Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
  Vetura

  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

  • Audi
  • A5
  Gjakovë Sot, 03:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI
  Vetura

  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2010
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 03:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?
  Vetura

  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?

  • Mercedes-Benz
  • 400
  • Benzin
  • 2010
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 03:32
  49.523.954 €
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Gjakovë Sot, 03:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BLEJM VETURA .PASAT GOLF AUDI MERCEDES ME DEFEKT AKSIDENT ?
  Vetura

  BLEJM VETURA .PASAT GOLF AUDI MERCEDES ME DEFEKT AKSIDENT ?

  • Audi
  • A5
  • Naftë
  • 2018
  • 30 000 - 34 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 03:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes shtepit ne qender
  Shtepi / Vila

  Shes shtepit ne qender

  • 200 m²
  • 4 dhoma
  Gjakovë Sot, 03:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BLEJM VETURA ME DEFKT PA DOGAN ME RKS VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA ME DEFKT PA DOGAN ME RKS VW BMW AUDI

  • BMW
  • 530
  • Naftë
  • 2003
  • 10 000 - 14 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 03:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trualli 8 HA në SHITJE në Gjakovë.
  Truall / Toke

  Trualli 8 HA në SHITJE në Gjakovë.

  • 80000 m²
  Gjakovë Sot, 03:20
  2.000 €
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Gjakovë Sot, 03:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  Ps3 ka 2 joystick Njeri se mban baterin...

  Gjakovë Sot, 03:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ??

  • Škoda
  • Superb
  • Naftë
  • 2016
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 03:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 03:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 02:55
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ??
  Vetura

  FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ??

  • Ford
  • Mondeo
  • Naftë
  • 2018
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:55
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI S-LINE - Sapo Doganuar ??
  Vetura

  AUDI A4 2.0TDI S-LINE - Sapo Doganuar ??

  • Audi
  • A4
  • Naftë
  • 2014
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:49
  1 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA K 1.6DTH ST BUSINES - Sapo Doganuar ??
  Vetura

  OPEL ASTRA K 1.6DTH ST BUSINES - Sapo Doganuar ??

  • Opel
  • Astra
  • Naftë
  • 2017
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:40
  1 €
 • 12 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar ??

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2016
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:40
  1 €
 • 0 foto
  TENDA EGZONI 049633978
  Sherbime

  TENDA EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Kar...

  Gjakovë Sot, 02:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL CORSA S-D 1.7CDTI - I Regjistruar RKS ??
  Vetura

  OPEL CORSA S-D 1.7CDTI - I Regjistruar RKS ??

  • Opel
  • Corsa
  • Naftë
  • 2013
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Gjakovë Sot, 02:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW X3 30d X-DRIVE ///M F25 - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  BMW X3 30d X-DRIVE ///M F25 - i sapo Doganuar ??

  • BMW
  • X3
  • Naftë
  • 2016
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:29
  1 €
 • 12 foto
  BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE
  Vetura

  BMW X1 X-DRIVE 20d F1X - PANORAM SPORT LINE

  • BMW
  • X1
  • Naftë
  • 2017
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW 1 2.0 /// M - PACKET - I Regjistruar RKS ??
  Vetura

  BMW 1 2.0 /// M - PACKET - I Regjistruar RKS ??

  • BMW
  • Model tjetër
  • Naftë
  • 2012
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 02:25
  1 €
 • 12 foto
  LANDE ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 • PURE A •
  Vetura

  LANDE ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 • PURE A •

  • Land Rover
  • Discovery Sport
  • Naftë
  • 2016
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A3 2.0TDI ATTRACTION - i sapo Doganuar
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI ATTRACTION - i sapo Doganuar

  • Audi
  • A3
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw passat 1.6 B+P regj deri mujin e 12
  Vetura

  Vw passat 1.6 B+P regj deri mujin e 12

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Benzinë + Gaz
  • 2002
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 02:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtopa dhe llupat per Audi a8
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa dhe llupat per Audi a8

  shes shtopat dhe llupat per audi a8...

  Gjakovë Sot, 02:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16

  shea fellnet me goma dimrit per passat m...

  Gjakovë Sot, 02:04
  120 €
 • 3 foto
  Tregera
  Autopjese dhe paisje

  Tregera

  shiten tregerat me qmim te volitshem...

  Gjakovë Sot, 02:04
  40 €
 • 12 foto
  VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ??

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:01
  1 €
 • 12 foto
  VW GOLF VII 4MOTION - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  VW GOLF VII 4MOTION - i sapo Doganuar ??

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2016
  • 130 000 - 139 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:01
  1 €
 • 12 foto
  MB E-220CDI BLUETEC 7 ULESE - I Sapo Doganuar ??
  Vetura

  MB E-220CDI BLUETEC 7 ULESE - I Sapo Doganuar ??

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Naftë
  • 2014
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 02:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ??

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2013
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 01:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar ??

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2015
  • 120 000 - 129 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 01:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4 ? PANORAM ?
  Vetura

  OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4 ? PANORAM ?

  • Opel
  • Insignia
  • Benzin
  • 2015
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Gjakovë Sot, 01:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ??

  • Ford
  • Focus
  • Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 01:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ??

  • Škoda
  • Octavia
  • Naftë
  • 2013
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 01:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW CADDY 1.9TDI DSG Automatik - I Regjistruar RKS ??
  Vetura

  VW CADDY 1.9TDI DSG Automatik - I Regjistruar RKS ??

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Naftë
  • 2009
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjakovë Sot, 01:56
  1 €
 • 12 foto
  PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ??
  Vetura

  PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ??

  • Peugeot
  • 308
  • Benzin
  • 2016
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë Sot, 01:56
  Me Marrveshje