Mobilje
Viti

Mobilje në shitje në Viti

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT Online vetem 169 euro

  tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni munde

  Viti Sot, 00:12
  169 €
 • 0 foto
  Rafta
  Mobilje

  Rafta

  Rafta

  Viti Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Viti Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me Porosi

  Fer Dizajn

  Viti Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Mobilje Salloni
  Mobilje

  Shes Mobilje Salloni

  She’s Mobilje salloni

  Viti Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje, Kreveta per nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje, Kreveta per nje person nga 65euro

  Kreveta ,punojm sipas porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Viti Dje, 20:11
  65 €
 • 7 foto
  Shes setin e shtretërve 3+2+1
  Mobilje

  Shes setin e shtretërve 3+2+1

  Shesë urgjent garnituren 3,2,1shin shume te rujtuna n\'gjendje te mirë, dhe te pershtatshem per qfar

  Viti Dje, 19:14
  390 €
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe. Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723
  Mobilje

  OFERT Ulse dhe. Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard. 180 euro +38344920723

  Viti Dje, 17:02
  180 €
 • 12 foto
  kreveta 70 euro separe 160 euro   049311536
  Mobilje

  kreveta 70 euro separe 160 euro 049311536

  prodhojm karrika tavolina per oborre. viber+38349311536

  Viti Dje, 13:56
  70 €
 • 11 foto
  riparojm kauqa klasike e moderne
  Mobilje

  riparojm kauqa klasike e moderne

  punojmë lloje te ndryshme te mobiljeve si dhe bejme riparimin e garniturave dhe kandeve. . 045 678 8

  Viti Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ulse per Ballkon -049311536
  Mobilje

  Ulse per Ballkon -049311536

  Ulse karrika tavolina separe te ndryshme per ambientin tuaj dhe ngjyrat e ndryshme +38349311536

  Viti Dje, 11:33
  150 €
 • 11 foto
  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"
  Mobilje

  Dyer\"Rrethoja\"Gilindera\"Ulese Per Tarasa\"Tavolina\"

  Punime Nga Hekuri Me Qmime TE Arsyeshme

  Viti Dje, 09:57
  90 €
 • 12 foto
  Ofert Dyer te Dhomave 70euro +38345396941.
  Mobilje

  Ofert Dyer te Dhomave 70euro +38345396941.

  Punojm Dyer te dhomave 70euro 80euro. me dimenzjone te ndryshme modele e ngjyra sipas porosis .

  Viti Dje, 09:25
  70 €
 • 5 foto
  Der per shtepi
  Mobilje

  Der per shtepi

  Shitet dera shum pak e perdorur ngjendje te rregullt vetem nje xhamë e ka te krisur ndryshe osht e r

  Viti Dje, 00:15
  65 €
 • 2 foto
  Komode për TV
  Mobilje

  Komode për TV

  Komode për Tv

  Viti 26 shtator 23:11
  160 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Viti 26 shtator 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOMOD PER TV
  Mobilje

  KOMOD PER TV

  esht gjendje te rregullt

  Viti 26 shtator 03:29
  330 €
 • 5 foto
  Lule trungu i jetes
  Mobilje

  Lule trungu i jetes

  Lule trungu i jetes shum te bukurura njera 10 veqare dhe dy tjerat 5 vjeqarw shumbte bukura per loka

  Viti 24 shtator 13:41
  100 €
 • 12 foto
  Punojm. separe per oborr ulse te ndryshme
  Mobilje

  Punojm. separe per oborr ulse te ndryshme

  punojm separeja-kreveta tavilona-karrike +38344920723

  Viti 24 shtator 11:52
  160 €
 • 2 foto
  SHITET KOMODA PER TV
  Mobilje

  SHITET KOMODA PER TV

  komoda eshte e rujshme bejm edhe ndrrim me najsen qe na konvenon

  Viti 23 shtator 22:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kreveta me dysheka viber+38344920312
  Mobilje

  kreveta me dysheka viber+38344920312

  kreveta jogi

  Viti 23 shtator 21:26
  70 €
 • 5 foto
  Kend
  Mobilje

  Kend

  Kend i ri ngjyra kafe me pana Qmimi i diskutueshem

  Viti 23 shtator 15:50
  600 €
 • 1 foto
  tavolina dhe karrikat
  Mobilje

  tavolina dhe karrikat

  tavolina dhe karrikat jan kualitet per porosi na shkruani ne numrin tane 045810682 transporti falas

  Viti 22 shtator 23:27
  220 €
 • 1 foto
  lule me gjethe
  Mobilje

  lule me gjethe

  Lulja ne foton e pare (1.60m) Lulja ne foton e dyte (1.10m) Per cmime (dakordimi me ju) kontaktoni n

  Viti 22 shtator 15:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kreveta ne zbritje
  Mobilje

  kreveta ne zbritje

  kreveta

  Viti 12 shtator 19:39
  60 €
 • 2 foto
  Shes dyert e dhomav
  Mobilje

  Shes dyert e dhomav

  Shesh 2 dyer te dhomave nga 25 ero

  Viti 12 shtator 17:15
  25 €
 • 12 foto
  kreveta me jogi ne zbritje vetem 60euro
  Mobilje

  kreveta me jogi ne zbritje vetem 60euro

  kreveta

  Viti 12 shtator 17:06
  60 €
 • 10 foto
  kreveta 60euro tel.045967174
  Mobilje

  kreveta 60euro tel.045967174

  kreveta

  Viti 12 shtator 17:03
  60 €
 • 4 foto
  Mobilje 3+2+2+1+1
  Mobilje

  Mobilje 3+2+2+1+1

  Jane ne gjendje shume te mire te ruajtura, shkaku i shitjes eshte renovimi i shtepis . Qmimi sipas m

  Viti 11 shtator 20:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Krevet për femijë në qmim edhe JOGU.
  Mobilje

  Krevet për femijë në qmim edhe JOGU.

  Punojm me porosi

  Viti 10 shtator 21:57
  100 €
 • 5 foto
  Krevet per te rritur dhe femije
  Mobilje

  Krevet per te rritur dhe femije

  Prodhojm lloje te ndryshme te krevetave me cilesi te larte

  Viti 10 shtator 21:40
  65 €
 • 12 foto
  Terasa të ndryshme
  Mobilje

  Terasa të ndryshme

  Prothojm terasa te ndryshme me dimenzione te ndryshme per shtepi me kualitet te lartë.Punojm edhe me

  Viti 10 shtator 21:40
  60 €
 • 7 foto
  Dyer te llojeve te ndryshme
  Mobilje

  Dyer te llojeve te ndryshme

  Prodhojm dhe shesim lloje te ndryshme te dyerve me kualitet te larte me dimencione te ndryshme Na ko

  Viti 10 shtator 21:39
  130 €
 • 3 foto
  Prodhojm krevete (spallno) per 2 persona
  Mobilje

  Prodhojm krevete (spallno) per 2 persona

  Prodhojm dhe shesim krevete spallno per 2 persona me dimenzione 2×160 me kualitet te larte Punojm ed

  Viti 10 shtator 21:39
  130 €
 • 3 foto
  Shiten kauqat 3 3sha edhe kandi
  Mobilje

  Shiten kauqat 3 3sha edhe kandi

  Shes kauq 3 3 3 me kand ne gjendje te mire

  Viti 10 shtator 20:47
  160 €
 • 3 foto
  Shes mobilet
  Mobilje

  Shes mobilet

  Shes fotelet 3-3-2-1-1 /tavolinen e bukes me 6karrika gjithashtu edhe kuzhinen qmimi ne marrveshje j

  Viti 9 shtator 22:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtrat per sallone estetike
  Mobilje

  Shtrat per sallone estetike

  Shtrati eshte shum pak i perdorur ngjyre te bardh.

  Viti 9 shtator 22:07
  120 €
 • 7 foto
  Dyer dhe Dritare
  Mobilje

  Dyer dhe Dritare

  Nje derë e hymjes , Dy dyer te ballkonit me roleta plastikes mbrendshme , Dhe 17 dritare me roleta

  Viti 8 shtator 17:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin + karriga
  Mobilje

  Tavolin + karriga

  Tavolina posedona 6 karriga te cilat kto karriga jane te reja , tavolina po ashtu eshte e shtrenguar

  Viti 8 shtator 16:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mobile per sallon 3+2+2+1+1
  Mobilje

  Mobile per sallon 3+2+2+1+1

  Shiten mobilet e sallon per arsye te renovimit te shtepis , Cmimi sipas marveshjes !

  Viti 8 shtator 16:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Elemente te kuzhines
  Mobilje

  Elemente te kuzhines

  Shiten per arsye te renovimit te shtepis , jane te mirembajtura ( te pa lenduara , pa demtuara) Çmim

  Viti 8 shtator 16:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MOBILE, KUZHINE, TAVOLINE , DYER&DRITARE
  Mobilje

  MOBILE, KUZHINE, TAVOLINE , DYER&DRITARE

  Shiten te gjitha keto ! ÇMIMI SIPAS MARREVESHJES !

  Viti 8 shtator 16:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrika per Ordinanca Mjeksie.
  Mobilje

  Karrika per Ordinanca Mjeksie.

  Karrika per Ordinanca mjeksie shum te pershtatshme per Ujle. te ardhura prej Gjermanis. Kane qen ne

  Viti 8 shtator 13:50
  490 €
 • 4 foto
  Kuzhina ganitur
  Mobilje

  Kuzhina ganitur

  shitet kuzhina me frigorifer muntus,shporet te rrymes, dhe aspirator. Eshte shum e rujtshme italiane

  Viti 1 shtator 16:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kreveta per Fjetje
  Mobilje

  Kreveta per Fjetje

  Kreveta gjumi nga 70euro fillojn punojm dhe dimenzjone te tjera sipas porosis se klientit na kontakt

  Viti 28 gusht 15:29
  70 €
 • 1 foto
  Raft
  Mobilje

  Raft

  Qmimi sipas marrveshjes

  Viti 28 gusht 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Raft per dhomë gjumi
  Mobilje

  Raft per dhomë gjumi

  Eshte nga druri por edhe e perdorur Qmimi sipas marrveshjes

  Viti 28 gusht 14:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Raft per dhom gjumi
  Mobilje

  Raft per dhom gjumi

  Eshte e drurit dhe e perdorur Qmimi sipas marrveshjes

  Viti 28 gusht 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mobilje 321
  Mobilje

  Mobilje 321

  Mobilje te simpos 3 , 2 , 1 ( 2 dhe 3 shtrihen

  Viti 28 gusht 13:40
  300 €
 • 1 foto
  Rafte Cilësore
  Mobilje

  Rafte Cilësore

  4 rafte per biznese te ndryshme. Per me shum info kontakt ,ne nr tel ose email. Adresa ; Komuna Pari

  Viti 14 gusht 15:12
  400 €