Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  Paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje per fast food

  Shitet nxemsja per pomfrit tosteri njesh vitrina me nxemje

  Gjakovë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.

  6 karrika me 3 tavolina shank roshtili me plloq gus dy tavolina l

  Gjakovë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Invertar per Barnatore / Kozmetik
  Makineri dhe inventare

  Shitet Invertar per Barnatore / Kozmetik

  Shitet ose nderroj komplet Invertar per Barnatore ose Kozmetik. Invertari eshte ne gjendje shume te

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjata nga materiali i melamines nuk thehen
  Makineri dhe inventare

  Pjata nga materiali i melamines nuk thehen

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves pjata nga materiali i melamines, ky material eshte shume i for

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Produkte Italiane për hotele
  Makineri dhe inventare

  Produkte Italiane për hotele

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves produkte per hotele. Te gjitha produktet jane Italiane. Keto

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Produkte per hotelin restorantin shtepine tuaj
  Makineri dhe inventare

  Produkte per hotelin restorantin shtepine tuaj

  Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves pjata per ushqime nga Linja Kristal. Te gjitha produktet jane

  Prishtinë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Komplet biznisi ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Komplet biznisi ne shitje

  Pajisje jen treja

  Prizren Sot, 07:35
  8.000 €
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisum

  Prizren Sot, 07:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisuar

  Prizren Sot, 07:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina dhe karrika per lokale afariste
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika per lokale afariste

  30 tavolina dhe 100 karrika pothuajse te reja te jashtme dhe te brendshme shiten lirë janë ble 7000

  Prishtinë Sot, 06:20
  2.800 €
 • 4 foto
  Tavolina dhe karrika për kurse
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika për kurse

  Shiten 8 tavolinat dhe karrikat për kurse, ato janë perdorur shumë pak, dhe janë në gjendje shumë të

  Gjilan Sot, 05:56
  400 €
 • 1 foto
  Peshore per BEBE
  Makineri dhe inventare

  Peshore per BEBE

  Peshore per BEBE e importuar nga zvicrra matje precize te bebes tuaj apo per matje te ndrysheme +383

  Gjilan Sot, 05:21
  55 €
 • 1 foto
  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh
  Makineri dhe inventare

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh LEO ne gjendje shum te mir i servisuar vjen me pomp filter dhe mulli

  Prishtinë Sot, 05:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale

  Rafter jane ne gjendje perfekte .

  Prishtinë Sot, 01:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Maqinat per prodhimin e Najllonit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat per prodhimin e Najllonit

  Maqinat per prodhimin e Najllonit. 044-121-961

  Prishtinë Sot, 01:22
  35.000 €
 • 6 foto
  Maqina per tharjen e drrasave.
  Makineri dhe inventare

  Maqina per tharjen e drrasave.

  Maqina per tharjen e drrasave. Kontakti 044-121-961 Technical detail mod.mac 300/2G 34.2 KW/h mat

  Prishtinë Sot, 01:22
  2.800 €
 • 7 foto
  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines
  Makineri dhe inventare

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines 044-121-961 Kitchen sponge line: • While in terms

  Prishtinë Sot, 01:22
  18.000 €
 • 7 foto
  Maqina Per prodhim te sungjerit.
  Makineri dhe inventare

  Maqina Per prodhim te sungjerit.

  Maqina Per prodhim te sungjerit. INFO: Kontakti 044-121-961

  Prishtinë Sot, 01:21
  35.000 €
 • 4 foto
  FURRE ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRE ITALIANE

  SHES FURREN ITALIANE E RE VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec Sot, 01:14
  1.000 €
 • 8 foto
  Fritez e madhe njeshe
  Makineri dhe inventare

  Fritez e madhe njeshe

  Shes fritez njeshe nga inox 10 litra 180 euro Shes fritez njeshe nga inox 5 litra 120 euro Shes f

  Rahovec Sot, 01:14
  180 €
 • 3 foto
  Fritez njeshe nga inox
  Makineri dhe inventare

  Fritez njeshe nga inox

  Shes fritez njeshe e re, e paperdorur e gjitha inox Kemi dy lloje te fritezave Viber +38344826121

  Rahovec Sot, 01:14
  120 €
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë Sot, 01:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG

  Shes maqinen per grirjen e qepes, e paperdorur Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec Sot, 01:13
  290 €
 • 1 foto
  SKARA RENTA
  Makineri dhe inventare

  SKARA RENTA

  Shes skare te re, prodhim turk Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec Sot, 01:13
  190 €
 • 7 foto
  MIKSER I RI 50 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER I RI 50 KG

  Shes mikserin e ri 50 kg

  Rahovec Sot, 01:13
  650 €
 • 6 foto
  Te gjitha paisje per kuzhine Inox
  Makineri dhe inventare

  Te gjitha paisje per kuzhine Inox

  Shes tavoline nga inox me 3 rafte, Dimenzioni 150cm me 70cm - 230 euro Dimenzioni 215cm me70cm me 6

  Rahovec Sot, 01:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TOSTER
  Makineri dhe inventare

  TOSTER

  Shes toster i papderorur, prodhim turk Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec Sot, 01:13
  160 €
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE DHE HOLANDEZE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE DHE HOLANDEZE

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 20

  Prishtinë Sot, 01:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN

  Shes lavaman me dy gropa prodhim italian Dimenzioni 160 x 70cm, gropat 50 x 50x 30 thellsia Viber &a

  Rahovec Sot, 01:12
  380 €
 • 11 foto
  Posedojme te gjitha lloje te Lavamaneve Italiane
  Makineri dhe inventare

  Posedojme te gjitha lloje te Lavamaneve Italiane

  Posedojme te gjitha lloje te lavamaneve italiane me dimenzione te ndryshme si dhe pranojme porosi si

  Rahovec Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavoline pune inox 100×70
  Makineri dhe inventare

  Tavoline pune inox 100×70

  Shes tavoline pune nga inox Dimenzioni 1m me 70cm Viber:+38344826121

  Rahovec Sot, 01:12
  140 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE FAST FOOD ,QEBAPTORE E TJ 044 205 539 JU MIREPRE

  Podujevë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Klinë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE DHE TURKE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBE

  Prishtinë Sot, 01:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAQINA PER KEP
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER KEP

  Shes maqinen per bluarjen e kepes / qepes, e paperdorur 5kg Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec Sot, 01:11
  230 €
 • 6 foto
  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70
  Makineri dhe inventare

  Tavoline e mbyllur nga inox 200×70

  Shes tavolinen e paperdorur, e gjitha inox Dimenzioni 2 metra me 70cm Viber +38344826121

  Rahovec Sot, 01:11
  290 €
 • 7 foto
  Paisje per kuzhine INOX
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhine INOX

  Shes paisje te ndryshme per kuzhine te gjitha nga inox me dimenzione te ndryshme Lloje te ndryshme

  Rahovec Sot, 01:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLIN
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLIN

  Shes shporetin me 4 riglla me plin, Dimenzioni 80 x 70cm, lartesia 85cm, i paperdorur krejt inox Vi

  Rahovec Sot, 01:11
  430 €
 • 1 foto
  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje

  Servisim dhe pjes rezerv origjinale per makina te autolarjes(gumica,ventila,klipa,federa,rregullator

  Suharekë Sot, 01:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MIKSER MATEKA 25 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MATEKA 25 KG

  Shes mikserin nga firma Mateka, i paperdorur, 25 kg maximun 30 kg Viber & whatsaap +38344826121

  Rahovec Sot, 01:10
  490 €
 • 3 foto
  MIKSER 10 LITRA 15 KG 2019
  Makineri dhe inventare

  MIKSER 10 LITRA 15 KG 2019

  Shes mikser firmes Mateka 2019 i paperdorur Viber & whatsapp +38344826121

  Rahovec Sot, 01:10
  380 €
 • 5 foto
  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE
  Makineri dhe inventare

  TE GJITHA LLOJET E PLINAVE

  Shes te gjitha llojet plinave: Pline me nje rrigell 90 euro Plin me dy riglla 200 euro, Plin me 3 Ri

  Rahovec Sot, 01:10
  90 €
 • 6 foto
  TAVOLINA PUNE INOX ME DY RAFTE POSHT
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA PUNE INOX ME DY RAFTE POSHT

  Shes tavoline pune nga inox Dimenzioni 2 metra me 70cm me dy rafta posht Viber& Whatsapp +383448

  Rahovec Sot, 01:10
  300 €
 • 7 foto
  Maqina 32 e Re Mateka
  Makineri dhe inventare

  Maqina 32 e Re Mateka

  Shes maqin prollim turk e re prej firmes MATEKA viber+38344826121

  Rahovec Sot, 01:10
  650 €
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Sot, 01:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TAVOLIN PER MBETURINA INOX
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PER MBETURINA INOX

  Shes tavolinen per mbeturina nga inox, shume e pershtatshme per pune,e re,e paperdorur Dimenzionet 1

  Rahovec Sot, 01:10
  130 €
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Sot, 01:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT

  Shes shporet prollim turk me 4 riglla plin

  Rahovec Sot, 01:09
  230 €
 • 5 foto
  TAVOLIN PUNE INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLIN PUNE INOX 150×70

  Shes tavoline pune nga inox me dy rafta posht , e re, e pa perdorur Dimenzioni 150x70cm VIBER +383

  Rahovec Sot, 01:09
  230 €
 • 5 foto
  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70

  Shes tavolinen e hapur me dy rafte nga inox Dimenzioni 150cm me 70cm Viber+383 44 826 121

  Rahovec Sot, 01:09
  180 €