• shes dy klysht (zagar)shes dhe zagarin e madh

  shes dy klysht (zagar)shes dhe zagarin e madh

  shes dy klusht dhe zagarin e madh dhe baj ndrrim

  Me Marrveshje
  Klinë
  Sot, 20:48
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  2.000 €
  Klinë
  Sot, 19:33
 • Ahitet samsung Trend

  Ahitet samsung Trend

  Shitet

  36 €
  Klinë
  Sot, 19:16
 • Fiat punto 1.7 turbodizell 1 vit rks

  Fiat punto 1.7 turbodizell 1 vit rks

  Fiat punto 1.7 turbodizell viti 98 me klim funksionale ne gjendje shum tmir, posedon regjistrim 1 vit, gjamat elektronik, hargjime teper tvogla. Per ma shum info kontakto 044567467(viber)

  1.700 €
  Klinë
  Sot, 18:06
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:

  1 €
  Klinë
  Sot, 17:59
 • Shiten Pllumat Gjerman

  Shiten Pllumat Gjerman

  Shes pllumat gjerman jan Rac e faster edhe shum t bukur pres blers serjoz

  Me Marrveshje
  Klinë
  Sot, 16:18
 • Samsung galaxy Note

  Samsung galaxy Note

  Samsung galaxy Note Whats'app..+447459059054 Viber..+447459059054

  400 €
  Klinë
  Sot, 15:16
 • shes zmadhus zerit per vetur qmimi volitshem

  shes zmadhus zerit per vetur qmimi volitshem

  Pajaqallat jan ne gjendje te rregullt 1000W edhe 360w viber +38649479041

  Me Marrveshje
  Klinë
  Sot, 10:24
 • Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Role

  85 €
  Klinë
  Sot, 09:28
 • Radion

  Radion

  shes radion pioner 50*4 ne gjendje te rregullt .Qkimi i pa diskutushem

  40 €
  Klinë
  Sot, 08:26
 • VW Touran dizel

  VW Touran dizel

  Shes tauranin isapo ardhur prej norvegjis Ne gjendje shum te mir karrigat me nxemje Vebasna te gjith gjamat ne pull 2 qelsa Goma te dimrit bord kompjuter kuk gjam e zi fabrikisht Vetura esht shum e

  4.600 €
  Klinë
  Dje, 21:14
 • DYER DRURI TEL:045982232

  DYER DRURI TEL:045982232

  prodhojm dyer 60-100€ nr:045982232

  60 €
  Klinë
  Dje, 20:26
 • VW Golf 6 blumotion

  VW Golf 6 blumotion

  Golf 6 1.6 blumotion ,Viti 2012 , është në gjendje të miré teknike ,me liber té servisit. •VETURA POSEDON: •Klimatronik •Airbag •Abs •Esp •Mbyllje qendrore •Navigacion funksional •Te

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 20:24
 • shitet mzati

  shitet mzati

  shitet biki bio 7 mujsh +38649579149

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 17:39
 • Shes lupo 1.2

  Shes lupo 1.2

  Shes lupo 1.2 naftë e pa regjistruar ne gjendje trregullt qmimi 1500 euro per me shum na kontaktoni ne tel 044232427

  1.500 €
  Klinë
  Dje, 17:25
 • Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë kredi ndërmjet individëve për çdo person serioz që ka nevojë për para për çfarëdo arsye. Me një normë prej 2% në vit, ne ndjekim

  100 €
  Klinë
  Dje, 17:23
 • shitet biku

  shitet biku

  shitet biku bio 7 muj nr +38649579149

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 15:28
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Klinë
  Dje, 15:24
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Klinë
  Dje, 14:24
 • mzat

  mzat

  mzati asht shum i mir i ka 1vit e gjys asht i rritun ne shpi nuk asht i rritun me koncentrat

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 14:18
 • Goma R15

  Goma R15

  Shes 4 gomat 185/65 R15 SAVA. Java 14 Viti 2016. Gomat janë 1 sezon te perdorne. Qmimi komplet 120Euro. Tel - viber 38649112841

  120 €
  Klinë
  Dje, 13:25
 • DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Klinë
  Dje, 11:27
 • Opel Corsa urgjent

  Opel Corsa urgjent

  Shitet corsa ne gjendje shum te mir teknike gnithqka eshte nrregull motorr te mir bateri te mir hargjime te vogla vetem regjistrim ska osht me denim flm per mirekuptim ne tel.049360171 i njejti edhe n

  450 €
  Klinë
  Dje, 10:26
 • INVERTOR ME BATERI MC200B 12V-220

  INVERTOR ME BATERI MC200B 12V-220

  1 VIT GARANCION TEL 044 402 714 Karakteristikat teknike: Pas ndërprerjes së rrymës shkyçet nga rrjeti, energjia 12V AC konverton automatikisht energjinë DC në 230V ~ / 50Hz duke alternuar me pajisjen

  125 €
  Klinë
  Dje, 03:45
 • Shes Lopen me viq mashkull ndrrim

  Shes Lopen me viq mashkull ndrrim

  Shes lopen me viq mashkull shum te mir Lopa qet 10-12 litra tamel eurt pa asni behane ndrrim me lop vjet per ma shum Viber +38643980837

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 22:29
 • Ore shume e vjeter...!

  Ore shume e vjeter...!

  Ore e vjeter dhe shume e rralle!!!Ora punon....! Viber:+386 49 28 99 88 Cmimi sipas marreveshjes...bej nderrim...!!!

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 21:19
 • iphone 7 128GB

  iphone 7 128GB

  iphone 7 GOLD 128GB i perdorur 1 muaj folie red + glass pa shenja perdorimi qmimi 530euro

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 20:17
 • Fliperi ne shitje

  Fliperi ne shitje

  Fliperi ne shitet punon me 0.10 cet

  300 €
  Klinë
  18 nëntor 19:18
 • Makin per prerje te betonit PARTNER

  Makin per prerje te betonit PARTNER

  Makin per prerje te betonit per me shum na kontaktoni ne viber po ashtu dhe per foto +377-44-233-242

  550 €
  Klinë
  18 nëntor 17:25
 • Shiten me marveshje pres blersit serjoz

  Shiten me marveshje pres blersit serjoz

  Shiten .....

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 15:48
 • High End Gaming PC - i7 7700k - GTX 1080 - 500GB

  High End Gaming PC - i7 7700k - GTX 1080 - 500GB

  Shes PC Gaming i sapo ardhur nga gjermania , i ri eshte blere 3500 para 5 ditve , kompjuteri vjen me 4 vjet garanci ,poashtu vjen tavolina per kompjuter edhe paisjet e tij sic jan , mausi , testatura

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 15:16
 • Doberman

  Doberman

  Shitet klyshi doberman femer 100% rac e paster !

  180 €
  Klinë
  18 nëntor 14:31
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Klinë
  18 nëntor 13:26
 • Lane per Kulem

  Lane per Kulem

  Te perdorura por jane shume te forta , çmimi sipas marrveshjes.

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 12:44
 • High End Gaming PC - i7 7700k - GTX 1080 - 500GB

  High End Gaming PC - i7 7700k - GTX 1080 - 500GB

  Shes PC Gaming i sapo ardhur nga gjermania , i ri eshte blere 3500 para 5 ditve , kompjuteri vjen me 4 vjet garanci ,poashtu vjen tavolina per kompjuter edhe paisjet e tij sic jan , mausi , testatura

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 12:17
 • iphone 8plus

  iphone 8plus

  iphone 8 plus space gray 64GB iperdorur 14 dite pa shenja perdorimi fotrolle+glass qmimi 780 euro per me shume shiqo linkun https://www.digitec.ch/de/s1/product/apple-iphone-8-plus-550-64gb-12mp-spa

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 10:26
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Role

  85 €
  Klinë
  18 nëntor 10:25
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Role

  85 €
  Klinë
  18 nëntor 10:25
 • Shitet sana

  Shitet sana

  Shesim sane. Tel.044/049-346-893 Viber +38649346893 Fsh. Kopiliq i Eperm Skenderaj

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 nëntor 09:28
 • SHITET KOMBI T2

  SHITET KOMBI T2

  SHITET KOMBI T2 NE GJENDJE TE RREGULLT REGJISTRIM 7MUJE NDRRIM ME NAJ SEN QE ME KONVENON PER ME SHUM NA KONTAKTO NE NR 049213195,,VIBER

  1.200 €
  Klinë
  18 nëntor 08:25
 • Shitet Urgjent Ford - Mondeo TDCI

  Shitet Urgjent Ford - Mondeo TDCI

  Shitet Ford Mondeo ne gjendje te rregullt RKS 1 vit . Karrikat me nxemje , Fellne 18 , Centall , Navigation , Arb , Klim, xhomat me rrym . ABS . Etj...Gjdo sen ne rregull ... ose ndrrim i mundshum ose

  3.000 €
  Klinë
  18 nëntor 07:14
 • Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt . [email protected] Këtu është zgjidhja . paratë në llogarinë tuaj në më pak se 72 orë , oferta është e vlefshme për të gjithë njerëzit e ndershëm. Tani, ky o

  100 €
  Klinë
  18 nëntor 00:16
 • #nxito blej iphone dhe fito +1 gratis ,superofert

  #nxito blej iphone dhe fito +1 gratis ,superofert

  ************ Super oferte ************* Produkte evropiane origjinale me garanci 2 vjet IPHONE 7 PLUS 32gb=450$ IPHONE 7 PLUS 128GB=550$ IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis) IPHONE X 25

  Me Marrveshje
  Klinë
  17 nëntor 21:30
 • Asus n53s

  Asus n53s

  Core i7 processor, 8GB of RAM 1TB hard drive Windows 10 pro x64

  290 €
  Klinë
  17 nëntor 20:31
 • Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25% Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Role

  85 €
  Klinë
  17 nëntor 20:26
 • #nxito blej iphone dhe fito +1 gratis ,superofert

  #nxito blej iphone dhe fito +1 gratis ,superofert

  ************ Super oferte ************* Produkte evropiane origjinale me garanci 2 vjet IPHONE 7 PLUS 32gb=450$ IPHONE 7 PLUS 128GB=550$ IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis) IPHONE X 2

  Me Marrveshje
  Klinë
  17 nëntor 20:19
 • Acer aspire v5

  Acer aspire v5

  Shes laptopin acer ne gje dje te shkelqyer Core i5 processor turbo bost 6GB of RAMt 500GB hard drive

  250 €
  Klinë
  17 nëntor 19:26
 • Audi A6 dhe BMW 123

  Audi A6 dhe BMW 123

  Audi A6 ,3.0 dizel ne gjendje të rregull e ardhun nga gjermania 5200 €, dhe BMW 123 dizel 2008 ne gjendje të rregull e ardhun nga zvicra 6200 €... Veturat gjinden ne Maqedoni... Per info kontaktoni:

  Me Marrveshje
  Klinë
  17 nëntor 19:25
 • samsung s7

  samsung s7

  shes samsung s7 ne gjendje perfekte 32 giga viber +37744706689

  85 €
  Klinë
  17 nëntor 12:18
 • jeep libery 2.5 rks

  jeep libery 2.5 rks

  jeep liberty 2.5' klim abs esp muzik fellga kuk me liber tel vib 00491724447722

  3.700 €
  Klinë
  17 nëntor 11:15