Viti

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 6 foto
  Opel Antara 2.0 4X4
  Vetura

  Opel Antara 2.0 4X4

  OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4 I FULL OPSION GJAMA TE ZI FABRIKISHT ( NE LIBREZ ) NAVIGACION KLIMA

  Viti Dje, 18:53
  6.500 €
 • 6 foto
  Reno Laguna 2.0 benzin 26/09/2020 Regjistrim klim
  Vetura

  Reno Laguna 2.0 benzin 26/09/2020 Regjistrim klim

  Shitet ndrrohet Reno Laguna 2.0 benzin 26/09/2020 regjistrim Klim airbeg servo abs muzik fellne gjen

  Viti 2 prill 12:32
  1.400 €
 • 5 foto
  THE BEST RENT A CAR = RR.GËRLIC- VITI
  Sherbime

  THE BEST RENT A CAR = RR.GËRLIC- VITI

  THE BEST RENT A CAR NË RRUGEN GËRLIC- VITI JU OFRON SHËRBIME TË VETURAVE 24/H NË TERRITORIN E KOSOV

  Viti 2 prill 12:32
  202.530 €
 • 11 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK ME DOGAN
  Vetura

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK ME DOGAN

  SHES OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010 NE MUAJIN E 12 NE GJENDJE PERFEKTE E POSA ARDHUR NGA JASHT POSEDON

  Viti 2 prill 12:31
  7.400 €
 • 0 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik i vitit 2004 Modifikant RKS i skaduar me 4 fellne dhe goma dimri

  Viti 2 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Touran 1.9 TDI Viti 2010 DZG Me Dogane Homologi
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI Viti 2010 DZG Me Dogane Homologi

  Shitet VW Touran 1.9 TDI viti 2010 Automatik DZG i ardhun nga zvicrra me dogane homologim me te gjit

  Viti 2 prill 12:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 DZG 7 Ulse MeDogan
  Vetura

  Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 DZG 7 Ulse MeDogan

  Shitet Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 me 7 Ulse i ardhun nga zvicrra me Dogane Homologim te paguar

  Viti 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te g

  Viti 2 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Reno Megane 1.9 Dizel viti 2003 Manuel 6 Shpejsi
  Vetura

  Reno Megane 1.9 Dizel viti 2003 Manuel 6 Shpejsi

  Shitet Reno Megane 1.9 Dizel viti prodhimit 2003 Manuel me 6 shpejsi RKS i skaduar permban liber ser

  Viti 2 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim

  Shitet BMW 116 2.0 Diesel e vitit 2011 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dh

  Viti 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 DZG Me Dogane Homologi
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 DZG Me Dogane Homologi

  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 Automatik DZG 4X4 i ardhun nga zvicrra me Dogan Homologim te gjit

  Viti 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan
  Vetura

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe sh

  Viti 2 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

  Shitet Range Rover 2.7 Diesel HSE sport paket i vitit 2005 vetura eshte komplet e servisuar ngjendje

  Viti 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes E Clase 250 CDI 4 MATIC Viti 2014 MeDogan
  Vetura

  Mercedes E Clase 250 CDI 4 MATIC Viti 2014 MeDogan

  Shitet Mercedes E Clase 250 CDI 4 Matic Avangarde viti prodhimit 2014 i ardhun nga zvicrra me dogane

  Viti 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy

  Viti 2 prill 12:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2016 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2016 me dogan

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG i vitit 2016 me dogan te paguar me full paisje dhe gjendje perf

  Viti 2 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS
  Vetura

  Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi i regjistruar 1 vit 140 Ps liber servisit dy qelsa

  Viti 2 prill 12:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 me Dogan e Homologim

  Shitet Golf 6 2.0 TDI i vitit 2009 me Dogan e homologim te paguar i importuar nga zvicrra me full p

  Viti 2 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet PASSAT CC 2.0 TDI DSG Automatik 2008 RKS
  Vetura

  Shitet PASSAT CC 2.0 TDI DSG Automatik 2008 RKS

  Shitet Passat CC 2.0 TDI 2008 DSG Automatik RKS i skaduar ne gjendje perfekte me full paisje te gjit

  Viti 2 prill 12:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane
  Vetura

  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik tiptronik E Zvicrres Me dogane Homologim dy qelsa libra ser

  Viti 2 prill 12:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN

  Shitet Golf 7 1.6 TDI (DI- tkuqe) 110 PS Automatik DSG i vitit 2015 me Dogan te paguar me full pais

  Viti 2 prill 12:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 1 vit regjistrim RKS
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 1 vit regjistrim RKS

  Shitet Golf 6. 2.0 TDI i vitit 2009 manual 1 vit Regjistrim RKS ne gjendje shume te mir teknike dhe

  Viti 2 prill 12:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti 2 prill 12:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 3.0 Dizel Viti 2005 Automatik Modifikant
  Vetura

  BMW X5 3.0 Dizel Viti 2005 Automatik Modifikant

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel viti 2005 Automatik Modifikant i regjistruar ne RKS deri me 20/10/2020 ne gj

  Viti 2 prill 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 DZG Me Dogane
  Vetura

  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 DZG Me Dogane

  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 Automatik DZG me dogane homologim i ardhun nga zvicrra 043 702 70

  Viti 2 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 330 3.0 Dizel viti 2000 RKS Manuel
  Vetura

  Shitet BMW 330 3.0 Dizel viti 2000 RKS Manuel

  Shitet BMW 330. 3.0 Dizel manual 5 shpejsi viti prodhimit 2000 RKS I skaduar me te gjitha opsione

  Viti 2 prill 11:58
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet Citroen C5 2.2 HDI Viti 2006 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Citroen C5 2.2 HDI Viti 2006 Automatik RKS

  Shitet Citroen C5 2.2 HDI viti 2006 Automatik i regjistruar RKS deri me 07/05/2020 i permban te gjit

  Viti 2 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004
  Vetura

  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004

  Shitet opel zafira 1.8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej

  Viti 2 prill 11:56
  3.000 €
 • 10 foto
  Atlas Copco ROC F9C
  Kamionë

  Atlas Copco ROC F9C

  Shitet Atlas Copco F9C. Maqina gjindet ne norwegji. Per me shume me thirrni ne +47 90939592

  Viti 2 prill 11:46
  54.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 2.0TDI 140 ps 6shpejtsi RKS deri mars 2021
  Vetura

  Golf 5 2.0TDI 140 ps 6shpejtsi RKS deri mars 2021

  Shitet ndrrohet golf 5 2.0 TDI 140 ps manual 6 shpejtsi 5dyr Klimatronik 2 zonale (funksionale) b

  Viti 2 prill 11:33
  5.100 €
 • 2 foto
  Samsung S8+
  Telefona celulare

  Samsung S8+

  Shes telefonin Samsung S8+ ne gjendje te rregullt telefoni esht Duo 64 GB me te gjitha programet e I

  Viti 2 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim
  Kompjutera

  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim

  Shitet Acer Aspire 5710 Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.66GHz Ram Memory 2.0GB HDD 160 GB DVD-RW S

  Viti 2 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa tav. si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:04961971

  Viti 2 prill 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2010
  Vetura

  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2010

  shes opel corsa 1.3 cdti ne fund te 2009 posedon dogan homologim te paguar klim atronik navi ne gj

  Viti 2 prill 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes mercedes c200 2.2 cdi automatik me dogan 2010
  Vetura

  shes mercedes c200 2.2 cdi automatik me dogan 2010

  shes mercedes e200 2.2 cdi ne fund 2010 posedon dogan homologim te paguar Automatik senzora para mas

  Viti 2 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes ford fiesta 1.6 tdci dizell me dogan 2011
  Vetura

  shes ford fiesta 1.6 tdci dizell me dogan 2011

  shes ford fiesta 1.6 tdci dizell ne fund te 2011 posedon dogan te paguar liber te servisit navigacio

  Viti 2 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2013
  Vetura

  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2013

  shes opel corsa 1.3 cdti ne fund te 2012 posedon me dogan te paguar klim funksionale me navigacion t

  Viti 2 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Diska per zafira me gurtne te  part
  Autopjese dhe paisje

  Diska per zafira me gurtne te part

  Shiten diskat me gurtne te part jan shum te mir edhe diskat edhe gurtnet

  Viti 2 prill 11:11
  40 €
 • 4 foto
  SHES MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIK RKS DERI 9 MUJ
  Vetura

  SHES MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIK RKS DERI 9 MUJ

  Shes mercedes E220 cdi automatik rks deri 9 muj ne pronar ne ks posedon klim atronik navi pulla ne t

  Viti 2 prill 11:10
  6.900 €
 • 9 foto
  SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI RKS EDHE 6 MUJ VITI 2004
  Vetura

  SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI RKS EDHE 6 MUJ VITI 2004

  Shes opel astra 1.7 dizel rks 6 muj viti 2004 ni pronar ne ks posedon klim atronik gjamat me rrym l

  Viti 2 prill 11:10
  1 €
 • 6 foto
  VIBRATOR I PER BETON I SAPO ARDHUR NGA CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VIBRATOR I PER BETON I SAPO ARDHUR NGA CH

  VIBRATOR PER BETON I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME GJILPAN NE GJENDJEN SHUM TE MIR PUNE PER INFO 044 766

  Viti 2 prill 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra

  Tregera te sapo ardhur nga Zvicra dimenzione te ndryshme per info 044 766 922 ose viber +37744766922

  Viti 2 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Panella DOKA te sapo ardhur nga Austria
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Panella DOKA te sapo ardhur nga Austria

  Panella DOKA te sapo ardhur nga Austria dimensione te ndryshme per info 044 766 922 Ose 043 766 922

  Viti 2 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Skipi Ford
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skipi Ford

  Shitet Skipi Ford i po Sa ardh nga Austria ne gjendje shum te mir pune

  Viti 2 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHTYLLA TE SAPO ARDHURA NGA ZVICRA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHTYLLA TE SAPO ARDHURA NGA ZVICRA

  Shtylla metalike te perdorura te sspo ardhura nga Zvicra Gjatesia 3.65 m Gjetesia 3 m

  Viti 2 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 4 Copa Kompresora
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten 4 Copa Kompresora

  Shiten 4 copa Kompresora Posa ardhur nga Austrija Ne gjendje te rregullt

  Viti 2 prill 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vilushka Per Kran 1800 KG
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vilushka Per Kran 1800 KG

  Vilushka per kran Pesha ngritse 1800 KG

  Viti 2 prill 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sajlle per terheqjen e trupave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sajlle per terheqjen e trupave

  Sajlle per terheqjen e trupave te sapo ardhura nga Zvicra per info edhe ne viber +37744766922

  Viti 2 prill 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Dham Per Bagera
  Kamionë

  Shiten Dham Per Bagera

  Shiten Shum Lloj Dham Per Baggera Shum Lloj Posa Ardhur Nga Zvicrra

  Viti 2 prill 10:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve
  Kamionë

  Shitet Maqina Per Pastrim Rrugve

  Shitet Maqina Per Pastrimin e Rrugve E Posa Ardhur Nga Jashti Ne Gjendje shum te mir

  Viti 2 prill 10:55
  Me Marrveshje