Makineri dhe inventare në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.

  6 karrika me 3 tavolina shank roshtili me plloq gus dy tavolina l

  Gjakovë 22 tetor 07:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lojra te per femije me pages
  Makineri dhe inventare

  Lojra te per femije me pages

  Shiten Lojrat : Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rreg

  Gjakovë 22 tetor 04:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje per pasticeri, restaurante etj
  Makineri dhe inventare

  Paisje per pasticeri, restaurante etj

  Shes komor per ushqim,furr pjekje me gaz (plin) ,tavolin pune (inox) ,frigorifer per embelsira ose u

  Gjakovë 21 tetor 19:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje per fast food

  Shitet nxemsja per pomfrit tosteri njesh vitrina me nxemje

  Gjakovë 21 tetor 18:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MULLI DHE FURRE PER KAFE
  Makineri dhe inventare

  MULLI DHE FURRE PER KAFE

  SHITEN KOMPLET DHE NDAMAS NE GJENDJE PERFEKTE TE MIRMBAJTURA. 1 FURRE PER PJEKJEN E KAFES ME 3 MOTO

  Gjakovë 21 tetor 13:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr
  Makineri dhe inventare

  Furr

  Në gjendje përfekte pune

  Gjakovë 21 tetor 10:54
  1.200 €
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë 21 tetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Makineri dhe inventare

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë 21 tetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë 21 tetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulliri kafes Boro Mllinov
  Makineri dhe inventare

  Mulliri kafes Boro Mllinov

  Mulliri kafes Boro Mllinov ne gjendje te mire dhe qmimi i arsyshem 350 euro per info 049 129 127

  Gjakovë 21 tetor 09:43
  350 €
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Makineri dhe inventare

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë 21 tetor 09:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Frigorifera per markete+Komore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera per markete+Komore

  Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore t

  Gjakovë 21 tetor 09:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Avullues per kumore
  Makineri dhe inventare

  Avullues per kumore

  Avullues per komore,jan dy copa ne gjendje te mire. per kontakt ne tel: 049 129 127

  Gjakovë 11 tetor 19:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Maqina me Hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina me Hekurosje

  Shitet Maqina e Rrobaqepsis se bashku me Hekurosje Cmimi 150€

  Gjakovë 1 tetor 12:40
  150 €
 • 2 foto
  Peshore per argjentari
  Makineri dhe inventare

  Peshore per argjentari

  Shitet peshore per argjentar (e re) 200g

  Gjakovë 27 shtator 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Urgjent \" 150 Karrike per Lokal Afarist\"
  Makineri dhe inventare

  Shiten Urgjent \" 150 Karrike per Lokal Afarist\"

  Shiten Urgjent 150 karrike te gjitha jan te rujtura dhe ne gjendje te mir siq edhe shihe ne foto ,

  Gjakovë 24 shtator 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes furr
  Makineri dhe inventare

  Shes furr

  Shes furren per pica kifle byrek furra sht me dy etazh me shamot madhesia e furrs mrena asht 1mete

  Gjakovë 22 shtator 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bure-Rezervuar 1000 litra nga plastika
  Makineri dhe inventare

  Bure-Rezervuar 1000 litra nga plastika

  Shiten buret rezervuaret 1000 litershe. Jane nga plastika me mbrojtese nga metali anash si dhe jane

  Gjakovë 21 shtator 18:53
  55 €
 • 0 foto
  Karrika dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrika dhe tavolina

  Shiten disa komplete

  Gjakovë 17 shtator 09:04
  35 €
 • 3 foto
  Tavoline per zyre 160x90cm
  Makineri dhe inventare

  Tavoline per zyre 160x90cm

  Tavoline King Buromobel Systeme e ruajtur 160x90cm per zyre te ndryshme me tri sirtare.

  Gjakovë 10 shtator 11:06
  100 €
 • 2 foto
  Tend e terases per kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Tend e terases per kafiteri

  Shitet tenda e terases per kafiteri 4x4 me cerad dhe profila me dere dhe dritare , ne gjendje shume

  Gjakovë 9 shtator 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Set shaker
  Makineri dhe inventare

  Set shaker

  Set shaker

  Gjakovë 5 shtator 16:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Stomatologjike
  Makineri dhe inventare

  Makine Stomatologjike

  Shitet Makina ne gjendje shume te mire me turbina rezerve. Per me shume na telefononi.

  Gjakovë 2 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Inverter 1200W
  Makineri dhe inventare

  Inverter 1200W

  Inverteri 1200Wat në gjendje funksionale.Tregon gjendjen e baterisë,kohen e mbushjes me rrymë dhe fu

  Gjakovë 2 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makina Tekstili
  Makineri dhe inventare

  Makina Tekstili

  Shiten makina tekstili, 6 muaj te perdorura. 6 overlock, 7 te drejta, 5 oberdek, makine e llastikut,

  Gjakovë 28 gusht 12:13
  9.000 €
 • 8 foto
  SHITEN 2 KOMORE ME -30 GRAD
  Makineri dhe inventare

  SHITEN 2 KOMORE ME -30 GRAD

  SHITEN 2 KOMORET ME FTOHJE -30 5-4 m2 4-3 m2

  Gjakovë 23 gusht 16:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqina per larje e Farmerkave ( Jeans )
  Makineri dhe inventare

  Maqina per larje e Farmerkave ( Jeans )

  Shes 2 maqina per larjen e farmerkave 1 centrifuge 1 terse Se bashku me maqinat vjen edhe sistem

  Gjakovë 22 gusht 17:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet inventari me çmim te lire!
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari me çmim te lire!

  Shitet inventari si ne foto.Çmimi 350€ Perfshine: 2 mbajtese metali 150x130cm, 2 mbajtese metali 17

  Gjakovë 20 gusht 09:53
  350 €
 • 9 foto
  Mall nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Mall nga Gjermania

  Droni DjI phantom 3 me kofoer dhe gjitha paisjet qmimi 380 euro Makina per qendisje Brother innovis

  Gjakovë 18 gusht 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Inventari për restaorant(fast food)
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari për restaorant(fast food)

  Shitet inventari

  Gjakovë 15 gusht 15:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET
  Makineri dhe inventare

  SHITET

  Shitet biznesi komplet ose vetem inventari me Furre per pjekjen e kafes ne gjendje extra te mire me

  Gjakovë 10 gusht 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje viber +38349872871

  Gjakovë 8 gusht 17:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Mirker per brum te picave 10 lit , dhe per pasticeri mund te kontaktoni ne viber : +38344690379

  Gjakovë 31 korrik 09:39
  430 €
 • 5 foto
  Shitet aperati per ayron
  Makineri dhe inventare

  Shitet aperati per ayron

  Shitet ne gjendje tmir

  Gjakovë 30 korrik 15:59
  650 €
 • 2 foto
  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn

  Shitet furra per pice osht shum e mir me pin dhe me rrym Osht per 9 pice te vogla,shum pak e perdorn

  Gjakovë 30 korrik 15:47
  200 €
 • 5 foto
  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike
  Makineri dhe inventare

  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike

  Makinë 2-kokëshe për dyer dhe dritare plastike. Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë 22 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE TE REJA PER RESTORANTE ,KUZHINA DHE FAST FOOD. BRENDE ITALIANE DHE TURK

  Gjakovë 13 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 12 korrik 20:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Furr per pizza
  Makineri dhe inventare

  Furr per pizza

  Furr me plin per Pizza e pa perdorur, eshte Italiane autotemperatur. Per me hollesisht mund te konta

  Gjakovë 4 korrik 22:10
  1.300 €
 • 11 foto
  Invetari per reastaorant piceri
  Makineri dhe inventare

  Invetari per reastaorant piceri

  Shitet inventari per piceri furr buke i ardhur nga italia qmimi me marrveshje +383 44 532 700 viberi

  Gjakovë 4 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CNC Plasma
  Makineri dhe inventare

  CNC Plasma

  Bëjm prodhimin e mjeteve CNC per metal, drru ose plastik të përmasave te ndryshme

  Gjakovë 30 qershor 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fonton per boz limonad ajron boronic
  Makineri dhe inventare

  Fonton per boz limonad ajron boronic

  Shitet fontona per pije me dy kazona ka 20L njona an asht me fryme njona asht met sjellme qmimi me m

  Gjakovë 29 qershor 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:41
  900 €
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:39
  900 €
 • 11 foto
  Invetari per reastaorant piceri
  Makineri dhe inventare

  Invetari per reastaorant piceri

  Shitet inventari per piceri furr buke i ardhur nga italia qmimi me marrveshje +383 44 532 700 viberi

  Gjakovë 28 qershor 23:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 28 qershor 20:09
  Me Marrveshje