Viti

Makineri dhe inventare në shitje në Viti

 • 2 foto
  Per zbardhje te dhembeve
  Makineri dhe inventare

  Per zbardhje te dhembeve

  Maqin per zbardhje te dhembve.

  Viti 7 korrik 10:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 karrika me lavabo per fr Gjermania shum te reja
  Makineri dhe inventare

  3 karrika me lavabo per fr Gjermania shum te reja

  Shiten 3 karrika me lavabo levisëse pra janë të ardhura nga Gjermania shiko fotot si kjo duken ,nuk

  Viti 5 korrik 23:33
  280 €
 • 0 foto
  Shiten kukullat per butika
  Makineri dhe inventare

  Shiten kukullat per butika

  Shiten kukulla per butika

  Viti 5 korrik 15:26
  100 €
 • 6 foto
  Tharse MILE 30kg
  Makineri dhe inventare

  Tharse MILE 30kg

  Shitet tharsja mile 30kg industriale ne gjendje te rregullt

  Viti 1 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Varese per rroba 1 euro copa
  Makineri dhe inventare

  Varese per rroba 1 euro copa

  Shiten vareset e rrobave fustane etj Jane 100 cope 1 euro copa

  Viti 29 qershor 14:48
  1 €
 • 0 foto
  PUNOJM PRERJEN E BETONIT+ASFALLTIT
  Makineri dhe inventare

  PUNOJM PRERJEN E BETONIT+ASFALLTIT

  PUNOJM PRERJEN E ASFALLTIT DHE BETONE DERI 30CM 044444401`

  Viti 15 qershor 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mikrovalë
  Makineri dhe inventare

  mikrovalë

  shes mikrovalin ne gjendje te rregullt osht i ardhur prej gjermanis

  Viti 12 qershor 22:05
  70 €
 • 1 foto
  Sharr me 2 teha
  Makineri dhe inventare

  Sharr me 2 teha

  Esht shum ne gjendje te mir 3.20 Mizrak

  Viti 24 maj 19:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet sharra per Mobileri
  Makineri dhe inventare

  Shitet sharra per Mobileri

  Esht ne gjendje te mir 3.20 m me pres me ajr

  Viti 16 maj 17:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Agregati punon
  Makineri dhe inventare

  Shitet Agregati punon

  Shum i mir

  Viti 25 prill 17:02
  150 €
 • 4 foto
  Maqina per fryrjen e shisheve
  Makineri dhe inventare

  Maqina per fryrjen e shisheve

  Maqina per fryrjen e shisheve esht manuale dhe ka dy lloje te kallapeve 2l dhe 0.50l. Maqina ka edhe

  Viti 25 mars 15:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dikt
  Makineri dhe inventare

  Dikt

  Shitet dikkti ne ghendeje shum te mire

  Viti 23 mars 11:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fontana per Boronic dhe Limonat
  Makineri dhe inventare

  Fontana per Boronic dhe Limonat

  Ne Gjendje te rregullt

  Viti 18 mars 20:47
  350 €
 • 4 foto
  Tavolin pune dy pjesesshe, shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune dy pjesesshe, shum e ruajtur

  Tavolina eshte dy pjes dhe shume e ruajtur

  Viti 9 mars 20:10
  140 €
 • 0 foto
  Dyer
  Makineri dhe inventare

  Dyer

  Ne gjendje te shkelqyeshme, pa asnje gervishje, shiten vetem pse jane ndrruar me dyer elektronike Ja

  Viti 27 shtator 22:31
  500 €
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Viti 12 korrik 22:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Makineri dhe inventare

  Dritare

  Shiten dritare prej xhami me dimenzione 3.55+2.63*2.63 Shum te rujtuna dhe pa asnje defekt. Cmimi si

  Viti 13 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm separe me tavolina 044945578
  Makineri dhe inventare

  Prodhojm separe me tavolina 044945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Viti 7 qershor 21:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer per Reklame
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per Reklame

  Shitet frigoriferi i reklames Frigoriferi eshte ne gjendje perfekte te punes punon nga -30 grad deri

  Viti 2 qershor 21:29
  500 €