Kamionë
Klinë

Kamionë në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005
  Kamionë

  Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005

  Shitet minibageri JCB viti 2005 ne gjendje super te mire. Zgjerohet dhe mgushtohet aipas vendit. Ore

  Klinë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140
  Kamionë

  MAN 26 403 ME KRAN HIAB 140

  Shitet ose ndrrohet Man 26 403 me krqn hiab 140 Krani ka 2 dalje hidrolike dhe qon pesh 6 ton ne fil

  Klinë Dje, 08:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Dje, 03:54
  7.200 €
 • 0 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km.Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kont

  Klinë 21 shtator 22:50
  7.200 €
 • 11 foto
  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010
  Kamionë

  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010

  Shes sprinter 313 Cdi Viti 2010 Km 191000 Doganen e kryne Fatur te rregullt me Tvsh 7 ulse Gjamat

  Klinë 21 shtator 15:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km .Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë 21 shtator 13:19
  7.200 €
 • 3 foto
  Iveco 2002
  Kamionë

  Iveco 2002

  shitet iveco ne gjendje shume te mire 7 ulese siq shihet dhe ne foto te interesuarit te lajmrohen n

  Klinë 20 shtator 15:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN
  Kamionë

  Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN

  Kryejm keto sherbime:Zhvendosjen e kranave te ndertimit, Ngarkim-shkarkim te qdo lloji makinerie me

  Klinë 19 shtator 19:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Kamionë

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Klinë 19 shtator 19:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motor 8.14
  Kamionë

  Motor 8.14

  Shitet motori i Kamion Mercedes 8.14 ne gjendje perfektee me menjaq Shum te mire

  Klinë 19 shtator 17:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Shitet scania 144/460 viti 99 e doganume, euro 3, me kiper. Eshte shum ne gjendje te mir

  Klinë 18 shtator 11:30
  7.500 €
 • 7 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-313CDI??
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-313CDI??

  Sprinter i sapo ardhur nga zvicraa ne gjendje perfekter motori 313cdi 129 pes gjatsia e rimorkios 2.

  Klinë 18 shtator 09:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kiper
  Kamionë

  Kiper

  Ventil Meiller Kipper Original prej Gjermanis.

  Klinë 17 shtator 08:57
  160 €
 • 6 foto
  Filtera
  Kamionë

  Filtera

  Shiten filtera te ajrit ,te uljes dhe te naftit te ndryshem original Firma MANN Gjerman. Ne laverdi

  Klinë 17 shtator 08:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''
  Kamionë

  Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''

  Bejme shitjen e komandave gjustik per kran per me shum info : Viber : +393294011062

  Klinë 8 shtator 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND
  Kamionë

  KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND

  Bejme shitjen e te gjitha llojeve te komandav te markes :IMET ,AUTEC, RAVIOLI, DHE HETRONIC ...po a

  Klinë 8 shtator 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kran Potain 20m-30m - ''POTAIN KRAN''
  Kamionë

  Kran Potain 20m-30m - ''POTAIN KRAN''

  Bejme shitjen e Kranit te modelit Potain 326D Viti 1997, me lartesi 20m dhe me krah 30m , ne maje

  Klinë 8 shtator 14:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2008-ME KLIM
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2008-ME KLIM

  Sprinter i sapo ardhur nge gjermania ne gjendje perfekte teknike shum i rujten vp2008 motorri 211cdi

  Klinë 8 shtator 10:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-413CDI DOPLLOGOM??
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-413CDI DOPLLOGOM??

  Sprinter i sapoa ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte . VITI I PRODHIMIT:2003 ME DOGAN MOTORI:41

  Klinë 30 gusht 20:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-311CDI KIPER 2003??
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-311CDI KIPER 2003??

  Sprinter i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte vp2003 kiper motorri311cdi 109pes goma shum t

  Klinë 26 gusht 07:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet MAN 8-174 Kiper Viti 2000
  Kamionë

  Shitet MAN 8-174 Kiper Viti 2000

  Shes man 8-174 kiper fabrikisht me dogan te kryer kamioni asht ne gjendje te rregult gomat i ka 70%

  Klinë 26 gusht 07:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW T5 1.9TDI-2007
  Kamionë

  VW T5 1.9TDI-2007

  T5 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte vp2007 1.9tdi per me shum info044178743

  Klinë 5 gusht 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zhabic per mercedes man europ e madhe
  Kamionë

  zhabic per mercedes man europ e madhe

  .....

  Klinë 27 korrik 11:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RIMORKIO PER VETURA 2018
  Kamionë

  RIMORKIO PER VETURA 2018

  Rimorkio per vetura e sapo ardhur. Ne gjendje perfekte vp2018

  Klinë 19 korrik 07:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2001
  Kamionë

  MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2001

  Sprinter i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte teknike vp2001 motorri211cdi 109pes shum i

  Klinë 19 korrik 07:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 1.9TDI-2009 ME KLIM
  Kamionë

  VW T5 1.9TDI-2009 ME KLIM

  T5 i sapoa ardhur ne gjendje teper te mir shum i rujtun brenda si ashtu edhe jasht motorri1.9tdi vp2

  Klinë 19 korrik 07:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes kamion MAN 14 192 viti 93 5-6 kubik
  Kamionë

  Shes kamion MAN 14 192 viti 93 5-6 kubik

  shes kamionin MAN 14-192 viti 93 5-6 kubik interkuller RKS per her te par ne Kosove i ardhur nga A

  Klinë 13 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  8-14 KIPER ORIGINAL
  Kamionë

  8-14 KIPER ORIGINAL

  Shes 8.14 kiper origjinal nga gjermanija Kamioni asht shum i paster

  Klinë 12 korrik 11:36
  8.500 €
 • 6 foto
  SHES IVECO 35.11
  Kamionë

  SHES IVECO 35.11

  SHES IVECO 35.11 VITI 2001 GJENDJE PERFEKTE ORGJNAL KIPER ME BLLOKADA REGJESTRIM KA 15.12.2019 GOMAT

  Klinë 11 korrik 22:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault Traffic 1.9 dizel
  Kamionë

  Renault Traffic 1.9 dizel

  Kombi eshte me dogan te paguar , ka klime , abs ,centrall , gjama me rrym

  Klinë 1 korrik 11:50
  3.200 €
 • 1 foto
  Klip
  Kamionë

  Klip

  Shitet klipi ne gjendje shum te rregullt .

  Klinë 29 qershor 20:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW T4 2.5TDI 102PESS -2002-4x4??
  Kamionë

  VW T4 2.5TDI 102PESS -2002-4x4??

  T4 u sapo ardhur nga zvicera ne gjendje perfekte vp2002 2.5tdi 4x4

  Klinë 29 qershor 08:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  8-14 KIPER ORIGINAL
  Kamionë

  8-14 KIPER ORIGINAL

  Shes 8.14 kiper origjinal nga gjermanija Kamioni asht shum i paster

  Klinë 28 qershor 20:09
  8.500 €
 • 6 foto
  MERCEDES 8-14 KIPER
  Kamionë

  MERCEDES 8-14 KIPER

  Shes. 8.14 kiper fabrikisht sanaki miller kiper Nga gjermani ska punu nkosov hiq shum i rujten i p

  Klinë 28 qershor 18:16
  8.500 €
 • 3 foto
  Rimorkio 800kg
  Kamionë

  Rimorkio 800kg

  e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne ket nr +38344634281

  Klinë 24 qershor 22:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio 800kg
  Kamionë

  Rimorkio 800kg

  e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni me numrin +38344634281

  Klinë 24 qershor 22:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES 8.14
  Kamionë

  MERCEDES 8.14

  SHES KAMININ 8.14 VITI 88 I ARDHUR NGA GJERMANIJA 200 MI TKALUME KAMIONI ASHT SHUM I RUJTEN I PASTER

  Klinë 24 qershor 09:26
  8.500 €
 • 3 foto
  Rimorkio per kafsh 2000kg
  Kamionë

  Rimorkio per kafsh 2000kg

  e posaardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir doganen e paguar per me shum na kontaktoni ne nr +

  Klinë 23 qershor 19:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio 800kg
  Kamionë

  Rimorkio 800kg

  e posaardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir doganen e paguar per me shum na kontaktoni ne nr +

  Klinë 23 qershor 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveco 80/130
  Kamionë

  Iveco 80/130

  Iveco osht ne gjendje te mir pune

  Klinë 23 qershor 17:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES 8.14 KIPER
  Kamionë

  MERCEDES 8.14 KIPER

  SHES MERCEDESIN 8.14 VITI PRODHIMIT 1993 KIPER KAMIONI ASHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MILLER KIPER GO

  Klinë 18 qershor 17:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM
  Kamionë

  VW T5 2.0TDI-2010 ME KLIM

  T5 i sapo ardhur ne gjendje perfekte vp2010 motorri2.0 me klim shum i rujten brenda dhe jasht gjama

  Klinë 11 qershor 08:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Firena
  Kamionë

  Firena

  Freni ndihmes

  Klinë 10 qershor 12:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iveko kiper
  Kamionë

  Iveko kiper

  Iveko rks kiper

  Klinë 7 qershor 17:33
  1.650 €
 • 6 foto
  RIMORKIO PER VETURA 2018
  Kamionë

  RIMORKIO PER VETURA 2018

  Rimorkio e sapo ardhur ne gjendje perfekte vp2018 e pershtatshme per te gjitha llojt e veturave

  Klinë 7 qershor 16:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RIMORKIO PER VETURA 2018
  Kamionë

  RIMORKIO PER VETURA 2018

  Rimorkio ne gjendje perfekte e sapo ardhur vp2018

  Klinë 7 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  kamjuneta ka regjistrim deri me daten 04.03.2020 viti i prodhimit 1987 matorri 2.5 turbo dizell rim

  Klinë 5 qershor 08:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW T5 2.5TDI-2005??
  Kamionë

  VW T5 2.5TDI-2005??

  T5 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte motorri2.5tdi vp2005 ME DOGAN te paguar

  Klinë 2 qershor 11:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet bageri
  Kamionë

  Shitet bageri

  Ndrrimi I munshum me matrial ndrertimor per ma shum informata +38344845854

  Klinë 31 maj 22:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 2.5TDI-102PES??
  Kamionë

  VW T4 2.5TDI-102PES??

  T4 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte vp99 motori 2.5tdi 75 kw 102pes per me shum info:04

  Klinë 31 maj 08:35
  Me Marrveshje