Kamionë
Malisheve

Kamionë në shitje në Malisheve

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Mercedes Sprinter 208 dizell
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 208 dizell

  shes sprinterin 208 d n gjendje shum t mir

  Malisheve Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni Ford vit 1992 ne gjendje tevrregullt me 1 vit regjistrim

  Malisheve Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Iveko me frigo vit 2003

  Malisheve Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bager Case
  Kamionë

  Bager Case

  Viti i prodhimit 2003 Pesha: 20,600 Kg Type: c x 210

  Malisheve Sot, 09:51
  42.000 €
 • 4 foto
  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum
  Kamionë

  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum

  shes kamijonin kiper viti 95 gomat e reja ne gjendje te mir me 1 vit regjistrim ndrrim i munshum

  Malisheve Sot, 09:02
  11.500 €
 • 1 foto
  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90
  Kamionë

  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90

  shes kamijonin 8 14 kiper viti 90 gomat ereja ne gjendje temir

  Malisheve Sot, 09:01
  6.500 €
 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Sot, 09:01
  29.000 €
 • 1 foto
  punojm me bagera dhe kamijona
  Kamionë

  punojm me bagera dhe kamijona

  punojm me bagera dhe kamijona

  Malisheve Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  valaki me qera 1000 kg
  Kamionë

  valaki me qera 1000 kg

  valaki me qera dhe shitet

  Malisheve Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hutter
  Kamionë

  Hutter

  Shitet bageri hutter 3.5t ne xhendje te mir viti 2000

  Malisheve Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET IVECO DAYLI 2.8D I PA DOGAN PREJ CH
  Kamionë

  SHITET IVECO DAYLI 2.8D I PA DOGAN PREJ CH

  SHITET IVECO DAYLI 2.8D MAKSI I SAPO IMPORTUAR PREJ ZVICRRES PA DOGAN NE GJENDJE SUPERIORE ME VETEM

  Malisheve 18 maj 21:18
  3.400 €
 • 2 foto
  Bobcat
  Kamionë

  Bobcat

  Bobcat ne gjendje te rregullt, me perafersisht 6500 ore pune!

  Malisheve 18 maj 08:54
  8.500 €
 • 3 foto
  SHITET KAMIONI
  Kamionë

  SHITET KAMIONI

  Shitet kamjoni MAN 19 343 i cili është në gjendje perfekte me goma te reja dhe me carad të re.

  Malisheve 17 maj 21:49
  9.500 €
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamioneta esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per

  Malisheve 17 maj 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamioneta esht ne gjendje te rregullt motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per inf

  Malisheve 17 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamioneta esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per

  Malisheve 17 maj 07:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesa pirun
  Kamionë

  Shesa pirun

  Shes pirun Fiat i ardhur nga itali viti i prudhimit 1987 ne gjendje te mira puna

  Malisheve 16 maj 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamionet esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per i

  Malisheve 16 maj 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jcb 3cx
  Kamionë

  Jcb 3cx

  Jcb 3cx ne gjendje te shkelqyer

  Malisheve 16 maj 07:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamionet esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per i

  Malisheve 15 maj 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes bagerin
  Kamionë

  shes bagerin

  shes bagerin 4 ton viti 2000 2 lug pllanirken edhe 1 70 cm sistemin elugve te shpejt ne gjendje te

  Malisheve 15 maj 14:53
  10.700 €
 • 2 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamioneta esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per

  Malisheve 14 maj 20:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamionet esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per i

  Malisheve 14 maj 20:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamionet esht ne te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 0494

  Malisheve 14 maj 16:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kamionet viti 98
  Kamionë

  Ford kamionet viti 98

  Ford kamionet esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per i

  Malisheve 14 maj 12:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info

  Malisheve 13 maj 20:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korpa per Bager Caterpillar
  Kamionë

  Korpa per Bager Caterpillar

  Shitet korpa per bager Caterpillar 60cm

  Malisheve 13 maj 18:46
  600 €
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 04947

  Malisheve 13 maj 18:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Kamionë

  Shiten

  Shiten rimorkiot per bagera

  Malisheve 13 maj 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Fordi kombi esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per inf

  Malisheve 13 maj 13:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania 460 rimorkio cisterna cementi
  Kamionë

  Scania 460 rimorkio cisterna cementi

  scania 460 viti 2000 cisternja 1995 n gjendje te mir

  Malisheve 13 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Fordi esht ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info

  Malisheve 13 maj 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prokolic sanak me kuk
  Kamionë

  Prokolic sanak me kuk

  Shitet sanaki alluminit me kuk

  Malisheve 13 maj 07:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 0494

  Malisheve 12 maj 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te rregullt ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 0494

  Malisheve 12 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 12 maj 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kamjoni 3Aks
  Kamionë

  Shitet Kamjoni 3Aks

  Shittet Kamjoni 3aks 11m3 ne gjendje te mir teknike ,regjistrim deri mars 2020...

  Malisheve 12 maj 10:25
  14.500 €
 • 3 foto
  Kamjona të ndryshëm
  Kamionë

  Kamjona të ndryshëm

  Shiten Kamjonat ne gjendje te regullt : Tipat e tyre jan 709, 408 , 410 , Vitet: prej vitev 90-ta

  Malisheve 11 maj 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten gomat
  Kamionë

  shiten gomat

  Shiten gomat 95% te reja, shiten me bandash dhe pa bandash, gomat jan per rimorkio per pesha te rend

  Malisheve 11 maj 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bager Pel Job EB506
  Kamionë

  Bager Pel Job EB506

  shitet bageri ne gjendje te mir viti i prodhimit 27.08.1998 pesha e bagerit 6ton ndrrimi i korpave s

  Malisheve 11 maj 23:04
  16.800 €
 • 2 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 11 maj 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 11 maj 17:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN,IVEKO,MAN, TRAKTOR SAM dhe PIKAP CADY
  Kamionë

  MAN,IVEKO,MAN, TRAKTOR SAM dhe PIKAP CADY

  MAN,IVEKO,MAN ,TRAKTOR SAM dhe PIKAP CADY ja në shitje të ardhuna nga Gjermania, disa prej tyre kan

  Malisheve 11 maj 12:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 11 maj 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 11 maj 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 10 maj 20:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  Ford kombi ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327

  Malisheve 6 maj 17:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes kombin t4 2.4 viti 96
  Kamionë

  shes kombin t4 2.4 viti 96

  shes kombin t4 matorrin 2.4 viti prodhimit 96 regjistrim deri me 26 - 03 -2019

  Malisheve 6 maj 13:37
  2.500 €