Kamionë
Malisheve

Kamionë në shitje në Malisheve

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Fiat ducato frigorifer
  Kamionë

  Fiat ducato frigorifer

  Fiat ducato frigorifer Viti prodhimit 2014 Motorr 2.3 me 6 shpejtsi 238.000 km Regjistrim 1 vit N

  Malisheve Sot, 09:39
  13.000 €
 • 1 foto
  punojm me bagera dhe kamijona
  Kamionë

  punojm me bagera dhe kamijona

  punojm me bagera dhe kamijona

  Malisheve Sot, 07:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  valaki me qera 1000 kg
  Kamionë

  valaki me qera 1000 kg

  valaki me qera dhe shitet

  Malisheve Sot, 07:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve Sot, 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Sot, 07:05
  29.000 €
 • 4 foto
  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum
  Kamionë

  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum

  shes kamijonin kiper viti 95 gomat e reja ne gjendje te mir me 1 vit regjistrim ndrrim i munshum

  Malisheve Sot, 07:03
  11.500 €
 • 3 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Iveko me frigo vit 2003

  Malisheve 15 gusht 19:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni Ford vit 1992 ne gjendje tevrregullt me 1 vit regjistrim

  Malisheve 15 gusht 19:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve 14 gusht 12:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamjona të ndryshëm
  Kamionë

  Kamjona të ndryshëm

  Shiten Kamjonat ne gjendje te regullt : Tipat e tyre jan 709, 408 , 410 , Vitet: prej vitev 90-ta

  Malisheve 13 gusht 18:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jcb 3cx
  Kamionë

  Jcb 3cx

  Jcb 3cx ne gjendje te shkelqyer

  Malisheve 8 gusht 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kran hiab 190
  Kamionë

  Kran hiab 190

  Ne gjendje te rregullt i importuar nga zvicrra

  Malisheve 5 gusht 17:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005

  shes bagerin kobellko 4.6 ton viti 2005 2 lug pllanirken edhe nja 40 cm i sapo ardhun nga gjermoni

  Malisheve 2 gusht 10:41
  17.500 €
 • 2 foto
  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005

  shes bagerin ihi viti 2005 pesha 1700 kg iardhen nga zvicrra 3 mi or pun 3 lug

  Malisheve 2 gusht 10:40
  8.500 €
 • 3 foto
  Shesa pirun
  Kamionë

  Shesa pirun

  Shes pirun Fiat i ardhur nga itali viti i prudhimit 1987 ne gjendje te mira puna

  Malisheve 29 korrik 21:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Actros 18-48 me retarder
  Kamionë

  Actros 18-48 me retarder

  Shitet actros 18-48 viti i prodhimit ne fund te 1999 kamioni posedon:klim retarder,kiper gomat po th

  Malisheve 28 korrik 19:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten gomat
  Kamionë

  shiten gomat

  Shiten gomat 95% te reja, shiten me bandash dhe pa bandash, gomat jan per rimorkio per pesha te rend

  Malisheve 19 korrik 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bager Pel Job EB506
  Kamionë

  Bager Pel Job EB506

  shitet bageri ne gjendje te mir viti i prodhimit 27.08.1998 pesha e bagerit 6ton ndrrimi i korpave s

  Malisheve 19 korrik 23:05
  16.800 €
 • 1 foto
  Hutter
  Kamionë

  Hutter

  Shitet bageri hutter 3.5t ne xhendje te mir viti 2000

  Malisheve 18 korrik 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prokolic sanak me kuk
  Kamionë

  Prokolic sanak me kuk

  Shitet sanaki alluminit me kuk

  Malisheve 17 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Sprinter 208 dizell
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 208 dizell

  shes sprinterin 208 d n gjendje shum t mir

  Malisheve 12 korrik 07:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes MAN 150 esht shum ngjendje mir
  Kamionë

  Shes MAN 150 esht shum ngjendje mir

  MAN 150 esht ne gjendje shum te mir sanakin e ka 5.60 cm nr 049 535 508

  Malisheve 9 korrik 15:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bager Case
  Kamionë

  Bager Case

  Viti i prodhimit 2003 Pesha: 20,600 Kg Type: c x 210

  Malisheve 6 korrik 11:02
  42.000 €
 • 1 foto
  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90
  Kamionë

  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90

  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90 gomat ereja ne gjendje temir

  Malisheve 1 korrik 14:53
  6.500 €
 • 9 foto
  Iveco 2004 Dogane +hemologim
  Kamionë

  Iveco 2004 Dogane +hemologim

  shitet IVECO 2.8 turbo vito 2004 ne gjendje shum tmir e sapo doganuar per informata tel&vib

  Malisheve 29 qershor 10:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes MB 100
  Kamionë

  Mercedes MB 100

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 28 qershor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shes kamion 814 ne gjendje shum te mir

  Malisheve 27 qershor 13:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kran i bagerit
  Kamionë

  Kran i bagerit

  Kran i bagerit o&k rh8.5 greifer

  Malisheve 27 qershor 09:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager Yanmar
  Kamionë

  Bager Yanmar

  shes bager Yanmar B27 viti prodhimit 2001 ka 5700 or pune ne gjendjje te mir teknike

  Malisheve 21 qershor 21:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  t 4 2.4 dizell shitet urgjent
  Kamionë

  t 4 2.4 dizell shitet urgjent

  shes kombin 2.4 dizell n gjendje t rregullt qe 3 dit u ardh prej gjermanije

  Malisheve 20 qershor 19:20
  1.350 €
 • 4 foto
  iveco 8.160 turbo
  Kamionë

  iveco 8.160 turbo

  shitet kamioni iveco 8.160 turbo i qlajmrun. kamioni esht ne gjendje te rregullt per punë. VIBER:+49

  Malisheve 20 qershor 14:09
  3.800 €
 • 2 foto
  Bobcat
  Kamionë

  Bobcat

  Bobcat ne gjendje te rregullt, me perafersisht 6500 ore pune!

  Malisheve 20 qershor 11:20
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet bageri 3 ton
  Kamionë

  Shitet bageri 3 ton

  Shitet bageri 3 ton gjendje pune Viti 1990 2 korpa 60cm 35cm Motorr 4 klipsh Eurokomanda Pompa e r

  Malisheve 18 qershor 23:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet ndrrohet
  Kamionë

  Shitet ndrrohet

  Shitet kombi mercedes mb100 ne gjendje shum te mir me rigjistrim .bejm edhe ndrrim

  Malisheve 17 qershor 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio per bagera

  Malisheve 16 qershor 00:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kombi t4 1997
  Kamionë

  Kombi t4 1997

  shes kombi ne gjendje te mir ulsen e shoferit me nxemje goma dimrit te reja qmimi me marrveshje o

  Malisheve 10 qershor 20:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes kombi t4 1997
  Kamionë

  shes kombi t4 1997

  shes kombi t4 ne gjendje te mir ulsen e shoferit me nxemja kilometrazha 261 420 qmimi me marrveshj

  Malisheve 10 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Kombi t4 viti 1997
  Kamionë

  Shitet Kombi t4 viti 1997

  kombi është ne gjendhe te mir ulsen e shoferit me nxemje goma dimrit te reja kilometrazha 261 420

  Malisheve 10 qershor 20:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vario 814
  Kamionë

  Vario 814

  Vario 814 ndrrim me kamionet me hebibin

  Malisheve 5 qershor 18:36
  6.500 €
 • 1 foto
  Korpa per Bager Caterpillar
  Kamionë

  Korpa per Bager Caterpillar

  Shitet korpa per bager Caterpillar 60cm

  Malisheve 2 qershor 12:57
  600 €
 • 9 foto
  Liebherr 902 litronic
  Kamionë

  Liebherr 902 litronic

  Shes eskvator i sapo ardhur nga zvicrra marka liebherr me 9,000 or gjendja perfekte dhe i gatshem p

  Malisheve 30 maj 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë ngarkuese
  Kamionë

  Makinë ngarkuese

  MaKin për ngarkim të zallit - plehit është 4x4, plus ne 4 rrotat kthehet. Me dogan te paguar, e ardh

  Malisheve 29 maj 10:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET KAMIONI
  Kamionë

  SHITET KAMIONI

  Shitet kamjoni MAN 19 343 i cili është në gjendje perfekte me goma te reja dhe me carad të re.

  Malisheve 28 maj 17:14
  9.500 €
 • 2 foto
  ngarkus zalli- plehi
  Kamionë

  ngarkus zalli- plehi

  shiten ngarkus zalli plehi i ardhur prej ch me dogan te pagune 4x4 plus 4 gomat kthehet . nr 0492824

  Malisheve 28 maj 11:14
  5.500 €
 • 3 foto
  Piruner
  Kamionë

  Piruner

  Shitet piruneri ne gjendje shum te mir

  Malisheve 26 maj 12:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 312 d
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 312 d

  Shitet kombi ne gjendje shum shum te mire dhe shum i rujtun me garancion per gjithqkaa Viti prodhi

  Malisheve 25 maj 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania 460 rimorkio cisterna cementi
  Kamionë

  Scania 460 rimorkio cisterna cementi

  scania 460 viti 2000 cisternja 1995 n gjendje te mir

  Malisheve 20 maj 22:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET IVECO DAYLI 2.8D I PA DOGAN PREJ CH
  Kamionë

  SHITET IVECO DAYLI 2.8D I PA DOGAN PREJ CH

  SHITET IVECO DAYLI 2.8D MAKSI I SAPO IMPORTUAR PREJ ZVICRRES PA DOGAN NE GJENDJE SUPERIORE ME VETEM

  Malisheve 18 maj 21:18
  3.400 €
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamioneta esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per

  Malisheve 17 maj 12:08
  Me Marrveshje