• Camipin car

  Camipin car

  Përshkrimi: Motorhome ADRIA 670 SK, 2.8L JTD 127 HP. Brand Adriatik. 7 shtretër, 5 vende kartë gri. Motorhome e mrekullueshme, e gjerë dhe e rehatshme, fundi i lartë i viteve 2000. Izolimi në kry

  20 €
  Podujevë
  Dje, 10:31
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Pejë
  13 dhjetor 18:00
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Sarandë
  13 dhjetor 16:30
 • financimi i kredive

  financimi i kredive

  Përshëndetje Z. dhe znj Ju që keni pasur vështirësi për të marrë një kredi këtu është zgjidhja për shqetësimet tuaja Kushtet mos hezitoni të më kontaktoni për më shumë informacion të mirë Llogarit

  700 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 17:18
 • Shes kamion actros 41-46

  Shes kamion actros 41-46

  shes kamion actros 4 aks 41-46 ,viti 2004, me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2017 , 250 mij km , ne gjendje te mire pune . per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit 00355672562978

  44.000 €
  Lezhë
  12 dhjetor 13:57
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-

  500.000 €
  Vlorë
  12 dhjetor 11:03
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  600 €
  Pukë
  11 dhjetor 23:55
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  600 €
  Graçanicë
  11 dhjetor 23:26
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Kavajë
  9 dhjetor 11:52
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes à la recherche d'un prêt d'argent, ne savent pas comment exprimer ma joie parce que je suis à

  400 €
  Gjakovë
  7 dhjetor 13:59
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  siç jemi në fund të vitit, struktura jonë po promovon edhe ofertën e kredisë për ata që dëshirojnë të ndërmarrin një aktivitet. kështu që nëse jeni të interesuar ju mund të na kontaktoni Email: cari

  100 €
  Gllogoc
  6 dhjetor 21:32
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  siç jemi në fund të vitit, struktura jonë po promovon edhe ofertën e kredisë për ata që dëshirojnë të ndërmarrin një aktivitet. kështu që nëse jeni të interesuar ju mund të na kontaktoni Email: cari

  600 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 21:31
 • nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km

  nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km

  nissan navara 1999. ne gjendje shume te mire.301.000 km

  6.500 €
  Sarandë
  6 dhjetor 19:25
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Përshëndetje Është me mirënjohje të thellë që unë dua ta paraqes dëshminë time këtu, ju që jeni në kërkim të një huaje të parave, nuk e di se si ta shpreh gëzimin tim sepse jam në duke kërkuar

  500 €
  Gjilan
  6 dhjetor 06:16
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Përshëndetje Është me mirënjohje të thellë që unë dua ta paraqes dëshminë time këtu, ju që jeni në kërkim të një huaje të parave, nuk e di se si ta shpreh gëzimin tim sepse jam në duke kërkuar

  300 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 06:13
 • Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë kredi ndërmjet individëve për çdo person serioz që ka nevojë për para për çfarëdo arsye. Me një normë prej 2% në vit, ne ndjekim

  100 €
  Fushë Kosovë
  5 dhjetor 19:15
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  800 €
  Gjakovë
  5 dhjetor 18:06
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke kërkuar për kredi më të mirë për financimin e projektit? Sigurimi financiar, të cilin ju do të kuptojë maksimumin e ëndrrave tuaja? Jo më i vrazhdë. Çfarëdo situate, unë kam krijoi një sist

  400 €
  Suharekë
  4 dhjetor 12:59
 • Shitet Audi Q5

  Shitet Audi Q5

  Audi Q5 s-line Me fellne S-line Tip tronik Karburanti naft motori Kubik 2.0 I pa doganuar I sapo ardhur nga franca me 100000 te kaluara Full ekstra mrena jasht Ne gjendje perfekte i pa pordrur ne koso

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  2 dhjetor 15:56
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Mitrovicë
  2 dhjetor 07:56
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  600 €
  Gjakovë
  1 dhjetor 20:07
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Gllogoc
  1 dhjetor 20:06
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Fushë Kosovë
  1 dhjetor 18:07
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Delvinë
  1 dhjetor 10:54
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Dibër
  29 nëntor 22:20
 •  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  I am a particular financier. I make loans between individuals to people in financial difficulty and able to repay the amount borrowed. My loan conditions are simple and well defined. I have a large ca

  100 €
  Berat
  23 nëntor 08:21
 • Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë kredi ndërmjet individëve për çdo person serioz që ka nevojë për para për çfarëdo arsye. Me një normë prej 2% në vit, ne ndjekim

  100 €
  Mitrovicë
  20 nëntor 20:53
 • Ford

  Ford

  Fordi kamjoqin esht gati per zdo lloj probe Elihyseni

  Me Marrveshje
  Durrës
  19 nëntor 16:34
 • Actros euro 5

  Actros euro 5

  Shitet actros euro5 i sapo ardhur nga jasht me dogan. Eshte me impjant per bot cimentoje me fatur 5700€

  19.000 €
  Tiranë
  19 nëntor 16:28
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Fushë Kosovë
  19 nëntor 15:19
 • KREDI OFERTE PËR FUNDIN E VITIT.

  KREDI OFERTE PËR FUNDIN E VITIT.

  Përshkrimi Ne jemi në fund të vitit dhe është momenti i bilancit. Ju keni nevojë për para për të finalizuar bilancet dhe arritjet tuaja në vitin 2017. Ju keni nevojë për mbështetje financiare për

  100 €
  Lipjan
  17 nëntor 21:31
 • Mercedes Benz

  Mercedes Benz

  Frigo per transportin e produkteve te mishit dhe peshkut

  9.000 €
  Lezhë
  17 nëntor 14:52
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar i bazuar në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjerë ... Për fundin e vitit 2017, ne i bëjmë të vlefshëm çdo personi me kredi të mirë morale midis individëve pë

  100 €
  Fushë Kosovë
  16 nëntor 18:13
 • Shitet KAMIONI.

  Shitet KAMIONI.

  Shitet Kamioni , per cdo gje kontaktoni ne numrin tim te telefonit ; 0684077201.

  100 Lek
  Përmet
  14 nëntor 20:11
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Gjakovë
  14 nëntor 14:03
 • Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 500,000,000 € në 24 orë

  Oferta e kredisë nga 2,000 në 10,000,000 € në 24 orë Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter

  1 €
  Berat
  28 tetor 18:43
 • Shitet kombi urgjent

  Shitet kombi urgjent

  Shes kombi urgjent i sapo ardhur nga zvicra shum i.ruajtur viti 2004 1600 00 tkalume tip.top osht hargjime normale Shes urgjent per ma shum kontaktoni ne nr 044938669 pres bleres serioz

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shtator 22:32
 • Chevrolet

  Chevrolet

  shitet chevrolet siliverado. 2002 6.6 naft. 2500durmax diesel.4x4.me dokumenta shqipetare.makina esht ekonomike ne vartesi te motorrit qe ka. e gatshme per prove.kamio automatike

  11 €
  Korçë
  17 gusht 15:13
 • mercedes 1622

  mercedes 1622

  shitet benz kamion 1622 4x4.1991. me vinc hiab 125 4 ton dhe 17m i gjate.kamioni esht ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cdo lloj prove

  21 €
  Korçë
  17 gusht 14:37
 • Kamion man 3-aks

  Kamion man 3-aks

  Kamion 3-aks me kazan italian shkarkon ne 3-anet me 70/% goma dopio shasi vit prodhimi 1994

  28.000 Lek
  Krujë
  11 gusht 09:29
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Prishtinë
  23 korrik 09:39
 • icevo

  icevo

  Shes urgjent kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Ferizaj
  23 korrik 09:38
 • Scania R380

  Scania R380

  Shiten koka terheqese Scania, R380, vit prodhimi 2007-2008, ne gjendje shume te mire, me 1.000.000 kilometra. Te ardhura nga Hollanda, me te gjitha sherbimet e kryera.

  16.500 €
  Tiranë
  18 korrik 12:21
 • Kamion

  Kamion

  Kamion scania viti 2000, Kazan schmitz 2003 ne gjendje shume te mire. Dokumentacion i rregullt

  27.500 €
  Kukës
  14 korrik 12:43
 • SHITET KAMIONI

  SHITET KAMIONI

  Shes kamion Volvo FH12 380 340 000 km Gjersia 2,50m,Lartesia 2,90m Gjatesia 7,70m karroceria,total 10m me gjith kabin Shitet per arsye mosperdorimi,me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2017,gje

  15.400 €
  Kavajë
  30 qershor 13:57
 • Iveco

  Iveco

  Shes urgjent iveco 2.5 diesel ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne ket nr 044299451 viber +37744299451

  1.200 €
  Ferizaj
  27 qershor 12:59
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent iveco kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Prishtinë
  10 qershor 22:15
 • iveco

  iveco

  Shes urgjent iveco kamioneten 2.5 diesel eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata ju lutem kontaktoni ose viber +37744299451

  1.200 €
  Suharekë
  10 qershor 22:12
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your

  5.000 €
  Rahovec
  29 maj 00:48
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your

  5.000 €
  Kllokot
  27 maj 21:41