Viti

Biznes & Punësime në shitje në Viti

 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa tav. si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:04961971

  Viti Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 5 kofa per vjeta
  Kafshe ferme

  Shes 5 kofa per vjeta

  Shes 5 kofa per qumsht per viqa te vegjel.Kontakt edhe ne vajber ne Tel;0041787403503

  Viti Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She 60 guma (shtroja) per lop
  Kafshe ferme

  She 60 guma (shtroja) per lop

  Shes 60 guma per Lop, gumat jan thuja se te reja kan qen nje koh shum te shkurtur ne perdorim,te ard

  Viti Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop
  Kafshe ferme

  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop

  Shes komplet shtallen,qe don te thot 45 guma te madhsis (1.7x1.05 m),40 hekra me zingjir,20 shola (

  Viti Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PROclean - pastrimi i shtëpisë
  Sherbime

  PROclean - pastrimi i shtëpisë

  • Pastrimi i shtëpisë • Haus reinigung • Nettoyage de la maison • House cleaning Kontakt: v

  Viti Dje, 19:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Duha ta she\'s

  Viti Dje, 09:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti
  Sherbime

  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti

  ofrojm ne sherbim tenda shatora modern dhe shum stabile apo qfardo rasti 044 286 167

  Viti Dje, 03:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cictern 5000l.me vakum
  Kafshe ferme

  Cictern 5000l.me vakum

  Shes cisternen e 5000 mij litrave ne gjendje perfekte.Cisterna eshte me vakum,pumpa eshte vetem dy v

  Viti 16 janar 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dikt
  Makineri dhe inventare

  Dikt

  Shitet dikkti ne ghendeje shum te mire

  Viti 15 janar 23:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 40 hekr per lop
  Kafshe ferme

  Shes 40 hekr per lop

  Shes 40 hekra per lop plus 40 zingjir,hekrat kan edhe ujpirset por mund te shiten edhe pa to,jan te

  Viti 15 janar 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz
  Kafshe ferme

  Laktofriz

  Shes Laktofrizin e 800 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per i

  Viti 14 janar 21:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907
  Sherbime

  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907

  Japim tenda me qira te madhesive 5x10 dhe 6x12 , te cilat jan me ndriqim nxemje si dhe trans gratis

  Viti 13 janar 23:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqi per qethje te lopve
  Kafshe ferme

  Maqi per qethje te lopve

  Shes maqinen per qethjen e Lopve,maqina eshte e ardhur prej Zvicrre, eshte e re,dmth e pa perdorur.P

  Viti 13 janar 21:38
  120 €
 • 4 foto
  Mbeshtjells i rrotoballave
  Kafshe ferme

  Mbeshtjells i rrotoballave

  Shes mbeshtjellsin e rrotoballes te markes Metal-Fach ne gjendje perfekt,Mbeshtjellsi ka munsi qe ta

  Viti 13 janar 21:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelse te ndryshme per sistem te mbyllur
  Kafshe ferme

  Mjelse te ndryshme per sistem te mbyllur

  Shes mjelse te ndryshme te te gjitha markave alfa laval mile etj jan ne gjendje shum te mir pune.Per

  Viti 13 janar 10:10
  100 €
 • 7 foto
  Sprej per thundrra te lopve
  Kafshe ferme

  Sprej per thundrra te lopve

  Shes spreja te ndryshem te ardhur nga Zvicrr per thundrra,dhe per shum smundje tjera te lopt,delet

  Viti 13 janar 10:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Boksi per thundrra
  Kafshe ferme

  Boksi per thundrra

  Shitet boksi per pastrimin e thundrrave

  Viti 1 janar 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 650l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 650l

  Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me

  Viti 26 dhjetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me Qera

  Leshohet Lokali me qera ne katin e dyt ne Viti ma shumë info ju luten ne viber

  Viti 25 dhjetor 07:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser 5 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 5 kubik

  Shes mikserin e 5 kubikve te markes Sano ne gjendje shum te mir pune.Viti i prodhimit eshte 2005.Per

  Viti 14 dhjetor 18:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gërmime me eskavator mbushje Rrugë etjera
  Sherbime

  Gërmime me eskavator mbushje Rrugë etjera

  Punojm sherbime me eskavator bullduzher kamjana etjera

  Viti 3 dhjetor 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli 500 kg
  Kafshe ferme

  Mulli 500 kg

  Shitet mullini 500 kg shume pak i perdorur

  Viti 19 nëntor 20:28
  2.000 €
 • 3 foto
  Goma 14 me bandasha
  Kafshe ferme

  Goma 14 me bandasha

  Shes gomat 14 .175 me 4 vrima me bandash errotokapne te perdoruna por ne gjendje te mir jan te ball

  Viti 17 nëntor 20:28
  80 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Viti 15 nëntor 01:15
  100 €
 • 1 foto
  Sistem per 8 lop
  Kafshe ferme

  Sistem per 8 lop

  Shes sistemin e markes Alfa Laval,ne gjendje perfekte.Mund te mjelen 8 krer lop per nje her, funksio

  Viti 3 nëntor 13:45
  7.500 €
 • 0 foto
  Laktofriz 520l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 520l

  Shes Laktofrizin 520l,laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per informata mund te lajmroheni edhe ne v

  Viti 21 tetor 11:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brisq per Mikser
  Kafshe ferme

  Brisq per Mikser

  Shes 96 briqi per Mikser,brisqit jan te ri te pa perdorur,jan prodhim gjerman.Per informata mund te

  Viti 19 tetor 11:26
  13 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Viti 10 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 6 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 6 kubik

  Shes mikserin e 6 kubikve te markes Supertino ne gjendje perfekte.Mikseri ban qitjen e ushqimit vete

  Viti 10 tetor 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1000l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1000l

  Shes laktofrizin e 1000l,ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i gatshem per pun.Per informat

  Viti 10 tetor 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes 30 thas grun i sivjetit ka 25 cent kg URGJEND
  Kafshe ferme

  shes 30 thas grun i sivjetit ka 25 cent kg URGJEND

  I shes 30 thas grun i sivjetit ka 25 cent kg per ma shum mundeni me kontaktu dhe n viber +3834485447

  Viti 28 shtator 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer
  Makineri dhe inventare

  Dyer

  Ne gjendje te shkelqyeshme, pa asnje gervishje, shiten vetem pse jane ndrruar me dyer elektronike Ja

  Viti 27 shtator 22:31
  500 €
 • 5 foto
  Shitje 200 copa pula
  Kafshe ferme

  Shitje 200 copa pula

  Cmimi me takim

  Viti 26 shtator 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 10 ton grun
  Kafshe ferme

  Shiten 10 ton grun

  Shitet gruni shum i mir 10 ton

  Viti 25 shtator 19:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pulat ne shitje
  Kafshe ferme

  Pulat ne shitje

  Shiten pulat 6 copa Kontaktoni edhe ne viber +38344344789

  Viti 24 shtator 20:20
  100 €
 • 1 foto
  Arti- Pastrimi i tepiav dhe shtepiav
  Sherbime

  Arti- Pastrimi i tepiav dhe shtepiav

  ARTI - Pastrim i Tepiav dhe Shtepive Tel: +38344771773 049705216

  Viti 24 shtator 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1100l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1100l

  Shes Laktofrizin e 1100l,te markes Alfa laval,ne gjendje perfekte.Laktofriz eshte prodhim i vitit 20

  Viti 23 shtator 21:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këlyshë lodër Yorkshire Terrier Puppies për Shitje
  Kafshe ferme

  Këlyshë lodër Yorkshire Terrier Puppies për Shitje

  Për shitje 3 këlyshë djemsh dhe vajzash të mrekullueshëm, të gjitha që vuajnë deri sot, jo të qara,

  Viti 23 shtator 15:29
  300 €
 • 2 foto
  Shitet Sana janë 650dujë
  Kafshe ferme

  Shitet Sana janë 650dujë

  Shitet Sana janë 650dujë

  Viti 20 shtator 13:32
  2 €
 • 2 foto
  Shitet ditelina jan 250dujë edhe Sanë janë 700dujë
  Kafshe ferme

  Shitet ditelina jan 250dujë edhe Sanë janë 700dujë

  Shitet ditelina janë 250dujë edhe Sanë janë 700dujë

  Viti 16 shtator 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet sana janë 100dujë ka 1.20
  Kafshe ferme

  Shitet sana janë 100dujë ka 1.20

  Shitet sana janë 100dujë ka 1.20

  Viti 13 shtator 18:35
  1 €
 • 3 foto
  Kerkohet puntor per ferm
  Kafshe ferme

  Kerkohet puntor per ferm

  Kerkohet 1 puntor per pune ne ferm

  Viti 12 shtator 20:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shesim mjalte pishe 100% natyrale
  Kafshe ferme

  shesim mjalte pishe 100% natyrale

  kemi rreth 1200 kg mjalte bio 100% natyrale ku kullosa e bleteve ka qen kryesisht pisha ne fshatin

  Viti 10 shtator 11:58
  15 €
 • 1 foto
  Shitet sana jan 600dujë
  Kafshe ferme

  Shitet sana jan 600dujë

  Shitet sana janë 600dujë

  Viti 8 shtator 08:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bariun elektrik
  Kafshe ferme

  Shes bariun elektrik

  Shes bariun elektri me bateri,eshe i ri i pa perdorur,ka 250m,tel dhe 15 mbajtse te teli qe dmth kom

  Viti 7 shtator 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Laktofrizat
  Kafshe ferme

  Shes Laktofrizat

  Shes Laktofrizat e porsa ardhur ne Kosov,jan te markes Alfa Lava. 1) 520l 2) 650l 3)1050l Per inform

  Viti 7 shtator 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ditelina janë240 dujë
  Kafshe ferme

  Shitet ditelina janë240 dujë

  Shitet ditelina janë 240dujë

  Viti 7 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Sana janë 600dujë
  Kafshe ferme

  Shitet Sana janë 600dujë

  Shitet Sana janë 600dujë

  Viti 7 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet mushtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mushtjerra

  Shitet mushtjerra

  Viti 7 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet sana janë 700dujë edhe ditelin janë 240 duj
  Kafshe ferme

  Shitet sana janë 700dujë edhe ditelin janë 240 duj

  Shitet sana janë 700dujë edhe ditelin janë 240 dujë

  Viti 5 shtator 19:31
  Me Marrveshje