Makineri dhe inventare në shitje në Gjakovë

 • 5 foto
  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike
  Makineri dhe inventare

  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike

  Makinë 2-kokëshe për dyer dhe dritare plastike. Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE TE REJA PER RESTORANTE ,KUZHINA DHE FAST FOOD. BRENDE ITALIANE DHE TURK

  Gjakovë Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Inverter Gjerman
  Makineri dhe inventare

  Inverter Gjerman

  Shitet inverteri i ri nga Gjermania, eshte elektronik dhe shume praktik , sidomos per zyre.

  Gjakovë Dje, 20:36
  200 €
 • 2 foto
  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.

  6 karrika me 3 tavolina shank roshtili me plloq gus dy tavolina l

  Gjakovë Dje, 19:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje per fast food

  Shitet nxemsja per pomfrit tosteri njesh vitrina me nxemje

  Gjakovë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulliri kafes Boro Mllinov
  Makineri dhe inventare

  Mulliri kafes Boro Mllinov

  Mulliri kafes Boro Mllinov ne gjendje te mire dhe qmimi i arsyshem 350 euro per info 049 129 127

  Gjakovë Dje, 15:20
  350 €
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Makineri dhe inventare

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Avullues per kumore
  Makineri dhe inventare

  Avullues per kumore

  Avullues per komore,jan dy copa ne gjendje te mire. per kontakt ne tel: 049 129 127

  Gjakovë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Makineri dhe inventare

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Frigorifera per markete+Komore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera per markete+Komore

  Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore t

  Gjakovë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje per pasticeri, restaurante etj
  Makineri dhe inventare

  Paisje per pasticeri, restaurante etj

  Shes komor per ushqim,furr pjekje me gaz (plin) ,tavolin pune (inox) ,frigorifer per embelsira ose u

  Gjakovë Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CNC Plasma
  Makineri dhe inventare

  CNC Plasma

  Bëjm prodhimin e mjeteve CNC per metal, drru ose plastik të përmasave te ndryshme

  Gjakovë 15 qershor 14:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele me qera
  Makineri dhe inventare

  Skele me qera

  Posedojme mbi 10,000 m2 skele qe i japim me qera

  Gjakovë 14 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes paisje te reja te gastronomis
  Makineri dhe inventare

  Shes paisje te reja te gastronomis

  Shes pajisje te reja te importuara nga Norvegjia 1. Hapse brumi per pizza me diameter ○ 20cm deri

  Gjakovë 13 qershor 16:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lojra te per femije me pages
  Makineri dhe inventare

  Lojra te per femije me pages

  Shiten Lojrat : Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rreg

  Gjakovë 12 qershor 02:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per Frizer
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Frizer

  Shiten paisjet per Frizer cmimi me Marraveshje

  Gjakovë 9 qershor 16:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bure-Rezervuar 1000 litra nga plastika
  Makineri dhe inventare

  Bure-Rezervuar 1000 litra nga plastika

  Shiten buret rezervuaret 1000 litershe. Jane nga plastika me mbrojtese nga metali anash si dhe jane

  Gjakovë 9 qershor 11:43
  55 €
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje viber +38349872871

  Gjakovë 7 qershor 15:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventare per restorane
  Makineri dhe inventare

  Inventare per restorane

  Shiten ne gjendje shum te mire

  Gjakovë 5 qershor 14:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Mirker per brum te picave 10 lit , dhe per pasticeri mund te kontaktoni ne viber : +38344690379

  Gjakovë 5 qershor 08:43
  430 €
 • 2 foto
  Furra per pizza pica
  Makineri dhe inventare

  Furra per pizza pica

  Shiten dy furra me rryme per pizza me dy etazha italiane .

  Gjakovë 2 qershor 16:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Inventar per kaffe
  Makineri dhe inventare

  Inventar per kaffe

  Shiten inventart ne menyr te rregullt

  Gjakovë 31 maj 23:30
  80 €
 • 2 foto
  Frgorifer per lokale
  Makineri dhe inventare

  Frgorifer per lokale

  Shitet Frigoriferi ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 31 maj 23:18
  250 €
 • 1 foto
  Karrika dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrika dhe tavolina

  Shiten 7 sete karrika dhe tavolina. Cmimi 45 euro per set

  Gjakovë 24 maj 13:16
  45 €
 • 2 foto
  Fonton per boz limonad ajron boronic
  Makineri dhe inventare

  Fonton per boz limonad ajron boronic

  Shitet fontona per pije me dy kazona ka 20L njona an asht me fryme njona asht met sjellme qmimi me m

  Gjakovë 24 maj 12:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet invertari/elementet per fastfood
  Makineri dhe inventare

  shitet invertari/elementet per fastfood

  shiten elementet e punes per fast food ne gjendje shume te mire pune (vetem dy muaj te perdorura) ne

  Gjakovë 21 maj 10:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese te reja per MIMAKI JV3
  Makineri dhe inventare

  Pjese te reja per MIMAKI JV3

  1 Motherboard / Mimaki JV3 Mainboard 8 Ngjyrat me Bullk System (Kartrigja me rimbushje) 8 Qipa qe

  Gjakovë 20 maj 12:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shank
  Makineri dhe inventare

  shank

  shitet shanki komplet 2.2metra ne gjendje te mire

  Gjakovë 18 maj 16:59
  100 €
 • 2 foto
  Shes tavolina dhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Shes tavolina dhe karrika

  shes tavolina dhe karrika dhe nje vitrin raft dhe nje pult per furr qmimi sipas marrveshjes

  Gjakovë 12 maj 06:33
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet skara, tenda dhe rimorkio
  Makineri dhe inventare

  Shitet skara, tenda dhe rimorkio

  Shitet skara me plin, e perdorur, ne gjendje shume te mire pune; shitet tenda 25m gjatesi me 7m gje

  Gjakovë 3 maj 21:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet invertari me çmim shum te lir.
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari me çmim shum te lir.

  Shitet invertari si ne foto,pothuajse i ri,i perdorur vetem 4 muaj.Eshte i punuar me mediapan,çmimi

  Gjakovë 25 prill 13:00
  500 €
 • 3 foto
  Tavoline pune me frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Tavoline pune me frigorifer

  Tavolin e punes per pica me frigorifer me pllak graniti, mund te punojn dy picamena pernjeher masat

  Gjakovë 25 prill 08:21
  790 €
 • 0 foto
  furra italiane
  Makineri dhe inventare

  furra italiane

  shitet furra italiane shume pak e perdorur kapaciteti : 9 pica 24cm

  Gjakovë 19 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqine per larje te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Maqine per larje te rrobave

  Shitet maqina ne gjendje te rregullt nga gjermania

  Gjakovë 19 prill 19:09
  150 €
 • 0 foto
  Blej aperata te kafes me qmim volitshem
  Makineri dhe inventare

  Blej aperata te kafes me qmim volitshem

  Blej aperat te kafes me qmim volitshem

  Gjakovë 15 prill 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fortesa per restaurant dhe makin per aklla
  Makineri dhe inventare

  fortesa per restaurant dhe makin per aklla

  shes fortezen komplet per restaurante 1300 plus makin per aklla 350 +38344192635

  Gjakovë 13 prill 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet aperati
  Makineri dhe inventare

  Shitet aperati

  Shes aperatin ne gjendje shum perfekte

  Gjakovë 13 prill 01:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyer,dritare vitrina per lokal
  Makineri dhe inventare

  Dyer,dritare vitrina per lokal

  Shes dyert dritaret alumin komplet jane keto siq shihen ne foto: Derë për banjo Dritare për banjo qe

  Gjakovë 7 prill 00:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamin, Termo Elind
  Makineri dhe inventare

  Kamin, Termo Elind

  Shes Termo Elind 3 e perdorur 100 Euro Kamin të Madh i përdorur 1 Vit Pritty 45x30x75 90 Euro 9kw Ka

  Gjakovë 5 prill 16:03
  100 €
 • 0 foto
  Qevrisëse
  Makineri dhe inventare

  Qevrisëse

  Qevrisese ne gjendje shum te mir Qmimi real i paraqitur ne foto Per info Mund te kontaktoni ne vibe

  Gjakovë 5 prill 14:48
  950 €
 • 2 foto
  Maqk Per Akullore
  Makineri dhe inventare

  Maqk Per Akullore

  Shes Maqinen ne Xhendje te Mir pres Blersit Serjoz qmimi 500 Euro

  Gjakovë 4 prill 23:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet peshorja
  Makineri dhe inventare

  shitet peshorja

  shitet peshorja BIZERBA me printer

  Gjakovë 4 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Set Me Vegla Pune Per Ore Ndreqes
  Makineri dhe inventare

  Set Me Vegla Pune Per Ore Ndreqes

  Set Me Vegla Pune Per Ore Ndreqes Kodi i produktit: G931112 _______________________________________

  Gjakovë 4 prill 11:34
  36 €
 • 2 foto
  Karrika per Frizere
  Makineri dhe inventare

  Karrika per Frizere

  Shes keto dy (2) karrika per frizere 120 euro copa Karrike,sallon,karrik,parukeri,kozmetik,frizer

  Gjakovë 4 prill 09:01
  120 €
 • 1 foto
  Shnkerica
  Makineri dhe inventare

  Shnkerica

  Shiten shankericat gjithsej 10 shankerica qmimi 8 euro per shankeric nr kontaktues ne whatsapp +3864

  Gjakovë 4 prill 07:15
  8 €
 • 0 foto
  Tavolina dhe karrike
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrike

  Shiten setet tavolina me karrike 8 tavolina X 4 karrika

  Gjakovë 4 prill 06:57
  400 €
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e brumrane tortave me ventilator
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e brumrane tortave me ventilator

  Shes furren ne gjendje perfekte me ventilator shum e ruajtur sherben per pjekjen e brumrane tortave

  Gjakovë 4 prill 00:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet urgjent!!
  Makineri dhe inventare

  Shitet urgjent!!

  Shes inventarin urgjent per frizer. Qmimi me marrveshje.

  Gjakovë 3 prill 21:53
  1 €