Viti

Makineri dhe inventare në shitje në Viti

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Viti 10 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer
  Makineri dhe inventare

  Dyer

  Ne gjendje te shkelqyeshme, pa asnje gervishje, shiten vetem pse jane ndrruar me dyer elektronike Ja

  Viti 27 shtator 22:31
  500 €
 • 4 foto
  Dikt
  Makineri dhe inventare

  Dikt

  Shitet dikkti ne ghendeje shum te mire

  Viti 23 shtator 09:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Viti 12 korrik 22:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kukulla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per butik

  shes kukulla per butik shum pak te perdoret sasia e kukullav deri 100copa qmimi 2€ copa. viber +38

  Viti 28 qershor 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kukulla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per butik

  shes kukulla per butik shum pak te perdoret sasia e kukullav deri 100copa qmimi 2€ copa. viber +38

  Viti 28 qershor 21:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Makineri dhe inventare

  Dritare

  Shiten dritare prej xhami me dimenzione 3.55+2.63*2.63 Shum te rujtuna dhe pa asnje defekt. Cmimi si

  Viti 13 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm separe me tavolina 044945578
  Makineri dhe inventare

  Prodhojm separe me tavolina 044945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Viti 7 qershor 21:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer per Reklame
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per Reklame

  Shitet frigoriferi i reklames Frigoriferi eshte ne gjendje perfekte te punes punon nga -30 grad deri

  Viti 2 qershor 21:29
  500 €
 • 6 foto
  Shes cistenen per plin dhe pishtolat per naft
  Makineri dhe inventare

  Shes cistenen per plin dhe pishtolat per naft

  shes cistenen per plin dhe aparraturen per bezinska pumpa

  Viti 17 maj 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

  Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare Per Dyer dhe Dritare +383 44 120 110 VIBERE

  Viti 11 maj 22:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrina akullores ISA gjelatoshow18 vasketa
  Makineri dhe inventare

  Vitrina akullores ISA gjelatoshow18 vasketa

  Vitrina akullores ISA 18 vasketa 5 vjet e përdort gjendja shum e mir

  Viti 25 prill 14:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrina per akullore ISA gellatoshv
  Makineri dhe inventare

  Vitrina per akullore ISA gellatoshv

  Shitet vitrina per akullore isa gelatovshov

  Viti 7 prill 04:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Friz (Komore) e reklames per Mishtore
  Makineri dhe inventare

  Friz (Komore) e reklames per Mishtore

  Shitet komorja shum pak e perdorur ne 4 ane prej xhami , me dy ventillator plus ftohesin. Perfekt

  Viti 5 prill 14:40
  850 €
 • 2 foto
  Shes maqinat e plastikes
  Makineri dhe inventare

  Shes maqinat e plastikes

  Shiten maqinat e plastikes ose ndrrohen me makina me kamionet kombi me qka tum konvenon jon ne gjen

  Viti 5 prill 00:14
  3.000 €
 • 0 foto
  Agregat 11 kw benxin
  Makineri dhe inventare

  Agregat 11 kw benxin

  Shes dy agregat ose gjenerator njeni 11 kw tjetri 5.5 kw me benxin 5.5 kurse tjetri 11 kw049704730

  Viti 4 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furre Restoranteve
  Makineri dhe inventare

  Furre Restoranteve

  Furra eshte ne gjendje te rregullt punon perfekt me Temperatur me gjithqka i funksionon eshte 2 kat

  Viti 3 prill 21:31
  520 €
 • 1 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60

  Viti 3 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60 m

  Viti 3 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dreband per gedhenje
  Makineri dhe inventare

  Dreband per gedhenje

  Dreband per gdhendjen e tambureve te tavolinave, gilinderav ne gjendje te rregullt

  Viti 3 prill 08:29
  400 €
 • 5 foto
  Sharre automatike HOLZMA HPP81/38/38
  Makineri dhe inventare

  Sharre automatike HOLZMA HPP81/38/38

  Makine per prerje automatike Dimensionet : 3800 X 3800 Motori : 7.5 kW Viti : 1996 Scheer Homag P

  Viti 31 mars 20:42
  8.500 €
 • 1 foto
  Hematologjik
  Makineri dhe inventare

  Hematologjik

  Hematologjik Medonic Ca620, eshte funksional dhe akoma e kam ne perdorim. Arsyeja e shitjes eshte se

  Viti 31 mars 17:31
  1.000 €
 • 2 foto
  Torna,
  Makineri dhe inventare

  Torna,

  Shes Tornen,VDF, Prodhim Gjerman ne gjendje shum te mir. Qmimi si pas marrveshjes.

  Viti 31 mars 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten Tendat
  Makineri dhe inventare

  shiten Tendat

  shiten tendat me dimenzione te ndryshme 20mx7m..15mx7m..17.5x7m..gjithsej jan Tri tenda me mundesi k

  Viti 31 mars 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pajisje per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per sallon ondulimi

  Shiten pajisje dhe inventare per sallon ondulimi! Shiten 2 ulese/te zeza (250 euro dyat) , dy ulese

  Viti 31 mars 11:52
  1.180 €
 • 11 foto
  Makin ngjyrosese me pluhur per metal (plastifikim)
  Makineri dhe inventare

  Makin ngjyrosese me pluhur per metal (plastifikim)

  Shiten makinat per plasfikimin e metalit (ngjyrosjen me pluhur) makinat shiten me garancion shum te

  Viti 30 mars 13:47
  1 €