Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Viti

 • 3 foto
  Shiten hekrat per domate ose per rrethoja
  Materiale ndertimi

  Shiten hekrat per domate ose per rrethoja

  Shiten hekrat te pershtatshem per domate ose rrethoja etj ne gjendje shume te mire te perdorura 4 mu

  Viti Sot, 15:33
  1 €
 • 8 foto
  dyer separe-tavolina ADI DOORS viber+38345806223
  Mobilje

  dyer separe-tavolina ADI DOORS viber+38345806223

  separe tavolina karrika

  Viti Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  tavolina karriga separe viber+383454806223
  Mobilje

  tavolina karriga separe viber+383454806223

  Separe 160 euro Viber +38345806223

  Viti Sot, 15:17
  160 €
 • 3 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Iphone 6 16gb Punon me krejt kartat Pa asni problem Prej zvicrres Viber +38346143658

  Viti Sot, 15:11
  110 €
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI

  Shitet:Shtëpia e re Oborrë:10 ari Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+banjo,

  Viti Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003
  Vetura

  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003

  Shes pasat 1.9 dizell me dy te kuqe viti2003 rigjistrim edhe 11 muj me klim atronike gjamat me rrym

  Viti Sot, 14:51
  3.950 €
 • 7 foto
  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009
  Vetura

  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009

  shes mercedes bklas 180 cdi ne fund te 2009 posedon Automatik klim funksionale 9 muj regjistrim ne

  Viti Sot, 14:50
  6.900 €
 • 10 foto
  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008
  Vetura

  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008

  shes mercedes c220 ne fund te 2007 posedon Automatik tiptronik senzora para mas fellne me goma treja

  Viti Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet opel astra j 1.7 dizel me dogan viti 2010
  Vetura

  shitet opel astra j 1.7 dizel me dogan viti 2010

  shes opel astra 1.7 j dizel ne fund te 2010 posedon dogan homologim te paguar ne gjendje super te m

  Viti Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes c4 picasso 1.6 hdi Automatik me dogan 09
  Vetura

  shes c4 picasso 1.6 hdi Automatik me dogan 09

  shitet c4 pikasso 1.6 dizell ne fund te 2009 posedon dogan homologim te paguar Automatik modeli ekc

  Viti Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw 320 d Automatik 9 muj regji. Viti 06
  Vetura

  Bmw 320 d Automatik 9 muj regji. Viti 06

  Shes bmw 320 dizel ne fund te 2005 Posedon Automatik tiptronik Klim atronik 9 muj rke Fellne me go

  Viti Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Passat 3c 2.0 tdi viti 2008
  Vetura

  VW Passat 3c 2.0 tdi viti 2008

  shes passat 3c 2,0 dizell ne fund te 2007 posedon rks i skaduar regjistrim i par ne kosov klim atr

  Viti Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes pollo 1,2 tdi 9 muj regjistrim viti 2010
  Vetura

  shes pollo 1,2 tdi 9 muj regjistrim viti 2010

  shes polo 1,2 dizell ne fund te 2010 posedon klim funksionale navigacion te madh karrigat me nxemje

  Viti Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007
  Vetura

  shes golf 5 dizell Automatik 8 muj rks viti 2007

  shitet golf 5 2.0 tdi me 1 bregasni ne fund te 2006 posedon klim atronik novigacion karrigat me nx

  Viti Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes audi A4 2.0 TDI Automatik rks viti 06
  Vetura

  shes audi A4 2.0 TDI Automatik rks viti 06

  audi a4 2.0 dti ne fund te 2005 posedon Automatik tiptronik klim atronik karrigat me nxemje gjamat m

  Viti Sot, 14:49
  6.700 €
 • 9 foto
  Mercedes B 200 cdi Automatik me dogan viti 09
  Vetura

  Mercedes B 200 cdi Automatik me dogan viti 09

  shes mercedes b kllac 200 cdi ne fund te 2008 posedon Dogan homologim te paguar Automatik senzor p

  Viti Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  mercedes E320 cdi eleganc 6 muj regji.04
  Vetura

  mercedes E320 cdi eleganc 6 muj regji.04

  shes mercedes E320 cdi ne fund te 2003 posedon Automatik tiptronik 6 muj regjistrim ne gjendje shu

  Viti Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010
  Vetura

  shitet gfolf 6 2.0 tdi Automatik viti 2010

  shitet golfi 6 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik klim atronik shpejsit ne timon

  Viti Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Passat 1.9 tdi regji.5 muj viti 03
  Vetura

  VW Passat 1.9 tdi regji.5 muj viti 03

  shes passat 1.9 dizell ne fund te 2002 posedon klmi atronik 5 muj rks 4goma te reja te dimrit ne gj

  Viti Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010
  Vetura

  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010

  shes audi a3 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik shpejsit ne timon klim atronik nav

  Viti Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010
  Vetura

  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2010 posedon dogan homologim te paguar e importuar pi (CH) autom

  Viti Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ML 320 cdi Automatik 6 muj regji viti 08
  Vetura

  Shes ML 320 cdi Automatik 6 muj regji viti 08

  Shes mercedes ML 320 cdi ne fund te 2007 Posedon Klim atronik Automatik 6 muj regjistrim Karrigat m

  Viti Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Nisan Terrano 4x4 2.7 dizell viti 2003
  Vetura

  Shitet Nisan Terrano 4x4 2.7 dizell viti 2003

  Shitet vetura nissan terrano viti prodhimit 2003 2.7 dizell 4x4 Funksional Shum ne gjendje

  Viti Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim
  Vetura

  Shitet Vetura Vw Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim

  Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Doga

  Viti Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes felln per mercedes 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  shes felln per mercedes 205/55/16

  shiten fellne per mercedes 205/55/16 me goma tmira per info 044210739

  Viti Sot, 14:24
  250 €
 • 3 foto
  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17

  ahes fellne per mercedes 235/45/17 me goma tmira ikan per ma shum info 044210739.

  Viti Sot, 14:24
  300 €
 • 3 foto
  Viçi femen lopeve Austriake
  Kafshe ferme

  Viçi femen lopeve Austriake

  Shitet viqi femen i lopve me pedrigre Austriake Per me shume foto dhe video rreth fermes sone ne Fac

  Viti Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqi lopve Austriake
  Kafshe ferme

  Viqi lopve Austriake

  Shitet viqi mashkull i lopeve me pedigre Austriake

  Viti Sot, 14:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi 80 dizel
  Vetura

  Audi 80 dizel

  Shes audin 80 1.6 dizel RKS DERI ME 20.12.2019 kerri osht ne gjendje te rregullt me serviset e kryer

  Viti Sot, 13:51
  750 €
 • 4 foto
  kalldaja shporeta kamina
  Teknik dhe paisje

  kalldaja shporeta kamina

  kemi shporeta kamina kalldaja mga 10 kw derin 300 kw radijatora pomp qarkulluse edhe punen e dores

  Viti Sot, 13:33
  600 €
 • 10 foto
  Citroen picaso 2.0 dizell 2003
  Vetura

  Citroen picaso 2.0 dizell 2003

  Citroen picaso 2.0 dizell ..viti ne fund te 2003..regjistrim 4 muj..fellne dy par ..goma

  Viti Sot, 12:54
  2.400 €
 • 3 foto
  shitet iphone 6 ne gjendje te rregullt
  Telefona celulare

  shitet iphone 6 ne gjendje te rregullt

  shes iphone 6 i bardh 16 giga negjendje te rregullt per meshum edhe ne vibe +383 45 809 655

  Viti Sot, 12:44
  120 €
 • 4 foto
  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004
  Vetura

  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004

  Shitet opel zafira 1.8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej

  Viti Sot, 11:56
  3.000 €
 • 10 foto
  BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS 4 MUJ
  Vetura

  BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS 4 MUJ

  Shes bmw ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon: klimatronic, bord computer, komanda ne vol

  Viti Sot, 11:52
  3.500 €
 • 10 foto
  Atlas Copco ROC F9C
  Kamionë

  Atlas Copco ROC F9C

  Shitet Atlas Copco F9C. Maqina gjindet ne norwegji. Per me shume me thirrni ne +47 90939592

  Viti Sot, 11:46
  54.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet kamion man 8.150 viti 1990
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ose ndrrohet kamion man 8.150 viti 1990

  Kamioni eshte ne gjendje te rregullt,ka bllokazhen e rrotave mbrapa,qmimi me marreveshje.ndrrim me k

  Viti Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Ofrojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem per rezervi

  Viti Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Peugeot 307cc kabriolet 2.0Benzin
  Vetura

  Pjes per Peugeot 307cc kabriolet 2.0Benzin

  Kemi pjes per pezho 307cc kabriolet 2.0 Benzin 307 cc kabriolet 049-397-010

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per Reno Skenik 4x4 2.0 Benzin
  Vetura

  Pjes per Reno Skenik 4x4 2.0 Benzin

  pjes per reno skenik 4x4 2.0 benzin 16v i ardhun nga CH 049-397-010

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kryt e motorrit per yamaha r6 2008
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes kryt e motorrit per yamaha r6 2008

  shitet kryt e motorrit per yamaha r6 2006-2010

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per Renault Espace 3.0 dci
  Vetura

  Pjes per Renault Espace 3.0 dci

  Shiten pjest per Renault 3.0 dci reno

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Braniku Citroen C4 2014
  Vetura

  Shitet Braniku Citroen C4 2014

  shitet braniku citroen c4 2014 Pjes servis diagnoz branik braniku parakolp krill mask dekurus pjes

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt
  Motore (mbi 50 cc)

  Blej Motorra Per Pjes Ose me Defekt

  blej motorra per pjess. blej matorra krosa sport . boj ndrrim....... udi.bmw

  Viti Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Renault Twingo GARAV Ndrrim me Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Renault Twingo GARAV Ndrrim me Motorr

  Shitet Renault Twingo 1149cc 16v e gatshme per Gara... i pergaditur per kategorin e pare, grupa A,

  Viti Sot, 09:29
  1.250 €
 • 8 foto
  URGJENT Renault Twingo GARAV 1149cc 16V
  Vetura

  URGJENT Renault Twingo GARAV 1149cc 16V

  Shitet Renault Twingo 1149cc 16v e gatshme per Gara... i pergaditur per kategorin e pare, grupa A,

  Viti Sot, 09:29
  1.000 €
 • 4 foto
  Suzuki DR 800 RKS TIPTOP
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki DR 800 RKS TIPTOP

  Shes Suzuki DR BIG 800S Single Cylinder ne gjendje perfekt 1 vjet regjistrim. guma te reja. gurtn

  Viti Sot, 09:28
  2.000 €
 • 4 foto
  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..
  Motore (mbi 50 cc)

  Auto Servis 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen..

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen
  Autopjese dhe paisje

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citro

  Auto Pjes dhe Servis \"FRANCE\" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citro

  Viti Sot, 09:28
  Me Marrveshje