Viti

Shtepi & Familje në shitje në Viti

 • 1 foto
  Shitet tavolina e bukes me 6 karrike
  Mobilje

  Shitet tavolina e bukes me 6 karrike

  Shitet

  Viti Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator
  Teknik dhe paisje

  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator

  Kamina nga 6 kw deri ne 35 kw kalldaja nga 25 kw deri ne 300 kw Radiator materjal geberit gjerman m

  Viti Dje, 14:33
  600 €
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave etj.

  punojm rrethoja te parcellave ,arave oborreve etj me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modelen

  Viti Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"
  Mobilje

  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"

  Punime Nga Hekuri Me Qmime TE Arsyeshme

  Viti Dje, 09:57
  90 €
 • 5 foto
  Der per shtepi
  Mobilje

  Der per shtepi

  Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e r

  Viti Dje, 00:15
  65 €
 • 2 foto
  Bosch
  Makina dhe vegla

  Bosch

  Shitet hillti bosch me 3 dalta i ardhun nga Gjermania

  Viti 30 mars 22:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer te Dhomave
  Mobilje

  Prodhojm Dyer te Dhomave

  Prodhojm krejt masat qmimet fillojn nga 60eur deri 100euro

  Viti 30 mars 15:06
  65 €
 • 4 foto
  kalldaja shporeta kamina
  Teknik dhe paisje

  kalldaja shporeta kamina

  kemi shporeta kamina kalldaja mga 10 kw derin 300 kw radijatora pomp qarkulluse edhe punen e dores

  Viti 30 mars 13:33
  600 €
 • 11 foto
  riparojm kauqa klasike e moderne
  Mobilje

  riparojm kauqa klasike e moderne

  punojmë lloje te ndryshme te mobiljeve si dhe bejme riparimin e garniturave dhe kandeve. . 045 678 8

  Viti 30 mars 10:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOMOD PER TV
  Mobilje

  KOMOD PER TV

  esht gjendje te rregullt

  Viti 30 mars 03:29
  330 €
 • 8 foto
  kreveta ne shitje +38345496906
  Mobilje

  kreveta ne shitje +38345496906

  punojm me te gjitha porosiat dhe ngjyrat ju mirpresim 045496906

  Viti 29 mars 19:28
  65 €
 • 3 foto
  MALIR VEQ LODHESH
  Teknik dhe paisje

  MALIR VEQ LODHESH

  Risi kamin 10 kw 600 ero kamin 18 kw 1100 ero 24 1250 te gjitha jan me Montim me 5 vite garancion

  Viti 29 mars 18:59
  600 €
 • 2 foto
   Brener per kalldaja me pelet (ngrohje-shporet
  Teknik dhe paisje

  Brener per kalldaja me pelet (ngrohje-shporet

  Brener Euro coop 10 deri ne 50 kw te ri me 2 vite grancijon per te gjitha kalldajat me garancijon

  Viti 29 mars 15:25
  850 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Viti 28 mars 19:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paleta Sipas Porosisë EDHE TE VJETRA
  Materiale ndertimi

  Paleta Sipas Porosisë EDHE TE VJETRA

  • Shesim paleta me porosi. Çmimi varet prej paletës, sillet prej 1.20€ deri 6€. Për ma shumë info ko

  Viti 27 mars 13:01
  2 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Viti 27 mars 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Matorr i druve urgjent shitet
  Makina dhe vegla

  Matorr i druve urgjent shitet

  Shes matorrin e druve ne gjendje shume te mire shum pak i perdort i ardht pi jashtit urgjent se mvyn

  Viti 26 mars 19:12
  70 €
 • 4 foto
  Kos bari dhe maqina per prerjen e gardhit
  Makina dhe vegla

  Kos bari dhe maqina per prerjen e gardhit

  Shes kosa bari dhe maqina per prerjen e murit te gjall ne gjendje shum te mir. Jan te ardhura prej z

  Viti 26 mars 13:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sharre e drunjve
  Makina dhe vegla

  Sharre e drunjve

  Sharre per prerjen e druve per traktor, pune dore me ram Slloven dhe material te qendrueshem.

  Viti 25 mars 13:58
  650 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 25 euro 045964609
  Mobilje

  dyer dhe dritare 25 euro 045964609

  dyer dhe dritare 25 euro 045964609

  Viti 25 mars 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  komod per banjo
  Mobilje

  komod per banjo

  esht e re

  Viti 23 mars 14:16
  140 €
 • 9 foto
  Punojm Dyer te Mbrendshme nga Druri
  Mobilje

  Punojm Dyer te Mbrendshme nga Druri

  Punojm dyer per shtepi me qmime nga 60.100euro me krejt dimenzjonet

  Viti 23 mars 11:55
  60 €
 • 0 foto
  Shes shporetin alfa 1 vit i perdorer
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin alfa 1 vit i perdorer

  Shes shporetin alfa i perdorur vetem 1 vit shes per arsye se kam ndrru vendbanim per inf m t hollsis

  Viti 22 mars 20:47
  220 €
 • 5 foto
  Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa
  Teknik dhe paisje

  Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa

  Shiten Tharese te rrobave, furra, Maqina per larjen e enëve disa aparate te kafeve, qadra gjysem Hën

  Viti 22 mars 16:22
  25 €
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Viti 20 mars 18:31
  169 €
 • 0 foto
  maqin larje rrobash
  Teknik dhe paisje

  maqin larje rrobash

  esht e ardhun prej germanis 8 kg ne gjendje rregullt

  Viti 19 mars 21:45
  110 €
 • 2 foto
  Kolica per Mish
  Teknik dhe paisje

  Kolica per Mish

  Kolica per mish Qmimi 500 €

  Viti 18 mars 21:48
  500 €
 • 3 foto
  Salduese me 2 koka  firma hafner shum e mir
  Makina dhe vegla

  Salduese me 2 koka firma hafner shum e mir

  Shes Salduesen me 2 koka prodhim gjermani hafner ne gjendje shum te mir pune

  Viti 16 mars 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun
  Makina dhe vegla

  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun

  shes SALDUESEN (pegllen) me 4 koka URBAN e ardhur nga gjermania

  Viti 16 mars 11:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ABS  OTT
  Makina dhe vegla

  ABS OTT

  SHES ABS BRAND OTT DHE HOLZER NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE

  Viti 16 mars 11:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir

  shes shllajfericen HILLT e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir si dhe shllajfericen ma

  Viti 16 mars 11:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per hapjen e kanalizimeve
  Makina dhe vegla

  Makin per hapjen e kanalizimeve

  Makin per hapjen e kanalizimeve ne gjendje shum te mir pune i mungon sajla qmimi i volits

  Viti 16 mars 11:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje
  Makina dhe vegla

  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje

  shes makina te ndryshme per krasitjen apo rregullimin e gardheve e apo rregullimin e pishave

  Viti 16 mars 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania

  Shes salduesen me argon e ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire pune , 3 fazor

  Viti 16 mars 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makina per dru qe shllajfit dru me leter
  Makina dhe vegla

  makina per dru qe shllajfit dru me leter

  shes makina te ndryshme per limim makina te ndryshme per limimin

  Viti 16 mars 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox
  Makina dhe vegla

  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox

  shes APARATA PER SALDIM PER ALUMIN HEKUR DHE INOX aparate per profesionist ne gjendje sh

  Viti 16 mars 11:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Drrasa bungu
  Mobilje

  Drrasa bungu

  Drrasa bungu të terta, kemi edhe drrasa qershije të thata edhe drrasa te ahut t\'thata

  Viti 15 mars 18:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Viti 15 mars 11:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje dhe orman
  Mobilje

  Mobilje dhe orman

  Shes 4 mobilje( 3sh) dhe 1 fotele me qmim 200€ Shitet ormani me qmim 150€ Gjindemi afes gorenjes ne

  Viti 13 mars 14:08
  350 €
 • 0 foto
  Dyer per dhoma 4 copa dimenzion 2x0.90
  Mobilje

  Dyer per dhoma 4 copa dimenzion 2x0.90

  Shes dyer te dhomav 4 copa Jan shum te ruajtura 50 copa Nese i merr 4 copa. 180 e

  Viti 13 mars 09:08
  50 €
 • 11 foto
  Shes mejetet e punes te ardhura nga gjermania.
  Makina dhe vegla

  Shes mejetet e punes te ardhura nga gjermania.

  shes mjetet e punes te ardhura nga gjermania te perdura pothuajse te reja ne gje gjendje te mir pune

  Viti 12 mars 16:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Enëlarëse
  Teknik dhe paisje

  Enëlarëse

  shes maqinen e enëve marka Amica. Maqina eshte e importuar nga Gjermania dhe ka nji defekt

  Viti 12 mars 15:31
  80 €
 • 5 foto
  Pompë uji per gjakuzi
  Mobilje

  Pompë uji per gjakuzi

  Shes pompen e ujit gjakuzi me funksionet si: nxemje te ujit,masazhë, pastrim i ujit përmes filterit.

  Viti 12 mars 15:31
  95 €
 • 1 foto
  mikser per fruta
  Teknik dhe paisje

  mikser per fruta

  shitet mikseri i ri i ardhun prej germanis

  Viti 11 mars 22:38
  75 €
 • 2 foto
  Maqin
  Makina dhe vegla

  Maqin

  Shes maqinen sharr kethehet 45 shkall asht ne gjendje shum te mir pres blers serjoz

  Viti 10 mars 17:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Isoboy prerse stiropori
  Makina dhe vegla

  Isoboy prerse stiropori

  shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 0

  Viti 10 mars 14:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC
  Makina dhe vegla

  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC

  shes pastrueset te ndryshme per pvc ne ghendje shum te mir pune

  Viti 9 mars 14:46
  1.100 €
 • 3 foto
  shes turbon per massey ferguson 3075
  Makina dhe vegla

  shes turbon per massey ferguson 3075

  shes turbinen per traktor massey ferguson 3075 ne gjendje te rregull ka qmim te arsyeshem

  Viti 9 mars 14:46
  170 €
 • 2 foto
  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia
  Makina dhe vegla

  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia

  shes pullugat per traktora te mdhaj massey ferguson te ardhura nga anglia copa 40 euro

  Viti 9 mars 14:45
  40 €
 • 2 foto
  Kallap per shtylla te betonit
  Materiale ndertimi

  Kallap per shtylla te betonit

  Shiten kallapt per stuba te betonit dimenzioni 10x10 gjatesi 2m , jan me plek te trash 9 copa

  Viti 9 mars 13:52
  150 €