Viti

Biznes & Punësime në shitje në Viti

 • 7 foto
  Sprej per thundrra te lopve
  Kafshe ferme

  Sprej per thundrra te lopve

  Shes spreja te ndryshem te ardhur nga Zvicrr per thundrra,dhe per shum smundje tjera te lopt,delet

  Viti Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelse per lop
  Kafshe ferme

  Mjelse per lop

  Shes mjelse te ndrysh,e per lop,ne gjendje shum te mir pune.Per informata mund te lajmroheni edhe ne

  Viti Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop
  Kafshe ferme

  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop

  Shes komplet shtallen,qe don te thot 45 guma te madhsis (1.7x1.05 m),40 hekra me zingjir,20 shola (

  Viti Sot, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 520l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 520l

  Shes Laktofrizin 520l,laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per informata mund te lajmroheni edhe ne v

  Viti Sot, 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Viti Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viçi femen lopeve Austriake
  Kafshe ferme

  Viçi femen lopeve Austriake

  Shitet viqi femen i lopve me pedrigre Austriake Per me shume foto dhe video rreth fermes sone ne Fac

  Viti Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Viti Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lopa me viq mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkull

  Shitet lopa me viq mashkull

  Viti Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Ofrojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem per rezervi

  Viti Dje, 17:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Viti Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Viti Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqi lopve Austriake
  Kafshe ferme

  Viqi lopve Austriake

  Shitet viqi mashkull i lopeve me pedigre Austriake

  Viti Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Duha ta she\'s

  Viti Dje, 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Viti 20 korrik 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Viti 20 korrik 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mjelse e lopve
  Kafshe ferme

  Mjelse e lopve

  Shitet mjelse për lop vetëm 3 muj asht e përdort Kontakt : +38349703344

  Viti 19 korrik 23:45
  170 €
 • 1 foto
  Shes Sistemin
  Kafshe ferme

  Shes Sistemin

  Shes sistemin e markes Alfa Laval per mjeljen e 24 krerve lop.Sistemi ka tri mjelse dhe eshte ne gje

  Viti 19 korrik 20:16
  1.750 €
 • 8 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Viti 19 korrik 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime
  Sherbime

  Sherbime

  Bejm pastrimin eshtepiav banes etj mqmim te arsyshme

  Viti 18 korrik 22:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbimw
  Sherbime

  Sherbimw

  Bejm pastrimin eshtepive banesav etj

  Viti 18 korrik 22:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Viti 17 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 650l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 650l

  Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me

  Viti 17 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz
  Kafshe ferme

  Laktofriz

  Shes Laktofrizin e 800 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per i

  Viti 17 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cictern 5000l.me vakum
  Kafshe ferme

  Cictern 5000l.me vakum

  Shes cisternen e 5000 mij litrave ne gjendje perfekte.Cisterna eshte me vakum,pumpa eshte vetem dy v

  Viti 16 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 450l.monofaz
  Kafshe ferme

  Laktofriz 450l.monofaz

  Shes Laktofrizin e 450l,monofaz (dy fazor) ne gjendje perfekte,eshte i gatshem per pun.Laktofrizi ka

  Viti 16 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 550l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 550l

  Shes Laktofrizin e 550 litrave ne gjendje shum te mir pun.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per in

  Viti 16 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907
  Sherbime

  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907

  Japim tenda me qira te madhesive 5x10 dhe 6x12 , te cilat jan me ndriqim nxemje si dhe trans gratis

  Viti 16 korrik 09:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 14 me bandasha
  Kafshe ferme

  Goma 14 me bandasha

  Shes gomat 14 .175 me 4 vrima me bandash errotokapne te perdoruna por ne gjendje te mir jan te ball

  Viti 16 korrik 00:11
  80 €
 • 1 foto
  Shitet mështjera
  Kafshe ferme

  Shitet mështjera

  Shes mështjerën për mish

  Viti 15 korrik 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 5 kofa per vjeta
  Kafshe ferme

  Shes 5 kofa per vjeta

  Shes 5 kofa per qumsht per viqa te vegjel.Kontakt edhe ne vajber ne Tel;0041787403503

  Viti 15 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Laktofrizat
  Kafshe ferme

  Shes Laktofrizat

  Shes Laktofrizat e porsa ardhur ne Kosov,jan te markes Alfa Lava. 1) 520l 2) 650l 3)1050l Per inform

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1100l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1100l

  Shes Laktofrizin e 1100l,te markes Alfa laval,ne gjendje perfekte.Laktofriz eshte prodhim i vitit 20

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sistem per 42 krer lop
  Kafshe ferme

  Sistem per 42 krer lop

  Shes sistemin per mjeljen e 42 krer lopv,te markes Alafa Laval ne gjendje perfekte.Sistemi ka 6 mjel

  Viti 15 korrik 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She 60 guma (shtroja) per lop
  Kafshe ferme

  She 60 guma (shtroja) per lop

  Shes 60 guma per Lop, gumat jan thuja se te reja kan qen nje koh shum te shkurtur ne perdorim,te ard

  Viti 15 korrik 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bariun elektrik
  Kafshe ferme

  Shes bariun elektrik

  Shes bariun elektri me bateri,eshe i ri i pa perdorur,ka 250m,tel dhe 15 mbajtse te teli qe dmth kom

  Viti 15 korrik 15:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbeshtjells i rrotoballave
  Kafshe ferme

  Mbeshtjells i rrotoballave

  Shes mbeshtjellsin e rrotoballes te markes Metal-Fach ne gjendje perfekt,Mbeshtjellsi ka munsi qe ta

  Viti 14 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 650l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 650l

  Shes Laktofrizin e 650l, ne gjendje perfekte,eshte i mbushur me gaz qe dmth i gatshem per pun.Laktof

  Viti 14 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 40 hekr per lop
  Kafshe ferme

  Shes 40 hekr per lop

  Shes 40 hekra per lop plus 40 zingjir,hekrat kan edhe ujpirset por mund te shiten edhe pa to,jan te

  Viti 14 korrik 12:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Viti 14 korrik 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelse te ndryshme per sistem te mbyllur
  Kafshe ferme

  Mjelse te ndryshme per sistem te mbyllur

  Shes mjelse te ndryshme te te gjitha markave alfa laval mile etj jan ne gjendje shum te mir pune.Per

  Viti 13 korrik 10:28
  100 €
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Viti 12 korrik 22:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi fm I lopeve pedrige austriake URGJEND
  Kafshe ferme

  Shitet viqi fm I lopeve pedrige austriake URGJEND

  Shitet viqi fm aferisht 3 muaj I lopeve me pedrige austriake per ma shum mundeni me kontaktu dhe nev

  Viti 11 korrik 20:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Viti 11 korrik 12:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet lopa me viq mashkull

  Viti 10 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Viti 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa me pedrige austriake me viq URGJEND
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me pedrige austriake me viq URGJEND

  Shitet lopa me pedrige austriake meviq 3 muaj I shes dhe ndaras per ma shum mundeni me kontaktu dhe

  Viti 7 korrik 11:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti
  Sherbime

  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti

  ofrojm ne sherbim tenda shatora modern dhe shum stabile apo qfardo rasti 044 286 167

  Viti 6 korrik 22:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqi per qethje te lopve
  Kafshe ferme

  Maqi per qethje te lopve

  Shes maqinen per qethjen e Lopve,maqina eshte e ardhur prej Zvicrre, eshte e re,dmth e pa perdorur.P

  Viti 6 korrik 17:14
  120 €
 • 0 foto
  Laktofriz 1050l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1050l

  Shes laktofrizin e 1050l,ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i markes Alfa Laval,ka matsin

  Viti 6 korrik 17:14
  Me Marrveshje