Automjete
Klinë

Automjete në shitje në Klinë

 • 11 foto
  BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Klinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??AUTO/ZONA?? Blejm Vetura pa Dogan dhe RKS
  Vetura

  ??AUTO/ZONA?? Blejm Vetura pa Dogan dhe RKS

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Klinë Sot, 10:58
  15.000 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Klinë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?AUTO/ZONA? - Blejm Vetura RKS ose Pa Dogan☎️
  Vetura

  ?AUTO/ZONA? - Blejm Vetura RKS ose Pa Dogan☎️

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Klinë Sot, 10:57
  10.500 €
 • 11 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Klinë Sot, 10:57
  8.080 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Klinë Sot, 10:54
  2.222 €
 • 5 foto
  KONTINJER
  Kamionë

  KONTINJER

  SHES KONTINJERIN GJATSIJA 5.20 I MONTUM NE ATEGO KONTINJERI KA DEREN MRAPA HARMONIK I PERSHTATSHEM

  Klinë Sot, 10:41
  1.200 €
 • 4 foto
  ZINGJIR I GOMES PER MINI BAGER 1.5 EDHE 2 TONAV
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ZINGJIR I GOMES PER MINI BAGER 1.5 EDHE 2 TONAV

  ZINGJIR I GOMES I RI I PA PERDORUR 2 TON 600 EURO ZINGJIR I GOMES I PERDORUR PAK 1.5 TON 350 E

  Klinë Sot, 10:40
  380 €
 • 3 foto
  Korp per mini bagera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Korp per mini bagera

  Shitet korpa e re per mini bagera prej 2 deri 3 tonave korpa e re me dham te ri

  Klinë Sot, 10:40
  350 €
 • 6 foto
  ATEGO
  Kamionë

  ATEGO

  ATEGO.8.15.817 ATEGO IKA 167 mi KM VITI 2003 GOMAT E MIRA IKA 6 SHPEJCI KONTINJERI I GJAT 5.20

  Klinë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bandash me goma per VW golf tauran
  Autopjese dhe paisje

  Bandash me goma per VW golf tauran

  Shes bandasht me goma jan te hekne prej cedit WV kerrit 2012 bajn per golf 7 golf 6 golf 5 bajn per

  Klinë Sot, 10:39
  95 €
 • 10 foto
  LIEBHERR 308 VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHERR 308 VITI 2001

  LIEBHERR 308 viti 2001 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Klinë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Caddy 7 SH VITI 2015 RKS
  Vetura

  VW Caddy 7 SH VITI 2015 RKS

  SHITET CEDI VITI 30.07 2015 KLIM GJAMAT NPULL REGJISTRIMI I PARE NE RKS DIZELL 1.6 TDI GOMAT TE R

  Klinë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KORPA PER BAGERA 4.5.6 TONAVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA PER BAGERA 4.5.6 TONAVE

  Shes korpen per bager 4.deri 7 tonave Korpa esht shum e rujtme

  Klinë Sot, 10:38
  650 €
 • 4 foto
  Shitet vetura vwGolf4 1.9tdi 1999.
  Vetura

  Shitet vetura vwGolf4 1.9tdi 1999.

  Shitet vetura vw golf4 1.9tdi i të kuqe,vetura eshte e posa ardhur nga slovenia,ne gjendje te mir te

  Klinë Sot, 09:20
  1.350 €
 • 8 foto
  Touran “Highline”2.0 TDI
  Vetura

  Touran “Highline”2.0 TDI

  VW Touran Highline. Gjendeja super super i mire. Sen qe shihet. Original km. Me liber te garantume 2

  Klinë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KORPA PLLANIRK PLUS E KANALLAVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KORPA PLLANIRK PLUS E KANALLAVE

  Shiten 2 korpa e gjera edhe e ngushta Sistem i shpejt mundet te ndryshohet edh per sistem tjeter te

  Klinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes kamion MAN 26 372. 3 aks miller kiper viti 92
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes kamion MAN 26 372. 3 aks miller kiper viti 92

  shes kamion MAN 26 372 3 aks miller kiper viti 92 i regjistruar ne ks.shume ne gjendje te mire gumat

  Klinë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ose Derroj BMW 2.0 Dizell Compact 320 E46
  Vetura

  Shes ose Derroj BMW 2.0 Dizell Compact 320 E46

  Shes BMW ne gjendje ekstrem Ekstrem te mir 2.0 Dizell Compact 320 E46 Viti 30.11.2001 matorrin me si

  Klinë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes lt 2.5 tdi
  Vetura

  shes lt 2.5 tdi

  esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume meksi 3.30 rimorkjo 045 484 310 ju mir pres

  Klinë Sot, 07:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes fave crarter 2.5 TDI
  Vetura

  shes fave crarter 2.5 TDI

  shes kamjoneten e sapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume ne gjendje shum te mir maksi 3.40 r

  Klinë Sot, 07:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes crafter
  Vetura

  Shes crafter

  Shes krafter i sapo ardhur nga gjermanija 045 484 310

  Klinë Sot, 07:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija
  Vetura

  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija

  shes lt esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume 045 484 310

  Klinë Sot, 07:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Sot, 03:54
  7.200 €
 • 5 foto
  shitet 2300 euro
  Vetura

  shitet 2300 euro

  Ford Mondeo TDCI 2.0 dizell viti 2006 rks 2300.xhamin e par te krisur gjendja e mir.bajm ndrrime por

  Klinë Sot, 00:49
  2.300 €
 • 0 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km.Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kont

  Klinë Dje, 22:50
  7.200 €
 • 11 foto
  auto pjes morina mercedes golf 6 golf plus pasat
  Vetura

  auto pjes morina mercedes golf 6 golf plus pasat

  kemi.pjes per.golf 4 bora gol6 golf plus polo audi corza passat mercedes c mercedea e ople meriava

  Klinë Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet passati
  Vetura

  Shitet passati

  Shitet passati 2.0 tdi blue motion dsg me liber servisi i ardhum nga zvicra me star stop senzora par

  Klinë Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Vivaro
  Vetura

  Opel Vivaro

  Shitet furgoni Opel Vivaro 4 dyer , pa asnje defekt ne super gjendje

  Klinë Dje, 20:58
  6.500 €
 • 5 foto
  Eskavator Bobcat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator Bobcat

  Eskavatori Bobcat tip322 viti 2001 1600kg kubota 11.1KW gusunicat 90% zgjerohet nga 98cm deri138cm

  Klinë Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Herolind
  Motore (mbi 50 cc)

  Herolind

  Herolind

  Klinë Dje, 19:41
  320 €
 • 2 foto
  Audi 1vit rks dizell
  Vetura

  Audi 1vit rks dizell

  Shitet audia ne gjendje shum te mir regj 1 vit i plot

  Klinë Dje, 19:01
  900 €
 • 5 foto
  BMW❌3 2.0 Diesel, 4x4
  Vetura

  BMW❌3 2.0 Diesel, 4x4

  Shitet BMW❌3 2.0 Diesel, 4x4 ,vetura është në gjendje të mir, është shume i ruajtur, të gjitha se

  Klinë Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet skuteri kymco 101 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri kymco 101 kubik

  Ngjendje tmir osht 101 kubik me dokumenta rks i qlajmrum perkthimin jau baj meniher Plus e ka kufer

  Klinë Dje, 18:21
  400 €
 • 5 foto
  Mercedes 320 Avangard Evo model 4Matic
  Vetura

  Mercedes 320 Avangard Evo model 4Matic

  Super automjet shum i ruajtur me liber servisi me qertifikat nga Mercedes Shtutgard. I sa po doganua

  Klinë Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat B7
  Vetura

  Passat B7

  Passat B7 2.0 dizel 2011 , i posa ardhun nga zvicra , i regjistruar Rks ,ne gjendje te mire teknik

  Klinë Dje, 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes-Benz C-class
  Vetura

  Mercedes-Benz C-class

  Mercedes Benz C-class Rks Ne gjendje te mire teknike

  Klinë Dje, 15:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 3C
  Vetura

  Passat 3C

  Shes Passatin 3C 1.9TDI , vetura eshte e mirmbajtun dhe ne gjendje perfekt optike dhe teknike , me

  Klinë Dje, 14:37
  6.300 €
 • 6 foto
  SHES IVECO 35.11
  Kamionë

  SHES IVECO 35.11

  SHES IVECO 35.11 VITI 2001 GJENDJE PERFEKTE ORGJNAL KIPER ME BLLOKADA REGJESTRIM KA 15.12.2019 GOMAT

  Klinë Dje, 14:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km .Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Dje, 13:19
  7.200 €
 • 8 foto
  VW GOLF 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI RKS

  Shitet Golf 4 1.9 TDI , modeli i parë i regjstruar deri ne Janar 2020 , ne gjendeje shume te mire te

  Klinë Dje, 12:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Zafira CDTI COSMO 150 ps
  Vetura

  Opel Zafira CDTI COSMO 150 ps

  Shitet Opel Zafira cdti (dy te kuqe) 150 ps. Vetura eshte Automatik. Karrikat i ka me ngrohje.Eshte

  Klinë Dje, 12:21
  6.000 €
 • 8 foto
  KAmera dhe alarme te sigurise
  Autopjese dhe paisje

  KAmera dhe alarme te sigurise

  Jemi me te Liret ne tregun tone per Kamera dhe Alarme RISI RISI Kemi Akcesa per LIfta Brava E

  Klinë Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  kamjuneta ka regjistrim deri me daten 04.03.2020 viti i prodhimit 1987 matorri 2.5 turbo dizell rim

  Klinë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vetura mini cooper, ne gjendje te mire pune
  Vetura

  Shitet vetura mini cooper, ne gjendje te mire pune

  Shitet vetura, mini cooper, me klime, viti 2003, gjendje te mire teknike, 1.6b, km aktuale 160.000,

  Klinë Dje, 10:00
  4.000 €
 • 8 foto
  VW T5 1.9TDI-2009 ME KLIM
  Kamionë

  VW T5 1.9TDI-2009 ME KLIM

  T5 i sapoa ardhur ne gjendje teper te mir shum i rujtun brenda si ashtu edhe jasht motorri1.9tdi vp2

  Klinë Dje, 08:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM
  Kamionë

  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM

  T5 i sapo ardhur ne gjendje perfekte vp2010 motorri2.0 me klim shum i rujten brenda dhe jasht gjama

  Klinë Dje, 08:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW T5 1.9TDI-2007
  Kamionë

  VW T5 1.9TDI-2007

  T5 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte vp2007 1.9tdi per me shum info044178743

  Klinë Dje, 08:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 2.5TDI-102PES??
  Kamionë

  VW T4 2.5TDI-102PES??

  T4 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte vp99 motori 2.5tdi 75 kw 102pes per me shum info:04

  Klinë Dje, 08:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW T4 2.5TDI-75KW 102PES 4x4-2002??
  Kamionë

  VW T4 2.5TDI-75KW 102PES 4x4-2002??

  T4 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte viti i prodhimit2002 motorri2.5 tdi 75kw 102pes gji

  Klinë Dje, 08:16
  Me Marrveshje