Elektronikë
Viti

Elektronikë në shitje në Viti

 • 3 foto
  iPhone 6s
  Telefona celulare

  iPhone 6s

  Shitet iphone 6s 16 Gb shum i mir i rujshem osht as ni defekt ..

  Viti Dje, 21:15
  240 €
 • 1 foto
  Shitet kompjuteri! 6GB Ram NVIDIA GeForce GT 640
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri! 6GB Ram NVIDIA GeForce GT 640

  Shitet kompjuteri me keto performanca AMD athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5200+ 2.70GHz 6.00 GB

  Viti Dje, 18:19
  100 €
 • 6 foto
  Acer i5-3rd/17.3\" HD/ 4 Ram /500GB HDD/ Intel HD
  Kompjutera

  Acer i5-3rd/17.3\" HD/ 4 Ram /500GB HDD/ Intel HD

  Acer TravelMate P273-M NEW!!! Procesori Core i5-3230M 4 x Up To 3.20Ghz Ekrani 17.3\" HD (1600

  Viti Dje, 17:01
  245 €
 • 7 foto
  HP Envy i7-8th /17.3\"/16 DDR4 / 512SSD/ NVIDIA 2GB
  Kompjutera

  HP Envy i7-8th /17.3\"/16 DDR4 / 512SSD/ NVIDIA 2GB

  HP ENVY 17-ae175nz 17.3\" FHD IPS WLED-backlit (1920 x 1080) Webcamer Intel® Core™ i7-8550U up t

  Viti Dje, 16:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Acer i5/15.6\" HD/ 8 Ram/ 1.0TB HDD/ Intel HD
  Kompjutera

  Acer i5/15.6\" HD/ 8 Ram/ 1.0TB HDD/ Intel HD

  Acer Aspire V15 NEW!!! Me Garancion Ekrani 15.6\" LED Me Webcam Procesori: i5-4210U UP to 2.70GH

  Viti Dje, 16:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shes Tel. esht Pa pordor esht ardhur nga zvicrra, Arsyeja e shitjes spom duhet Ka adapter ekstra nde

  Viti Dje, 01:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zte
  Telefona celulare

  zte

  shitet zte kis 3 android a ne gjendje te rregullt punon super i ardhun nga zvicrra i paketum i prdo

  Viti Dje, 01:26
  110 €
 • 1 foto
  Samsung i ri
  Telefona celulare

  Samsung i ri

  I ri i ardhur nga franca

  Viti 29 mars 23:08
  500 €
 • 2 foto
  Samsung S8+
  Telefona celulare

  Samsung S8+

  Shes telefonin Samsung S8+ ne gjendje te rregullt telefoni esht Duo 64 GB me te gjitha programet e I

  Viti 29 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim
  Kompjutera

  Llaptop Acer i sapo ardhur nga Zvicra - Bëj Ndrrim

  Shitet Acer Aspire 5710 Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.66GHz Ram Memory 2.0GB HDD 160 GB DVD-RW S

  Viti 29 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Llaptopat shum lir të ardhur nga Zvicra
  Kompjutera

  Shes Llaptopat shum lir të ardhur nga Zvicra

  Shitet Llaptopi Del - Latitude D520 Procesori: Intel Core 2 DUO 2 x 1.66GHz Ram Memory 1.50.0GB HD

  Viti 29 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Llaptopin shum lir i ardhur nga Zvicra
  Kompjutera

  Shes Llaptopin shum lir i ardhur nga Zvicra

  Shitet Urgjentisht Llaptopin Asus i posardhur nga Zvicrra. Intel Core 2 DUO T5500 2 x 1.60GHz Ram

  Viti 29 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tastjer me Bluetooth per iPed Air 2 Apple
  Kompjutera

  Tastjer me Bluetooth per iPed Air 2 Apple

  Tastjer me Bluetooth per iPed Air 2

  Viti 29 mars 20:06
  20 €
 • 3 foto
  Kablla me Shumice
  Pjese per kompjuter

  Kablla me Shumice

  Shes kablla te rrymes per shtepiza afer 100 cope , kablla VGA dhe DVI,kablla vazhduse te rrymes edhe

  Viti 29 mars 15:12
  1 €
 • 2 foto
  Doogee X70
  Telefona celulare

  Doogee X70

  Shitet telefoni Doogee X70 16gb me fingerprint , ne gjendje te rregullt pa asnje grrith.... Kontakt

  Viti 29 mars 15:11
  75 €
 • 1 foto
  Scaner
  Pjese per kompjuter

  Scaner

  Shitet scaner lidhet me kompjuter

  Viti 29 mars 15:11
  22 €
 • 1 foto
  Nanostation 5ghz
  Pjese per kompjuter

  Nanostation 5ghz

  Shitet nanostation ne gjendje te rregullt , kontakt viber +38345566569

  Viti 29 mars 15:11
  30 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Alpha 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Alpha 32GB

  Shitet samsung alpha 32 gb shum i rujtun , i ardhun nga jasht ne gjendje te rregullt .... Info Vibe

  Viti 29 mars 15:10
  55 €
 • 1 foto
  Nokia me Touch dhe Wifi
  Telefona celulare

  Nokia me Touch dhe Wifi

  SHitet nokia me touch dhe me wifi ne gjendje te rregullt... Viber +38345566569

  Viti 29 mars 15:10
  25 €
 • 0 foto
  Kerkoj pllak per Samsung j6 dhe j4
  Telefona celulare

  Kerkoj pllak per Samsung j6 dhe j4

  kerkoj pllak per samsung j6 dhe samsung j4 te jen ne gjendje te rregullt

  Viti 29 mars 15:09
  20 €
 • 6 foto
  Dell i3 /15.6\" HD/ 4.0GB DDR3/ 320 GB / Intel HD
  Kompjutera

  Dell i3 /15.6\" HD/ 4.0GB DDR3/ 320 GB / Intel HD

  Dell Inspiron Ekrani 15.6\" HD LCD me webcam Intel Core i3-M350 4 x 2.27Ghz Ram Memory 4.0GB DDR

  Viti 29 mars 13:34
  170 €
 • 3 foto
  HP OMEN i7 / 32 DDR4 / 256 SSD+1TB / GTX 1080 8GB
  Kompjutera

  HP OMEN i7 / 32 DDR4 / 256 SSD+1TB / GTX 1080 8GB

  HP Omen PC Desktop Model: 870-080nz Gamer ProcesoriIntel Core i7-6700k Up to 8 x 4.20GHz Grafika

  Viti 28 mars 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Iphone 8Plus Gold 256GB CE??
  Telefona celulare

  Shes Iphone 8Plus Gold 256GB CE??

  Shes Iphone 8Plus 256GB Gold ne gjendje perfekte pune, eshte shum i rujtun, ndrrime nuk boj.

  Viti 26 mars 09:07
  320 €
 • 7 foto
  IPHONE 8+ 64 GIGA I RI
  Telefona celulare

  IPHONE 8+ 64 GIGA I RI

  iPhone 8+ 64 giga punon me gjitha kartelat gjithqka ne rregull i ardhur prej Zvicrre. Me foli, fotr

  Viti 25 mars 22:58
  335 €
 • 1 foto
  Iphone 8 64GB ne Rregull, qmimi fiks
  Telefona celulare

  Iphone 8 64GB ne Rregull, qmimi fiks

  Shitet Iphone 8 i perdorur ne gjendje te rregullt , pa asnje defekt ...... Qmimi i fundit FIKS Aidi

  Viti 24 mars 14:09
  200 €
 • 4 foto
  IPHONE XS 64 GIGA GOLD
  Telefona celulare

  IPHONE XS 64 GIGA GOLD

  iPhone XS gold 64 gb si i ri gjithqka nrregull 📞 +38344363891

  Viti 23 mars 19:44
  670 €
 • 3 foto
  pjes per pc hardis ram etj shum lir
  Pjese per kompjuter

  pjes per pc hardis ram etj shum lir

  HD. 80 GB 3 euro HD. 500 GB 10 euro Ram. 2x512 MB ddr2 4 euro dhe pjest tjera shihen n foto ??

  Viti 23 mars 19:06
  5 €
 • 10 foto
  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro
  Telefona celulare

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Viti 23 mars 16:34
  50 €
 • 0 foto
  shtepiz gaming e lir
  Kompjutera

  shtepiz gaming e lir

  Shtepiza Gaming shum perfomancat mun ti shini edhe ne foto procesor : i3 4130 ram. : 10GB

  Viti 22 mars 19:38
  170 €
 • 5 foto
  Printer termik & Barcode scanner
  Pjese per kompjuter

  Printer termik & Barcode scanner

  shes printer termik i perdorur me dy karikuesa dhe 6 topa letre per te , dhe dy barcode scanner .

  Viti 22 mars 17:50
  80 €
 • 1 foto
  Samsung SSD 250GB
  Pjese per kompjuter

  Samsung SSD 250GB

  Shitet SSD i markes Samsung ne gjendje te rregullt, eshte i perdorur mirpo punon shume mire dhe esht

  Viti 22 mars 14:56
  65 €
 • 2 foto
  Shtepiz Gaming
  Kompjutera

  Shtepiz Gaming

  Shtepiza Gaming shum perfomancat mun ti shini edhe ne foto procesor : i3 4130 ram. : 10GB

  Viti 22 mars 13:46
  220 €
 • 2 foto
  Shes VR glass 360
  Shtesa per telefon celulare

  Shes VR glass 360

  Shes syzet Virtual reality 360 te paperdorur + telekomanden qe lidhet me bluetooth ne telefonin tuaj

  Viti 21 mars 17:35
  15 €
 • 3 foto
  pjes per pc hardis ram etj shum lir
  Pjese per kompjuter

  pjes per pc hardis ram etj shum lir

  HD. 80 GB 3 euro HD. 500 GB 8 euro Ram. 2x512 MB ddr2 4 euro dhe pjest tjera shihen n foto ??

  Viti 20 mars 19:15
  2 €
 • 3 foto
  shtepiza gaming e lir
  Kompjutera

  shtepiza gaming e lir

  shtepiza ne rregull mun ta testoni perfomancat i shini n foto

  Viti 20 mars 19:11
  200 €
 • 0 foto
  Laptop Dell
  Kompjutera

  Laptop Dell

  Ne foto

  Viti 19 mars 15:56
  145 €
 • 2 foto
  Android Box 4GB 32GB i Ri
  Pjese per kompjuter

  Android Box 4GB 32GB i Ri

  Android Box modeli me i ri 4K video 4GB RAM 32GB ROM Eshte pajisje per te shnderruar tv-n tuaj ne

  Viti 19 mars 00:28
  60 €
 • 2 foto
  iPhone 7 ...still new...am a dealer
  Telefona celulare

  iPhone 7 ...still new...am a dealer

  IPHONE 7PLUS 128GB SILVER COLOUR RM 12000nly9/10 100% ORIGINAL BODY AND LED ...THIS OFFER IS FOR ON

  Viti 18 mars 23:56
  655 €
 • 1 foto
  Iphone for sale...price can be negotiated
  Telefona celulare

  Iphone for sale...price can be negotiated

  IPHONE 11PRO MAX YELLOW COLOUR RM 12000nly9/10 100% ORIGINAL BODY AND LED ...THIS OFFER IS FOR ONLY

  Viti 18 mars 23:48
  993 €
 • 0 foto
  Wii me 4 lojra dhe Vr Box
  Lojra per PC / Videolojra

  Wii me 4 lojra dhe Vr Box

  Shes Wii me 4 lojra (One Piece Unlimited Cruise 2 Naruto Shippuden Clash Of Ninjas Revolution 3, Ava

  Viti 17 mars 16:46
  70 €
 • 0 foto
  Shes Wii me 4 lojra dhe Vr Box (Lokacion Pozharan)
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Wii me 4 lojra dhe Vr Box (Lokacion Pozharan)

  Shes Wii me 4 lojra (One Piece Unlimited Cruise 2 Naruto Shippuden Clash Of Ninjas Revolution 3, Ava

  Viti 17 mars 14:58
  70 €
 • 0 foto
  Shes wii me 4 lojra edhe Vr box(Lokacioni Pozharan
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes wii me 4 lojra edhe Vr box(Lokacioni Pozharan

  Shes Wii me 4 lojra (One Piece Unlimited Cruise 2 Naruto Shippuden Clash Of Ninjas Revolution 3, Ava

  Viti 17 mars 13:58
  70 €
 • 0 foto
  Shes Wii me 4 lojra dhe Vr Box
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Wii me 4 lojra dhe Vr Box

  Shes Wii me 4 lojra (One Piece Unlimited Cruise 2 Naruto Shippuden Clash Of Ninjas Revolution 3, Ava

  Viti 17 mars 13:45
  70 €
 • 3 foto
  Samsung J2 core
  Telefona celulare

  Samsung J2 core

  Shum pak i perdort Pa defekt

  Viti 13 mars 20:30
  75 €
 • 1 foto
  Iphone 7 128GB Red product
  Telefona celulare

  Iphone 7 128GB Red product

  Shitet Iphone 7 128Gb red , ne gjendje te rregullt , i perdorur.... Info Viber +38345566569 Aidi Mo

  Viti 12 mars 18:12
  165 €
 • 0 foto
  Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3

  Me Garancion!! Arsyeja qe shes Mka ardh prej Gjermanie pa gjystika eshe spo me duhet Ka dhe Fifa 1

  Viti 11 mars 21:56
  60 €
 • 0 foto
  Ps3 &Fifa 16
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 &Fifa 16

  Arsyeja qe shes Mka ardh prej gjermanie edhe spome duhet pa gjystika

  Viti 11 mars 21:40
  60 €
 • 11 foto
  Packard Bell TJ75 i5 4GB Ram 500gb SSD
  Kompjutera

  Packard Bell TJ75 i5 4GB Ram 500gb SSD

  Shes Leptopin Packard Bell Tj75 i5 në gjendje të rregullt. i5 4BG dal me moton dhe 500GB SSD i cili

  Viti 8 mars 18:26
  265 €
 • 2 foto
  Samsung j5pro. per pjes
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung j5pro. per pjes

  Vetem ekranin defekt

  Viti 7 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung s6 edge
  Telefona celulare

  Samsung s6 edge

  Telefuni punon mirpo ekranin e ka te gritht shum vena

  Viti 7 mars 17:34
  80 €