Elektronikë
Malisheve

Elektronikë në shitje në Malisheve

 • 0 foto
  Samsung galaxy j3 2016
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j3 2016

  Telefoni asht ngjendje perfekte 8gb +2gb ram osht i ardhur mga gjermania ka mundsi ndrrimi me playst

  Malisheve 16 nëntor 01:03
  109 €
 • 1 foto
  oferte falas,,,
  Pjese per kompjuter

  oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 Përshkrimi: A po kërkoni për një kredi par

  Malisheve 14 nëntor 00:32
  30.000 €
 • 3 foto
  Tablet i ri IDEA me 2 sim kartela posta falas
  Shtesa per telefon celulare

  Tablet i ri IDEA me 2 sim kartela posta falas

  Tablet i ri IDEA me pako ! (Me dy Kartela) Porosit online, Çmimi 60.00€uro Performancat : Quard cor

  Malisheve 4 nëntor 16:56
  60 €
 • 2 foto
  Korg Pa4x for sale 850 Euro
  Audio / CD / Stereo

  Korg Pa4x for sale 850 Euro

  Contact [email protected] [email protected] E1 Media Ltd is offering different kinds

  Malisheve 7 tetor 17:52
  850 €
 • 4 foto
  Bluetooth AUX
  Shtesa per telefon celulare

  Bluetooth AUX

  Bluetooth audio per veture apo paisje te ndryshme AUX shume i perdorshem me buttona direkt ne paisje

  Malisheve 2 tetor 23:15
  8 €
 • 3 foto
  Smart watch serie 1
  Telefona celulare

  Smart watch serie 1

  Smar watch punon perfekt . Ndrrohet me iphone 6s

  Malisheve 2 tetor 20:40
  170 €
 • 1 foto
  Iphone 6s plus gold
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus gold

  Iphone 6s plus gold 16gb i ardhur nga zvicrra i ri pa shenja

  Malisheve 2 tetor 19:03
  190 €
 • 1 foto
  Shes tabletin 16G
  Telefona celulare

  Shes tabletin 16G

  Shes samsung galaxy tablet 16G ne gjendje te rregullt.Bej edhe ndrrim me iphone Numri i viberit +386

  Malisheve 25 shtator 18:22
  150 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max 64GB Factory Unlocked - Gold 6
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 64GB Factory Unlocked - Gold 6

  Apple iPhone XS Max 64GB Factory Unlocked - Gold 64 GB

  Malisheve 24 shtator 09:52
  400 €
 • 2 foto
  Apple watch serie 1
  Telefona celulare

  Apple watch serie 1

  Shitet apple watch seria 1 ngjendje perfekt . Me dy pale rrypa dhe adapterin

  Malisheve 24 shtator 01:20
  100 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy

  New, working good, original,not refurbished If you are interested WhatsApp::+40729209114

  Malisheve 18 shtator 13:18
  420 €
 • 0 foto
  PES 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 2019

  SHITET CD PES2019 25 EURO

  Malisheve 14 shtator 15:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  326/5000 Samsung Galaxy Note 9 128 GB N9600
  Telefona celulare

  326/5000 Samsung Galaxy Note 9 128 GB N9600

  Samsung Galaxy Note 9 128 GB N9600 ** D DRGIMI në mbarë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani

  Malisheve 12 shtator 16:04
  345 €
 • 1 foto
  iPhone XS Max 512GB Gold i Hapur
  Telefona celulare

  iPhone XS Max 512GB Gold i Hapur

  iPhone XS Max 512GB Gold i Hapur ** DELRGIMI në të gjithë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Ta

  Malisheve 12 shtator 16:02
  500 €
 • 0 foto
  samsung s10
  Telefona celulare

  samsung s10

  shes samsung s10 ni muaj i perdorur ne gjendje shum tmir qmimi sipas marrveshjes,bej dhe ndrrim

  Malisheve 9 shtator 13:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet 6s
  Telefona celulare

  Shitet 6s

  Shitet iphone 6s ngjendje te rregullt

  Malisheve 7 shtator 21:12
  160 €
 • 2 foto
  Shes iphon 6 16g ose ndrroj me iphon 6s plus
  Telefona celulare

  Shes iphon 6 16g ose ndrroj me iphon 6s plus

  Shes ose ndrroj iphon 6 16g Ce gjamin mbrojts e ka te krist jo ekranin Per ma shum kontakto Viber

  Malisheve 7 shtator 10:59
  130 €
 • 4 foto
  Iphone 8 LCD
  Shtesa per telefon celulare

  Iphone 8 LCD

  Shiten dy LCD per iphone 8 te pa perdorun , arsyeja kam porosit gabim. Qmimi per te dy 60€

  Malisheve 7 shtator 09:45
  60 €
 • 0 foto
  Në vëmendjen tuaj ju lutem!
  Telefona celulare

  Në vëmendjen tuaj ju lutem!

  Kredi personale e FNC GROUP për realizimin e projekteve tuaja është një kredi personale për konsum.

  Malisheve 3 shtator 10:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iPhone 6 16gb
  Telefona celulare

  iPhone 6 16gb

  iPhone shum i rujtun ne gjendje te mir pune kamerat dhe finger nuk i ban pulla i ban

  Malisheve 1 shtator 10:19
  85 €
 • 3 foto
  Iphone xs max 256 giga i zi
  Telefona celulare

  Iphone xs max 256 giga i zi

  Shes iphone ne gjendje shumm te rregull esht me daten 23.08.2019 as nje pik te vogel nuk e ka garan

  Malisheve 1 shtator 10:11
  980 €
 • 0 foto
  Brand New Sealed Apple iPhone XS Max 256GB Gold
  Shtesa per telefon celulare

  Brand New Sealed Apple iPhone XS Max 256GB Gold

  Brand new sealed Apple iPhone XS Max 256GB Gold

  Malisheve 29 gusht 15:34
  350 €
 • 1 foto
  iPhone 7plus i ri
  Telefona celulare

  iPhone 7plus i ri

  iPhone 7plus 32gb i ri vetem 2 dit i perdort pa as ni shenjë perdorimi

  Malisheve 29 gusht 14:13
  370 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Telefona celulare

  Pershendetje

  Shes Samsung J4+ CE GOLD i ardhur nga gjermania para 2 Muaje ekam vendos kartelen punon shum mir

  Malisheve 29 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zmadhus Pioner
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhus Pioner

  Shitet zmadhusi Pioner me zvoqnika Aiwa jan shum te fort te ardhun nga ch.. ka ze shum te paster Te

  Malisheve 28 gusht 12:14
  65 €
 • 2 foto
  Shitet Sony PS3 - Qmimi i Diskutushem
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Sony PS3 - Qmimi i Diskutushem

  Shes Sony PS3 me dy Gjystika me 10 CD me adapter per mbushjen e Gjystikav punon perfekt osht pa asn

  Malisheve 24 gusht 18:00
  100 €
 • 0 foto
  CD PS 3
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PS 3

  CD PS3

  Malisheve 24 gusht 17:20
  4 €
 • 3 foto
  Macbook Pro 13inch Shitet
  Kompjutera

  Macbook Pro 13inch Shitet

  Macbook Pro 13inch pak i perdorur , Çmimi i Pa Diskutushem

  Malisheve 18 gusht 16:43
  1.500 €
 • 0 foto
  Shiten cd ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten cd ps3

  Shiten komplet dhe ndamas

  Malisheve 14 gusht 21:44
  7 €
 • 0 foto
  Shitet Iphone 7+ ose ndrrim me iphone x
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7+ ose ndrrim me iphone x

  Shitet iphone 7+ 128gb jet black i rujten punon perfekt qdo send Viber/Whatsapp:+38349257429

  Malisheve 11 gusht 18:29
  400 €
 • 1 foto
  Maniak tmuzikes !!!! Blaukpunt 750w
  Audio / CD / Stereo

  Maniak tmuzikes !!!! Blaukpunt 750w

  Shitet muzika e posa ardhur nga italia fort e rujtne.Thjesht ta knaq veshin per maraklit e muzikav q

  Malisheve 8 gusht 15:46
  130 €
 • 0 foto
  shiten drita per golf 6
  Audio / CD / Stereo

  shiten drita per golf 6

  shiten drita e golf 6 2copa jan ardh per gjermanies

  Malisheve 5 gusht 12:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung s10
  Telefona celulare

  Samsung s10

  Nje jav i perdoru

  Malisheve 4 gusht 23:57
  850 €
 • 7 foto
  Iphone 7 32GB silver
  Telefona celulare

  Iphone 7 32GB silver

  Shitet iphone 7 32GB ne gjendje shume te mire pune pa asnje defekt gjithqka funksionale, per nga pam

  Malisheve 3 gusht 17:26
  195 €
 • 4 foto
  Shitet iphone 6/64GB
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6/64GB

  Shitet iphone 6 /64giga memorie Kontakti në viber +38349144965

  Malisheve 3 gusht 12:28
  150 €
 • 5 foto
  Shitet muzika komplet
  Audio / CD / Stereo

  Shitet muzika komplet

  Shitet muzika: pauqalla Pioner 185 wat ME 2 CD 2 KASETA . Lidhet edhe me DVD, Laptop, Telefon etj.

  Malisheve 1 gusht 12:43
  75 €
 • 5 foto
  Zmadhues skytronic
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhues skytronic

  Shitet zmadhusi i firmes Skytronic i ardhur nga ch... esht gjithshka ne rregull shum i fort dhe lid

  Malisheve 1 gusht 12:23
  55 €
 • 4 foto
  AUX Bluetooth per veture
  Shtesa per telefon celulare

  AUX Bluetooth per veture

  Bluetooth audio per veture apo paisje te ndryshme AUX shume e perdorshem, mban baterin gjate dhe red

  Malisheve 31 korrik 18:15
  8 €
 • 3 foto
  HUAWEI Mate20 Pro krejt e zezë LYA-L0C e Re në kut
  Telefona celulare

  HUAWEI Mate20 Pro krejt e zezë LYA-L0C e Re në kut

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat ::::: +1

  Malisheve 29 korrik 16:47
  150 €
 • 2 foto
  Fabrika e dyfishtë SIMB BlackBerry KEY2 128 GB BBF
  Telefona celulare

  Fabrika e dyfishtë SIMB BlackBerry KEY2 128 GB BBF

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat ::::: +1

  Malisheve 29 korrik 16:35
  170 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 7 Plus - 128 GB - Jet Black (i hapur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus - 128 GB - Jet Black (i hapur)

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat ::::: +1

  Malisheve 29 korrik 16:35
  250 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 6s Plus - 128GB - Hapësira Grey (Verizon) A1687 (CDMA + GSM) e hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus - 128GB - Hapësira Grey (Verizon) A1687 (CDMA + GSM) e hapur

  Apple iPhone 6s Plus - 128GB - Hapësira Grey (Verizon) A1687 (CDMA + GSM) e hapur na kontaktoni për

  Malisheve 23 korrik 13:26
  175 €
 • 5 foto
  Zvoshnika
  Audio / CD / Stereo

  Zvoshnika

  Shiten komplet siq po shifet nuk ka nevoj per mikset vetem me usb

  Malisheve 19 korrik 20:21
  400 €
 • 2 foto
  DVD për golf IV
  Audio / CD / Stereo

  DVD për golf IV

  Shes dvd per golf 4. Dvd ka keto funksione: cd player, usb , sd card , bluetooth.Eshte origjinale dh

  Malisheve 18 korrik 16:21
  99 €
 • 0 foto
  samsung 5.0 mgpx
  Telefona celulare

  samsung 5.0 mgpx

  shume ne gjendje te regullt i punojn te gjitha

  Malisheve 18 korrik 14:48
  20 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 7 - 32GB - E zezë (AT & T) A1778 (GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 - 32GB - E zezë (AT & T) A1778 (GSM)

  Apple iPhone 7 - 32GB - E zezë (AT & T) A1778 (GSM) WhatsApp chat ::::: +1(267)722-9167

  Malisheve 18 korrik 04:42
  130 €
 • 2 foto
  ASUS ROG GL551JW Laptopë 15.6in. (1TB, Intel Core i7 4th Gen., 2.6GHz, 8GB)
  Kompjutera

  ASUS ROG GL551JW Laptopë 15.6in. (1TB, Intel Core i7 4th Gen., 2.6GHz, 8GB)

  na kontaktoni për më shumë informacion WhatsApp chat ::::: +1(267)722-9167 WhatsApp chat :::

  Malisheve 17 korrik 23:40
  340 €
 • 2 foto
  iPhone 6silver
  Telefona celulare

  iPhone 6silver

  iPhone 6 silver 16gb ne gjendje te mir i rujtun i ardhur nga jasht

  Malisheve 16 korrik 13:51
  120 €
 • 0 foto
  shes telefona te ardhur nga jasht full unlock urgj
  Telefona celulare

  shes telefona te ardhur nga jasht full unlock urgj

  shes qdo lloj telefoni duke filluar nga iphone 4 20 euro iphone 5 45ero iphone 5s 65 euro iphone 110

  Malisheve 16 korrik 00:12
  100 €
 • 0 foto
  Iphone X-ce
  Telefona celulare

  Iphone X-ce

  Shes iPhone X-ce ne gjendje te rregullt punon flak pa as 1grrith

  Malisheve 14 korrik 23:01
  700 €