Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  9 €
  Fushë Kosovë
  16 tetor 22:50
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  2 €
  Malisheve
  16 tetor 22:45
 • Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  2 €
  Leposaviq
  16 tetor 22:42
 • Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  1 €
  Dragash
  16 tetor 22:39
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  13 tetor 18:15
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Tiranë
  13 tetor 18:06
 • Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  1 €
  Graçanicë
  9 tetor 19:03
 • kamijon 814

  kamijon 814

  shes kamijonin 814 ne gjendje te mir perfekte me goma te reja viti i prodhimit 92 mund te na kontaktoni ne tel 044546656 ose ne viber +37744546656 pres bleres serioz

  Me Marrveshje
  Prizren
  6 tetor 21:41
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interes

  1 €
  Ferizaj
  6 tetor 17:59
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të inter

  100 €
  Fushë Kosovë
  5 tetor 12:20
 • kredi dhe financim

  kredi dhe financim

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 2000euro dhe 20000000 euro nëse jeni i interesuar: [email protected]

  1 €
  Fushë Kosovë
  30 shtator 04:38
 • Shitet kombi urgjent

  Shitet kombi urgjent

  Shes kombi urgjent i sapo ardhur nga zvicra shum i.ruajtur viti 2004 1600 00 tkalume tip.top osht hargjime normale Shes urgjent per ma shum kontaktoni ne nr 044938669 pres bleres serioz

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shtator 22:32
 • Chevrolet

  Chevrolet

  shitet chevrolet siliverado. 2002 6.6 naft. 2500durmax diesel.4x4.me dokumenta shqipetare.makina esht ekonomike ne vartesi te motorrit qe ka. e gatshme per prove.kamio automatike

  11 €
  Korçë
  17 gusht 15:13
 • mercedes 1622

  mercedes 1622

  shitet benz kamion 1622 4x4.1991. me vinc hiab 125 4 ton dhe 17m i gjate.kamioni esht ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cdo lloj prove

  21 €
  Korçë
  17 gusht 14:37
 • Kamion man 3-aks

  Kamion man 3-aks

  Kamion 3-aks me kazan italian shkarkon ne 3-anet me 70/% goma dopio shasi vit prodhimi 1994

  28.000 Lek
  Krujë
  11 gusht 09:29
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Prishtinë
  23 korrik 09:39
 • icevo

  icevo

  Shes urgjent kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Ferizaj
  23 korrik 09:38
 • Scania R380

  Scania R380

  Shiten koka terheqese Scania, R380, vit prodhimi 2007-2008, ne gjendje shume te mire, me 1.000.000 kilometra. Te ardhura nga Hollanda, me te gjitha sherbimet e kryera.

  16.500 €
  Tiranë
  18 korrik 12:21
 • Kamion

  Kamion

  Kamion scania viti 2000, Kazan schmitz 2003 ne gjendje shume te mire. Dokumentacion i rregullt

  27.500 €
  Kukës
  14 korrik 12:43
 • SHITET KAMIONI

  SHITET KAMIONI

  Shes kamion Volvo FH12 380 340 000 km Gjersia 2,50m,Lartesia 2,90m Gjatesia 7,70m karroceria,total 10m me gjith kabin Shitet per arsye mosperdorimi,me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2017,gje

  15.400 €
  Kavajë
  30 qershor 13:57
 • Iveco

  Iveco

  Shes urgjent iveco 2.5 diesel ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne ket nr 044299451 viber +37744299451

  1.200 €
  Ferizaj
  27 qershor 12:59
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent iveco kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Prishtinë
  10 qershor 22:15
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent iveco kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Suharekë
  10 qershor 22:12
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your

  5.000 €
  Rahovec
  29 maj 00:48
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your

  5.000 €
  Kllokot
  27 maj 21:41
 • Kamion Iveco

  Kamion Iveco

  Shese Kamion Iveco Dupel Kabine me Prokolic viti prodhimit 2007 Dizell 6 shpejsi kintakto ne vibere +37744120110

  12.800 €
  Fushë Kosovë
  10 prill 21:47
 • Okazion kamion

  Okazion kamion

  Okazion kamion MAN 6x6 turbo interkuler me tre diferencial aktiv plus reduktor kamion me dokumenta te paguara shitet per arsye emigracioni ose nderrohet me makin te vogel per me shume kontaktoni ne 06

  1 €
  Sarandë
  9 prill 12:31
 • Ndihmë financiare

  Ndihmë financiare

  I ofrojnë ndihmë financiare për të gjithë ata që kanë probleme të holla dhe që nuk kanë qasje në kredi bankare. Dëshironi për të filluar një biznes, zbatimin e projektit, ndërtimit, etj Na jep sasinë

  55.000 €
  Fushë Kosovë
  16 mars 19:47
 • Kamion 814 me vinxh

  Kamion 814 me vinxh

  Shitet kamion 814 viti 93 me vinxh 2.5 t me karroceri te gjate alumini i sapoardhur me goma te reja dhesherbime te bera.. Mundesi nderrimi.. Cel 0682190631

  6.700 €
  Durrës
  4 mars 16:38
 • Tirane, shes Kamion MAN T32 19464 Viti 2000

  Tirane, shes Kamion MAN T32 19464 Viti 2000

  Kamion Man T32 19464 Koke+terheqesh, viti i prodhimit 2000, makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha serviset i jane bere te MAN dhe ka liber sherbimesh dhe faturat. Gomat i ka te reja ne Dhjetor 2

  23.000 €
  Durrës
  15 shkurt 15:42
 • shitet kamion mercedes benz

  shitet kamion mercedes benz

  shitet kamion mercedes benz 16 20 turbo interkooler , me vinxh palfinger 2 dalje hidraulike nji mekanike viti prodhimit 1990 kamioni ne gjendje te shkelqyer

  Me Marrveshje
  Durrës
  15 shkurt 12:05
 • opel movano

  opel movano

  Eshte bus shum i mir i ka 300.000 te kaluara i ardhur nga austria,me klim,me nxemje,ka 6 ulese,shkallen siper,etj viti i prodhimit:2003 Diesel (naftë)

  5.000 €
  Istog
  3 shkurt 18:31
 • Ford Transit

  Ford Transit

  Makina osht ne gjendje te mir Viti makinës është 1999 makina është në gjendje të mirë 100 km 7 litra naftë Ju lutem kontakoni në Facebook Eljan hyseni eli

  Me Marrveshje
  Krujë
  1 shkurt 16:44
 • ford Transit

  ford Transit

  Makina osht ne gjendje perfektë osht gati për zdo lloj provë viti prollimit 1999 me kontakoni në Facebook Eljan hyseni eli

  Me Marrveshje
  Durrës
  18 dhjetor 21:13
 • Ford

  Ford

  Makin osht ne gjendje perfektë osht gati për zdo lloj provë viti 1999 në fb Eli hyseni eljani

  Me Marrveshje
  Tiranë
  18 dhjetor 20:38
 • Investment and Financing

  Investment and Financing

  Investment and Financing Hi, We are seeking a business proposal with a fund manager with a good business project because we have an investor which is ready to deal with a good business plan after

  200 €
  Mitrovicë
  3 dhjetor 10:14
 • Shes kamion Mercedes-Benz 1935

  Shes kamion Mercedes-Benz 1935

  Shitet kamion Benz-Mercedes model 1935, veteshkarkues nga tre ane me vinc 5 ton dhe karroceria 8 ton aftesi mbajtese. Kamioni eshte ne gjendje shume te mire dhe me taksa te paguara deri ne fund te

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 nëntor 10:34
 • SHESE URGJENTISHT KAMIONIN

  SHESE URGJENTISHT KAMIONIN

  SHESE URGJENTISHT KAMIONIN VOLVO 380 FH 12, VITI 2001, 5710.000 KM, AUTOMATIK, PA DOGAN, 8100 EURO 044146461 ISTREFI

  8.100 €
  Pejë
  15 nëntor 14:49
 • Financave të grupit

  Financave të grupit

  Biznes serioz: Kredi ndërkombëtare Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për t

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  28 shtator 17:30
 • kombi

  kombi

  ec ne rregull

  290 €
  Gjakovë
  28 gusht 17:14
 • Kombe VW T4 2.4 dizel

  Kombe VW T4 2.4 dizel

  hfdfhjdhbngfjtygj

  4.000 €
  Suharekë
  9 gusht 17:26
 • okzion shitet per arsyje emigrimi

  okzion shitet per arsyje emigrimi

  Nissan.l 35 okazione shitet makina per arsyje emigrimi makina nuk eshte e perdorur ne shqipri Nissan.l 35 i sapo ardhur nga italia me dogane te paguar .me taksa te paguara me date 1gusht 2016.me naft

  6.500.000 Lek
  Durrës
  19 maj 13:21
 • shitet kamioni MERCEDES BENZ 814 FRIGORIFER

  shitet kamioni MERCEDES BENZ 814 FRIGORIFER

  SHITET KAMIONI VITI PRODHIMIT 95 FRIGORIFER NE GENDJE SHUM TE MIRE KA 1 VIT QE KA ARDHUR NGA ITALIA NGARKESA 3.5T PER INF ME TE DETAJUAJ TELEFONONI OSE E-MAIL VETEM TE INTERESUARIT SERIOZISHT JO TELEF

  7.000 €
  Tiranë
  4 maj 18:56
 • kamione 1613  viti prodhimi 1976

  kamione 1613 viti prodhimi 1976

  kamion 1613 kapaciteti mbajtese 10ton vet shkarkus me 8 marsha shkarkon nga tre anet ngjyre jeshile karoceria 4mx2.35x0.60 ndyshemeja eshte me shtres druri mbi te lamarine

  Me Marrveshje
  Sarandë
  1 maj 11:03
 • Shitet Mercedes Benz 416 CDI

  Shitet Mercedes Benz 416 CDI

  SHITET KAMION DAIMLER CHRYSLER NAFTE, VITI I PRODHIMIT 2004 , NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA . NGJYRA E BARDHE, E PAJISUR ME TENDE, KONDICIONER, XHAMA ELEKTRIKE e TAHOGRAF. SH

  5.900 €
  Durrës
  14 prill 09:35
 • kamion

  kamion

  814, veteshkarkues, dokoumenta te paguara, gjendje te mire

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  13 prill 00:00
 • shitet kamjon benz-mercedes

  shitet kamjon benz-mercedes

  shitet kamjon benz-mercedes 4x4 me vinc fuqia motorrike eshte 19-22 gomat jane 13-ce kapaciteti i vincit eshte 6 ton ka dy dalje hidraulike dhe nje dalje mekanike mjeti eshte ne gjendje te mire teknik

  25 €
  Elbasan
  7 prill 21:09
 • kamion 4x2+rimorkio me 3 akse

  kamion 4x2+rimorkio me 3 akse

  shitet kamion mercedes-benz actros viti 2001 full option kamioni eshte me tende po ashtu dhe rimorko , dokumenta te paguara deri ne 2017. KAMIONI ESHTE NE GJENDIE PERFEKTE DIREKT PER PUNE

  23.000 €
  Kolonjë
  7 prill 15:31
 • Shes Kamion Man T32 19 464

  Shes Kamion Man T32 19 464

  Kamion Man T32 19464 Koke+terheqesh, viti i prodhimit 2000, makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha serviset i jane bere te MAN dhe ka liber sherbimesh dhe faturat. Gomat i ka te reja ne Dhjetor 2

  22.000 €
  Kukës
  17 shkurt 18:01
 • KAMION SPECIAL PER TRANSPORT NE GJITH KOSOVEN

  KAMION SPECIAL PER TRANSPORT NE GJITH KOSOVEN

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 shkurt 22:31