Patundshmeri
Viti

Patundshmeri në shitje në Viti

 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI

  Shitet:Shtëpia e re Oborrë:10 ari Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+banjo,

  Viti Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Garazh

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Viti 16 janar 12:32
  100 €
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti 28 dhjetor 20:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Banesen
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen

  Shitet Banesa ne Viti me 93m2 kati 4 ndertim i ri. Banesa posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo

  Viti 23 dhjetor 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa me 116m2 ne Viti Posedon sallon,3 dhoma gjumi,wv per musafir Banjo shpajz ballkon. Tel

  Viti 23 dhjetor 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa te stacioni
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te stacioni

  Shitet banesa te stacioni i autobuseve, 93 metra, Kati i 6

  Viti 20 dhjetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija 150metra Afer interEX dhe ETCs

  shtepija me afro 12.5 ari Oborr .me krejt kushtet qe i nevoiten shtepis.Ne Emer ton. gjdo gje ne rre

  Viti 5 dhjetor 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia me 3 ari aborr
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 3 ari aborr

  shitet shtepia me 3 ari aborr ne viti,500 m prej rugos kryesore rruga e asfalltuar deri te shpia dhe

  Viti 1 dhjetor 22:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

  Shitet Banesa ne Viti me 80 m2: Banesa eshte te Ndertesa e Abit.. Banesa eshte ne K.1 Banesa ka,Sall

  Viti 21 nëntor 10:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet shtepia ne vit
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne vit

  shitet shtepia ne viti me 4 ari aborr afer qendros ,2 kat, e ndertume mrena ,e ka: kanalizimin uj

  Viti 21 tetor 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia me 4 ari aborr
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia me 4 ari aborr

  shitet shtepia ne viti me 4 ari aborr, 200 mq, ka kanalizimin, ujesjellsin, rymen gati por banes, me

  Viti 22 shtator 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti Kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti Kati 3

  Shitet banesa ne viti ne katin e tret banesa ka Dokumente ne rregull me flet poseduese qa do te thot

  Viti 20 shtator 16:24
  35.000 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Dyer per garazhdaa te ardhura prej suedis i kemi edhe ni ram i gatshem per ni par dyer tjera qmimi s

  Viti 12 shtator 19:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes  Mikroval    dhe   Satelit
  Shtepi / Vila

  Shes Mikroval dhe Satelit

  Mikrovali i ardhur nga Zvicrrra -------- 30 € 6ocm - 41 cm shumë i mirë pa gritha D

  Viti 4 shtator 20:01
  60 €
 • 0 foto
  shitja shpise urgjent
  Shtepi / Vila

  shitja shpise urgjent

  Shtepia ne shitje urgjente Budrike rruges per Kllokot cmimi sipase marveshjes

  Viti 22 gusht 07:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Banesen 116m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen 116m2

  Shes Banesen e re me 116 m2 3 dhoma gjumi Banjo separate Wc shpajz sallon Kuzhin Ballkon. Qmimi sipa

  Viti 13 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa e re
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e re

  Shes Banesen e re 116 m2 sallon kuzhin 3 dhoma gjumi shpajz banjo ballkon ne qender te Vitis Me qmim

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banes e re
  Apartment / Banesa

  Banes e re

  Shes Banesen ne katin e 4 me 93 m2 Sallon 2 dhoma gjumi kuzhin banjo shpajz ballkon. Qmimi i volits

  Viti 8 gusht 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  shitet shtepia me dy ari oborr

  Viti 18 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ? SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR
  Shtepi / Vila

  ? SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR

  SHITET SHPIJA ME 3 ARI OBORR SHPIJA EKA RRUGEN TE PUMPA ALIDEMVE SHPIJA KA KANALIZIM UJSELLSIN RRYME

  Viti 14 korrik 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje

  Shes Shtepi 2-kate ne Kruje me sip 160m2 E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim

  Viti 9 korrik 12:15
  42.000 €
 • 4 foto
  Shitet shpija me 4 ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 4 ari oborr

  Shitet shpija me 4 oborr esht kryme ka asfallat ujsejells kanalizim gjitha ika afer shpis ka rrugen

  Viti 28 qershor 21:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shpija me 4 ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija me 4 ari oborr

  Shitet shpija me 4 oborr esht kryme ka asfallat ujsejells kanalizim gjitha ika afer shpis ka rrugen

  Viti 28 qershor 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti 28 qershor 21:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  U shiten flm merrjep
  Garazh

  U shiten flm merrjep

  Dyer per garazh

  Viti 21 qershor 21:22
  180 €
 • 10 foto
  Shitet shpija 2 katshe me 10 ari trull
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe me 10 ari trull

  shitet shpija private 2 katshe me 10 ari trull n Radivojc. shpija asht n gjendje te mir ,asht e mob

  Viti 15 qershor 21:18
  77.000 €
 • 2 foto
  ⚫️..SHITET SHTEPIJA ME 3 ARI OBORR
  Shtepi / Vila

  ⚫️..SHITET SHTEPIJA ME 3 ARI OBORR

  Shitet shtepija me 3 ari oborr rruge esht te pumpa alidemve me kanalizm ujslles rrym Afer ika per m

  Viti 15 qershor 16:06
  38.200 €
 • 5 foto
  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne durres te shekembi kavajes

  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes me mobile gjitha afer villes bevlleder

  Viti 5 qershor 10:24
  550 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti Kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti Kati 3

  Banesa gjindet te ndertesa e ISH NLB Dokumente ne rregull bartje te pronari Ri brenda dite per ma sh

  Viti 31 maj 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Viti
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Viti

  Shitet Banesa ne Qender te Vitis. Banesa gjindet ne katin e III. Banesa posedo: Dhoma e ndejes

  Viti 29 maj 13:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Shes garazhen 2 vite e perdorur.

  Viti 28 maj 09:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes
  Garazh

  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes

  Shes garazhen per cfar do perdorimi me dimenzione 9mx5m montohet dhe cmontohet eshte shume stabil dh

  Viti 24 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa ne shitje ne qender te Vitis
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne qender te Vitis

  Shitet banesa ne qender te Vitis , banesa ka 96.1 m2 gjindet ne katin e pare te banimit dhe ka kete

  Viti 21 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes baraken
  Garazh

  Shes baraken

  Shes baraken me rafta me klim

  Viti 11 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkoj Banesë me qera
  Apartment / Banesa

  Kërkoj Banesë me qera

  Kërkoj banesë me qera

  Viti 19 prill 19:08
  9 €
 • 1 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Shitet trafika 3 me 2 qmimi sipas marrveshjes nr kontakt 044298529

  Viti 6 prill 15:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pastrim iogjaqeve
  Shtepi / Vila

  Pastrim iogjaqeve

  Bejm pastrimin e ogjaqeve ne menyr profesionale deri 5 katë

  Viti 5 prill 14:38
  30 €
 • 2 foto
  Der garazhde
  Garazh

  Der garazhde

  Shitet dera e firmes se njohur HORMMAN GERMANY Me dimenzione 210 lartsi 250 gjersi

  Viti 4 prill 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne durres te shkemi kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne durres te shkemi kavajes

  Shitet Banesa ne durres te shkembi kavajes afer villa Bevlleder e Mobiluar

  Viti 4 prill 17:52
  550 €
 • 0 foto
  kerkoj banes
  Apartment / Banesa

  kerkoj banes

  Kerkoj banes me ble ne viti objekti pallmes

  Viti 4 prill 01:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa ne durres te shkbi kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne durres te shkbi kavajes

  Shitet banesa me Durres te shkembi kavajes afer villes bevlleder e Mobiluara me meter katror 65m2

  Viti 3 prill 21:44
  550 €
 • 0 foto
   Urgjent Shitet banes ne viti
  Apartment / Banesa

  Urgjent Shitet banes ne viti

  Banes ne viti ndertim i ri 98 katror049704 730

  Viti 3 prill 20:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  9 Banesa me qera ne Viti
  Apartment / Banesa

  9 Banesa me qera ne Viti

  ipenn 9 banesa te gatshme me qera ne viti rruga tiranes viti gerlic apartamentet kan sallon ballkon

  Viti 3 prill 14:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr,
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr,

  Shitet shtëpia me 4.5 ari oborr, ne Viti.

  Viti 3 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Banesa në Katin 4 Në rrugen e UQK në Viti Banesa ka 116m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2

  Viti 3 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne viti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne viti

  Shitet Banesa në Katin 5 Në rrugen e UQK në Viti Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2

  Viti 3 prill 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepia shitet
  Shtepi / Vila

  Shtepia shitet

  Shitet shtepia ne Fshatin Pozharan (KK Vitise). Shtepia gjendet ne Aksin kryesor Gjilan-Ferizaj. Ob

  Viti 3 prill 06:44
  250.000 €
 • 0 foto
  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne durres te shkembi kavajes

  Shitet banesa ne Durres te shkembi kavajes afer villes Bevlleder e Mobiluar

  Viti 2 prill 22:58
  550 €
 • 3 foto
  Ofertë!!! Ofertë!!! Kamerë Wi-Fi HD
  Shtepi / Vila

  Ofertë!!! Ofertë!!! Kamerë Wi-Fi HD

  Kamerë Wi-Fi HD Kamerë me Wi-Fi me kontrollë nga telefoni ose nga kompjuteri për vëzhgimin e shtëpi

  Viti 2 prill 20:38
  35 €
 • 2 foto
  shitet shtpia
  Shtepi / Vila

  shitet shtpia

  Shitet shpia me 6 ari obor bojm ndrrim me vetura. Rruga pozheranit

  Viti 2 prill 18:24
  Me Marrveshje