dryshme

  Viti 3 tetor 14:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TCM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TCM

  TCM ne gjendje te mir 4.0ton

  Viti 3 tetor 14:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tregera doka
  Materiale ndertimi

  Tregera doka

  Tregera doka dimenzjone te dryshme

  Viti 3 tetor 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PIRUNJER BOSS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUNJER BOSS

  PIRUNJER BOSS NE GJENDJE TE MIR

  Viti 3 tetor 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pezho 206, Automatik, regj 26.08.2020
  Vetura

  Pezho 206, Automatik, regj 26.08.2020

  Vetura është në gjendje të rregullt.

  Viti 3 tetor 08:45
  2.800 €
 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 3 tetor 02:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shes Tel. esht Pa pordor esht ardhur nga zvicrra, Arsyeja e shitjes spom duhet Ka adapter ekstra nde

  Viti 3 tetor 01:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zte
  Telefona celulare

  zte

  shitet zte kis 3 android a ne gjendje te rregullt punon super i ardhun nga zvicrra i paketum i prdo

  Viti 3 tetor 01:26
  110 €
 • 5 foto
  Der per shtepi
  Mobilje

  Der per shtepi

  Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e r

  Viti 3 tetor 00:15
  65 €
 • 4 foto
  Pula greke
  Kafshe shtepiake

  Pula greke

  Shes zogza t reja shum te miratre ngjyrshe

  Viti 2 tetor 23:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sa dad ad
  Vetura

  sa dad ad

  da s asd asd ad as d s d

  Viti 2 tetor 23:21
  3.000 €
 • 0 foto
  Kolektor per ngrohje dysheme radijatora
  Teknik dhe paisje

  Kolektor per ngrohje dysheme radijatora

  Kolektor nga Italija me ganancijon nga 3 vrima deri ne 10 vrima komplet seti

  Viti 2 tetor 21:01
  12 €
 • 1 foto
  Mercedes 250 dizel
  Vetura

  Mercedes 250 dizel

  Shitet mercedesi 250 dizel automatik ule nuk hargjon regjstrim janar 2020 gëdhez shum let si veres a

  Viti 2 tetor 17:51
  2.200 €
 • 3 foto
  Pc Gaming/Core i5-Gen4/16gb/SSD+2TB/GTX-1060
  Kompjutera

  Pc Gaming/Core i5-Gen4/16gb/SSD+2TB/GTX-1060

  Shes Kompjuterin komplet Core i5 gjenerat e 4 Ram memory 16gb SSD 120GB + 2TB hdd sata Grafik Nvidi

  Viti 2 tetor 15:42
  750 €
 • 2 foto
  Kartel Grafike GTX 760 1.5gb 190bit
  Pjese per kompjuter

  Kartel Grafike GTX 760 1.5gb 190bit

  Shes kartelen grafiike i perballon lojrat e reja si fortnite, pubg etj, kontakt viber +38345566569

  Viti 2 tetor 15:42
  85 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S8 64gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 64gb

  Shes Samsung s8 ne gjendje te rregullt, perveq qe esht i krisun , nuk pengon ne perdorim, tach i ban

  Viti 2 tetor 15:42
  160 €
 • 3 foto
  Kablla me Shumice
  Pjese per kompjuter

  Kablla me Shumice

  Shes kablla te rrymes per shtepiza afer 100 cope , kablla VGA dhe DVI,kablla vazhduse te rrymes edhe

  Viti 2 tetor 15:42
  1 €
 • 7 foto
  Imac 21.5inq Core i5
  Kompjutera

  Imac 21.5inq Core i5

  SHitet imac a1311, core i5 , 4gb ram , 500gb hardisk, me Windows 7 ,me tastatur dhe maus, ne gjendje

  Viti 2 tetor 15:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hp Core i5 / 500gb Hardisk
  Kompjutera

  Hp Core i5 / 500gb Hardisk

  Shitet Hp Core i5 , 500gb hardisk , 2gb ram , ka vend edhe per 3 ram memory , shtepiza eshte ne gjen

  Viti 2 tetor 15:41
  75 €
 • 1 foto
  Nanostation 5ghz
  Pjese per kompjuter

  Nanostation 5ghz

  Shitet nanostation ne gjendje te rregullt , kontakt viber +38345566569

  Viti 2 tetor 15:41
  30 €
 • 3 foto
  Shes Kompjutera
  Kompjutera

  Shes Kompjutera

  Shes Kompjutera ne gjendje te rregullt , qmimi per cope 30 euro , perveq hp core i5 esht 60 euro , b

  Viti 2 tetor 15:41
  30 €
 • 1 foto
  Mobilje 3-3-2-1
  Mobilje

  Mobilje 3-3-2-1

  Shes Mobiljet jan te perdorura , ne pergjithsi jan te ruajtura , qysh po shihen ne foto , jane 3-3-2

  Viti 2 tetor 15:40
  360 €
 • 1 foto
  Shiten Kompjuterat
  Kompjutera

  Shiten Kompjuterat

  Shes kompjuterat me shumice ose me cope , shtepizat jan ne gjendje te rregullt, core 2 duo, amd , 4g

  Viti 2 tetor 15:40
  30 €
 • 0 foto
  Shiten Shtepizat
  Kompjutera

  Shiten Shtepizat

  Shes Shtepizat ne gjendje te rregullt , shtepizat jane ne gjendje te rregullt , per me shum info kon

  Viti 2 tetor 15:40
  30 €
 • 2 foto
  Golf 3 1.9 Dizell
  Vetura

  Golf 3 1.9 Dizell

  Malishevë golf3 dizell 1.9 gjendje prefekte rks deri me 20 Janar ndrrim.i munshum +38344265646

  Viti 2 tetor 15:32
  1.700 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Viti 2 tetor 11:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Viti 2 tetor 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mercedes E350 Automatic viti 2010 rks
  Vetura

  Shitet mercedes E350 Automatic viti 2010 rks

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike bojm ndrrim me vetur mat vogel ose kombi per ma shum info

  Viti 2 tetor 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karr

  Viti 2 tetor 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Yamaha arox 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha arox 50cc

  Shitet skoteri tip top yamaha arox MBK 50cc boj ndrrim me skoter 125cc

  Viti 2 tetor 06:35
  600 €