Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Malisheve

 • 0 foto
  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌
  Vetura

  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Malisheve Sot, 03:50
  18.000 €
 • 9 foto
  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?
  Vetura

  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Malisheve Sot, 03:42
  17.000 €
 • 2 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan ose rks nga viti 2000-2019

  blejm

  Malisheve Sot, 03:40
  12.500 €
 • 7 foto
  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?
  Vetura

  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?

  Blejm vetura

  Malisheve Sot, 03:37
  17.000 €
 • 8 foto
  Renault Laguna III 1.5 dci 2009
  Vetura

  Renault Laguna III 1.5 dci 2009

  Shitet renaulti 1.5 dci viti i prodhimit 2009 km te kaluara :149,234 te garantuara . I servisuar ko

  Malisheve Sot, 01:53
  4.800 €
 • 4 foto
  Golf 3 TDI-i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 TDI-i e kuqe

  Shitet golf 3 me i t kuqe 1.9 OBS ,me klime ne gjendje te rregullt tip top.

  Malisheve Dje, 23:48
  2.700 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ME PREPARATE EKOLOGJIKE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Malisheve Dje, 23:42
  1 €
 • 3 foto
  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )
  Materiale ndertimi

  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )

  Shes 33 metra kabllo rryme - alumini ( tokesore ) prodhim i zajeqarit , 4x70mm2, qmimi 3.5€ per mete

  Malisheve Dje, 23:17
  4 €
 • 11 foto
  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989
  Mobilje

  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:07
  870 €
 • 11 foto
  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:06
  599 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Malisheve Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:01
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:01
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Dje, 22:58
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Dje, 22:58
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 22:56
  550 €
 • 5 foto
  Nivelizim te dyshemeve-ibercuk
  Sherbime

  Nivelizim te dyshemeve-ibercuk

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Malisheve Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Carad me gith hekra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Carad me gith hekra

  Shitet carad me gjith hekra per sprinter dimezionet 3.25 e gjat me 2 e gjer

  Malisheve Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!
  Mobilje

  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Malisheve Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi
  Materiale ndertimi

  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi

  MD architect\'s ofrojm pamje visuele 3D te objekteve te banimit individual apo kolektiv etj. punimi

  Malisheve Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklam 2.7mx 2.5m
  Makineri dhe inventare

  Reklam 2.7mx 2.5m

  Shes reklam me profila hekuri

  Malisheve Dje, 20:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw x5 3.0D
  Vetura

  Bmw x5 3.0D

  Shes bmw x5 3.0d viti i prodhimit 2002 automatik ne gjendje te mir likur brenda me fellne rks deri 2

  Malisheve Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Malisheve Dje, 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile 3-3-2-1
  Mobilje

  Mobile 3-3-2-1

  Jemi prodhus te mobileve gjindemi ne ferizaj 3-3-2-1. Qmimi 450€ +383 45 657 940 ??

  Malisheve Dje, 18:48
  450 €
 • 2 foto
  Stuba shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla betoni

  Kemi shtylla betoni per rrethoj Per pemishte dimenzione te ndryshme

  Malisheve Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Atego 18-28 kran
  Kamionë

  Atego 18-28 kran

  Shitet Atego 18-28 me kran fabrikisht Hiab 105k viti i prodhimit 2000 kamioni posedon:liber servisi,

  Malisheve Dje, 18:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave oborreve etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave oborreve etj.

  Punojm rrethoja me shtylka betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Malisheve Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Malisheve Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Ford fokus 1.8TDDI RKS 25.10/19
  Vetura

  Ford fokus 1.8TDDI RKS 25.10/19

  -SHES FORD FOKUS 1.8TDDI RKS 25.10/19 vp 2000 -PRONARI DYT JAM UNE 10VITE NI PRONAR ME KLIM CENT

  Malisheve Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Range rover sport dizell sapo doganuar rks full,
  Vetura

  Range rover sport dizell sapo doganuar rks full,

  Vetura esht ne gjendje krejtsisht te rregullt e kompletuar me gjitha tip top full. i ruajtur mbrend

  Malisheve Dje, 17:46
  14.100 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz E350 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E350 CDI

  Mercedes Benz E350 CDI Me Dogan Homologim

  Malisheve Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  rtg dhamit shtrat për kontroll femijve ndrrim i mundahem

  Malisheve Dje, 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Besniki
  Vetura

  Besniki

  shes Kombin ishlemrun rks denim ska shum ngjendje te mir per ma shum 049224868

  Malisheve Dje, 14:03
  4.600 €
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 49 503 318 +383 45 518 318

  Malisheve Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ,Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318, +383 49 503 318,

  Malisheve Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mshtjerra
  Kafshe ferme

  Mshtjerra

  Mshtjerra 8 mujsh

  Malisheve Dje, 12:09
  800 €
 • 3 foto
  049-124-216
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  049-124-216

  Ne gjendje pune disel 1.6 i thjesht mundesi ndrrim Qemimi me marrveshje

  Malisheve Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dumenzione 4x8m 5x10m 6x12m

  Malisheve Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532

  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532 Të gjitha mbetu

  Malisheve Dje, 09:33
  200 €
 • 2 foto
  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532

  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532 Kjo qenush me gji siberia

  Malisheve Dje, 09:22
  200 €
 • 2 foto
  Reno Laguna
  Vetura

  Reno Laguna

  Reno Laguna 2.2 dizel viti 2005 me klim funksionale regjistrim I skaduar ! Vretje: Menjaqi I ndrron

  Malisheve Dje, 08:29
  1.300 €
 • 3 foto
  Opel Zafira automatik 7 ulse
  Vetura

  Opel Zafira automatik 7 ulse

  Opel zafira 1.9 dizel Automatik ne gjendje te mire pune,regjistrim deri ne vitin 2020

  Malisheve Dje, 08:29
  4.200 €
 • 3 foto
  shes actros 41 40 viti 99
  Kamionë

  shes actros 41 40 viti 99

  shes actros ne gjendje te mir me regjistrim 1 vit me servis te krym

  Malisheve Dje, 08:21
  29.000 €
 • 2 foto
  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin ihi 1700 kg viti 2005

  shes bagerin ihi viti 2005 pesha 1700 kg iardhen nga zvicrra 3 mi or pun 3 lug

  Malisheve Dje, 08:20
  8.500 €
 • 5 foto
  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005
  Kamionë

  shes bagerin kobellko 4.6 tona viti 2005

  shes bagerin kobellko 4.6 ton viti 2005 2 lug pllanirken edhe nja 40 cm i sapo ardhun nga gjermoni

  Malisheve Dje, 08:20
  17.500 €
 • 1 foto
  shes kamijonin man 8  163
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes kamijonin man 8 163

  shes kamijonin man 8 - 163 kiper viti prodhimit 99 regjistrim 1 vit gomat ereja servisin e krym

  Malisheve Dje, 08:19
  10.500 €
 • 6 foto
  Liberin 902 viti 1994
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liberin 902 viti 1994

  shes liberin 902 viti 1993 ne gjendje te mir me 2 lug sistem i shpejt i luvve me librez dhe dud doga

  Malisheve Dje, 08:18
  18.500 €
 • 4 foto
  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum
  Kamionë

  shes kamijonin kiper viti 95 ndrrim imunshum

  shes kamijonin kiper viti 95 gomat e reja ne gjendje te mir me 1 vit regjistrim ndrrim i munshum

  Malisheve Dje, 08:17
  11.500 €
 • 1 foto
  punojm me bagera dhe kamijona
  Kamionë

  punojm me bagera dhe kamijona

  punojm me bagera dhe kamijona

  Malisheve Dje, 08:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  matrijal per ndertim
  Materiale ndertimi

  matrijal per ndertim

  shes matrijal per ndertim shkelce per skele shipka per skele kerveta te skelev

  Malisheve Dje, 08:14
  Me Marrveshje