Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  Kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros

  Shitet zongshen viti 2007 125 cc motorrin e ka shum ngjedje 4 taksh’

  Gjakovë Sot, 15:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjakovë Sot, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA
  Vetura

  BLEJM VETURA

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Gjakovë Sot, 15:42
  2.222 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA OVC DYER HARMONIK TRI NGJYRA ROLLO PERDE ROL

  Gjakovë Sot, 15:42
  37 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjakovë Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjakovë Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Gjakovë Sot, 15:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Gjakovë Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Izolime
  Sherbime

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjakovë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda Egzoni
  Sherbime

  Tenda Egzoni

  Tenda egzoni Japim tenda,tavolina , karrika me qera

  Gjakovë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed
  Shtepi / Vila

  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim SHTËPINË, 100 m/

  Gjakovë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Gjakovë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE

  Gjakovë Sot, 15:37
  37 €
 • 7 foto
  Mercedes 190D
  Vetura

  Mercedes 190D

  Shes mercedes 2.0 disel RKS ngjendje shum tmir serviset e kryera me rregull per me shum info kontakt

  Gjakovë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 3 Automatic Climatronic
  Vetura

  Golf 3 Automatic Climatronic

  Shitet golfi me 130.000 KM te garantune osht shum i rujten si mrena edhe jasht. Golfi i posedon airb

  Gjakovë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 15:34
  850 €
 • 9 foto
  Kiper, 7 Ulse, Klima
  Vetura

  Kiper, 7 Ulse, Klima

  Makina Gjendet ne Zvicerr Mund te Transportohet edhe per Kosov Sipas Marrveshjes.

  Gjakovë Sot, 15:28
  12.400 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 15:27
  900 €
 • 6 foto
  Shtepia me dy dyqane ne Gjakove
  Shtepi / Vila

  Shtepia me dy dyqane ne Gjakove

  Shitet shtepia e kompleruar ,dy dyqanet garazhde dhe 9 dhoma ne ane te rruges kryesore afer shkolles

  Gjakovë Sot, 15:26
  270.000 €
 • 4 foto
  Shes audi a4 2.5 tdi
  Vetura

  Shes audi a4 2.5 tdi

  Shes audi a4 2,5 tdi vetura osht ne gjendje te rregullt me servosa komplet te kryer

  Gjakovë Sot, 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje Salloni
  Mobilje

  Mobilje Salloni

  Shes Mobilje Salloni kualitative qmimi 170 euro

  Gjakovë Sot, 15:22
  170 €
 • 9 foto
  Audi A6 Automatik
  Vetura

  Audi A6 Automatik

  AUDi A6 TDi full Extra • AutoMatic ~ multitronick. Ju Garantojme per kilomatra, mund t\'i verifik

  Gjakovë Sot, 15:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Gjakovë Sot, 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesë 65 m2 (1+1) në përdhesë (ndërtim i ri)!
  Apartment / Banesa

  Banesë 65 m2 (1+1) në përdhesë (ndërtim i ri)!

  -Banesë 65 m2 (1+1) ndërtim i ri në katin përdhesë! -Lokacioni \"Afër Bulevardit\". -Ju mirëpresim

  Gjakovë Sot, 15:19
  36.666 €
 • 0 foto
  Banesë 160m2 (1+3) pranë \"Palestres Sportive\"
  Apartment / Banesa

  Banesë 160m2 (1+3) pranë \"Palestres Sportive\"

  -Shitet Banesa 160 m2 në katin e 4-tërt. -Plani: Sallone kuzhine,3 dhoma gjumi,koridori,ballkoni,ba

  Gjakovë Sot, 15:19
  69.999 €
 • 2 foto
  Shtepi 360m2 me 5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepi 360m2 me 5 ari truall

  Shitet shtëpia 360m2 me 5 ari truall në Brekoc. Ju mirëpresim! 044 801 101

  Gjakovë Sot, 15:19
  71.111 €
 • 6 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Shes Trek domane sl 6 viti prodhimit 2017 . Trupi dhe rrotat jon karbon bicikleta peshon 7.1 kg (pro

  Gjakovë Sot, 15:11
  1.800 €
 • 5 foto
  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI
  Apartment / Banesa

  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI

  Shitet banes 2+1 me siperfaqe totale 107m2 ne Qender Shengjin. Shum afer plazhit, ne Pallat te ri te

  Gjakovë Sot, 15:11
  66.000 €
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte
  Vetura

  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte

  Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte Shpenzime Shumë Të Vogla 5 Shpejtesi Për Më Shumë Na Kontaktoni

  Gjakovë Sot, 15:07
  470 €
 • 1 foto
  Shes pin pongin
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes pin pongin

  Shes pin pongin 2 copa ne gjendje shum tmir per gjdo infirmat tel : 049133777

  Gjakovë Sot, 15:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Gjakovë Sot, 15:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Gjakovë Sot, 14:51
  100 €
 • 5 foto
  Shiten biljardo
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten biljardo

  Shiten biljardo per gjdo informat tel : 049133777

  Gjakovë Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Gjakovë Sot, 14:46
  37 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Gjakovë Sot, 14:43
  60 €
 • 2 foto
  Furra per pizza pica
  Makineri dhe inventare

  Furra per pizza pica

  Shiten dy furra me rryme per pizza me dy etazha italiane .

  Gjakovë Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Gjakovë Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes rrakataqin
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes rrakataqin

  Shes rrakataqin ne gjendje tmir per gjdo informat tel :049133777

  Gjakovë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjakovë Sot, 14:33
  85 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO 1,9 DIZELL RKS 13-03-2020 VITI 00
  Vetura

  FIAT PUNTO 1,9 DIZELL RKS 13-03-2020 VITI 00

  FIAT PUNTO 1,9 DIESEL FABRIKISHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE, DHEZ MIR, PUNON MIR, HEC MIR, RKS DERI M

  Gjakovë Sot, 14:31
  1.550 €
 • 3 foto
  GOMA 14 M+S  175 - 65 - 14
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 14 M+S 175 - 65 - 14

  GOMA SHUM TE MIRA 175 65 14 M+S TE ARDHURA NGA CH SHUM PAK JAN PERDOR TE GJITHA JAN TE NJEJTA M

  Gjakovë Sot, 14:30
  120 €
 • 11 foto
  RENO megano SCENIK  1,9 DIESEL   RKS
  Vetura

  RENO megano SCENIK 1,9 DIESEL RKS

  RENO megane SCENIK 1.9 DIESEL PERFEKTE, RENOJA ESHT SHUM E RUAJTUR MOTORR TE DYT KA QEN T ,D T

  Gjakovë Sot, 14:29
  1.900 €
 • 7 foto
  BICIKLET  SCOT  AMERIKANE
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLET SCOT AMERIKANE

  SHES BICIKLETEN SCOT SHUM E RUJTUR ESHT PERDOR FARE PAK SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI ESHT KREJTESI

  Gjakovë Sot, 14:29
  280 €
 • 0 foto
  XoXo Express - Ofron shërbime të mirëmbajtjes
  Sherbime

  XoXo Express - Ofron shërbime të mirëmbajtjes

  -XoXo Express - 📞:043 444 666 📞:043 810 000

  Gjakovë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të riparimit Elektrikë
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të riparimit Elektrikë

  -XoXo Express- -043 444 666 -043 810 000

  Gjakovë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit

  Shtepit jan ne Gjakov perball stacionit te autobuseve kerkojm bleres serioz. Shtepit jan 2 kate plus

  Gjakovë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Shërbime të Bravarisë
  Sherbime

  XoXo Express - Shërbime të Bravarisë

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000-

  Gjakovë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Express - Iu rregullon të gjitha defektet
  Sherbime

  XoXo Express - Iu rregullon të gjitha defektet

  -XoXo Express- -043 444 666- -043 810 000-

  Gjakovë Sot, 14:18
  Me Marrveshje