Makineri dhe inventare në shitje në Klinë

 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë Dje, 18:28
  129 €
 • 6 foto
  Inventar per Lokal!
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Lokal!

  Shes Inventar per Lokal! Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur. In

  Klinë 20 tetor 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe
  Makineri dhe inventare

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qet Te interesuarit kontaktoni ne numrin 049 234 451

  Klinë 25 shtator 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes cekullarin dhe zdrukth
  Makineri dhe inventare

  Shes cekullarin dhe zdrukth

  Shes cekullarin motorrin nuk e ka

  Klinë 20 shtator 16:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grill shporet
  Makineri dhe inventare

  Grill shporet

  Shes skar dhe resho bashk Coveva italiane E perdorur por ne gjendje 99% ne rregull. Siq shifet ne fo

  Klinë 18 shtator 10:58
  450 €
 • 1 foto
  Shes qadren
  Makineri dhe inventare

  Shes qadren

  E shes qadren madhesia 6×6 eshte e qmontuar

  Klinë 26 gusht 22:42
  500 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Klinë 20 gusht 17:34
  568 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë;
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë;

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë; Ju dëshironi të ko

  Klinë 1 gusht 15:05
  30.000 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Klinë 13 korrik 01:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makine per autolarje me Avull
  Makineri dhe inventare

  Makine per autolarje me Avull

  Shes makinen per autolarje me avull , mundet te perdoret edhe per gjera te tjera poashtu eshte anti

  Klinë 29 qershor 18:12
  650 €
 • 7 foto
  Prerse Metali 2.5 meter x 4mm
  Makineri dhe inventare

  Prerse Metali 2.5 meter x 4mm

  Prerse metali e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire pune. Per me shume: 044 473 077 044 218

  Klinë 2 qershor 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  Furre elektrike per pica dy kateshe ne gjendje shume te mire punon jasht mase mire kontakti vetem me

  Klinë 2 qershor 13:06
  1.000 €
 • 2 foto
  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe
  Makineri dhe inventare

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qet Te interesuarit kontaktoni ne numrin 049 234 451

  Klinë 16 prill 18:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe
  Makineri dhe inventare

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qet Te interesuarit kontaktoni ne numrin 049 234 451

  Klinë 15 prill 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  INVENTARË PER BARNATORE
  Makineri dhe inventare

  INVENTARË PER BARNATORE

  Ofrohet per shitje inventari i barnatores ku perfshihen raftet, kamerat, klima, frigoriferi etj komp

  Klinë 15 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per biskota -KEKSA
  Makineri dhe inventare

  Makin per biskota -KEKSA

  SHitet makina per biskota prodhim GJerman i posedon 4 valak me forma te ndryshme dhe mbi 50 tepsia q

  Klinë 4 prill 19:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Inventarin per Sallon Bukurie
  Makineri dhe inventare

  Shes Inventarin per Sallon Bukurie

  Shes te gjithë inventarin komplet ose veq e veq. Të gjitha janë në gjendje të rregullt. Qmimi sipas

  Klinë 4 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin per mallter dhe gips G4
  Makineri dhe inventare

  Maqin per mallter dhe gips G4

  E marrveshje. E perdorur gjithqka ne rregull

  Klinë 4 prill 00:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Inventarin per Sallon Bukurie
  Makineri dhe inventare

  Shes Inventarin per Sallon Bukurie

  Agregati 180€ Karriga per larjen e flokve 120€ Pasqyra,Grimi dhe Shankerica 130€ Shanki 50€ Karrika

  Klinë 3 prill 20:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharr per Hekur
  Makineri dhe inventare

  Sharr per Hekur

  Shes Sharren per profile te hekurit me teh te ri . Makina ne gjendje pune . qmimi sipas marrveshjes

  Klinë 3 prill 00:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Ndrroi me caddy

  Klinë 31 mars 09:51
  11.111.111 €
 • 4 foto
  Iventar per Restoran
  Makineri dhe inventare

  Iventar per Restoran

  4 karrika me 1tavolinë komplet 150ero

  Klinë 27 shkurt 16:29
  150 €
 • 2 foto
  Kalldaj e nxemjes
  Makineri dhe inventare

  Kalldaj e nxemjes

  Kalldaja osht rujtne mire osht me dru...Qmimi me marrveshje

  Klinë 28 janar 15:30
  Me Marrveshje