Viti

Shtepi & Familje në shitje në Viti

 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA D

  Viti Sot, 09:43
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Viti Sot, 09:23
  23 €
 • 11 foto
  DRITARE80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Viti Sot, 09:16
  60 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Viti Sot, 09:00
  60 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Viti Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha nga ghermanija Dyer per garazha me porosi te ghitha dimenzionet Motorra per dyer te

  Viti Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per lakimin e profilave metalik
  Makina dhe vegla

  Makin per lakimin e profilave metalik

  Shes makinën per lakimin e profilave metali. makina ësht e pa perdorur por e testuar. Makina ka moto

  Viti Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  urgjent shes kuzhinen
  Mobilje

  urgjent shes kuzhinen

  kuzhina asht e perdorur ka asperater me filter ne rregull asht e qmontume nr per kontakt 044274319

  Viti Dje, 22:04
  110 €
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave etj.

  punojm rrethoja te parcellave ,arave oborreve etj me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modelen

  Viti Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Viti Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Separe komplet 1+1+2+2 viber +38344945578
  Mobilje

  Separe komplet 1+1+2+2 viber +38344945578

  separe 160 euro komplet 044945578

  Viti Dje, 16:46
  160 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Viti Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Viti Dje, 14:36
  85 €
 • 3 foto
  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator
  Teknik dhe paisje

  kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator

  Kamina nga 6 kw deri ne 35 kw kalldaja nga 25 kw deri ne 300 kw Radiator materjal geberit gjerman m

  Viti Dje, 14:33
  600 €
 • 0 foto
  Fshes
  Teknik dhe paisje

  Fshes

  shume e mire e rujtne +38344105949

  Viti Dje, 14:23
  30 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina +38344945578

  shes separe me shum modele e ngjyra viber +38344945578

  Viti Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe AEG 7kg.
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe AEG 7kg.

  E shes lavatriqen AEG 7kg, e përdorur, punon por me një defekt të vogël në program, e riparushm, shi

  Viti Dje, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kompresor 200 l
  Makina dhe vegla

  kompresor 200 l

  shes kompresora te ndryshem te ardhur nga zvicra

  Viti 22 maj 08:18
  750 €
 • 0 foto
  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox
  Makina dhe vegla

  aparat saldimi per alumin hekur dhe inox

  shes APARATA PER SALDIM PER ALUMIN HEKUR DHE INOX aparate per profesionist ne gjendje sh

  Viti 22 maj 08:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Salduese me 2 koka  firma hafner shum e mir
  Makina dhe vegla

  Salduese me 2 koka firma hafner shum e mir

  Shes Salduesen me 2 koka prodhim gjermani hafner ne gjendje shum te mir pune

  Viti 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  shllajferica hilt ne gjendje shum te mir

  shes shllajfericen HILLT e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir si dhe shllajfericen ma

  Viti 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per hapjen e kanalizimeve
  Makina dhe vegla

  Makin per hapjen e kanalizimeve

  Makin per hapjen e kanalizimeve ne gjendje shum te mir pune i mungon sajla qmimi i volits

  Viti 22 maj 08:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir
  Makina dhe vegla

  shes pistona te ndryshem ne gjendje te mir

  shes kto pistona ne gjendje te mir pune

  Viti 22 maj 08:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC
  Makina dhe vegla

  Pastruese per pastrimin e kendeve PVC

  shes pastrueset te ndryshme per pvc ne ghendje shum te mir pune

  Viti 22 maj 08:14
  1.100 €
 • 0 foto
  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun
  Makina dhe vegla

  salduese me 4 koka per PVc e japim edhe me pun

  shes SALDUESEN (pegllen) me 4 koka URBAN e ardhur nga gjermania

  Viti 22 maj 08:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje
  Makina dhe vegla

  makina per gardhe per pisha dhe shar per krasitje

  shes makina te ndryshme per krasitjen apo rregullimin e gardheve e apo rregullimin e pishave

  Viti 22 maj 08:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes turbon per massey ferguson 3075
  Makina dhe vegla

  shes turbon per massey ferguson 3075

  shes turbinen per traktor massey ferguson 3075 ne gjendje te rregull ka qmim te arsyeshem

  Viti 22 maj 08:11
  170 €
 • 2 foto
  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia
  Makina dhe vegla

  shes pollugen per massey 4x4 nga anglia

  shes pullugat per traktora te mdhaj massey ferguson te ardhura nga anglia copa 40 euro

  Viti 22 maj 08:10
  40 €
 • 4 foto
  ABS  OTT
  Makina dhe vegla

  ABS OTT

  SHES ABS BRAND OTT DHE HOLZER NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE

  Viti 22 maj 08:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  salduese KEMPPI me argon ardhur nga Gjermania

  Shes salduesen me argon e ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire pune , 3 fazor

  Viti 22 maj 08:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makina per dru qe shllajfit dru me leter
  Makina dhe vegla

  makina per dru qe shllajfit dru me leter

  shes makina te ndryshme per limim makina te ndryshme per limimin

  Viti 22 maj 08:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten rafta
  Mobilje

  Shiten rafta

  Raftat jane te ri ashtu siq doken ne foto

  Viti 21 maj 18:37
  550 €
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Viti 21 maj 18:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Mobilje

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Viti 21 maj 17:25
  89 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita +383 49 886 141

  Viti 21 maj 11:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Viti 21 maj 09:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Viti 21 maj 09:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer të brendshme - Edi Company
  Mobilje

  Dyer të brendshme - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Viti 21 maj 09:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim gratis +38344945578
  Mobilje

  dyer me montim gratis +38344945578

  dyer 60-120 euro viber +38344945578

  Viti 21 maj 08:55
  60 €
 • 11 foto
  Konstruksione metalike
  Materiale ndertimi

  Konstruksione metalike

  Prodhojm dhe montojm konstruksione metalike me dimensione te ndryshme mvarsisht nga kerkesat e inves

  Viti 21 maj 08:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER TE BRENDSHME
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME

  dyer me te gjitha dimenzionet punojm edhe me porosi qmime te volitshme 60 deri 120 euro per me shum

  Viti 21 maj 00:59
  60 €
 • 10 foto
  zbritje ne dyer per dhoma 045886314
  Mobilje

  zbritje ne dyer per dhoma 045886314

  zbritje ne dyer per dhoma 045886314

  Viti 21 maj 00:58
  60 €
 • 9 foto
  dyer me montim +38345886314 Loli--fresh [DYER]...
  Materiale ndertimi

  dyer me montim +38345886314 Loli--fresh [DYER]...

  dyer me montim +38345886314 Loli--fresh [DYER]...

  Viti 21 maj 00:57
  55 €
 • 5 foto
  Der per shtepi
  Mobilje

  Der per shtepi

  Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e r

  Viti 21 maj 00:15
  65 €
 • 11 foto
  dyer me montim 80€ - 130€ 045327459
  Mobilje

  dyer me montim 80€ - 130€ 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modela e ngjyra te ndryshme me qmime 60€ - 120€ ju

  Viti 20 maj 23:43
  70 €
 • 0 foto
  Kolektor per ngrohje dysheme radijatora
  Teknik dhe paisje

  Kolektor per ngrohje dysheme radijatora

  Kolektor nga Italija me ganancijon nga 3 vrima deri ne 10 vrima komplet seti

  Viti 20 maj 21:01
  12 €
 • 5 foto
  Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa
  Teknik dhe paisje

  Shiten komplet ne sasi nga 25€ copa

  Shiten Tharese te rrobave, furra, Maqina per larjen e enëve disa aparate te kafeve, qadra gjysem Hën

  Viti 20 maj 17:43
  25 €
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Viti 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kalldaja shporeta kamina
  Teknik dhe paisje

  kalldaja shporeta kamina

  kemi shporeta kamina kalldaja mga 10 kw derin 300 kw radijatora pomp qarkulluse edhe punen e dores

  Viti 20 maj 13:33
  600 €
 • 11 foto
  riparojm kauqa klasike e moderne
  Mobilje

  riparojm kauqa klasike e moderne

  punojmë lloje te ndryshme te mobiljeve si dhe bejme riparimin e garniturave dhe kandeve. . 045 678 8

  Viti 20 maj 09:52
  Me Marrveshje